Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kuhu küll kõik Vabamüürlased jäid?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.03
Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks loobusid para veebis ravimast? Miks andsid al
> la?

Loobumise põhjendusse kirjutasin, et nad kahjustavad patsiente, kui neid bännivad, kustutavad jne.
Kas sellise olukorra juures on võimalik kuidagi patsiente kaitsta? Kui jah, siis too näide kuidas?
Sinu palatirahvast kahjustatakse, sul puuduvad võimalused administratsiooni vallandada.
Mida siis teed? Tuled sealt haiglast ära ja ravid patsiente oma haiglas, on nii, või mis te arvate?
 
Para Webi 12. jaanuar 2019, kl 01.09
Para Webi esoteerikud kasutasid Sinu vastu loitsu. See töötas ja tõestab, et eksisid, et nad ei saa Sinule nõidust panna. Nüüd kui saba jalgevahel sealt põgenesid põhjendad oma vahelejäämise hirmu sooviga siia ravima tulla.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.20
Kust pärineb sinu teadmine, et Parawebi esoteerikud kasutasid lotsu?
Kust tekib arvamus, et loitsud toimivad ka reaalelus, peale muinasjuttude?

Kuna pole näha, et Parawebi inimesed oleks minu vastu olnud, vaid pakkusid isegi koostööd minu india sõprade osas, polnud etteheiteid ega muud, siis miks peaks nad mingit muinasjutulist loitsu kasutama vms peletavat soovima? Kui nad oleks soovinud minust lahti saada, siis nad oleks pannud mulle bänni, aga nad ei teinud seda. Seega, vaevalt, et ma kellelegi seal stressi valmistasin. Seega, näib et eksid?

Muudest väidetest ei saagi aru. Pakun, et mõtle mõni uus väide välja ja kirjuta selgelt, ja vastame. Kiidan.

Para Webi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Para Webi esoteerikud kasutasid Sinu vastu loitsu.
> See töötas ja tõestab, et eksisid, et nad ei saa
> Sinule nõidust panna. Nüüd kui saba jalgevahel sea
> lt põgenesid põhjendad oma vahelejäämise hirmu soo
> viga siia ravima tulla.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 01.22
Seal oli rohkem para patsiente. Sa loobusid, hülgasid nad ehk andsid alla. Keegi ei bänninud, ise loobusid, ei saanud hakkama ja põgenesid. Selle eest on küll raske kiita sind.
 
Para Webi 12. jaanuar 2019, kl 01.23
Seal on kinnised foorumid kus arutatakse asju. Sinu tõrjumisega nähti palju nõiavaeva. Nüüd kõik naeravad seal su tervendava kõne ja meetodite üle sest need ei töötanud nende peal. Valus tõde?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.30
Kentuc,
Väidad, et Paras oli rohkem patsiente. See väide on väär, kuna lõpp patsiendiks on rahvus, kogu rahvas. Kui küünal valgustab rohkelt teisi lähedal asuvaid küünlaid, siis on muidugi hästi valgustatud pisike ring, kuid, kui küünal süüdab valgustada kaugemal olevaid üksikuid küünlaid, siis tekib suur valgustatud kvaliteetne küünalde võrgustik ja neid küünlaid pole kvantitatiivselt palju vaja. Seega, ei saaks öelda, et Para kaudu saaks rohkem patsiente mõjutada. On fakt, et Para on kahjulik, seega, sealt kiirgab üldsegi pimedust ja tõhusam on kui valgustan siin.

See põhjendus lükkas ümber sinu väite, et Para ol irahvarohkem ja seega kasulikum.

Nõustun sinuga, et keegi mind ei bänninud. Seega oleme nõus osades asjades.

Aga mida teised arvavad, kas nemad nõustuvad? Mina loodan ,et teised toovad kolmanda vaatepunkti asjadele? Maagiline 3 on arutelu alus.

Head arutlust.


Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seal oli rohkem para patsiente. Sa loobusid, hülga
> sid nad ehk andsid alla. Keegi ei bänninud, ise lo
> obusid, ei saanud hakkama ja põgenesid. Selle eest
> on küll raske kiita sind.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 01.34
Mis läksid siis üldse sinna kui ei saavatki mõjutada?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.37
Esmalt tüüpiline vastuküsimus, et kust pärinevad sinu teadmised, väited?
Kas suudad tuua ammendava põhjenduse Para naermise kohta?
Kui ei, siis oleme tõestanud, et luulutad ja eksid. Kui suudad aga siisk itõestada, siis oleme tõestanud, et Para on haige.

Avad uue arutlusteema, et seal on kinnised foorumid. Minu arvates pole vajadust kinnisteks asjadeks. Põhjenda, miks peaks olema selliste asjade jaoks vajadus?

Väidad, et minu ravimeetodid ei töötanud? Aga, too põhjendused, näited, mis tõestaks seda? Mina suudan kül ltuua näiteid ,et ravi on tõhus nii siin kui seal. Tõhus juba ka seetõttu, et hetkel mainime Para nimetust, ka seetõttu, et mul soovitati sinna tungivalt minna, anti lausa religioossed õnnistused peale jne, seega, on Para asi olnud meie jaoks siin katalüsaatoriks, raviprotsessi väetiseks. Para on väetis ja see on meie tuleviku paranemise jaoks abiks. Seega oleme tõestanud, et Para aspekt on kasulik juba praegu käesolevas arutelus, ja ka edaspidi.

Kas tunnistad, et eksisid, või jonnid ja pakud uue väite? Ravieesmärgil sobivad mõlemad teed, vali neist üks.

Head valikut.

Para Webi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seal on kinnised foorumid kus arutatakse asju. Sin
> u tõrjumisega nähti palju nõiavaeva. Nüüd kõik nae
> ravad seal su tervendava kõne ja meetodite üle ses
> t need ei töötanud nende peal. Valus tõde?
 
Para Webi 12. jaanuar 2019, kl 01.41
Ma naeran nii, et tilk kisub püksi. Ühest ullikesest saab väga pika nalja. Ma tean, et see ei ole ilus, mis me siin selle ullikesega teeme, aga me oleme ju ikkagi inimesed. Mis teha, kui elu ise tsirkuse klouni koju kätte toob.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.46
Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis läksid siis üldse sinna kui ei saavatki mõjuta
> da?

Võime seda küsimust hiljem eraldi kõik üheskoos arutleda.
Hetkel ma ei vasta, las teised vastavad minu eest.
Esmavastusena ütleks, et ma polnud kursis, mis seal toimub, seega ei saa mult küsida küsimust, et miks tegid sellsie valiku. Ma ei teinud valikut, vaid läksin kiikasin, kuidas patsiendid seal toimetavad. Sain info, sain isegi vastuse ühe patsiend iraviküsimusele, mida ta siin ei soovinud vastata, sain ülevaate, kuidas nad patsiente ja ühiskonda kahjustavad. Ega siin polnud teadlikk uvalikut sihtkoha osas kuhu läksin, läksin nagu reisile, tripile. Seega, kui küsid, et miks inimesed tripile lähevad, siis vastus on, et selline on see elu, et ega ei tea ennustada kõike ette ja siis minnaksegi tripile. Para tripi osas midagi ei kaotatud, küll aga kiidan nendepoolset võimet, et nad suutsid mind ärritada ajaloo kirjutamise aspektiga. Selle peale ei peaks ärrituma, kui olla arenenud. Näiteks ma ei ärritu üldse kui minu nime alt siin tekste kirjutatakse, loen ja rõõmustan. Sama peaks olema ajaloo kirjutamisega jms-se ebademokrtaatliku asja osas, et tuleks võtta nagu see on, neutraalselt, küpselt, mitte ärrituda, nagu sikhid elu võtavad. Nemad aga oskasid avastada, et selline asi mind ärritaks ja seega kiitus ennustuse võime osas. Mulle on see enesearengu osas kasulik, kuna ma ei osanud arvata, et selline asi ärritab. Seega sain õppetunni ja küpsemaks.

Kokkuvõttes vastan, et mõjutada saan kindlasti, ka meie käesolev dialoog mõjutab.

Seega ärge alahinnake metoodikaid ja asju.

Mis küsimusi teil veel oleks?

Head küsitlemist.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.48
Kokkuvõttes annad mõista, et oled rõõmus ja rahul siin.
Sel juhul kiidan aktiivsust ja avameelsust.
Mis teised arvavad, kas teeme äkki aastaplaani, eesmärgid?

Para Webi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma naeran nii, et tilk kisub püksi. Ühest ullikese
> st saab väga pika nalja. Ma tean, et see ei ole il
> us, mis me siin selle ullikesega teeme, aga me ole
> me ju ikkagi inimesed. Mis teha, kui elu ise tsirk
> use klouni koju kätte toob.
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 01.57
Oled väga tubli! Aastaplaan Sinu ravimiseks on hea initsiatiiv!
Kui nüüd julgeksid oma lapsepõlvest meile rääkoda, siis saaksime Sind jälle Jumala õnnistuse saatel Para Webi saata. Sa pead õppima tõusma. Said peksa, pole hullu. See ravi töötab hästi. Kui nüüd uuesti Para Webist välja süüakse, pead uuesti ja uuesti tõusma. Alla andmine on hetkel asi, millele peame sinu puhul keskenduma. Para Web on hea näide sinu nõrkustest. Provokatsioon viis allaheitlikuseni. Sellest tuleb üle saada aga ma luban, et sa saad abi kui korralikult raviprotseduure järgid. Praegu räägid palju ja ilusasti. Enamasti süüdistad, aga peagi on loota ka paranemise järgmist sammu.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 01.57
Miks peaks teised sinu eest vastama ega nad pole sina? Imelik soov sul.Ise läksid tripile ja tulid sama teed tagasi järelikult nagu panid puusse.Mis inimene läheb kuskile ja ei tee eeltööd kuhu läheb kui kõik eesolev vabalt nähtav? Nii teevad lapsed või sellised veidi ebaadekvaatsed.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.11
Küsid, et misk peaks teised minu eest kirjtuama, aga vastus sulle on, et seda nad teevad nii minu nime alt kui enda nime alt andes vastuseid mniu eest. Juba see fakt peaks ammendama sinu küsimuse. Las vastavad enda või sinu rollis, või minu, igasugune arutelu on kasulik. See epaks veelgi ammendama su küsimust. Mina kui isik ja teised üksik isikud ei oma tähtsust, oluline on ikka miski suurem, seega on minul ükskõik, kes minu eest vastab või mida sina arvad või tema ütleb. See peaks täielikult sulgema sinu küsimused minu suunas.

Väidad, et ma oleksin pidanud tegema eeltööd enne Parasse minekut. Näiteks siis eelnevalt lugema sealseid postitusi jne, ja et elus on mõistlik teha eeuuringut. Vastan, et võime erald iteemas arutleda sellest, kuna eks see ole eraldi teema. Küsimus üldiselt on, et mis on tõhus metoodika ja kuidas hinnata tõhusust. Mina arvan, et minu töö seal oli tõhus juba seetõttu, et hetkel sellest arutleme, on millest arulteda ja uusi teemasid avada. Mina sealt mingit kahju ei saanud, ega siis üks negatiivne emotsioonike, mille nad tekitasid, nüüd ei ole mainimisväärt kahju, see on pigem ikka kasulik õppetund. Võib ka avada üldisema teema ,et kuidas mõjutada ühiskondi effektiivselt. Eraldi teemad kõik, eks avage need ja arutleme.

Üks lühivastus on, et mina küll ei näe mõtet teha eeltööd 20ne liikmelise kommuuni kohta. Lähed lihtsalt kiikad sisse ja teed järeldused, selline on optimaalne ajakasutus.

Kordan küsimust teistele, et mida teised neist siis arvavad? Kas arvate, et ühiskonnale on kasu mis nad teevad? Mina küll kasu ei näe, kuid pole ka mõtet 20ne liikmelise tuuleveskite kamba peale energiat kulutada. Me saame siin 5-liikmelise seltskonnaga mõjutada kogu poolemiljonilist eesti rahvust.



Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks peaks teised sinu eest vastama ega nad pole s
> ina? Imelik soov sul.Ise läksid tripile ja tulid s
> ama teed tagasi järelikult nagu panid puusse.Mis i
> nimene läheb kuskile ja ei tee eeltööd kuhu läheb
> kui kõik eesolev vabalt nähtav? Nii teevad lapsed
> või sellised veidi ebaadekvaatsed.
 
Pffffff 12. jaanuar 2019, kl 02.14
Pool miljonit? Siin me ju kahekesi olemegi. Kuidas sa idioot sellest aru ei saa?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.30
Aga selgita lahti, mida tähendab su laialt levinud väljend "idijoot"?
Arstid ei kasuta sõna/diagnoosi "hull", sest ega see mõistlik sõna pole, sama jutt ka hõisatava idioodi terminile.

Väga paljud on sinumoodi siin kasutanud seda juttu, et siin on ainult 2 isikut.

Aga ma teen omapoolselt ettepaneku, et paneme kirja juhendi, mis räägib siis, et millised on arenemata jau tüüpreaktsioonid. Näiteks siis siinsed rohked tüüpvastused, et siin on ainult 2 isikut, et lahterdame selle ära, ja räägime juhendius lahti. selle käigus õpite rääkima, teate mida oodata oma vesltuspartenritelt jne. Oleme siin ka pakkunud palju muid temaatikaid.

Head arutlust.

Pffffff Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pool miljonit? Siin me ju kahekesi olemegi. Kuidas
> sa idioot sellest aru ei saa?
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.33
Arst või õpetaja ikka ei tee nii et läheb kuskile haiglasse või kooli ravima või õpetama siis kiikab sisse vaatab et palju rahvast ei viitsi ravida või õpetada liiga haiged ka ja ravimine keerukas vms. See nüüd küll mingi arst või õpetaja pole kes sedaviisi enda lõbuks kuskil koolis või haiglas kiikamas käib.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.37
Ken,
Arvan, et eksid.
Arenenud maailmas inimesed suhtlevad võõrastega igapäevaselt, teretatakse ja alustatakse pidevalt vestlust tundmatutega. See on lääne ühiskonna tüüpiline tunnus. Seal on täiesti tavaline, et keegi astub kuhugile teise juurde ja abitab. Ja kui tegu on lääne ühiskonnas oleva religioosse isikuga, näiteks sikiga, siis seda enam ollakse avatumad ja tehakse arutelusid kasvõi metroos.
Kui soovid, võin anda sulle lisanäiteid ja lisapõhjendusi. Etteruttavalt aga vastasin, et eksid, kui arvad, et arenenud tsivilisatsiooni inimesed on nagu vene või nende orjariigid.


Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arst või õpetaja ikka ei tee nii et läheb kuskile
> haiglasse või kooli ravima või õpetama siis kiikab
> sisse vaatab et palju rahvast ei viitsi ravida võ
> i õpetada liiga haiged ka ja ravimine keerukas vms
> . See nüüd küll mingi arst või õpetaja pole kes se
> daviisi enda lõbuks kuskil koolis või haiglas kiik
> amas käib.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.43
Arvan, et ükski arst või õpetaja ikka ei tee nii et läheb kuskile haiglasse või kooli ravima või õpetama siis kiikab sisse vaatab et palju rahvast ei viitsi ravida või õpetada liiga haiged ka ja ravimine keerukas vms.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 03.02
Sa kasutad sõna "arvan", ja avaldad põhjenduseta arvamust, kahtled.
Võime arutleda sellest teistega üheskoos pikemalt.

Mis te arvate kui esmalt enne arutluse algatamist tutvustan teile, ida minu aju sees sekunditega toimub kui sellist väljakutset näen? Kas on esmalt huvi seda kuulda ja arutleda sellest?

Võime arutleda ka muudest asjadest, aga sh mitte teie passi andmetest ega pangakontodest, kuan teie rahvas pole küps sel teemal rääkimiseks. Proovige esmalt arengumaa/aborigeenide tasemel rääkida asjadest, seejärel kui tõestate, et te pole aborigeenrahvus, seejärel ka liigume kõrgemale tasemele, kus räägime kõik oma täpse nime ja identiteedi alt. Esokad ütleks, et siis oleksime 6D(imensioon) :D

Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arvan, et ükski arst või õpetaja ikka ei tee nii e
> t läheb kuskile haiglasse või kooli ravima või õpe
> tama siis kiikab sisse vaatab et palju rahvast ei
> viitsi ravida või õpetada liiga haiged ka ja ravim
> ine keerukas vms.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 03.12
Arenenud maailmas ükski arst või õpetaja ei tee nii et läheb kuskile haiglasse või kooli ravima või õpetama siis kiikab sisse vaatab et palju rahvast- ei viitsi ravida või õpetada liiga haiged ka ja ravimine keerukas vms. Arenenud maailmas ükski arst või õpetaja ei tee nii.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 03.28
Kas sa oled peale Venemaa ja tema orjariikide külastanud ka muid tsivilisatsioone? Ja seda mitte ainult hotelle, vaid tutvunud lähedalt sealse elufilosoofiaga?

Kui oled näinud rohkemat kui hotellid, siis adud, et arenenud maailmas ei ole töö primaarne ega oluline. Isegi töötuna saab aastaid vegeteerida. Sageli külastatakse lihtsalt sinu kirjelduse moodi töökohti päeva-kaks, et saada kirja linnuke, et külastasid ja proovisid ja töötukassa maksab inimväärselt edasi.

See siis oleks üks vastus, võin lsiada ka lisa aspekte.

Näiteks termini "õpetaja" üldmõiste sisaldab ka nn palverändureid, need siis teevadki nagu kirjeldad.

Lisaks, proovime aduda, et sa üritad foorumi käitumist võrrelda reaalse maailmaga. Võrdled mind kui "arsti" ülikooli kliinikumide tohtritega? See on ju ebakohane võrdlus, kuna üks toiemtab internetis, teine kliinikumis.

Teen ettepaneku, et sulgeme su selel viimase arstinduse teema.

Kasu oli mulel sellest, et sai ideid, mis juhendeid rahvuse raviks luua ja millest arutleda. Rahvus sai lugeda ja areneda ja mõelda.

Aga mida muud te vabamüürluse teemaga teeksitegi müstikahobi foorumis? Arutletegi maast ja ilmast ja bännimine küll midagi kasu ei tooks. Seega laske minna ja jätkame.

Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arenenud maailmas ükski arst või õpetaja ei tee ni
> i et läheb kuskile haiglasse või kooli ravima või
> õpetama siis kiikab sisse vaatab et palju rahvast-
> ei viitsi ravida või õpetada liiga haiged ka ja r
> avimine keerukas vms. Arenenud maailmas ükski arst
> või õpetaja ei tee nii.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 03.46
Sina ise võrdled ennast nende nimetustega mina toetun sinu ütlusele. Ütled, et külastasid Para veebi linnukese pärast ja mingit ravimise-õpetamise soovi sul polnudki ehk olid valelik kui ütlesid algselt et lähed ravima ja õpetama sinna.
Siin teemas nüüd ka minu poolt kõik vastused saadud.
 
Q1 12. jaanuar 2019, kl 13.26
Ah mis Sa Onu Pähh keerutad...kukkusid lihtlabaselt Q1 poolt seatud lõksu (läksid õhinal parawebi ravima). Seal pandi sulle peale bänni ka loits peale ja oligi kõik...:)
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 14.10
Aga ma leiutasin ju analooge mitteomava mõtete kolloideri!
Mul on 400 milionit õpilast ja ravialust, mu traktaatide konspekti uuris peale konfiskeerimist isegi konsiilium. See, et nad nüüd mulle kangemad tabletid määrasid jääb nende hingele.
Kõik on omavahel seotud, miks ma ei saa tagasisidet TalTechist proviisor Aaviksoo käest, kui ma saatsin talle põhjapaneva teadustöö pilude difraktsioonist.
vastus on, et nad varastavad ideid ja kasutavad seda omakasu eesmärgil.

Aga mis teised arvavad?
 
O.P. 14. jaanuar 2019, kl 12.52
Kordan, et ma pole bänni saand.
Loitse ega muud muinasjutulist ei eksisteeri.
Q1 on andkeas õpilane, kuid allub minule. Näiteks kui kutsun siis tuleb, nagu ka teised.
Küsib ja vastan talle ja ta kiidab, nagu ka teised. Kuid ta ei ole veel valmis lõksude seadmisega. See on fakt.

Kui soovite lõksutada, siis peate rohkem siin harjutama.

Head harjutamist.



Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ah mis Sa Onu Pähh keerutad...kukkusid lihtlabasel
> t Q1 poolt seatud lõksu (läksid õhinal parawebi ra
> vima). Seal pandi sulle peale bänni ka loits peale
> ja oligi kõik...:)
 
O.P. 14. jaanuar 2019, kl 12.59
Q1 on ravile muidu kõige paremini allunud. Tema tõesti mingiseid lõkse juba oskab seada jne. Näiteks kasvõi see, et päraveebis ta mõistis kiita sealset adminni, mis ravis adminni ja seejärel adminnile pandi hüpnoos, et kui Q1 kitarristide videosid postitab, siis ei tekigi enam haiglast kustutamise soovi. See on küllalt osav võte.

Mina ei ole vastu ühegi võtte liigi vastu. Kui harjutete manipuleerimist inimestega, nende mõjutamist, kas siis foorumis Manni peal, või pokkerilauas teiste peal, siis andke minna ja kiidan peale, selle harjutamine arendab teid. Ja see sisaldabki rääkimise kunsti. Õpite röökima, siis saategi arenenuks inimeseks, kes suudab rääkida ja mõelda ja teha ja kõike.

Head harjutamist.
 
Dr. Aibalit 16. jaanuar 2019, kl 20.47
Tubli. Ravi toimib. Onu Pähh õpib käituma ja vestlema. Kiidab Q1 lootuses temalt kiitust saada. Teiste tunnustamine enda ravijana om hea algus. Q1 on sinuga tublit tööd teinud. Kuidagi peame veel sulle selgeks tegema, et oled lihtne algharidusega maamees, mitte õpetaja. Sellega läheb veidi aega aga hoiatan, et pohmell saab suur olema....
 
O.P. 16. jaanuar 2019, kl 22.35
Väidad, et olen hariduseta, kuid olen maininud, isegi vist pärakufoorumis, et olen tõsiteadlane, kes on tõestanud oma haridust.
Seega eksid kui väidad, et olen algharidusega.
Väga lihtne põhjendus su eksimusele, lisaks võib tuua muidki tõestusi. Näiteks näita, kus minu mõtted on vähemsisukamad kui sinu või kõrgeltharitud inimeste omad? Too viide ja tõesti ,et näed ma olen pähh ja rumal ja siin on näide kõrgeltharitud isikust, kes on palju sisukam.
Sa ei too sellist näidet ega suuda oma hõiskeid tõestada, eksole.
Aga, sel juhul soovitan sul vaeva näha, õpi rääkima ja aitan sind selles juba käesolevalt.

Head harjutamist.

Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tubli. Ravi toimib. Onu Pähh õpib käituma ja vestl
> ema. Kiidab Q1 lootuses temalt kiitust saada. Tei
> ste tunnustamine enda ravijana om hea algus. Q1 on
> sinuga tublit tööd teinud. Kuidagi peame veel sul
> le selgeks tegema, et oled lihtne algharidusega ma
> amees, mitte õpetaja. Sellega läheb veidi aega aga
> hoiatan, et pohmell saab suur olema....
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 04.21
Tubli. Oled asunud ennast analüüsima. See aitab kaasa. Eneseanalüüs on suur samm edasi. Kujutad endale haridust ette ja see on sinu rahvuse puhul tavaline, et pidada ennast teistest paremaks. Tegelikult on ju teie rahvus tuntud kui allaheitliku ja vabatahtliku orjust nautiva rahvana. Teen sinu ravis aina suuremaid hüppeid.
Oled ka silmnähtavalt oma tekste muutnud. Õpetaja roll on vähenemas ja aina selgemini tuleb välja tõeline pale.
Tubli! Kiidan tubli osavõtu eest!
Tervis on meie tàhtsaim vara!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!