Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
on keegi "mehe tagasi nõidunud"?
 
S 27. mai 2010, kl 22.14
Kas kellegi on sellist kogemust, et keegi nõid/posija on suutnud naise mahajätnud mehe "naise juurde tagasi tuua"? Kuidagi saab mõjutada, et teine inimene kedagi taas armastama hakkaks? Nõustuks pärast lahusolekut kokku saama ja uuesti proovima jne?
Kuidas meest "tagasi tuua"?
 
..... 27. mai 2010, kl 22.16
selleks maagid ongi..
 
S 27. mai 2010, kl 22.32
Kas oskate kedagi konkreetset soovitada, kes armumaagiaga teleb?
Läksime lahku mehe algatusel, suhe üle 10 a....ja tõesti, südames on endiselt tingimusteta armastus selle mehe vastu ja kedagi teist ei taha(uusi suhteid pole kummalgi teadaolevalt), kui vaid saaks ka mehe mind "taas armastama panna"...
 
..... 27. mai 2010, kl 22.50
Proovi Wolandit, paljud kiidavad teda just sellistes asjades.
 
molly 27. mai 2010, kl 23.28
ma muudkui nõiun oma meest edasi, tagasi, jookseb nagu gasell.
 
m 27. mai 2010, kl 23.36
Kui oleks tingimusteta armastus, siis ju armastaks teda ka siis, kui teda lähedal pole...
 
fi 28. mai 2010, kl 06.32
Nii suur "armastus", et valmis mehe psüühikat sandistama.
 
Viki 28. mai 2010, kl 09.19
Miks teist inimest ahistada? Mõtle, miks ta su juurest ära läks, muuda enda juures vastavat mustrit ja mine eluga edasi - ilmselt on sellisel juhul saatusel hoopis suurem kingitus varuks. Kui läks, järelikult oli nii vaja teie mõlema jaoks ja sa ei osanud teda piisavalt armastada. elus on asjad väga lihtsad: kui mul on sinuga hea, olen ma endastmõistetavalt sinuga koos ja kui mul pole, miks peaksin.
 
$ 28. mai 2010, kl 09.50
kogu oma abielu jooksul suht pikalt tegelesin maagiaga.point selles ootasin mehe surma,et kinnisvara problad lahendada.aga mees läks,mis sest et kirvega taga ajasin.ta veel elus kah.tahan tagasi.suht palju ulun,nean,sajatan.ei aita fehghui,maagia ega sennsid
 
mh 28. mai 2010, kl 10.35
ma ei saa aru inimestest,kes nii teevad.elus ei juhtu miski põhjuseta ja teise inimese eest otsustamine ja sundimine mingi nõiduse abil on kuritegu.elu anna teile uue võimaluse-minna oma teed ja leida siis oma õnn,aga inimesed ripuvad oma ekside küljes ja nõiuvad neid tagasi.see on pigem nagu kohalseismine või tagasisuunas liikumine.ja,mis tundega te elate nii,teades,et kaaslane pole tulnud teie juurde vabast tahtest ja armastusest?see nüüd küll kedagi õnnelikuks pole teinud ja ei tee ka edaspidi.asjad ei käi nii,et plaks ja mees kohe armastab mind jälle jäägitult ja oleme nii õnnelikud ja olnud muutub kõik olematuks jne- tulge maa peale.
ise te ei lase uusi inimesi enda ellu-te ei tahagi eluga edasi liikuda,vaid hoiategi kinni sellest vanast ja siis halate oma jäägitust armastusest.see on puhas egoism kui kasutada maagiat kellegi enda juures hoidmist.te pole ise õnnelik ja ei saa ka tema õnnelikuks,kuna see koosolemine pole vabatahtlik.kui mees tahaks,siis tuleks ta ise,aga ju siis ei taha kui pole tulnud ja leppige sellega.igaüks otsustab ikka ise,kellega tahab koos olla ja,kes teda õnnelikuks teeb.
 
yyy 28. mai 2010, kl 11.03
See on kahe otsaga asi.Olukordi on erinevaid ja ei ole vaja hakata rääkima kui paha ja kole asi see on.Kunagi ei tea mida ise teeksite kui sellisesse olukorda satute.Lihtne ju näpuga vehkida kuniks endal kõik korras...
 
kle viimane 28. mai 2010, kl 11.07
oled sa kuulnud, et inimene elab ja vastutab oma elu eest ise.
 
viimasele 28. mai 2010, kl 11.11
Ja igaüks võtab vastutuse ka selle eest kas ta kasutab maagi abi või mitte.
 
rrr 28. mai 2010, kl 11.14
Mina olen kasutanud maagi abi ja uskuge, ei kahetse!!
 
mh 28. mai 2010, kl 11.42
kes ütles,et endal korras on. aga ma ei hakka enda külge kedagi vägisi kleepima ja siis käin õndsa näoga ringi,et näe mu mees ikka armastab mind ja tuli tagasi ja kõik on nüüd super,teades,et see kõik on tulnud läbi maagia.ma ei suudaks käia ja naeratada ja olla õnnelik sellisel viisil.kõik peab tulema siiski igaühe vabast tahtest-siis on see ka tõeline.
ära tee teisele seda,mida ei taha,et sulle tehakse-see ongi kogu asja võti!
 
to mh 28. mai 2010, kl 13.56
selles see asi ongi et need ei toimi. iga inimene teeb elus valikud ise ja vastutab oma valikute eest. uskumine mingisse maagiasse on totrus.
ilmselt arvad et pealetükkivalt end teistele külge kleepimine toimib. ainult vastikuks teed iseend
 
mh 28. mai 2010, kl 14.38
viimasele: õpi tekstist aru saama....
 
viimasele 28. mai 2010, kl 16.04
sama soovitus
 
kati 28. mai 2010, kl 17.39
On ka variant, et naine soovib tagasi saada meest, kelle keegi teine on armumaagiaga omastanud. Sel juhul on küll maagia tühistamine õigustatud, kuna mehel vaba tahet ju ei ole.
 
... 28. mai 2010, kl 17.50
 
Uriinai 28. mai 2010, kl 18.12
Mis maagia?
See mehe tagasinõidumine on imelihtne ja lausa ennustatav.
Selleks ei pea isegi magistrikraadiga reikimeister ega lihasuretaja olema.
Tuleb lihtsalt seda soovitud meest visata pihutäie tablettidega ja käratada peale:
„Homme marss tagasi, või muidu...“

Siina on selle võtte juba ammu meie sanatooriumi Toru-Edgari peal ära proovinud.
Töötab. Raudselt töötab.
Aga ükskord jättis see Toru-Edgar, kelle tööd meil üle üksteise õlgade imetleda meeldib, tulemata.
Siiamaani ei tea, kas laiskusest või ... on tal keegi teine mõnes teises osakonnas...

Siina toppis siis ahastusest ja kättemaksuhimust oma kaisukaru klosetipotti.
Ja tuli see Toru-Edgar, tuli, nutumaik suus, tuli!

Aga et kellegi teise Edgariga segi ei läheks väike pilt ka:
http://danilo-master.ru/file/danilo-master/Santehnik%202.gif
 
seda,et 28. mai 2010, kl 18.36
Ühtegi meest ei saa tagasi tuua,kui ta seda ise ei taha.
Nägin oma tuttava pealt,kes sai küll kaasa tagasi,ainult et veaga.Mees hakkas jooma.Ära kunagi tee seda,mida ise ei taha.
Ja soovidega tuleb olla ettevaatlik,sest need täituvad.
Ainult,et mis hinnaga.Ja pärast kõik õnnetud....
 
aga kui 28. mai 2010, kl 18.41
keegi on sinu peal kasutanud maagiat,et inimesed omavahel lahku ajada.
Kas siis peaks ka rahulikult pealt vaatama?See ju erladamine vaba tahte vastu.
 
mark 28. mai 2010, kl 18.46
Üks naine üritas oma eksmehega sama teha mida sina soovid. Läkski maagi juurde ja lasi armuloitsu teha mehe peale. Juhtus aga selline asi, et midagi läks valesti selle loitsuga ja miskpärast tabas seda meest hoopis ebaõnn..ta rahaasjad kõrbesid, tervis ütles üles, närvid läksid läbi ja hakkas narkootikume tarvitama. Asi läkski juba nii hulluks, et mees tahtis ennast teistest isoleerida ja elust lahti ütelda. Õnneks üks inimene kes uskus maagiasse, sai aru et midagi on sellel tasandil väga valesti ja läks inimese juurde, kes võttis mehelt selle loitsu maha ja pani kaitse peale. Nüüd sellel naisel endal on tervis kehv, depressioon ja asjad veavad viltu. Arvan, et see on alles algus.
 
.... 28. mai 2010, kl 18.57
Nojah, ilma maagideta ja nende abita olete ju kõik nii õnnelikud..
Arvate, et suured ja rikkad inimesed, said selle niisama?
Kardate maage, et tuleb ebaõnn..Kuid, kas on midagi kaotada?
Kas niisama piinelda on parem?Või siiski on parem proovida iga võimalust, et siiski olla õnnelik?
Ma ei tee reklaami maagidele, kuid olege kindlad, meie siin ei tea, mis sunnib inimesi maagidelt abi paluma. Arvan, et paljud siin pole veel olnud nii meeleheitel.
Kerge on teistele kohtunik olla ja hirmutada, aga mida teete siis, kui ise sellises olukorras olete?
Maagia on olnud siin maakeral tuhandeid aastaid, ju siis sellest on ka abi!
 
mh 28. mai 2010, kl 19.10
1 asi on aidata,2 asi teisi allutada seeläbi enda tahtele....
 
oh 28. mai 2010, kl 19.22
Tegin oma välja teise energiast täiesti puhtaks, nii nagu oskasin ja lõpetasin igasuguse mõtlemise andes ta täielikult vabaks. Tulemuseks oli et otsiti üles ja suhe sai hoopis uue kvaliteedi. Nii et vabakslaskmine ja teisele vaimse vabaduse andmine mõjub ka maagiliselt, tuues kaaslase täiesti omal tahtel tagasi....
 
nelka 28. mai 2010, kl 21.05
Seda teha ei tohi, kui sa pole ise suutnud meest enda kõrval hoida, siis on see tema vaba valik, oma maagiaga rikud sa nii enda, mehe kui ka teie laste elud, kui teil lapsi oli! Armumaagia tegemine oma mehele on lubamatu, pealegi kirjutad, et armastad, see pole armastus vaid isikuvabaduse piiramine ja omandi tunne, lubatud on sekkuda ainult juhul, kui mees on sinult teise naise poolt armumaagiaga ära võetud, muidu mitte, saad ise kannatada ja rikud mehe tervist!
 
nojah!!! 28. mai 2010, kl 21.53
Juba hakkab peale, jälle see armumaagia! Teema-algataja, armumaagiat teha ei tohi, eelmisel õigus, see on kuritegu, mis tähendab - sinu tingimusteta armastus - aga palun, armasta teda edasi, kes keelab!, ainult enda külge ära teda kleepida taha vägivalla ja jõuga, tead, sa loe siinseid armumaagia teemasid ja õpi, pole mõtet püstitada uut, kui siin samas sellest on nii palju juttu! Just, järelikult ta ei armasta sind ja sina ei osanud ennast talle ahvatlevaks teha, ise oled süüdi! Iga naine peaks oskama meest enda küljes hoida ja see pole raske, kui mees ka tugevalt armastab naist, see kahjuks pole õpitav, kui sarmi ega veetlust pole, siis pole ega tule ka, isegi kui tellid maagia, siis vastu vahtimist saad ikka sina, seda need maagid juba oskavad, et häda enda pealt tellija vastu suunata, saad ise kahju ja mees kah, ta ikkagi läheb su juurest ära, kui toibub ja aru saab, et midagi ei klapi ja on valesti, niimoodi mehi küll kinni ei hoita!
Niiet loe vanemaid teemasid ja mata oma patumõtted, sinu armastus on EGOISTLIK.
 
e 29. mai 2010, kl 00.17
mina sain Ta tagaso 13 a möödudes. selleksoli vaja vähemslt 5 a pidevat maagiat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!