Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Hoiame foorumi "alu"-st puhta
 
wikipedia EST 12. veebruar 2008, kl 17.08
Alu on alevik Rapla vallas.
 
to: kogu tõde alust 12. veebruar 2008, kl 17.26
issand, ma nägin unes, et üks ühe jalaga mees ajas mind taga, põgenesin elu eest.
ic, ic, ic:)))))
 
inp. Kukeke 12. veebruar 2008, kl 17.28
Pigem põgenesid alu eest, lootuses, et ta su kätte saab?
 
17.26 12. veebruar 2008, kl 17.38
ei maksa innustuda. ma nägin seda und mitu aastat tagasi, äkki oli ilmutus Alu maapeale tulekust.
:)

ei olnud lootust, et kätte saab, ära ürita ridade vahelt lugeda, seal ei ole midagi. unenägu oli päris võigas, sel mehel oli jalg ära raiutud, verine, kole, ja jooksis ühe jala peal. mul oli stressirohke aeg, sellest ka halb uni. nii palju sellest. praegu tuli lihtsalt meelde seoses assüürlaste kurja vaimu kirjeldusele.
 
insp. Kukeke 12. veebruar 2008, kl 17.42
Aga käed olid sel mehel alles? Ja muu riistvara?
 
17.26 12. veebruar 2008, kl 17.45
ausalt, mul polnud aega nii täpselt vaadata:)
 
alu 12. veebruar 2008, kl 20.51
sellist jama on raske kommenteerida.
 
selgeltnägija 12. veebruar 2008, kl 21.04
alu on autist mis autist- 100%, siin julgeb seletada, seda ka ainult ühte päheõpitud fraasi 40+, ülejäänud kopib kuskilt googlist maha, päriselus ajab ikka lapse ja lamba juttu. meeste seltskonnas tunneb ennast alaväärsena, siit otsib saamata jäänud tissi ja päriselus käib mööda seinaääri apteegi kotike rahustitega kaenlas.
inimene proovib ühele vaimugurule tõestada kogu jõust ja hingest kui tark ja erudeeritud tema küll on, tegelikult loll ja labane harituseta mats mis mats.
selline ennast peale pressiv inimene on võigas ja ebameeldiv, miks ta ise sellest aru ei saa, see näitabki tema vigast ajuollust.
kui neid neli on, siis tõesti mingu kuskile mns-i ja suhelgu seal 4- negastiivset haiget vampiiri.
saatan on tark aga see siin ju puruloll.
 
normull to selgeltnägija 12. veebruar 2008, kl 21.18
tead, minus tekitavad vastikusvärinaid inimesed, kes tõsiseid haiguseid kasutavad sõimusõnadena.

nii, et järgnev tekst su enda sulest: "inimene proovib ühele vaimugurule tõestada kogu jõust ja hingest kui tark ja erudeeritud tema küll on, tegelikult loll ja labane harituseta mats mis mats.
selline ennast peale pressiv inimene on võigas ja ebameeldiv, miks ta ise sellest aru ei saa, see näitabki tema vigast ajuollust."

käib kogu täiega su oma pisikese isiku kohta.

teema lõpetatud
 
selgeltnägija 12. veebruar 2008, kl 21.22
minus tekitavad vastikusvärinaid, kes haigena professionaali abi ei otsi ja tervet ilma-netti risustades oma ebardsuses ja saamatuses süüdistamas ja terveid normaalseid tagakiusamas käivad.
teema tõesti lukus,
mis minu isikusse puutub siis sinusuge kärbse kõrval olen mägi
 
halleluuja 12. veebruar 2008, kl 21.24
Alu on pähh! Appiii! Aga selgeltnägija on viisakas, tark ja haritud inimene.Pole kahtlustki. Üldiselt oli tore lugemine tänaseks õhtuks - ignoreerime alut... ja ei saadudki sellega hakkama! Aga teatud asjad, mida alu kirjutas, peavad paika, pole midagi teha. Kui jätta muidugi kõrvale variant, et siin võib tõesti igaüks teemat vedada, vahetades nimesid ja seisukohti. Kas alu on üldse olemas? Kui on, lasku edasi, vahel on tervislik, kui piits plaksub.
 
kuule alu 12. veebruar 2008, kl 21.27
lõpeta see enese haipimine minu jaoks olid ja jääd sa ikka ja alati üheks väikeseks pinisevaks kibestunud eluvõõraks- lapsikuks kärbsesitaks.
 
to kuule alu 12. veebruar 2008, kl 21.31
ja mis konn sina selline oled, et sinu arvamus kellegi kärbes olemisest sulle nii hinge läheb?
 
irwe 12. veebruar 2008, kl 21.32
vana @!#$ hakkab väsima, kett käib maha, mis teha kellad kai tiksu enamb.
 
kuule alu 12. veebruar 2008, kl 21.35
vaata sinusuguse arvavus on minule ammu õhk, ma proovin säästa teisi häid inimesi, kes tõeasti saavad sinu provotseerimise tagajärjel kannatada, mina olen selleks liiga enesekindel, et mingi kopleksihunnik mind kõigutada suudaks...never.
 
? to kuule alu 12. veebruar 2008, kl 21.38
sa vist tõemeeli arvad, et alu sulle vastab? ja mis õhusse puutub, siis teatavasti...khm, no sa proovi natuke ilma olla..:D
 
selgeltnägija 12. veebruar 2008, kl 21.48
kopi edasi aluke arvad, et saad kuulsaks...icccc
narr
 
alu 12. veebruar 2008, kl 21.58
palju õnne mulle teie kõigi poolt!

teema "4kymbiste needus" on juba kustutatud!

aga teema "peeter oja" pole kuhugi kadunud.
 
normull to selgeltnägija 12. veebruar 2008, kl 22.05
irw, soovitan soojalt paksu klaasiga prille sulle, sest selgeltnägemisest ei tea sa küll midagi:D
 
viimasele 12. veebruar 2008, kl 22.08
seda tean ja näen ka, et sa vaeseke kardad ja väga kardad, karda edasi kõik mida külvad seda sa ka lõpuks saad.
õhtust.
 
17.26 12. veebruar 2008, kl 22.16
_aga teema "peeter oja" pole kuhugi kadunud_.

AHHAAA vahele jäid! eile sa siin ju kaebasid, et oja petsi kohta tohib kirjutada aga sind tahetakse ignoreerida!

appi ma ei suuda enam, siin võib ennast segi naerda:) kui juba käest läks, siis keerame vinti juurde. lõbus peab olema!
 
molly 12. veebruar 2008, kl 23.18
väga lahedalt ignoreerite
 
erapooletu 12. veebruar 2008, kl 23.47
Ikka veel madin käib siin :))))) Et te ka ei väsi.

*Alu, tutvume vahelduseks!*

Usun, et personaalne tutvus on selgusttoovam kui 4kymbiste kommentaarid...
 
TõelineKrõõp 12. veebruar 2008, kl 23.54
Nu irnu erneks, ausõna.
 
erapooletu 12. veebruar 2008, kl 23.59
Naer on terviseks! Anna minna :))))
 
normull to viimasele 13. veebruar 2008, kl 06.51
mida ma siis kardan ja mida ma siis saan?
 
alu 13. veebruar 2008, kl 13.14
"inimene proovib ühele vaimugurule tõestada kogu jõust ja hingest kui tark ja erudeeritud tema küll on, tegelikult loll ja labane harituseta mats mis mats."

kes siin see vaimuGURU on? sina vä?

milles su guruks olemine seisneb? kirjavigadega kirjutamises? (kui 40+ aasta jooksul ei suuda kirjutama õppida, siis selles inimeses tõesti midagi on!)
 
aluke 13. veebruar 2008, kl 13.19
sina peale kirjavigade otsimise ja 40+ pole muud suutnud ära õppida, kle mine loe veel tarku raamatuid ja käi oma paldiski mnt- l selle aastasel kuuril ära.
 
alu 13. veebruar 2008, kl 13.21
miks sa endale minu nime võtsid, krihvel? ei ole võimeline nime välja mõtlema? GURUks olemine võtab nii võhmale?

mitu sõrme mul seda kirjutades pysti on?
 
molly 13. veebruar 2008, kl 14.06
miks me peame kõige populaarsemast tegelasest foorumi puhastama?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!