Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kahju et OP-i pole...
 
OP 18. juuni 2023, kl 11.52
No mis ma ikka arvaksin....palavad ilmad... ehk jooksutas midagi kinni. Muidugi minu Peegelfoorum on ikka üleval ja vingelt töötab.
 
Q1111 25. juuni 2023, kl 18.11
ee?...mismõttes "mõtte võimekus on tekitada teadvust"?. Kas iseenda varba vaatamine muudab Vaatlejat?...Varvas vaatab Sind OP või?....:)
 
LMNo 30. juuni 2023, kl 16.13
Q, hakka inglise keelt õppima nagu Villido, siis ebaadekvaatsus kahaneb.
Vaata läbi sotsiopaatia jm asjaolude, vajadusel leia guru kes selles juhendab, ka see valgustab.

Neid jt soovitusi on korduvalt olnud ja kuulanud oled guru poolt ainult harva neid, näiteks enam ei pudrumudruta minaolenitamisest. Üldjoontes aga sama seis mis alati, vaimuhaigused, egoism, arutus. Kui allud adekvaatsetele reeglitele, siis võid proovida tasemevestlusele tulla esoteerika foorumisse nimega Tärkaja ja seal on materjalid ja pädevus nii sotsiopaatia kui ebaadekvaatsuse jaoks. Emotikonid jms teismeliste stiil mida siiani teed, on keelatud. Võib ka siinsamas tasemenõude esimese ülesande teostada. Kirjuta oma eelmine postitus adekvaatses formaadis uuesti.
 
Q1111 02. juuli 2023, kl 18.23
Ma ikka oskan inglise keelt...rääkimine jh vajab kindlasti pidevat keskkonda aga aru saan vabalt. Ja OP....Sinu sinna Peegelfoorumisse ma ei tihka regada....kahtlane nagu. Varastad ju kohe minu pangakonto kuidagi ära....:)
 
Kokkuvõte. 03. juuli 2023, kl 12.54
1. Inglise keele oskuse puhul sa ei kommenteeriks nii eba-adekvaatselt videosi nagu sa tegid äsja, ning tunneksid peale spira ka ülejäänuid 60 õpetajat ja oleksid aktiivne inglise keelsetes valdkonna alastes foorumites.

2. ingl k rääkimine ei vaja keskkonda, kogu maailm osaleb oma rahuldavas inglise keeles valdkonna alastes Live meetingutes ja saavad aru. Kui suudad punkti 1 täita, siis saad ka rääkimisega hakkama, kuid rääkimise vajadusest pole keegi rääkinud, räägiti inglise keelse videost aru saamisest jasealsete kommentaaride lugemisest, mitte rääkimisest.

3. sul pole isegi Tärkaja foorumi aadressit kuid teed valeväiteid selle puhul. Nn Top1 vaimsuse foorum, mida nimetad Peegelforoumiks, ei küsi panga-paroolide asju, kuid sinna sind keegi ei soovitagi minna tasemenõude tõttu, soovitatakse TOP 2-3 foorumit, nimelt Tärkaja foorumit. Panga kontode paroolide osas ei peaks olema Loffel ja teie pundil küll hirmu, on ju selgelt kirjas faktid et tegelete nende asjadega.

4. Sinu vastus ei ole adekvaatne ei sisu ega formaadi poolest, vastab teismeliste ea tasemele. Lapsepõlve traumad on põhjuseks miks vähesed jäävad kinni teismeliste muusikasse, käitumisse jms, täiskasvanud ja valgustunud teismeliste aspekte ei oma, ma pole ühtegi sellsit adekvaatset täiskasvanut näinud. Seetõttu ei õnnestunud sul taseme ülesannet läbida siin ja esoteerika foorumisse sa paraku ei pääse. Täname proovimast vähemalt.


Sulle pakuti piinade leevendust käesoleva ülesandega, aga mainitud kolmik - vaimuhaigused, ego, arutus- võtsid võimust ja seetõttu piinad jätkuvad. Ka mul endal ja mitmetel inimestel on olnud ise-enda obstruktsiooni sedalaadi kolmik-deemonite osas kuni nendest läbinägemiseni. Praegu rohkem abi ei paku, võib aasta pärast taas ülesannet proovida.
 
Q1111 05. juuli 2023, kl 17.35
No OP...vaatan, et oled siin midagi kirjutanud. Loomulikult need asjad nii ei ole nagu alati olen püüdnud seletada. Asjad on hoopis teistmoodi....
OP: hmm...aga kui nad on teistmoodi kas siis samamoodi ei saa olla?
saavad küll, miks mitte?
OP:eino asjad saavad olla kas teistmoodi või mitteteistmoodi....samamoodi ju ei saa?
No selles see "point" ju ongi...Asjad saavad olla mõlematmoodi....
OP: krt Sa Q oled ikka Keenjus
jh....:)
 
༽つ۞﹏۞༼つ 06. juuli 2023, kl 01.00
a, B, A,C. (〓 ̄(∵エ∵) ̄〓)
 
Q1111 06. juuli 2023, kl 16.45
雨が滴っています
 
Q1111 26. juuli 2023, kl 16.38
OP-i üldse on vähe. Suvine aeg...ju Ta päevitab mererannas...ja mediteerib.
OP: "eee...üldiselt ma olen koguaeg toas...ja joon seenetinktuure"
mõjub ka ?
OP: "no kerged paanikahood jah nagu tulevad...niiet ju siis mõjub"
Nojah...ei oskagi midagi muud lisada
OP: "jah"
 
Q1111 17. september 2023, kl 21.14
Vaatasin ületükiaja Peegelfoorumit....päris vinge...aga see regamine teeb mind natuke murelikuks...Saaksid ehk mu hirme leevendada?
Q1111 20. september 2023, kl 10.44
Q,

1. Ärkaja foorumi taseme-eksami osas sa kukkusid läbi kui vaatad mõned postitused ülespoole, ning sinna sa ei kvalifitseeru/saa. Sinu regamsie jutt sinna ja muud arvamused on kõik korduvalt alati ümber lükatud- näita vähemalt 1 mõte, mida sa pole korranud ja mida pole ümber lükatud, või näite vähemalt 1 postitus poliitfoorumist Para mis vigu ei sisaldaks? (sh eelmist küsimust on korduvalt küsitud ja oled korduvalt läbikukkunud vastmaisel)

2. Ärkaja foorumis oled pidevalt olnud külastaja oma IP aadressiga. Sinu "Vaatasin ületükiaja" on viamuhaige ja egohaige vale.

3. Ärkaja ja Märkaja foorumites pole mingit riski registreerimisel ega muus. Seda on korduvalt selgitatud

4. Nagu korduvalt selgitatud, siis haige termin Peegel ei päde. Tee selgeks peegli konseptsioon. Originaalfoorum "valdkond.ee" tekitas peegli "ärkaja.com", mis suleti kuna Loffe ja Naut tunnistasid kriminaalset tegevust. Seejärel lisati aga foorumid nagu "Arkaja" ja Tarkaja ja Markaja, mis "peegeldasid"-kopeerisid samuti foorumit "valdkond.ee". Neil on kõigil erinevus originaalfoorumist ja seetõttu pole mingit alust neid peegelfoorumiks ühtekokku niemtada. Millist egotahku kümne foorumi tituleerimine üheks peegelfoorumiks teenib? Ja kus asub siis illusoorne originaal kui üldse egohaiget peeglikonseptsiooni kasutada? Originaal Valdkon-ee ei eksisteeri enam, pole midagi peegeldada.

5. Sina ja Para foorumi punt pädeb Märkaja foorumisse. Täitke seal smau reegleid nagu Paras ja ajage samal tasemel juttu seal. Aga mingisse Peegelfoorumisse ega Originaalfoorumisse te ei pääse ja miks peaks hirmu ja valu tunduma kui leidub ammendav lahendus Märkaja näol.

--


Märkaja:
https://markaja.createaforum.com

Ärkaja:
https://www.ärkaja.com
(seesama aadress, mida oma kasutajanime all oled poliitfoorumis Paraweb tänaseni promonud ilma selleks luba küsimata)



Q1111 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaatasin ületükiaja Peegelfoorumit....päris vinge.
> ..aga see regamine teeb mind natuke murelikuks...S
> aaksid ehk mu hirme leevendada?
 
Q11111 20. september 2023, kl 13.27
Lihapannkookide isu nagu tuli, peale Sinu kommi lugemist....imelik reaktsioon. Mina arvaks, et Q11 tahab vaielda aga ei viitsi ja siis liha seal pannkoogi sees iseloomustab OP-i...Q11 lihtsalt kugistab OP-i isukalt kõhtu....:)
 
Kokkuvõte. 20. september 2023, kl 14.06
Kõik ülaltoodud punktid vastavad sinu arvamustele.
Lühisoovitus: ära piinle.

Q11111 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lihapannkookide isu nagu tuli, peale Sinu kommi lu
> gemist....imelik reaktsioon. Mina arvaks, et Q11 t
> ahab vaielda aga ei viitsi ja siis liha seal pannk
> oogi sees iseloomustab OP-i...Q11 lihtsalt kugista
> b OP-i isukalt kõhtu....:)
 
Q11111 20. september 2023, kl 15.40
aga ma ju piinlen kui lihapannkooke pole....:)
loffe 20. september 2023, kl 15.56
Q,
Unusta enda enesetähsus. Mitte kedagi ei huvita kes olen mina või kes oled sina kusagil internetis mingite väljamõeldud nimede taga kirjutamas. Mine välja ja katsu muru.

Häid pühi!

Q,
sinu äsja lisatud psotitus foorumisse Märkaja!
Peaks olema lihtne arusaada, et kui teed Paraweebi ja Märkajasse lihapostituse, või kontoparoolide postituse, siis nende mõlema reeglistik seda ei luba. Allu nende reeglitele ja su piinad vähenevad. Või nagu fraseerid: su hirmud vähenevad.
 
Q11111 20. september 2023, kl 16.31
No tegelikult need asjad loomulikult pole nii nagu OP neid serveerib. Asjad on hoopis teistmoodi. Eks tuleb vaeva näha ja pidevalt Õpetada....ega muudmoodi ju Teadmine ei tekki. Niiet Õpetaja peab vaeva nägema....aastaid ja aastaid....:)
 
markaja.createaforum.com 20. september 2023, kl 18.36
Kümneid foorumeid, pannkokke ja lahendusi tagasi lükates jääd samasse piinlevasse hirmuderohkesse rattasse edasi.
Selle vastuse leiad ka Märkajast.

Q11111 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tegelikult need asjad loomulikult pole nii nagu
> OP neid serveerib. Asjad on hoopis teistmoodi. Ek
> s tuleb vaeva näha ja pidevalt Õpetada....ega muud
> moodi ju Teadmine ei tekki. Niiet Õpetaja peab vae
> va nägema....aastaid ja aastaid....:)
 
Q11111 23. september 2023, kl 13.06
Võibolla peaks tegema foorumi nimega Magaja.
 
Lady Atumma Uganabe 23. september 2023, kl 13.46
Müüa vähekasutatud megafitness võistlusbikiinid.
Olen üks kord proovind aga ei sobind.
Ind 12500 eurot
 
Q11111 23. september 2023, kl 14.00
Ostaks ära küll sellise soodsa hinnaga...aga on nad ikka tõepoolest kasutatud? Sest uute eest ma niipalju küll ei maksaks.
 
Q11111 24. september 2023, kl 13.33
Kui OP hommikul ärkas läks ta ruttu arvutitaha, et näha kas keegi on juba Ärkajasse/Märkajasse midagi kirjutanud. Nähes, et pole... tekkis tal pahatuju.
Aga kontrollides IP-aadresside järgi läks nägu jälle naerule.
„näe Q11...ikka käid siin salaja piilumas“ mõtles OP.
„sitta ma käin...“ mõtles Q11 sellele vastu.
 
issand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukasissand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukas 14. oktoober 2023, kl 14.14
issand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukasissand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukasissand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukas
 
Q11111 on nii vaimukas ma suren 14. oktoober 2023, kl 14.15
Q11111 on nii vaimukas ma suren Q11111 on nii vaimukas ma suren Q11111 on nii vaimukas ma suren Q11111 on nii vaimukas ma suren Q11111 on nii vaimukas ma suren
 
Q111111 14. oktoober 2023, kl 14.20
Suured tänud Suured tänud Suured tänud Suured tänud Suured tänud....:)
 
kulla autist 17. oktoober 2023, kl 07.48
see oli sarkasm. kas tead mida tähendab sarkasm
 
Q11111 17. oktoober 2023, kl 12.26
Misasi autist on? sarkasm tähendab pahatahtlikku kiitust vist....:)
 
kas on tore olla newfääg 22. oktoober 2023, kl 07.08
Misasi autist on? sarkasm tähendab pahatahtlikku kiitust vist....:)

sina oled autist . vaata peegli ja näed ja ei lõpeta asjade välja mõtlemine sarkasm ei ole pahatahtlik kiiitus.

sarkasm ‹-i 21› ‹s› [Sõnaveeb]
salvav pilge, äärmiselt terav iroonia. Kirjaniku teostes on hävitavat, piitsutavat sarkasmi. Tema huumor muutus ajuti halastamatuks sarkasmiks. Lausus seda lõikava sarkasmiga. Sarkasmini tõusev iroonia.



autism on solvang internetis . solvab sinusuguseid inimesi. tegelikult on autism vaimne hälve või puue a kui ma solvan inimesi autistideks sisi ei pea ma silmas puuet vaid interneti sünonüümi kus solvatakse sinusuguseid lolle autistideks.
 
Q11111 25. oktoober 2023, kl 23.13
Aga ma ei solvu ju....ee...ehk mul on mingi puue ?...Peaksin tablette võtma, et solvumine tuleks?
Ja milliseid tablette? Igasugune nõu oleks teretulnud...:)
 
sa oled try hard ja autist 28. oktoober 2023, kl 10.29
Aga ma ei solvu ju....ee...ehk mul on mingi puue ?...Peaksin tablette võtma, et solvumine tuleks?

sa ei solvu sest selleks oleks sul vaja aju. seda sul ei ole ilmselgelt . ahaha ikka proovid olla vaimukas. a ikka ei tule miskit välja. proovi uuesti ehk.

Ja milliseid tablette? Igasugune nõu oleks teretulnud...:)

kas ma ei öelnud juba ,et sa ei ole vaimukas ega naljakas
 
Q11111 28. oktoober 2023, kl 13.47
Oleneb kuidas võtta. Kui inimene ei ole vaimukas oma kirjutistes aga koguaeg püüab naljakas olla, siis on see omakorda naljakas....:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!