Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ämblik!
 
Alevtina Seljankina 09. märts 2016, kl 19.00
Selline hirmus asi juhtus et ma ostsin säästumarketis banaany kaalualandamiseks.
Täna võtsin esimese kaalualandava banaany ja seal peal oli olnud väga mürgine banaanyämblik.
Täidsa ämbliku märk oli peal.
Ma kardan, et see ämblik on kuskil mu köögis ja varitseb mind. Kööki ei julge minna. Ta võib olla teiste banaanyde all peidus ja mind nõelata kui ma tahan neid banaanysid ära visata.
On siin kedagi, kes selle väga mürgise ämbliku surnuks nõiuks?
 
Nastja 09. märts 2016, kl 22.02
Vöin sölle oma kaitsva englikese kaelakee myya. See kaiceb ka banaanuemblike eest ja annab sulle hingerahu.
 
Onufri Spridonõtš, juurdelõikaja Koplist 15. märts 2016, kl 22.26
Minul oli sama lugu. Suured ämbliku jäljed olid banaani peal.
Need ämblikud muidugi kaua ei ela. Ma lasksin kööki mitu purki dihlofossi.
Loodan, et tegemist pole mutanteerunud ämblikuga.
Aga mul on küsimus; kas need soolaseenevõileivad, mis mul köögis laua peal ootasid, võin ma ära süüa, või peab neid kuidagi enne õnnistama Nevski katedraalis?
Kärbseks ei tahaks muutuda.
 
Velvi 01. aprill 2016, kl 15.28
Üks kord oli ka Delfis artikkel, et inimene leidis banaani kobarast mürgise banaaniämbliku muna.
Miks ei ole säästumarketis banaanide valimiseks spaatlit või tange nagu küpsiste juures.
Valitsus ei hooli lihtsalt.
 
õnne tuulits 03. aprill 2016, kl 13.46
Kiiremas korras tuleb sõita palverännakule. Muidu pääsu pole. Banaanyd muudkui tulevad sinu juurde koos ämblikega ja need õnne ei too. Kindlasti tuleks võta ühendust ja Palder Jaaniga, tema oskab sellistel juhtudel parimat abi pakkuda. Taks on tal küll hull. Võib hammustada.
 
Jaan Palder 08. aprill 2016, kl 14.50
Taksi ei maksa karta, tal on lihtsalt närvid läbi nagu urukoeral.
Aga nüüd asja juurde!

Arutasime Heldur Parder-Murderiga ja seda asja köögis ja ega siin õiget lahendust peale loitsimise pole.
Meie loitsimisel on parima hinna garantii.
Aga miks sa tahad väikest mutukat hävitada, ämblik on õnneloom.

Paljud peavad ämblikke klaaspurgis akna peal aastaid ja pole kuulda, et kedagi oleks nõelatud.
Kärbseid tuleb talle anda lihtsalt üle ukse pika ridva otsas.
Alles siis kui ämblik kasvab kassi suuruseks, tuleb olla pisut ettevaatlik, sest siis on ta võrk nagu traal.

Üldiselt järgmise nädala lõpul võiksime tulla loitsima, sest peame ootama millal saabub sanatooriumist profülaktiliselt ülevaatuselt Needuse-Endel. Tema oma kõikenägeva pihuarvutiga peilib kindlasti selle ämbliku asukoha välja.
Mõtle ise, mis juhtuks kui me loitsime ära näiteks külmkapi või mikseri...
 
õnne tuulits 09. aprill 2016, kl 21.19
Hei Palder Jaan. Täitsa rõõm sind siin näha. Aga kas see Needuse- Endel on nüüd mingi uus tegelane või peale kohtuasja võttis Pendli-Endel endale uue nime?
See kohtuasi oli ikka tookord ikka täitsa võlli asi. Ta loitsis ikka nii korralikult, et loitsis lisaks ämblikule lamba ja lehma ka minema.
 
Arabella 11. aprill 2016, kl 19.07
Minul on ka väga halvad kogemused ämblikkudega.
Meil oli suvilas ka ämblik. Tal oli jube võrk ja rist seljapeal nagu mõnel välipreestril.
Lapsed ja armuke ka kartsid teda kohutavalt.
Me käisime terve suve aknakaudu suvilasse, sest esikusse ei julgenud minna.

Ma kuulsin isegi tema irvitamist.
Hoidsime luuda ukse vastas.
Sõnnikuhark ja kirves olid kogu aeg voodi kõrval, et kui ta tuleb, siis enne sureme kui laseme end nõelata.
Aga need on meeste relvad ja ma ei oska neid kasutada.
Mul oli kogu aeg nöörikera padja all ja taburet käeulatuses.

Aga sügisel läks ta kuskile ära; ma arvan et naabrite juurde, sest seal suri varsti üks inimene.
Politsei leidis lahkunu voodi kõrvalt õllepudeleid. Vist oli ämblik end salaja purju võtnud ja vägivaldseks läinud?

Ma hirmuga mõtlen, mis saab, kui ta sellel suvel jälle oma võrku hakkab kuduma.
Mu mees Einar Kootikumidele põeb väga rasket arahnofoobiat ja ta võib saada sedasi insüldi.
Uriinia 13. aprill 2016, kl 20.00
Te peaksite soetama endale ämblikupüüdja.
Ämblikupüüdja on väga tõhus, sest ta on analooge mitteomav.

Ämblikupüüdja on välja töötatud meie sanatooriumi Paldiski mnt. korpuse erikonstrueerimisbüroos prof. H. Tesla tööka teadusliku kollektiivi poolt ja leiab maailmas laialdast positiivset vastukaja.
Sõltumatud uurimisinstituudid on andnud sellele kõrgeima hinnangu.

Käesoleval hetkel on kõrvalpalatis väljatöötamisel ka samal tehnoloogilisel põhimõttel töötav koerapüüdja...

Aga liikuvat pilti kah:
https://www.youtube.com/watch?v=UNwPECUavj8
isemaag 14. aprill 2016, kl 07.07
Uriinia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Te peaksite soetama endale ämblikupüüdja.
> Ämbli
> kupüüdja on väga tõhus, sest ta on analooge mitteo
> mav.
>
> Ämblikupüüdja on välja töötatud meie s
> anatooriumi Paldiski mnt. korpuse erikonstrueerimi
> sbüroos prof. H. Tesla tööka teadusliku kollektiiv
> i poolt ja leiab maailmas laialdast positiivset va
> stukaja.
> Sõltumatud uurimisinstituudid on andnu
> d sellele kõrgeima hinnangu.
>
> Käesoleval het
> kel on kõrvalpalatis väljatöötamisel ka samal tehn
> oloogilisel põhimõttel töötav koerapüüdja...
>

> > Aga liikuvat pilti kah:
> https://www.youtube.
> com/watch?v=UNwPECUavj8
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Aga PATENT, lugupeetav uriinik? Patent peab olema kusagil registreeritud, enne avalikult levitada ei tohi, on seaduseteaduse vastane. Patent registreeri ära ja siis kohe pannakse Kalevi alla. Kalevi alt võid edasi piiksuda et midagi leiutasid, Kalev kaitseb.
 
õnne tuulits 14. aprill 2016, kl 12.05
võib levitada küll, aga kui tegelikult patenti pole, siis Mies- Pika- Näpu võib selle sama asjaga minna patendi ametisse ja ise ära patenteerida ning siis enam uriina seda levitada ei saa.
Uriinia 14. aprill 2016, kl 21.07
Ah et siis Kalevi alla on tehtud modernne KaWe kelder?
No vaat, mis tähendab kui aastaid lastele maiuseid valmistanud käitis saab tšekistide pesaks.

Nad on nagu ehtsad juunikommunistid, kes ilmsüüta leiutajaid Kalevi keldrisse veavad.
Peavoolumeedia ei julge sellest muidugi iitsatadagi, aga meie töökal kollektiivil on nüüd selge, kuhu meie helgemad pead viiakse...

Pidage vastu, kamraadid!
Ehkki ma usun, et teid otsitakse jõledetektori abil enne keldrisse viimist põhjalikult läbi ja teie kõikemäletavad pihuarvutid on elajaliku klike valduses ning olete infosulus.
Aga ükskord algab aega...
isemaag 16. aprill 2016, kl 00.26
Uriinia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ah et siis Kalevi alla on tehtud modernne KaWe kel
> der?
> No vaat, mis tähendab kui aastaid lastele
> maiuseid valmistanud käitis saab tšekistide pesaks
> .
>
> Nad on nagu ehtsad juunikommunistid, kes
> ilmsüüta leiutajaid Kalevi keldrisse veavad.
> Pe
> avoolumeedia ei julge sellest muidugi iitsatadagi,
> aga meie töökal kollektiivil on nüüd selge, kuhu
> meie helgemad pead viiakse...
>
> Pidage vastu,
> kamraadid!
> Ehkki ma usun, et teid otsitakse jõ
> ledetektori abil enne keldrisse viimist põhjalikul
> t läbi ja teie kõikemäletavad pihuarvutid on elaja
> liku klike valduses ning olete infosulus.
> Aga ü
> kskord algab aega...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Teie tubli kollektiivi päid hoitakse ainult niikaua kuni veel taaskasutuskõlblikke organeid võtta on. Ennevanasti tehti seda maagiliste loitsude kaudu, kaasaja arenenud tehnoloogia võimaldab aparatuurilist käitlemist. Kõik inimkonna hüvanguks! Jäätmevaba ühiskond!
 
Empaatiavõimeline 21. aprill 2016, kl 17.18
Mina nägin ükskord kuidas päkapikk oli ämblikuvõrgus ja suur ristiga ämblik parajasti sõi teda. Päkapikul jalad veel vibreerisid ja teda oleks saanud kindlasti päästa.
Ma palusin jumalat, et ta saadaks mõne ingli või kellegi, kes päästaks päkapiku ära aga mu palved ei jõudnud vist temani.
Ma ise kardan kohutavalt ämblikkusid.
Järgmisel hommikul polnud ämblikku näha. Ta vist peitis end kuskil, aga maas oli päkapiku läbinäritud kõriga tühi kest.
Kui see ämblik nüüd veel mõne päkapiku või väiksema koera kätte saab, paisub ta veel ja võib saada ka inimesele ohtlikuks.
 
viimasele 22. aprill 2016, kl 23.23
tee kapi uks lahti, äkki peidab ennast sinu kapis ja öösel tuleb välja ja pistab nahka. Aga ega sa Santa tänaval ei ela. Seal pidi päkapiku kummitus ringi käima. See sinu lugu seletaks, miks ta seal jõlgub.
 
Firmajuht Meeta 23. aprill 2016, kl 01.05
Kahjuks elan Xanaxi tänaval ja pole viimasel ajal ämblikkusid näind.
Meil on siin kõik eramajad. Meri paistab.
Ükskord oli küll aga ma viskasin teda süstlaga ka.
Peale seda pole enam näind.
Aga see võis olla ka see, et isa soovitusel lõin talle haamriga pähe. Isa on mul puhas ärimees. Ta müüb turistidele postkaarte
 
Leena 06. juuni 2016, kl 23.35
Nõukogude ajal polnud mingeid selliseid ämblikke, sest valitsus hoolis ka maarahvast.
Igas külas käis autolafka ja sai sigadele leiba ja täispiima osta. Palk toodi kalhoosi osakonna kontorisse ära ja keegi ei varastanud hoiu kassat nagu nüid.
Oli spetsiaalne vahend klorofos ämblike peletamiseks.
See ei kahjustanud kedagi.
Aga nii kui Laar põllumajanduse ära lõhkus, hakkasid siginema ämblikud.
 
Vilma 01. detsember 2017, kl 20.30
Kus oleks võimalik soetada nimetatud ämbliku muna.
Ravitseja ütles, et kui selle ämbliku muna toorelt ära juua, siis ei taba külmetushaigused ning võib unes isegi oma tulevast näha.
 
ämblik mees 01. detsember 2017, kl 20.56
Ära loodagi! Mingit muna sa ei saa. Seda näed unes sama palju kui oma tulevast. Ükskord üks tegelane proovis juba. Riputasin ta oma poevõrguga lipuvardasse. Las mõtleb natuke järele.
 
Vilma 01. detsember 2017, kl 21.18
Kas sul sellest ülesvõtet on?
Publik ja nipiraamat oleksid huvitatud kaanefotost, kus posti otsas poevõrgus kõlgub tuules ämblikmehe muna.
 
ämblik mees 01. detsember 2017, kl 21.29
Lipuvardas ripub munaröövi üritaja. Ürita kah. Saad ta kõrval rippuda ja kaanetüdrukuks ka samaaegselt. Ma usun, et sinna koguneb rohkem fotograafe kui ainult "Kodu ja aed" omad.
 
Amman Taimaa 18. detsember 2017, kl 22.29
Rahvusvaheline profülaktiline konjuktiiviidiföderatsioon saatis ammu välja sõnumi, et varsti tuleb väljavalitutel kohtuda nende ämblikega.
Ja täna see juhtuski. Olime just poe tagaruumis kõik salatid ära pesnud ja avasime apelsinikaste kui ühest kargas välja mingi pisike suurte kõrvadega tegelane ja hakkas mantrat laulma.
Nad on siin!
Nad jälgivad meid!
No pasaran!
 
Ämblikukartjake 26. oktoober 2018, kl 20.36
Nägin kodus kohutavalt suurt ämblikku.
Ma arvan, et neil on ripplae peal pesa, kust nad oma salajasi öiseid jõledusi välja imbuvad.
Vanasti oli tihlufoss aga nüüd seda enam ei ole. Palun mõne meediumi kontakti, kes kohale tuleks ja ämbliku ära maagiaga saadaks..
 
Pähh Oled 27. oktoober 2018, kl 01.06
> Alevtina Seljankina
> 09. märts 2016, kl 19.00 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> O
> n siin kedagi, kes selle väga mürgise ämbliku surn
> uks nõiuks?


Kuidas on võimalik, kedagi surnuks nõiduda? Maailm pole seda eales näinud.
Kuidas on võimalik nõiduda? Maailmas pole seda eales mingit nõidumist demonstreeritud.

Miks peaks üldse mingit nõidust või eiteamida kasutama kui on olemas teadatuntud toimivad meetodid nagu kahjuritõrje vahendid jne.

Kuidas on ämblike hirm seotud üldse siinse alafoorumiga? Selliseid teemaväliseid postitusi on siin 7 aasta jooksul hulgi tehtud. Rohkelt on ka naljapostitusi. Siin võiks teemaks olla ju enese psühholoogiline arendamine, arutlused erinevate esoteeriliste teemade üle, näiteks siis nn selgeltnägemise üle. Tulge arutleme selgeltnägemise üle, demonstreerige seda, jne. Kui teile pakub selgeltnägemine huvi, siis peaksite ju olema võimelised paar mõtet kirja panema sel teemal ja võibolla ka natuke demonstreerima seda kunsti. Kui te aga ei ole suutelised midagi teemakohast rääkima, teete ainult nalja ja räägite teemavälist sousti, või lihtsalt vaikite, siis kuidas saaks uskuda, et teile teie hobi üldse huvi pakub?

Võibolla on nii, et kõrguse kartus, ohtlikuna tunduvate loomade kartus, jms hirmud on ajus sellised õpitud oskused/hirmud, et kui neid kord õpitakse ära, siis enam tagasiteed pole ja hirm esineb elu lõpuni, ühegi teraapiaga hirmu enam kaotada/ravida ei saa. See on siis ajus selline omadus, et osad asjad/hirmud õpitakse ühe korra ja jäädavalt ära. Näiteks siis ämblikke söövad rahvad seda hirmu ei õpi, kuna pole nende hulgas eeskujusid, kes kisaksid kui putukaid näevad, vaid vastupidi, eeskujuks on panna ämblikud pannile. Võimalik, et aju sees on lihtsalt nii, et teatud asjad õpitakse 1 kord ja jäädavalt, need on edaspidi jäädavalt ajusüsteemi muutumatu osa. Eks aju on arenev ja tema teeb enda arvates õigesti, et kaitseb osasid tõdesid oma süsteemis. Kui ikka ajule tundus, et keegi tegi surmahirmu nägu ämbliku peale, siis aju ol itark ja salvestas jäädavalt omale ära teadmise, et ämblikuid tuleb karta. Ja edaspidi siis aju millegipärast ei lase ümber õppida enam sellist hirmumist. Võibolla võib ka öelda, et aju on seetõttu kehv süsteem, sest ta võiks olla ju õppiv, ratsionaalne, ja lubada sisse uus tõekspidamine, et äblikud pole surmaohtlikud ja kõrgel katusel olla pole ka ratsionaalselt ohtlik kui käsipuust kinni hoida jne. Samas kui aju oleks sedalaadi lõpmatult ümber-ppimist lubav, siis oleks ilmselt kaos, sest siis võiks aju areneda eiteakuhu, näiteks imikuks tagasi või zombiks, et hakkab teiste inimeste söömist soosima jne. Seega tundub, et aju siiski pole rumal, ja ilmselt ongi nii mõistlik, et osasid tõdesid ümberõppida ei saa, osasid hirmusid kaotada ei lubata.

Või mis te arvate? Hirmud on täiesti teemakohane teema. Nii esoteerikutele kui enesearendajatele kui tavalistele kohvijoojatele.

Head arutlust.
 
Hillary 27. oktoober 2018, kl 13.22
Ämblikud, need kõige suuremad ja rasvasemad, laskuvad öösel niidiga magajale suhu. Mulle endale on nii tulnud suhu, mitu korda olen enne ärganud ja ämblik näo kohal, lugematuid kordi olen öösel lapsi läinud vaatama ja ämblik otse ammuli suu kohal.
Katsuge ise selle peale mittefoobik olla...
Kuidas teiega tutvuda saaks, härra Pähh oled. Te olete nii tark mees.
Uriinia 27. oktoober 2018, kl 13.44
No nii hämarat juttu saab ajada vaid see, kes kolmanda silma festivalil kohal pole.
Või vähemalt pole sattunud meie tööka apokalüptikute kollektiivi müügileti juurde.

Ämblikud jahivad sel juhul kärbseid, kes pesemata hammastega suus maiustamas käivad.
Kärbeste probleem on see, et pärakas on reeglina teki all peidus ja sinna pole kerge maiustama lennelda.

Aga siin on abi Cosmo ja Kroonika olulisest ilunipist!
Antud olukorras aitab rohke alkoholitarbimine, sest sellel on kaks positiivset efekti.
Kärbsed desinfitseeritud suhu enne hommikust äratust maiustama ei tule ja ämblikudki kõngevad neis aurudes...
 
Pähh Oled 27. oktoober 2018, kl 22.19
Uriinia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No nii hämarat juttu saab ajada vaid see, kes kolm
> anda silma festivalil kohal pole.

Kas sa oled võimelien seletama, mida mõtlesid "hämara jutu all". Lisaks too näide, kellel on sedalaadi jutt.
Seejärel paku, kuidas nimetada sinu juttu/postitust praegu, ja ka eelneva 7 aasta jooksul.

Lihtsad küsimused, vasta või leia abilised, kes aitavad sul vastust formuleerida.

Head vastamist.
 
Vegitja 29. oktoober 2018, kl 19.47
Onu Pähh, see on nii fantastiline et te siin olete ja inimkonda valgustate.
Loeme teie kirjutisi alati suure huviga, refereerime, õpime pähe ja etleme üksteisele.
Te olete haritud ja õilis nagu tõeline mikaado.
Saladuskatte all peab ütlema, et mõned näevad teid juba oma erootilistes unenägudes.
Sooviksime, et tuleksite meile külla, ning jagaksite oma õilsaid näpunäiteid, kuidas saada teie preestrinnadeks.
Teil on kindlasti palju järgijaid aga me sooviksime osa saada sellest osadusest.
 
Pähh Oled 30. oktoober 2018, kl 02.09
Vegitja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Onu Pähh, see on nii fantastiline et te siin olete
> ja inimkonda valgustate....

Maailm (ja sealhulgas internet) on suur ja lai ja igaüks võib seal olla kus tahes, kasvõi siin, ja lugeda/rääkida millest iganes, kasvõi vaadata Youtubest naljavideosid. Seega olge kus tahes, ja midagi fantastilist sellest pole, kus te või ma oleme. Keegi ei kutsu ja keegi ka ei takista kedagi kusagil olemast ja mõtlemast. Tehke mis tahate ja kus tahate, ei ole selles ei midagi halba ega fantastilist. Maailm on suur ja lai, kellegi kohalolek kusagil pole küll midagi fantastilist. Näiteks, kas see on fantastiline kui eestit külastaks mõni popmuusik? Ei oleks ju fantastiline, kuna me elame aastas 2018, kus saab muusikuid näha Youtubes ja saab sõita kontsertreisidele neid kuulama jne- pole olemas isikut, kelle Eesti külastus oleks mainimisväärne, rääkimata fantastilisusest.

Seetõttu jääb arusaamatuks, miks pead tavalisi asju fantastilisteks.

Küsiks, et mis teemad teile siinsetele huvi pakuvad siinses alavaldkonnas? Näiteks, olen pakkunud, et kas olete huvitatud, et võtame mõne Eesti esoteeriku video või raamatu ette ja vaatame koos sinna sisse? Olen ka muid ideid proovinud pakkuda, näiteks pakkusin, et kutsume siia selle, kes uut religiooni üritas luua, kuid ära peletasite. Või soovite selgeltnägemise osas arutleda või mis huvid teil on? Andke teada, mis teile huvi pakub ja on lootust, et saab huvi idanema.

Ma arvan, et olen võimeline igal teemal kaasa lööma.Kui mõni teema esmalt tundubki liiga võõras, siis ei ole raske end asjaga kiirelt kurssi viia ja kaasa lüüa.

Kui te rääkima ei õpi, siis vaevalt te kuhugile ka arenete. Seega pange kirja, mis teemad teile huvi pakuvad ja areneme koos.

Head arenemist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!