Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kahju et OP-i pole...
 
ei olene miskit sa oled loll autist ja jutul lõpp 28. oktoober 2023, kl 14.48
Oleneb kuidas võtta. Kui inimene ei ole vaimukas oma kirjutistes aga koguaeg püüab naljakas olla, siis on see omakorda naljakas....:)

ei see ei ole niimoodi. sul on lihtsalt autism. võta oma rohi. lõpeta teesklemine. sa ei saa aru vist . kui inimene püüab kõigest väest olla naljakas siis see ei ole naljakas. see on try hard olemine a sa oled new fäg ja autist ja sa ei saa millestiki aru seega ma ei viitsi sinuga vaielda .
 
Q11111 28. oktoober 2023, kl 15.34
Mulle meeldib kui saan "Punkti" omale ja saan kedagi närvi ajada....:)
 
jäta teesklemine. see ei ole mingi punkti mäng 28. oktoober 2023, kl 15.39
sa ei aja kedagi närvi eriti veel mind. päeva lõpuks oled sa mõttetu try hard ja mõttetu autist ja äspar. ei miskit rohkem ega vähemat. sa tahad inimesi närvi ajada sest su autistlikus elus on miskit puudu. on see issi keretäis või emme armastus ma ei tea . ilmselt on miskit sul puudu. muidu sa siin ei tõmbleks ega teeskleks ,et oled mingi eepiline troll. mida sa ilmselt pole a palun teeskle tantsi tõmble näitle . te teatrit siin foorumis ,et oled seda mida sa pole ega kunagi saa olema..

sa oled mingi mõttetu autist , ja kõik. ei rohkemat ei vähemat. ära ürita üle oma varju hüpata ja ära ürita teeselda midagi ja kedagi keda sa pole. seega istu maha ime oma lutti autist.
 
are we pretending 28. oktoober 2023, kl 16.10
again . are we doing the fairy tale sht again
 
Q11111 28. oktoober 2023, kl 16.39
Aga mispärast Sa siis nii närvi lähed minust? On Sul endal ehk probleemid? Võibolla peaksime neid siin läbi arutama ja lahkama, et algpõhjusele pihta saaks?....
 
ja hakkad asju ette kujutama ja välja mõtlema 28. oktoober 2023, kl 16.45
Aga mispärast Sa siis nii närvi lähed minust? millal ma ütlesin ,et läksin.


On Sul endal ehk probleemid? millal on sellest juttu olnud ja kuida on see relevant


Võibolla peaksime neid siin läbi arutama ja lahkama, et algpõhjusele pihta saaks?...

mina ei aruta sinuga miskit läbi autist. algpõhjus on see ,et sa oled autist ja ma ei aruta sinusuguse newfäägiga miskit eriti oma isiklike asju.
 
sina autist ei saa mingile algpõhusele pihta 28. oktoober 2023, kl 16.48
ja ma ei epa sinuga miskit arutama sa liiga loll selleks ,et sinuga miskit arutada. ära hakka asju ette kujutama ja välja mõtlema autist. ära hakka üle oma varju hüppama jälle. ära hakka mind ahvima. ma alustasin seda juttu ,et sul on endal elus miskit puudu. ole vähemalt originaalne ja ära ahvi mind. suudad sa nii palju teha vähemalt.
 
Q11111 28. oktoober 2023, kl 17.03
"ole vähemalt originaalne ja ära ahvi mind. suudad sa nii palju teha vähemalt."
eee...ei suuda...
 
sa oled autist ikkagi nii ,et jahm aitäh ,et mu argumenti tugevdasid. 28. oktoober 2023, kl 17.08
"ole vähemalt originaalne ja ära ahvi mind. suudad sa nii palju teha vähemalt."
eee...ei suuda...

okei confirmed sul on autism
 
Q11111 28. oktoober 2023, kl 20.19
on või?....:)
 
jah sul on autism sa oled fail troll ja new fägg 29. oktoober 2023, kl 07.15
keegiei ole impressed. sa oled try hard. sa ei ole tark. sa ei ole kaval sa ei ole naljakas sa ei ole vaimukas . sa oled mingi lambi autist kes kellegile ei meeldi. jah on confirmed sul on autism the end end of story bye bye.
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 11.26
Kirjutada segamini eesti ja inglise keeles on ka natukene naljakas...niiet Sa oled naljakas...:) Punkt läheb seekord Sulle...:)
 
lahe lugu aga sa oled ikka autist 29. oktoober 2023, kl 12.22
Kirjutada segamini eesti ja inglise keeles on ka natukene naljakas...niiet Sa oled naljakas...:)

see kuida ma kirjutan või ei ei ole relevant. sa oled ikka autist seega . mind ei koti mis on sinusuguse autisti arust naljakas või ei. sa ei ole huumori jumal sa ei otsusta . mõtle mis tahad minust . autist oled ikkagi. sa oled ikkagi new fääg. teretulemast interneti. inimesed kirjutavad eesti ja inglise keeles . a sa oled new fääg seega sa ei saaks aru.

Punkt läheb seekord Sulle...:)

kuule autist . lase täis end. me ei mängi mingeid punkte see ei ole mingi mäng selle peale kes on naljakam või ei. kasva suureks. lõpeta siin foorumis autist olemine ja hakka päris elu elama. a sorry sa ei oska sul autism ju . sa mega loll ega saa aru kuida asjad töötavad .
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 12.53
Loll on hea olla, siis kõik teised on Targad...:)
 
aga sa oled ikka mõttetu autist 29. oktoober 2023, kl 14.12
Loll on hea olla, siis kõik teised on Targad...:)

eks sa ole siis loll . edu sulle sellega. a päeva lõpuks oled ebanaljakas ja vaimukas autist
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 14.24
Ma olen muideks hommikul ka samasugune "autist"....:)
 
wow kui kõvasti sa üritad wowowww. 29. oktoober 2023, kl 14.26
Ma olen muideks hommikul ka samasugune "autist"....:)

sa olid hommikul autist oled lõunal ja ööösel ka sa oled autist ja jääd selleks
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 14.29
Siil läheb üle tee
Leiab maast koti teed
Mõtleb, mida sellega nüüd teeks?

Tee, tee ja veelkord tee. On ikka eesti keel huvitav?
 
ikka oled autist --------- 29. oktoober 2023, kl 14.37
Siil läheb üle tee
Leiab maast koti teed
Mõtleb, mida sellega nüüd teeks?

Tee, tee ja veelkord tee. On ikka eesti keel huvitav?

oi kui tore
a sa oled ikka
mõttetu
autist
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 14.41
Mispärast Sa Sulle tundmatut inimest niimoodi solvata püüad? Mulle endale küll ei meenu, et kedagi rumalaks või lolliks oleksin internetis nimetanud. Ja kui Sulle ei meeldi kellegi kirjutamisestiil siis oleks ju mõistlik mitte seda lugeda ja asjatult närvi minna...Või mis?
 
ise sa hakkasid tõmblema mida sa nutad nüüd 29. oktoober 2023, kl 15.19
Mispärast Sa Sulle tundmatut inimest niimoodi solvata püüad?
ma ei püüa midagi. sa solvad end ise oma new fäägamisega.

Mulle endale küll ei meenu, et kedagi rumalaks või lolliks oleksin internetis nimetanud.

palju õnne new fäääg. ise käitud new fäägina. internet ei ole mingi teletupsumaa. internet ei ole kena ja inimesed pole sõbralikud. WELCOME TO THE INTERNET BUDDY.

Ja kui Sulle ei meeldi kellegi kirjutamisestiil siis oleks ju mõistlik mitte seda lugeda ja asjatult närvi minna...Või mis

millal olen ma närvi läind. miks sa teeskled. miks sa mõtled asju välja. ma ei istu siin ega loe su asju terve päev. mu elu ei tiirle su lollluste lugemise üle. ise hakkasid hüppama. see on avalik foorum ma võin öelda ja lugeda mis tahan ja kui mulle ei meeldi võin seda öelda. selle maagilise konseptsiooni nimi on sõnavabadus.
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 15.37
jaja....kirjutamisestiil on natukene tuttav....vist...:)
 
mismoodi tuttav. olen ma peitnud seda kes olen või varjand seda. kas ka sa hakkad teesklema ,et tunned mind .päris mind reaalset mind... 29. oktoober 2023, kl 15.59
jaja....kirjutamisestiil on natukene tuttav....vist...:)

ja see tähendab mida täpselt kas lõpetasid halamise ja nutmise
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 16.15
Nähtus tõmbab ligi inimesi jah. Suhteliselt nakkusohtlik....
 
see pole vastus mu küsimusele proovi veel 29. oktoober 2023, kl 16.18
Nähtus tõmbab ligi inimesi jah. Suhteliselt nakkusohtlik....

sa ei vastand mu küsimusele.

keda ma sulle meenutan siis.
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 16.22
No mis Su nimi on siis?
 
vasta mu küsimusele 29. oktoober 2023, kl 16.28
keda mu kirjutamis stiil sulle meenutab ja siis ütlen mis mu nimi on
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 16.33
r p.....?
 
see ei vasta mu küsimusele 29. oktoober 2023, kl 16.35
r. p ei ütle mulle midagi
 
Q11111 29. oktoober 2023, kl 17.16
Ju siis eksisin. A mis küsimus oli?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!