Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Võtke mu lapselt needus maha, palun!
 
Ema palub. 10. märts 2014, kl 13.27
Palun, võtke mu lapselt needus ära!
 
võtsin maha 10. märts 2014, kl 13.39
aga palun
 
Ema palub! 10. märts 2014, kl 13.46
Tänan seda inimest oma südames igavesti, kes sellega hakkama saab ja soovin, et tal kõik õnnestuks, mida ette võtab!
 
123 10. märts 2014, kl 13.48
mis lapsel viga?
 
Ema palub! 10. märts 2014, kl 14.09
Needus on peal.Kõik, millega kokku puutub, läheb allamäge.
 
megairw 10. märts 2014, kl 14.13
pese oma kodu korralikult puhtaks ja hakka ise ka mehega korralikuks - 'needus' kaob võluväel
 
Ema palub! 10. märts 2014, kl 14.22
Hea Megairw-gigairv! Kõik, mida sa soovid teistele, tulgu sulle endale kenasti kuhjaga tagasi! Soovin sulle õnne ja edu sinu iroonilisel teekonnal!
 
oh õudust 10. märts 2014, kl 14.31
Mis lapsekasvataja on ema, kes usub needusesse. Praegusel juhul peaksid sotsiaaltöötajad seda perekonda külastama, kuna ema vaimsed häired võivad lapsele kanduda.
 
kah üks 10. märts 2014, kl 15.44
võtsin maha! ole nüüd rahulikum ja uuri asja maisemast küljest!
 
ema 10. märts 2014, kl 15.55
Olen ka ema ja täesti usun seda, et laps võib olla neetud. Halb silm, kadedus ja halb sõna, omavad suurt võimu. Asi pole selles, et uskuda, või mitte uskuda.
Kõike, mis on olemas, ei ole võimalik näha. Telekas ka näitab pilti, ometi me ei näe seda signaali, mis antenni peale tuleb. Oma lastele ma küll ostsin kaitseks mõned asjad. Las nad olla, kedagi nad ei sega, aga endal kindlam tunne.
 
Ema palub 10. märts 2014, kl 18.47
Aga hea "Oh õudust"- miks oled sa siin foorumis, kui sa sõna ja mõtte jõudu ei usu? Mina usun.
Siin ei ole küsimus sotsiaalsuses või hakkamasaamises või veel milleski maises- saan edukalt hakkama (eks igaüks mõtleb oma probleemidest lähtudes). Küsimus on totaalses, regulaarses ja ebaloogilises ebaõnnes. Seletan seda needusega, sest muul viisil seda seostada ei saa.
 
meedium alex4 maagiamagister 10. märts 2014, kl 19.37
<Ema palub>







pane omale käsi külge ja laps ohkab kergendatult helgema tuleviku nimel.

























p4x7.................




.................2=1
 
Byron 10. märts 2014, kl 19.40
Aga võib-olla tal lihtsalt ei vea? Igal asjal ei peagi ju põhjust olema.
 
... 11. märts 2014, kl 07.05
On alles lasteaed.
 
einojah 11. märts 2014, kl 07.56
Ma panen sulle siia mingi suvalise meiliaadressi, saada pilt ja nimi ning ka suurem nuts raha, vähemalt kolmekohaline, siis teen tsiki-briki ja võtan needuse maha.


Inimeste harimatus ja rumalus on lausa õõvastav.
Leiti koht, kus omale posijaid otsida.
 
paluvale emale 11. märts 2014, kl 08.06
palun kirjelda natuke olukorda, kui vana on laps ning misasjad ning millal hakkasid allamäge minema. Needus kui niisugune on muidugi võimalik, samas on võimalik ka viletsam eluperiood. Meil on neid kõigil.
 
mida see kirjeldus annab? 11. märts 2014, kl 09.02
Ma olen kunagi huvi pärast siinse nurgakese ühelt "targalt" nõu küsinud ja nõu anti selline, et selle järgimine tekitas mulle kasu asemel hoopis majandusliku kahju. Tema hilisem vabandus aga oli, et selline tulemus olevat lihtsalt juhus.
 
m. 11. märts 2014, kl 09.52
Muretse 3 kirikuküünalt ja võta minuga ühendust.
Uriinia 11. märts 2014, kl 19.06
Kuidas ma need kolm kirikuküünalt muretsen?
Kas nii nagu lapsi muretsetakse?

Olen täna oma palatis ainus tõeliselt murelik inimene.
Teistel nalja laialt, et homme pinsipäev lollide arvelt, aga mina, kõige suurem loll olen murelik...
 
pasa 11. märts 2014, kl 22.08
Uriinia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas ma need kolm kirikuküünalt muretsen?
> Kas
> nii nagu lapsi muretsetakse?
>
> Olen täna oma
> palatis ainus tõeliselt murelik inimene.
> Teist
> el nalja laialt, et homme pinsipäev lollide arvelt
> , aga mina, kõige suurem loll olen murelik...




sinu surma aeg on 13:27 kuupäeva ei pane.
Uriinia 11. märts 2014, kl 22.53
Looda, lontrus.
Ma panen su suguvõsale needuse peale ja neid hakatakse kolmanda põlveni anatoomikumis ekskursantidele näitama...(purgis ja formaliinilahuses)
:))))))

Täiendus: Kas Moskva aja järgi, või kuidas teil see sabat käib?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Uriinia 11.03.2014 22.59.
 
Autor: 11. märts 2014, kl 22.58
Uriinia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Looda, lontrus.
> Ma panen su suguvõsale needuse
> peale ja neid hakatakse kolmanda põlveni anatoomik
> umis ekskursantidele näitama...(purgis ja formalii
> nilahuses)
> :))))))


hoia käed ikka teki peal edaspidi!
Uriinia 11. märts 2014, kl 23.03
Ja ongi selline tore abivajaja ema välja peilitud...
 
Viimasele 12. märts 2014, kl 18.11
Ära enam peale võta!
 
Ema palub, 12. märts 2014, kl 18.58
Selline kehv kuuseis, et mu lapsel on juba mitu äriplaani läinud kahjudesse ja juba on kohtutäiturid ukse taga . Teised ettevõtjad otsivad teda ka juba taga aga tal ei ole raha et seda ära maksta , sest kasiinos öeldi et ta võidab kindlasti . Ma tean et tal on needus peal ja keegi peab selle ära võtma!
 
nuujah 12. märts 2014, kl 19.22
kasiinos öeldi et ta võidab kindlasti? äkki on needuse asemel tegemist hoopis puupeaga?
 
Ema palub 12. märts 2014, kl 20.25
Mul nii paks tütar, et mure mehele saamisega- tahaks ka lapselapsi. Ise ta ka õnnetu. aidake!
 
kusiinia 12. märts 2014, kl 21.25
paks tytar läheb lesbiks kätte!
 
Sysy69 13. märts 2014, kl 07.47
Kulla ema.
Loe nüüd oma postitusi.
Üks lause. "Miks sa oled foorumis kui sa ei usu mõtte ja sõna jõusse?"
Kui Sina usud siis peksid ju suutma probleemi ise ka lahendada.
Algatuseks. Needust pole olemas.
Inimene keda sa nimetad lapseks ei ole enam laps. Ammu juba sellest east väljas. Ava simad.
Sinu ülesanne elus on täidetud. Lase oma "Laps" lahti. Anna ta vabaks. Miks? Ta pole enam laps. Ta on täiskasvanud inimene ja vastutab ise oma otsuste ja tegemiste eest.

Kui sa aga väidad ja usud tõemeeli väidet et, emale jääb ta laps elu lõpuni lapseks siis oledki SINA ise see needus kui selline asi muidugi eksisteerib.
 
nagu "kolme jalaga koerajutt". 13. märts 2014, kl 08.08
Teema algatus on ju hale provo oma "kasiinohaige" paksu tütrega, nagu paljud siinsed delfi teemad. Vaadatakse lugejate reageeringuid. Mõni püüab omale ka raha teenida mingi haleda looga, mõni tekitab omale reklaami a la ise küsin, ise vastan. Kui Uriinia avastab järjekordse provo, siis vihastatakse. Sotsiaalmeedia on täis haledaid jutukesi, mille koondnimetuseks võiks panna "kolme jalaga koerajutt".
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!