Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Rapla tervendaja Marika
 
Uudishimulik küsija 25. detsember 2015, kl 14.56
Kas keegi on tema juures käinud? Kas olete temalt saanud mingit abi või õiget infot? Ta pendeldab. Kas need pendli vastused on kellegil ka täppi läinud ja aidanud?
 
Loomulikult! 25. detsember 2015, kl 15.41
Rahakoti aitab kähku tühjendada ja ütleb, kust kiirlaenu saab! :D
 
EveLind 12. juuni 2018, kl 13.47
Vaadake teda, kuidas ta inimesi aitab ja olgu teil püsivust teda kuulda võtta ja arukust mõista.
 
malle 14. juuni 2018, kl 17.37
Kolm aastat mõtlesid seda tarkust välja?
 
Ivelind 14. juuni 2018, kl 19.23
Tervendaja Marika on väga tugev tervendaja.
Tal on diplom rahvusvaheliselt päikesepõimiku sümpoosionilt.
Teda on autasustanud tervendaja Ervin isiklikult. Mitu korda on teda palutud Kanal 12 tervendajate telesaatesse remote cash tervendamist tegema, kuid ta on alati keeldunud, sest tal on nii palju rahulolevaid patsiente.
Mina usaldan ravitseja Marikat, sest ta valdab klaaskuulimaagiat ja paneb kaartidega tähele.
Isegi polikliiniku arstid saadavad lootusetud patsiendid tema juurde ja ta teeb imesid.
Ta ei paljuks ka seansile kohale sõita, näiteks üleeile viis ta seansi läbi korraga nii Hagudis kui Kehtnas.
 
Sirgi 14. juuni 2018, kl 19.34
Mul on ka ainult kiitvaid hinnanguid Raplas Telliskivis praktiseeriva tervendaaja Marika kohta.
Ta mõõdab ainult 70 € eest haigete organite võnked ja määrab täpselt ära homöopaatiliste terade koguse, mida patsient peab tarbima, et võnked tasakaalu viia.
Olen väga rahul.
Tema juurde sõidetakse isegi Indiast ja Keeniast ning kõik on rahul.
 
Aino Pärnust 14. juuni 2018, kl 19.40
Mina võin samuti ainult kiidusõnu öelda Rapla Esoteerikakeskuses vastuvõtva bioresonantsterapeut Marika kohta.
Mereline kliima põhjustas mul konnasilmi ja elundid olid tasakaalust väljas.
Kuid siis avastasin ma bioresonantsterapeut Marika kontaktid ja sõitsin kohale.
Juba Rapla jaamas rongilt maha astudes tundsin end 20 aastat nooremana.
Soovitan kõigile.
 
#Donald 14. juuni 2018, kl 20.09
I give only praiseworthy ratings for Rapla`s city healer dr. Marika.
She helped me to make America big again.
 
Taat Malaat. 14. juuli 2018, kl 15.47
Aino Pärnust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina võin samuti ainult kiidusõnu öelda Rapla Esot
> eerikakeskuses vastuvõtva bioresonantsterapeut Mar
> ika kohta.
> Mereline kliima põhjustas mul konnas
> ilmi ja elundid olid tasakaalust väljas.
> Kuid s
> iis avastasin ma bioresonantsterapeut Marika konta
> ktid ja sõitsin kohale.
> Juba Rapla jaamas rongi
> lt maha astudes tundsin end 20 aastat nooremana.
> > Soovitan kõigile.


Tere Aino,
Mida tähendab, et "elundid on paigast ära"?
Kas neer oli enne vales kohas ja Maarika pani õigesse kohta või?
 
.... 13. november 2018, kl 12.12
nu kui teine inimene suudaks muuta teise haigusi ja muid asju,siis oleks ikka maailmal võimalus jube terveks saada,kuid kui mõned usuvad neisse pandud usku,siis võibki aru saada, ma sain terveks, ühtki organit pole võimalik kaudselt muuta,me kõik organid saavad igapäevaselt elektroonilisi võnkeid, sest elame elektroonika keskel nii tööl kui kodudes, magame selle sees paljudel juhtudel,kuidas saab võimalik olla päris terved inimesed, lisaks sööme säilitusaineid, mis ei välju iialgi kehast jne.....
 
Onu Pähh 13. november 2018, kl 14.03
.... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nu kui teine inimene suudaks muuta teise haigusi j
> a muid asju,siis oleks ikka maailmal võimalus jube
> terveks saada


Kenasti öeldud, nõustun öelduga.

Teistmoodi ütleksin ise veel nii, et kui miski eksisteerib, siis ta ka varem või hiljem tõestust leiab.
Näiteks nõelravi toimis ja polnud midagi keerukat demonstreerida ja tõestada, et ta toimib.
Muu esoteerika ja muinasjutud aga ei toimi ja seetõttu pole neid ka võimalust tõestada.

Kui keegi esoteerika huviline suudaks elundeid ravida, siis oleks väga lihtne kontrollida tema võimet. Antaks veel miljon dollarit kohe otsa kui tal see õnnestuks.

Meil on siin foorumis ka eraldi teema, kus üritame leida näiteid, et mida siis uurida/kontrollida ei saa. Sinna teemasse pole me suutnud leida veel ühtegi müstilist näidet, et mida siis teadus ei mõista või uurida ei oska. Kõik on uuritud ja selge, on aasta 2018. Enam pole ruumi haigetele esoteerika uskumustele. Paraku on Eesti esirinnas selliste luuludega. Samuti esirinnas muude "voorustega", näiteks ei suudeta rääkida. Piima õpiti jooma, aga rääkima mitte. Selline rahvus. :D

Head arutlust.
 
Oled Pähh 13. november 2018, kl 20.23
Inimene koosneb umbes 70% ulatuses veest - oleme kui ilus veekristall. Veega on seotud kogu meie keha. Veel on oma teadvus - ta salvestab ja kannab edasi informatsiooni. Poolvääriskivid ehk kristallid energetiseerivad vett, aitavad korrastada vee molekulaarset struktuuri ja kannavad veele üle ainuomased mineraali omadused. See omakorda kandub meie kehasse, korrastab ja mõjub tervistavalt. Kristallivett võite kasutada joomiseks, söögitegemiseks, taimede kastmiseks jne.

Kuidas teha kristallivett?

1. Valige välja sobiv kristall. Peske ja puhastage kristall näiteks küünlatule kohal, heliga, taotlusega või päikese ja kuu valgusega.
2. Pange klaaskannu sisse üks või mitu kristalli ja valage peale külm vesi. Laske seista vähemalt 15 minutit.
2. Asetage käed ümber kannu või selle kohale ja õnnistage vett sõnadega "Ole õnnistatud". Võite anda kristalliveele lisaks oma taotluse, hea sõna või soovi. Tervistav vesi ongi valmis!
Puhastage kristalle vähemalt 1-2 korda kuus. Siit leiate nõuandeid kristallide puhastamiseks ja laadimiseks >
.
Millised kristallid sobivad vee tegemiseks?
kristallivesi

Kristallivee tegemiseks sobivad kõige paremini kvartskristallid nii toorkivina kui lihvitud kujul:
Roosa kvarts - armastuse ja harmoonia kivi.
Mäekristall - meistertervendaja ja energiate korrastaja.
Ametüst - rahu ja selguse kivi.

Kui te ei tea kivimi koostist, siis ei ole soovitav neid kasutada vee tegemiseks, sest osad mineraalid sisaldavaid mürgiseid aineid.
NB! Kvartskristallid ei puhasta vett, vaid korrastavad vee molekulaarset struktuuri. Vett puhastav toime on tõestatud shungiidi fullereenidel, mida kasutatakse ka veefiltrite tootmisel.

Head tervenemist
 
Onu Pähh 14. november 2018, kl 03.50
Oled Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimene koosneb umbes 70% ulatuses veest -


Inimene ei koosne veest. Vaid koosneb elunditest, lihastest, verest, luudest, karvadest, mõtetest, ja muudest asjadest. Pole mingit mõtet öelda, et "aga lihased omakorda koosnevad ju veest??". Seda lollust pole vaja öelda, lihased on lihased, mitte vesi. Morss on morss, mitte vesi. Te ei joo vett, vaid morssi. Morsil ja veel on suur erinevus. Mitte ainult värvilt pole erinevad, ja maitselt, vaid ka paljuski muus, keemiline koostis on totaalselt erinev.

Seetõttu ei ole õige öelda, et inimene koosneb veest. Ta ei koosne veest.
 
Onu Pähh [logimata] 30. november 2018, kl 12.55
EveLind Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaadake teda, kuidas ta inimesi aitab ja olgu teil
> püsivust teda kuulda võtta ja arukust mõista.

Too siis näide temast või kelelst tahes, et kuidas ta aitab. Too tema või mistahes esoteerik siia ja hindan teda. Annan hinnangu täiesti ausal objektiivsel viisil, ma pole kallutatud klient/partner, ega midagi, olen täiesti tervemõistuslik teadlane.
 
M.S. (märjamaa) 09. detsember 2018, kl 23.16
meie pere ei usu ültse nõidasid (onupoeg usub aga ta on ise vist nõid, sest ta oskab kuu taevas vilkuma panna). ravi saab ikka tablettidest ja heast sõnast ning ilusatest lausetest. eestlased peavad rääkimist õppima. ma võin õpetada. pöörduge minu poole. rääkimise harjutamine ravib isegi ratastoolis inimesi päevadega. meil on omas kogemusest häid võtteid ja kasulikke nippe. kirjutage merik.sil@mail.ee. kiire abi alates 70 eurot.
 
riin65 09. detsember 2018, kl 23.36
M.S. püütsin sulle kirjutada. Ei saa. E-post on vale.
 
mahvita to M.S. 09. detsember 2018, kl 23.37
e-post on vigane!
 
jaan 09. detsember 2018, kl 23.39
to: M.S.
Kas Tallinna kanti liigud? Mu õel oleks rääkimisõpetust vaja! Kirjutan homme täpsemalt!
 
M.S. (märjamaa) 09. detsember 2018, kl 23.41
vabandan! õige aadress on merike.sill@mail.ee!
 
M.S. (märjamaa) 09. detsember 2018, kl 23.42
kui vaja, tulen tallinna. siis on 100 eurot kohtumine. see on väike summa tervise eest!
 
Reio Ka 09. detsember 2018, kl 23.51
Tänan õige e-posti eest! Nüüd läks kiri läbi. Mul on endal rääkimise ja suhtlemisega probleeme. Vajaks profi abi! Tänan juba ette!
 
Veronzikz 10. detsember 2018, kl 00.26
Tere M.S!

Tänan, et siin rääkimisest kirjutad. Ma pole selleke varem mõelnud. Mulle ei neeldi rääkida aga ma pean. Olen nõidade käest abi küsinud aga Sinu sõnad on nagu ravim. Kirjuta mulle kinlasti vastu!
 
Teslamoor 10. detsember 2018, kl 11.40
Hei! Siin on ka ennem rääkimisest veel olnud juttu. Kahjuks on see eelnev jutt olnud väga pikk ja segane soga. Sina räägid justkui täpselt õiges keeles. Sa võiksid palun rohkem kirjutada. Kas sa Tartus ka vastuvõtt teed? Oskus rääkida on väga oluline. Ma tean, et rääkimise parandamisega sai mul üks tuttav neerupealsete puudulikkusest lahti. Neerud olid vibratsioonist. Neerude vibratsiooni sai ainult taastada õigete sõnade lausumisega.
 
Klaaskuul 10. detsember 2018, kl 13.00
Eesti rahvas vajab abirääkimise õpetamisel! On üldiselt teada, et rahvas ei oska rääkida. Kui inimesed oskaksid oma muresid kurta, või teisi hea sõnaga aidata, siis oleks rääkimisest palju kasu. Tean omast käest, et paremini rääkimine on aidanud mul tuttavatel saada mitmetest haigustest terveks ja leida isegi armastuse. Meil on Eestis mitmeid rääkimise koolitajaid. Soovitan pöörduda siin näiteks selle Merikese poole. Kirjutasin temaga väga asjalikke kirju. Tundub, et nüüd on juba siin tööle hakanud. mul on endal seesmine kõõrdsilmsus. See on juba peaaegu välja ravitud rääkimise teel.
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 19.02
Rääkige lahti, mis moodi Rapla tervendaja teid siis tervendab ja mis haigused teil ka on.

Mina pole küll tänaseni kuulnud, et tervendajad oleks kedagi ravinud ja asja eest kiita saanud, mind ennast kiidavad aga küll vist kõik. Ja see on fakt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!