Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Hoiame foorumi "alu"-st puhta
 
üllatus 11. veebruar 2008, kl 20.35
19.55
no see on lausa imelik, et keegi alu mõnitaja kirjutab alule alu nime all....
kes siis nüüd hullem on?
alu või alu nime all kirjutaja?
 
to üllatus 11. veebruar 2008, kl 20.41
ohh alul lihtsalt hirm nahas ja segab jälgi
 
erapooletu 11. veebruar 2008, kl 20.41
Delfile ongi vist kombeks, et otsitakse välja üks ohver ja siis on kõik nagu kaarnad selle ühe kallal. Kuna siin alu jaoks teema tehti, siis sirvisin ka alumisi alu pealkirjalisi teemasid. Te peaksite tõepoolest võtma alu soovitust kuulda ja lugema omaenda kommentaare kõrvaltvaataja pilguga. Võibolla olen veel vähe lugenud alu teemasid, aga seniloetu põhjal jäi mulle küll mulje, et alu on siiski viisakam ja inteligentsem kui kõik need kes tema vastu õelusest lõhki minemas on. Mina nimetaks niimõnegi kommija postitust leebelt õelduna labaseks.
 
viimasele 11. veebruar 2008, kl 20.44
aluke, labane oled vaid sina ise. Vaata nüüd ise oma "peeglisse".
 
erapooletu 11. veebruar 2008, kl 20.45
Mina pole alu !!!! Te vist ikka oma õeluses ei suuda vahet teha kes on kes? Lahmite juba umbropsu nagu sõgedad, näete tonti igal pool.
 
alu 11. veebruar 2008, kl 20.48
tunnen sulle kaasa, erapooletu, asusid valele poolele.

parem loobu! võid siit veel sygelised selga saada (kui see selle yhe nimetu nimevahetaja võimuses oleks!)...
 
järeldus 11. veebruar 2008, kl 20.48
Alu tuli Mystika Nurka provotseerima ja see mõõtis talle vääriliselt.
 
üllatus 11. veebruar 2008, kl 20.49
mina neisse moderaatoritesse eriti ei usu.
tõenduseks nende kasutuse kohta seisab siin juba pikemat aega peeter oja teema.

samuti blokeeriti mind paar aastat tagasi täiesti põhjusetult. kui moderaatoritele kirja saatsin, et nad näitaksid, kus olen kirjutanud midagi sobimatut, siis vastus jäigi saamata.
 
alu 11. veebruar 2008, kl 20.50
"Alu tuli Mystika Nurka provotseerima ja see mõõtis talle vääriliselt."

vääriliselt jah. kas tahate ikka sellistega dialoogi astuda või mis veel hullem, neilt abi saada?
 
arvan 11. veebruar 2008, kl 20.53
Kui mitmed inimesed sama asja kirjutavad, küll siis hakkavad tähele panema. Neid kaebusi alu kohta on juba üksjagu olnud ka, mõne foorumikülastaja andmetel. Aga tähtis on ka kui ise teame millise inimesega tegu, teab hoiduda sellest negatiivsusest.
 
üllatus 11. veebruar 2008, kl 20.53
ja veel. vene delfis toimub ju lausa kuritegelik rahvustevaheline vaenu õhutamine. igas normaalses riigis on see keelatud.
samuti ei juhtu midagi.
jääb üle vaid imestada, kelle kasuks see delfi tegelikult töötab.
 
alu 11. veebruar 2008, kl 20.56
paneks aluvilusoohvjat veel pisut...

kui alu nime kasutajad blokeeritaks, oleks see foorumi poolt ikka ylimalt arusaamatu tegu.

lööge kas "halva kogemuse" või "feministi nurgakese" otsingusse sisse näiteks peeter oja, liis lassi, ines karu, vändra aveli, toomas hendrik ilvese, edgar savisaare või veel mõne tuntud inimese nimi. mida te näete?

suure osa nende postitustega seotud kommentaatoritest võiks kriminaalvastutusele võtta.

mis pyha lehm siis see mystiline 4kymbine on?
 
erapooletu 11. veebruar 2008, kl 21.11
to arvaja
Ehk on viga siinsete lugejate silmades? Alut märkavad ikka need kes tema vastu vimma tunnevad. Mina juhtusin alles täna märkama teie kemplemist aluga. Aluvihkajad aga mürgitavad ka teisi siin oma vihaga. Mille poolest siis nende "sapp" peaks paremini mekkima kui alu oma? Peate alut monstrumiks, aga muutute ise selle käigus just samasugusteks!!! Vahe vaid ehk selles, et teie vahetate sagedamini nimesid? Kas poleks lihtsam teda ignoreerida kui ta teile niiväga pinda käib????
Inimest saab solvata vaid niipalju kui ta seda teha laseb või ta seda ise südamesse võtab. Olen ka 40ndates, aga ei tunne end puudutatuna sellest sõnast.
 
kenake 11. veebruar 2008, kl 21.22
alu on siin interneti algusaegadest peale ja tema peale võib loota. Ma ei tea, mida või keda noored tüdrukud jälle taga ajavad.
 
kenakesele 11. veebruar 2008, kl 21.25
Loota jah võib, laadungi solvangute peale iga päev, kui sulle selline asi pinget pakub.
 
erapooletu 11. veebruar 2008, kl 21.30
Teie reageeringud alule näitavad, et alu pakub teile ikka vägagi pinget. No kelle peale te siis veel oma õelust välja elate? Teis on järelikult õelusealge olemas. Alu vaid toob teis kergemini esile selle mida te varjata endas ei suuda !!!!
 
see 11. veebruar 2008, kl 21.33
alu räägib iseendaga nagu kp 52 50+-st icccc
 
alu 11. veebruar 2008, kl 21.41
ja alule vastuseks möllab siin yks koerapöörirohtu närinud 4kymbine. miks teeb ta seda erinevate nimede all? see isiksus pole mitte kahestunud, lõhestunud, vaid lausa pilbastunud.

alu kommenteerib vaid alu nime all.
 
suslik 11. veebruar 2008, kl 21.44
huvitav? kas varsti saate tolle alu pannile ka pandud või? valmistate juba mitu tundi teda praadimiseks ette; nii naeruväärsed olete - ise ei saa aru või?
vaid energiavaeguses isendid taovad nõnda auraauke, et siis endale midagi püstihoidvat kammida - nagu näha, jääte ju soovitust ilma.
mulle pole mõtet kallale tulla, see põrkub lihtsalt teile endale tagasi.
 
molly 11. veebruar 2008, kl 22.00
oi nõiajahti, stalin ütles: oleks inimene, küll paragrahvi leiame.
ma ei pea olema alu, et õlutsejatega erineval arvamusel olla.

tõesti leppige sellega, et inimestel on erinevad arvamused ja see ei ole solvamiseks, mina teie eriarvamuse peale ei solvu.
 
nojah 11. veebruar 2008, kl 22.28
50+ nurk oli samamoodi lagastatud, eks see alu võta kõik uued nurgad järgepidi ette
 
100- 11. veebruar 2008, kl 22.38
Mina küll 50+ nurgas ühtki alu postitust otsinguga ei leidnud. Müstika! Alu sihtgrupp on ikka närvilisemad naised.
 
Toompea rott 11. veebruar 2008, kl 22.49
Vaadake kui palju no 101 lolli -tarka on siin koos ja saavad lollimängimise eest palkagi.Teised erakonnad on OK aga see ühetunnimees no sorry kui seda võsa ees ei oleks(oleks hundisilma silmaga näha).Isegi valges saias on teinekord rotisitta ja meie rõkkame rõõmust et rosinasai.Las olla must lammas laudas.Me just väljusime ühiskonnast kus kõik ühtemoodi peeretasid,koogutasid ja noogutasid-MEIL ON SÕNA ja MÕTTEAVALDAMISVABADUS.Kuid on ju lollide nurgake.Seda meelt ma olen et iga sagedus oma ribale.Või on siis takistus et kõik liiga ühtmoodi koogutavad ja ei tekki pingeid.Kas perekonnas on üksmeel-vaevalt.Sõjaväes sama lugu.Riigikogus ka.Seega on terves riigis miskit lahti,kui on aga lahti, hakatakse varsti kinni panema.Seega tuleks vanglaid juurde ehitada ja lõpetame sellega et tõmbame kogu eutoliidule traataia ümber.Kuid kui me ajasime suure vankumatu venemaa tükkideks ehk saame ka koos euroopa liidu pudiks teha.Nüüd oigate et vaat mis ütles.Sama oigasime ka 1987 aastal Hirvepargis.Kreisiraadio on igastahes esimene kiilulööja eurovisioonil.Ega see veel seljataga pole, ootame ja vaatame ää.Kõigile sallivust ja pikka meelt.
 
eksinud tall 11. veebruar 2008, kl 22.50
^^^^^^^^^^^^^^^½ ½ ½ ½ ½ ½ ½BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖMÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
 
alu mystika 11. veebruar 2008, kl 22.51

No alu ju tunnistas isegi et tuli siia nurka ainult huligaanitsemise eesmärgil. Sõimas teid kõiki lollideks, ja ütles et on metsa sanitar:


Autor: alu
Aeg: 02-10-08 19:59

probleeme pole, mulle lihtsalt meeldib siin. siia ma vist pysikaks yle kolingi. sellist rumalust ei leia isegi sodiaagi nurgakesest!

mulle meeldib olla metsa sanitar.
 
rotile 11. veebruar 2008, kl 22.53
Kuda sa Toompääl kirjaoskuseta toime tuled?
 
see 11. veebruar 2008, kl 22.54
alu on 50+ teise nime all, feministides ja siin on alu
 
Toompea rott 11. veebruar 2008, kl 22.57
See juhtus nõnda et kord piilusin prao vahelt et mida see Edgar seal sepitseb, tema aga sittus mulle silma ja veel hullem on et põranda all väga pime.Varsti tuleme plakatitega välja linnaviletsuse ette kõik rotid ja nõuame valgustatud tunneleid.Tänavu ju rotiaasta ehk mõikab.
 
mhmh 11. veebruar 2008, kl 23.04
Paar viimast päeva jah keegi kylvab siin nurgakeses selliseid kommentaare. Huvitav kes?


Autor: ka nõid
Aeg: 02-10-08 18:04

Minul on ka se väike asi millega kaugele rääkida. Mobiiliks nimetatakse. Muudkui aga arenen. Läpakas on ja sellega saab ka päris kaugele rääkida. Ei tea kuhu ma veel niimoodi edasi areneda võin.Pakun, et se puumaja on aadressil Paldiski mnt. 150. Need inimesed kes seal edasi tagasi töllerdavad ja kriiskavad neid on jah harva näha kuna üldiselt on nad kinnises osakonnas.
 
suslik 11. veebruar 2008, kl 23.09
ja , edasi areng toimub, aga kunagi algab taandareng ja siis saavad otsad kokku - seda nimetatakse vist "eluringiks".
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!