Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kahju et OP-i pole...
 
Q11 24. august 2022, kl 14.05
Võibolla on ta üldse ära Aafrikasse kolinud....;)
 
Säde-Sille 25. august 2022, kl 13.49
Aga ma nägin Kalamajas ühte kiisut.
Tundub, et ta oli hüljatud ja vajas kindlasti abi.
Läbi aedade kiisupäästmisoperatsioonil lõhkesid mu sukkpüksid ja vegantoodetest kingad.
Ma nõuan satisfaktsiooni.
Ansip on süüdi. Ja need Kalamaja mutid ka.
 
09. september 2022, kl 02.03
Ma ei ole kindel.
Ta läbustas ikka jõhkralt.
---
Tegelikult on see siin üdini lõpuni surnud koht. Omamoodi kahju.
Mina, Sina, ja paar nime veel vaatavad siia. Need, kes on internetis luusinud aegade hämarusest.
Needsamased, kes seal vaimufoorumis käisid. (nimi ei tule meelde)
--
Täiesti ükstaspuha.
See kõik on ju üks #uhhuu

Twitter @parastigma
 
Q11 03. november 2022, kl 16.02
Mul aias on igasugu seeni hakanud kasvama niiskusega...ise ma neid ei sööks aga ma arvan et Austatud Seeneteadlane teeks küll nendest erinevaid tee-dinktuure...;)
 
J. 09. detsember 2022, kl 14.33
Q, nagu korduvalt tõestatult oled Jeesuse laps kes aktiveerub tema perioodil nagu nüüd ning oled ise oma vlaikud teinud. Sinu puhul on õppeülesanne: tunnista esmalt oma Jeesust, see on puhtalt mitteduaalsus, seejärel intellektuaalsel tasandil olev mittekahesuse filosoofia asendub reaalse mittekahesusega. Ütle mulle milelst sa räägid ja ma ütlen mida sa otsid. Sa otsid ilmselgelt Jeesust ja oled kristlane ja seda on sulle korduvalt öeldud, internetist on küllalt gurusid kes kristluse mitteduaalsuse tahke avavad, mina näiteks olen teadlik üle 20ne sellsie valgustunu, seega neid on küllalt. Läbi Jeesuse tee, või nagu elutarkus tleb: hakka oma suurimat vihatut armastama. Sinu valik on siiani olnud eitamine oma kristluse kohta.
 
Atumma Uganabe 10. detsember 2022, kl 18.13
See on tõesti õõvastav, kuidas te seltsimehest räägite.
Kas te ei teagi, et seltsimmes Onupähh langes usurpaatorite küüsi.
Nad söötsid talle libedate lubadustega uutest hallukatest ebamäärast metsaseene moosi.
See on kole, kuidas veganeid kiusatakse.
Anabool-oneroidse stafülokoki valeravi mürgiste factsiinidega on meie hulgast viinud suurepärase filosoofi ja mõtleja, kelle doktoritööd jäävad kaunistama kõrgkultuurilist teadusmaailma.
Kahjuks me pidime siiski Kameruni vihmametsades peale konverentsi pisut inimliha maitsma.
 
Q11 15. detsember 2022, kl 20.03
Nagu ma aru saan, meie hea sõber ja seltsimees OP langes kangelaslikult. Tema geniaalsed mõttearendused ja tõlgitud teosed jäävad meid kõiki lohutama sellisel kurval tunnil. Langetame mõttes pea ja meenutame Onu Pähhi tema headuses ja südamlikkuses.
Loodame, et OP on nüüd paremas kohas, kus Teda austatakse ja kus pole halba, ülekohut ega kiusu.
Loodame, et Onu Pähh enne ärasöömist suitsutati ja tema maitsest jäid vaid meeldivad maitseelamused....
 
Q11 16. detsember 2022, kl 12.09
Q11 – Kuidas Sa OP küll nii hajameelne oled ja Selle ära unustasid?
OP – Mille ma ära unustasin?
Q11 – No selle Väga Kavala Lõksu
OP (muutudes tähelepanelikuks) – Missuguse Väga Kavala Lõksu?
Q11 – Mis ma sisse seadsin, et Sind Ärkajasse meelitada. Sa ju tagusid vastu rindu ja vandusid Kõigevõimsamate SeenJumalate ees, et Sa mitte iialgi sinna jalga ei tõsta.
OP – Sa kurat!!...See raip Väga Kaval Lõks läks mul tõepoolest meelest.
Q11 – Jah...Nüüd oled täieõiguslik Ärkaja kasutaja...ja isegi kui konto kustutad jääb Sulle see Märk elulõpuni, et olid Ärkajas postitust tegev aktiivne liige.
OP ( vandudes ja juukseid katkudes) – Sa kuradi kurat...
Q11 (rahulolevalt toolileenile nõjatudes ja teed rüübates) – See Punkt tuli mulle küll pika viivitusega aga seeetõttu on tal ka Suur Väärtus...:)
 
Q1 16. detsember 2022, kl 13.12
Dualistlik ehk egokeskne lõksumentaliteet õigustab/leevendab oma kannatusterohkeid vigu igal võimalusel ja antud juhul irrelevantse ajaloolise kontektsivälise repliigiga milel sisu ja kontekst olid vastupidised repliigi pakendile ja seega kogu su väide väär- ma ja eikeegi teine ju ei ole dialoogimas teie Ärkaja.com foorumis ja ei kavatse dialoogi ka seal teha, küll aga esitub seal korduv sõnum mõne kuu pärast taas vajadusel. Lisaks ma olen materjali andud ja abi pakkunud teie foorumile sh konto loomist selle käigus, seetõttu sinu lõksu-soovmõtlemine on väär igatepidi. Kui omakristlikku loomust tunnistad siis ka dualism, kannatused ja vead haihtuvad. Kõik põhjendused-vastused on korduvalt mitmeti esitatud kõige kohta ja Ärkaja.com foroumi punt on nõustunud nendega ja sh öelnud "olgu peale" kõigele, paraku eiranud lubadusi ja seetõttu ka eskaleerisin teie foorumi sisse, kuid mingit dialoogi ma ega keegi teine seal teha ei kavatse. Et sõnum selgem oleks, kordan üle, et nagu teie punt lubas, siis ärge adresseerige kristluse perioodil mind ega teisi, vaid minge kirikusse, teiseks, ja et veel ehedamalt sõnum ilmutaks, siis kustutage oma foorumist kõik viited ja meterjalid minu kohta ning ärge esitage neid mitte kusagil internetis, see on budistliku eetika kohaselt elementaarne- ärge omastage mis poel teie ega takistada teisi midagi omastada. Käesolev postitus siin on seetõttu, et sõnumi ja tõe vastu puksitakse, mingit dialoogi siin teemas edasi teha pole vajadust.
 
Olgu Peale 17. detsember 2022, kl 12.19
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loodame, et OP on nüüd paremas kohas, kus Teda
> austatakse ja kus pole halba, ülekohut ega kiusu.
--

Sinu mainitud kiusu aspekti võrreldakse siinse foorumi Isemaagi-Arhitekti 8-aastatse saagaga, mis ka oli intriig/kius või nimetada seda needuseks või kuidas soovi on. Nimetatud OP sellesse 8-aastasesse intriigi sekkus ja seejärel nähtavasti intriig/needus kadus Isemaagi-arhitekti pealt ja liikus foorumi Ärkaja.com ja OP peale. Q11, Naut ja Loffe oma Ärkaja foorumiga on teostanud nüüd sama, mida too Arhitekt siin foorumis teostas siinse kasutaja Isemaagi suunal. Muteerunud on see needus seekord sedavõrd, et Ärkaja foorumi kius on ilmselgelt kristlik ja käivitub iga-aastaselt libahundilikulkt peamiselt kristlike pühade ajal- seda Isemaagi-Arhitekti juhtumil minuteada polnud kuna neil oli aastaläbi 8 aastat järjest ja kristlased nad oma olemuselt polnud, mina mäletan nii, ja seetõttu näibki olema needusel selline kristlik muteerud lisa juures, ja näis millise lisa-arengu teeb see needus järgmistele paaridele. Niiet, kes usub needustesse, siis sedalaadi selgitus võib hästi passida.

Ka Ärkaja-foorumsi endas mainitakse seda Isemaagi-needust:

https://imgur.com/EJgeUCY

2-3 aastat kiusu Ärkaja.com'i poolt on nendele endile mõju avaldanud, nii see nn needustega toimib. Minul pole mitte mingit asja teie foorumi ja pundiga, ma ei kavatse 8 aastat Loffe ja Nauti kohta materjale internetis avaldada, ja nagu just jõulupüõhade ajal kuna needus seekord nii nõuab. Olen korduvalt seda selgitanud ja nüüd juba teie enda foorumis kirjutatakse, et lõpetage oma intriigid-kiusud. Minul/OP'l ei ole mitte vähimatki huvi teie foorumite, isikute ega muu teiega seonduva vastu ega näita seda ka välja, sama julgen väita kõigi teiste kodanike eest/nimel, ja vastu kituge sama eetikaga- lõpetage kiusud-intriigid, elage oma elu, huvituge oma foorumtiest ja endast. Teie foorum ise ütles kõige selle peale fraasi "olgu peale" kuid nagu kristlikud libahundid eirate oma lubadusi. Mind ei ole vajadust nimetada ksuagil, samuti teised ei soovi et teie foorumi punt neid mainiks või nende materjale avaldaks ega muud. Jätke teised välja oma tegemistest, tegelega oma eludega. Mitu aastat veel peab teie foorumile seda kõike selgitama? Eemaldage oma foorumsit kõik minu mainimised, ärge mainige mind ei kristluse foorumis ega oma foorumis ega siin ega mujal. Saage minuta ja teisteta hakkam, loomulikult võite mainide Puutinit jne kuna need on avaliku elu tegelased. Aga Loofe ja Naut ei ole avalik uelu tegelased ja päris kindlasti nad ei soovi, et 8 aastat neid mainitakse ja nende materjale avaldatakse jne. mingit negatiivsust teie pundi ja foorumi kohta pole kellegil, täiesti steriilne-ükskõikne suhtumine on, mina isiklikult ei mäletanud isegi teie foorumi veebiaadressit, et kas ta oli Ärkakaja.ee või Arkaja.com vms- sama suhtumisega elaga ka teie ja see on teile endile palju tervislikum. Lisaks külastage kirikut.

Näis kas mingi mõju selle postitusega tuleb, aastad näitavad.
 
Kahju et OP ei lange Ärkaja.com lõksu 17. detsember 2022, kl 15.03
Aga mida arvate kristlasest Puutinist, mis on peamine teema Ärkaja.com-is, mida Naut ja Loffe juhivad järgmised 6 aastat?
 
Q11 17. detsember 2022, kl 15.26
Kahju et OP ei lange Ärkaja.com lõksu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mida arvate kristlasest Puutinist, mis on peam
> ine teema Ärkaja.com-is, mida Naut ja Loffe juhiva
> d järgmised 6 aastat?

Sinu postituse pealkirjas olevast lõksu langemisest: miks peaks keegi 8 aasta jooksul huvituma foorumist Ärkaja.com, milel eesmärgiks on inimeste lõksu püüdmine ja Puutini üle arutlemine? Ei ole keegi huvitunud eales sellest foorumist tänaseni, ega Puutini temaatikast ega sealetest asutajatest Naut'ist ega Loffest. Miks aga need isikud aastaid järjest kajastavad teiste inimeste privaatsust, pangakonto paroole jne- sellele teab vastust ilmselt ainult mittekahesus, mille kohta on eestis ainult kinnised foorumid aastaid iganädalaselt artikleid ja selgitusi pakkunud huvitatuile. Miks ei võiks jääda nii, et privaatsed kinnised foorumid jäävad asjast huvitatuile, ning Ärkaja.com putinistidele? Nii see ju näib ja on, milleks selle reaalsuse vastu sõdida? Putinistid omas foorumis, ärkajad jm vaimsus omas- kas on tõesti nii vastuvõetamatu või arusaamatu?
 
Naut ja Loffe 17. detsember 2022, kl 15.53
OP, kui sa maksad 65 eur foorumile Ärkaja.com siis me nö jätame su rahule.
Me ei viita jõulude ajal sulle ega teistele üheski foorumis ega kasuta teie privaatandmeid.
 
OP 17. detsember 2022, kl 15.54
Saatke oma Paypal'i andmed ja kannan koheselt viivitamatult raha teile ja ütlen Halleluuja.

olgupeale@mail.com


Naut ja Loffe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> OP, kui sa maksad 65 eur foorumile Ärkaja.com sii
> s me nö jätame su rahule.
> Me ei viita jõulude a
> jal sulle ega teistele üheski foorumis ega kasuta
> teie privaatandmeid.
 
Q11 19. detsember 2022, kl 16.32
Panid jälle neid kangeid kokse?
Vaatan, et oled siin Laupäeval päris palju lällutanud.
Ära jama niimoodi...need Kanged Koksid viivad Sul katuse kergelt Lendu.
 
Q22 20. detsember 2022, kl 00.35
Kui tõe vastu pole midagi, siis nimetatakse eneselohutuseks tõde lällamiseks, naljaks või lihtsalt pähhiks.

Ootan vastust ja nõude teostamist Ärkaja.com foorumilt:

https://imgur.com/U25wfcH

Ma ei näe efektiivsemat lahendust sellele iga-aastasele kiusule mida teie punt teeb kui et lasta vastata vastutavalt teil oma foorumis. Kui ignoreerite ka seda, eks siis tuleb mõelda edasisi efektiivsemaid samme. Parem on proovida teid peatada praegusel 2-3-ndal aastal muidu see liigub 8'nda aastani, nagu oli siinse Isemaagi-Arhitekti juhtum. Eks järgmine samm liigub videode ja artiklite tasemele, kuni lõpuks vastutavalt reageerite, ja peale seda ei kujuta ette, mis järgmisi samme teostada. Eks aastad näitavad.
 
Q11 20. detsember 2022, kl 00.40
https://youtu.be/m3nsvUfUvYA?t=254
Q11 20. detsember 2022, kl 00.55
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> https://youtu.be/m3nsvUfUvYA?t=254


Panid jälle kokse?
 
Q1 20. detsember 2022, kl 00.59
Jah...kurat mul veeavarii...ja suht närvis olen...eks pärast jälle hea meenutada ja naerda selle üle....:)
 
Q22 20. detsember 2022, kl 01.13
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah...kurat mul veeavarii...ja suht närvis olen...
> eks pärast jälle hea meenutada ja naerda selle üle
> ....:)

Aga mine räägi Ärkaja.com foorumis sellest Loffele ja Nautile, või siis räägi sealses puutini-teemas, mis on tõena ainus teema aasta jooksul teie foorumis võrreldes teiste foorumitega, kus tehakse nädalas vähemalt üks asjakohane artikkel/teema. Selleasemel lällad sa kristlikus foorumis ja siin ja kirjutad et kannatate jne. Mina/OP ei kannata ega soovi, et Ärkaja.com varastaks minu andmeid ja minu tähelepanu. Mitte keegi maailmas ei soovi seda. Kas Ärkaja.com-ile meeldiks kui topitakse fotokas teile näkku iga püha ja pidevalt hüütakse teid tänaval ja avaldataks teie materjale ja privaatandemid? Ei meeldiks päris kindlasti- misk teie eetika siis ise nii käitub?

Sa Q oled eriti kinnistunud oma haiglasesse neti-identiteeti ja pidevalt näidanud kui oluline sulle on see nimetus Q11. enam sul tänasest seda nime pole, ja loomulikult see teeb kannatusi. Miks on vaja 8 aastat sadomasolikke rohkeid kanantusi, mida teie foorumi punt produtseerib? võtke raha, teostage nõuded ja lõpetage oma kannatused.
Q11 20. detsember 2022, kl 01.21
Ärkaja.com forum, lõpetage teiste vara omastamine. Võtke valuraha. lõpetage kius.

Q11 20. detsember 2022, kl 10.30
Foorum Ärkaja.com võtab jõulupühad ja rahu. Külatame kirikut ja lõpetame kannatused, tagastame võõra vara, lõpetame kiusud. Ka sina kristlasest Q, tunnista tõde.





Toimetatud 2 kord(a). Viimati Q11 20.12.2022 10.31.
 
Q111 20. detsember 2022, kl 10.38
Sa OP lihtsalt teed Suuri Sõnu. Kui tahad niiväga raha saata siis saada ja ära pane muusikavideosi oma emotsioonide tõstmiseks....;)
 
Olgu Peale 20. detsember 2022, kl 10.58
Q111 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa OP lihtsalt teed Suuri Sõnu. Kui tahad niiväga
> raha saata siis saada ja ära pane muusikavideosi o
> ma emotsioonide tõstmiseks....;)


Q, egovalus inimesed nimetavad tõde lällamiseks, naljaks, hulluseks, suurteks sõnadeks jne- samahästi võivad nad öelda, et 2+2 ei ole neli vaid nali. Ainult egovalus inimese peas 2+2 pole 4 ja tõe naljaks tituleerimine ei ole arvestatav argument. Nii ka kõik öeldu teie foorumi kohta on tõde. Kas see siis Q11 ei ole tõde, et see netiidentiteet nimetus "q11" on sulle olulisem asi maailmas- on ju tõde ja seda ma ütlesin ja naljaks tituleerimine seda tõde ei muuda, ja loomulikult sa kannatad nüüd kui sult võeti ära maailma kalleim vara selle kontonime "Q11" näol- see on ju tõde, et kannatad, mitte suured sõnad ega nali. Sa Q oled ju Nauti ja Loffe heakskiidul pidevalt kiusu teinud kristluse loomuse varjus ja vastuseks saanud ehovalulikku tõde- on nii ju igal jõulul olnud. Teie foorumis Naut ja Loffe ignoreerivad vastutust ja kaebusi ja varastavad jne- on tõene- on. Teie foorumile Arkaja.com on korduvalt raha pakutud, et te kiusu lõpetaks jne- tõene! Teie foorumi eetika on inimesi lõksu püüda ja muu sellien eetika- tõene, ise kinnitasite, ise eirate silmakirjalikult oma fraasi "olgu peale" kiusu lõpetada, ise intriigitsete iga jõul- kõik on tõene. Teie ise käite kristlikutes ringkondades pidevalt lällamas saamatu aru ,et te ise oelte kristlased, keegi teine teid ei adresseeri aastaid ja seda tõestab teie aastaid tühi foorum- tõene.

Tunnista tõde ja lõpeta kius. Ilmselgelt oled suurtes kannatustes kuna su kasutajanimi Q11 ei toimi enam- need kanantused sul ilmselt kasvavad seni kuni teostad mõiste "Moslem" tõlke tähenduse ni nagu seda enamik on teinud, sh kristlased, Eckart jne. Aga püüa oma kannatusterohket teekonda vaiksemalt omaette käia, jäta teised välja oma kannatustest, nagu lubasite. Minu jaoks on tegu tüütu tähelepanu vargusega, mida teete jak una mu nn võimed suutsid Isemaagi-needuse peatada siis olen päris kindel, et vaigistan ka teie pundi needuse ja see vähendab ühiskonna kannatusi. Halleluuja!
 
Olgu Peale 20. detsember 2022, kl 11.15
Q111 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa OP lihtsalt teed Suuri Sõnu. Kui tahad niiväga
> raha saata siis saada ja ära pane muusikavideosi o
> ma emotsioonide tõstmiseks....;)

Emotikone jms spämmi pole ma kasutanud, sina ja Örkaja.com foorum on aga seda täis. Ükski minu foorumitest ei luba tüüpilisi emotione ja spämmi, lubatud on ainult 2-3 emotikoni, näiteks kristlik-budistlik kahe käe ühendamise emotikon, igasugu naerusuud jm spämm on aastaid keelatud ja ma pole seda teinud erinevalt sinust, isegi siin teemas sina postitasid alkoholivideosid, mina sedalaadi asju ei postita. Seega, taas korduv abistab soovitus sulle ,et ära valeta, ära räägi endale vastu, sa ise postitad pidevalt oma pundiga emotsioone ja videosid. See on tõde. Vahel hämmastab kuidas su egokeskne dualistlik olemus puksib tõe sh kristluse vastu ja toodab sellist valet. Kuna sa siin teemas nagu ka eelmiste aastate teemades ei toonud ühtegi adekvaatset argumenti, siis tõestasiem taas tõdet. Mingit naerusuu emotikoni ma siia postituse lõppu ei pane ega poel kunagi pannud, ega emotsionaalseid joomarlusvideosid nagu sina tegid. Ka kõige kannatlikum india munk loobuks teie foorumile selgitustest ja lihtsalt eskalleeriks teie väärteode vastutust. Põhjus, miks ma reageerinud olen 2-3 aastat ja selgitanud, on mingi missioonitunne. Kuid selle jõuluga me teie kiusu ka lõpetame lodoetavasti ja selgitusi teie punt rohkem ei saa. Kanantusi aga küll, sh sina Q kannatad kuna kristlased viskavad su kõikjalt välja, su egoidentiteet nimetuse "q11" all piinleb, ja tõde põletab. Halleluuja!
 
Q111 20. detsember 2022, kl 11.48
Ma saan aru , et mina olen närvis teisipäeva hommikul kuna Veemehed kopaga kaevavad ja keldris survega vett tuleb põrandale. Ja kergelt võtan "rahustavaid jahedaid"....aga miks Sina jumala juua täis niivara oled ma ei tea....:)
 
Olgu Peale 20. detsember 2022, kl 11.58
Q111 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma saan aru , et mina olen närvis teisipäeva hommi
> kul kuna Veemehed kopaga kaevavad ja keldris surve
> ga vett tuleb põrandale. Ja kergelt võtan "rahusta
> vaid jahedaid"....aga miks Sina jumala juua täis n
> iivara oled ma ei tea....:)

Ma ei tarbi alkoholi ja Ärkaja.com ei peaks huvituma igajõul sellest, mida teised teevad ja joovad ega postituama alkoholi-videosid ega mingeid lõksupüüdmise ega puutini eesmärke omama. Lisaks ma ammendavalt lükkasin su alkoholi-väite ümber ülal nagu ka kõik su ülejäänud säutsud. Milleks siis korrata säutsumist, et teised joovad jne, ja milleks üldse adresseerida teisi, ja miks kannatada ja piinelda oma Q11-identiteedi kaotuses ja muus ahastuses.

Kas võiksid üheskoos Ärkaja.com-iga kinnitada, et lõpetate oma intriigid ja eemaldate oma foorumitest võõra vara? Võin maksta teie küsitud raha selel eest, aga miks ei võiks teie materjalistlik loomus rahulduda ka selel aja ja postituste eest, mida siin teile andsin.
 
Q111 20. detsember 2022, kl 12.42
ojee... jumaltänatud...vähemalt tänavalt saan nüüd vee kinni keerata....eks sii homme vaatab juppe ja hakkab keldris vahetama....
Q111 20. detsember 2022, kl 13.17
Q111 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ojee... jumaltänatud...vähemalt tänavalt saan nüüd
> vee kinni keerata....eks sii homme vaatab juppe j
> a hakkab keldris vahetama....


Justnimelt Jumal Tänatud kulla kristlane!
Nagu ka eelmistel aastatel selleasemel, et öelda "lõpetame kiusu ja helleluuja", põgened piinades vee-teemadesse ja mujale sousti. Käänulised teed.

Jõulurahu kõikidele.





Toimetatud 1 kord(a). Viimati Q111 20.12.2022 13.18.
 
Q1111 20. detsember 2022, kl 13.43
Palju Jõulu Õnnitlusi Sulle ka....:)
https://www.youtube.com/watch?v=lbHYyPdQfqk&ab_channel=ProgramaBlitzMetal
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!