Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
on keegi "mehe tagasi nõidunud"?
 
Marju 13. jaanuar 2018, kl 14.07
Huvi pärast, otsisin ja vaatsin netis. Palju need asjad, mida nõiad kasutavad, maksvad. Hinnad on tõesti väga kõrged. Küünlad nt. Peavad olema käsitsi tehtud ja küünla tegemise ajal, peab lugema loitse ja palveid. Sellise ühe küünla hind on 8 kuni 37 eurot umbes. Vaatsin venemaa lehtedel.
Ka muud vidinad ja värgid, on kirvehinnaga. Pole mingit vabriku toodangut. Kõik ikka käsitsi tehtud meistrite töö. On ka mingi netileht, kus müüakse väga vanu nõidade esemeid. Neil pidi väga suur vägi olema. Sealt ikka naljalt ka midagi ei osta. Seega, kallis lõbu, see nõidumine.
 
huvilisele 13. jaanuar 2018, kl 15.20
See toimib väga hästi, aga pea meeles, et selle toime on igavene! Küsi juba ette ära, kuidas tehtud kunagi hiljem tühistada, sest seda läheb sul kindlasti vaja, kindlasti, ütlen ma. See on sama, nagu Egiptuses aidatakse turistid lahkelt kaameli selga, aga allasaamiseks pead kõvasti maksma.
Sa ei kujuta isegi ette, kui suur vajadus on sul hiljem sellest samast inimesest lahti saada.
 
Huviline 13. jaanuar 2018, kl 16.23
Kust tead,et toimib?
On sul omal kogemus?
Su tuttavatel?
 
arvamus 13. jaanuar 2018, kl 18.25
Arvan et see kisa meeste n6idumise ymber on rumalus. Sellega on nagu iga teise asjaga - kui ise usud, v6id m6jutada reaalsust positiivselt. Pole siin mingeid erilisi negatiivseid tagajargi.
 
huvilisele 14. jaanuar 2018, kl 08.50
Kunagi oli selline netileht, para.ee. seal üks inimene pani kümneid retsepte, aga vene keeles.
midagi on ka eesti keeles. Mina leidsin sealt kunagi palju huvitavat lugemist.
 
to arvamus 15. jaanuar 2018, kl 15.03
Arvad? Millel põhineb sinu arvamus?
 
Nõid Andres 15. jaanuar 2018, kl 15.49
Müün nõia poolt eelväestatud spermat, mida saab kasutada erinevate loitsude tegemiseks. 5 grammi hind 25 eurot.
 
to to arvamus 15. jaanuar 2018, kl 19.34
Eks ta p6hineb minu arvamusele... :)
 
veel et 15. jaanuar 2018, kl 19.38
On ju teada positiivse m6tlemise teatud kasulikkus ja tulemuslikkus. Miks siis selles valdkonnas teisiti peaks olema? Tundub et kuidagi vaga liialdatud on need kirjeldatud 'ohud' siin. Kui soovite endale tervist, raha, v6i paremat suhtumist m6ne inimese poolt, mis siin nii erilist vahet peaks olema? Vereohverdus on teine asi, ma palju ei tea, aga sellest tasuks hoiduda juba selleparast et ebamoraalne. Aga muu? Mis kahju sellest peaks olema? Sama asi kui igas elu valdkonnas. Loe Zelnin (?), reality transsurfing.
 
Huviline 15. jaanuar 2018, kl 22.48
Vseprivoroty.ru
 
Neh 15. jaanuar 2018, kl 23.00
Jutt mehe tagasivõitmisest miskise nõiduse läbi ei päde mingilgi moel, miks soovmõtlemisest ei loobuta?
 
eugenia 03. veebruar 2018, kl 01.13
Ma olen siin, et anda tunnistust sellest, kuidas ma tagasi sain tagasi oma abikaasa, kes jäi mulle üle 3 kuu vanuse aja, oleme abielus üle 7 aasta ja saanud kaks last. asjad läksid hästi meiega ja me olime alati õnnelikud. kuni üks päev mu mees hakkas käituma viisil, mida ma ei saanud aru saada, olin väga segaduses sellega, kuidas ta kohtleb mind ja lapsi. hiljem sel kuul ta ei tulnud taas koju ja ta kutsus mind, et ta tahaks lahutust, küsisin temalt, mida ma tegin valesti, et seda selle eest teda nõuda, kõik, mida ta ütles, on see, et ta tahab lahutada, et ta vihkab mind ja mitte tahaksin mind uuesti oma elus näha, olin hull ja ka pettunud, ei tea, mida teha, olin abielu lahutamise tõttu olnud haige rohkem kui 2 nädalat. ma armastan teda nii palju, et ta oli kõik mulle ilma tema, mu elu pole täielik. Nii et ma otsustasin oma kolleegile öelda ja kui ma ütlesin talle, ütlesin mulle, et Dr. Sciigie'il on psühhiaalne võti, et ma pean temaga ühendust võtma, et ta suudaks oma probleeme lahendada, mida ma kunagi ei uskunud, sest tulin silmitsi nendega, kes minu raha ilma mu abikaasa tagasi toomata. Nii et ta ütles mulle, et DR.ODIGIE on 100% garanteeritud, et ta oli see, kes teda aitas, kui tema abikaasa jäi teda. Ta andis mulle oma e-kirja ja selgitas kõike, mis temaga juhtus. Ja ta ainult ütles mulle, et ei peaks muretsema, et mu abikaasa läheb mulle tagasi, nagu ta lahkus, arvasin, et see on nali. Kuid mulle oli see üllatus, kui see juhtub, nagu ütles dr ODIGIE. Nüüd olen jäänud tunnistuseks sellele, mida dr ODIGIE saab teha. Nii et kui te lähete sarnase probleemiga, nagu oleksin, võite ka dr ODIGIE'ga ühendust võtta, ma tean, et ta lahendab ikkagi ka teie probleemi. Võite jõuda talle oma e-posti aadressi (drodigiesolutionhome@gmail.com) kaudu, saate ka võtke temaga ühendust whats-app'iga +2348113585486
 
Naine 03. veebruar 2018, kl 13.33
eugenia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen siin, et anda tunnistust sellest, kuidas m
> a tagasi sain tagasi oma abikaasa, kes jäi mulle ü
> le 3 kuu vanuse aja, oleme abielus üle 7 aasta ja
> saanud kaks last. asjad läksid hästi meiega ja me
> olime alati õnnelikud. kuni üks päev mu mees hakka
> s käituma viisil, mida ma ei saanud aru saada, oli
> n väga segaduses sellega, kuidas ta kohtleb mind j
> a lapsi. hiljem sel kuul ta ei tulnud taas koju ja
> ta kutsus mind, et ta tahaks lahutust, küsisin te
> malt, mida ma tegin valesti, et seda selle eest te
> da nõuda, kõik, mida ta ütles, on see, et ta tahab
> lahutada, et ta vihkab mind ja mitte tahaksin min
> d uuesti oma elus näha, olin hull ja ka pettunud,
> ei tea, mida teha, olin abielu lahutamise tõttu ol
> nud haige rohkem kui 2 nädalat. ma armastan teda n
> ii palju, et ta oli kõik mulle ilma tema, mu elu p
> ole täielik. Nii et ma otsustasin oma kolleegile ö
> elda ja kui ma ütlesin talle, ütlesin mulle, et Dr
> . Sciigie'il on psühhiaalne võti, et ma pean temag
> a ühendust võtma, et ta suudaks oma probleeme lahe
> ndada, mida ma kunagi ei uskunud, sest tulin silmi
> tsi nendega, kes minu raha ilma mu abikaasa tagasi
> toomata. Nii et ta ütles mulle, et DR.ODIGIE on 1
> 00% garanteeritud, et ta oli see, kes teda aitas,
> kui tema abikaasa jäi teda. Ta andis mulle oma e-k
> irja ja selgitas kõike, mis temaga juhtus. Ja ta a
> inult ütles mulle, et ei peaks muretsema, et mu ab
> ikaasa läheb mulle tagasi, nagu ta lahkus, arvasin
> , et see on nali. Kuid mulle oli see üllatus, kui
> see juhtub, nagu ütles dr ODIGIE. Nüüd olen jäänud
> tunnistuseks sellele, mida dr ODIGIE saab teha. N
> ii et kui te lähete sarnase probleemiga, nagu olek
> sin, võite ka dr ODIGIE'ga ühendust võtta, ma tean
> , et ta lahendab ikkagi ka teie probleemi. Võite j
> õuda talle oma e-posti aadressi (drodigiesolutionh
> ome@gmail.com) kaudu, saate ka võtke temaga ühendu
> st whats-app'iga +2348113585486

TÄIEGA JAMA JA PETTUS
 
Hilvar Mennik 24. september 2019, kl 23.09
Tere sõbrad, mu nimi on Hilvar Mennik, ma olen pärit Pärnust, Eestist. Olen siin, et levitada häid uudiseid puudustkannatavatele inimestele. Ma olin masenduses, kui mu naine lahkus mu juurest teise mehe juurde, kuna mul paluti töö lõpetada, kuna mul oli vähk ja ma sain katki. Ta võttis mu ainsa tütre ära, nii et minu ainus võimalus oli surra. Üritasin talle helistada, kuid ta eiras mind, saatsin talle tekstsõnumeid ja äkki vastas ta ning ütles, et ma ei peaks talle enam helistama ega tekstisõnumit saatma, nii et ühel päeval võtan ühendust mu sõber facebookis ja ma seletasin talle sõna otseses mõttes ning ta rääkis mulle ka, et tal olid samad probleemid ka varem ning ta tutvustas mulle doktor osagiede nime kandvat õigekirjapakkujat, saates mulle oma isikliku e-kirja ja ma võtsin temaga ühendust aadressil [doctorosagiede75@gmail.com] ja ta vastas mulle kiiresti, selgitasin talle oma probleeme ja ta käskis mul mitte muretseda, et ta on nii teinud, et nii paljude inimeste jaoks olen mees, kes ei uskunud kunagi loitsu, kuid otsustasin seda proovida, ta kinnitas mulle 24 tundi, et loo õigekirja ja ravib mind ka vähist ning aitab mul paremat tööd saada ja äkki saatis ta mulle oma haiguse ravimeid. Võtsin seda vaid 2 päeva ja olin vaba. Ma ei uskunud oma silmaga järgmisel päeval, koputas keegi mu uksele ja ma ei oodanud sel päeval kedagi, et äkki oli see minu naine Pisarad ja ma ei suutnud seda taluda. Ta palus mind ja palus andestust kohe. Sain kõne oma ettevõttelt, kus olin töötanud aastaid, et mind ülendati USA paragoni ettevõtte juhiks. Palun aidake mul tänada arsti osagiedet ennistamise taastamine, mille olen kaotanud, palun palun abi vajavatel inimestel pöörduda arstiga osagiede poole tema isikliku e-posti aadressil doctorosagiede75@gmail.com või whatsappiga telefonil +2349014523836 tänu, et Jumal õnnistaks neid, kellel on selle tunnistuse lugemiseks aega, et õnne saata
 
Juju Juku 26. september 2019, kl 01.47
Hilvar Mennik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere sõbrad, mu nimi on Hilvar Mennik, ma olen pär
> it Pärnust, Eestist.
> ...
> tsappiga telefonil +2349014523836 tänu, et Jumal õ
> nnistaks neid, kellel on selle tunnistuse lugemise
> ks aega, et õnne saata

See peaks olema Nigeeria telefoni number. Olen ise nigeerlastega suhelnud põgusalt. Mida neist siis arvata? Nigeeriad võib nimetada ka Nigeriks, kuidas soovite, ta on väga suure rahvaga- kui eestlasi on pool miljonit, siis neid on üle 200 miljoni, seega 400 korda suuremat. Farmerite riik, kasvatavad ubasid ja muid vegesid, muidugi tuleb raha ka esoteeriliste ainete kasvatamisest, need enamus ju vajavad lihtsalt päikest. Kuid mitte kõik, näiteks ise ma seenekasvatajana võin öelda, et päikest pole mõne frukti jaoks üldse vaja, parem kasvatada pimedas keldris nagu mina. Kuna vaesus on sedalaadi riikides sügav, siis võivad sulle väiksemal tänaval vabalt vastu jalutada söömata nigerlased matsheetedega ja küsida käekella või mida iganes sul on. Kui küsida, kas nad esoteerika haobiga ka tegelevad, sh legendaarse aafrika Jujuu'ga, siis ütlevad, et ei tegele. Eks üldse vähesed tegelevad esoteerikaga, aga 200 miljoni vast pool milli jujutavad.

Lugemist Juju kohta:

https://en.wikipedia.org/wiki/Juju

Nende näojooned on ümaramad kui teistel Aafriklastel, on erinevam, kuid minu jaoks siiski raske vahet teha. Eks iseloomult on neil seesama ühine Aafriklaste tunnus, mida nende rahvusmuusika Räpp sisendab- elu ei peaks olema nii keeruline kui ta on. Seetõttu on kõigil aafriklastel muretum meel, justnagu vastumeelsus orjalikule käitumisele- sarnane asi kui võrdlete eestlaste suhtumist religiooni: tulemuseks on, et eestlane on elueetikas madal ja Aagriklane/nigerlane tööeetikas laisem. Viimast kogemust on jaganud mitmed arenenud rahvused minuga, ja me ei ole keegi rassistid ega muud, me ei kasuta eales halvustavaid sõnu Aafriklaste ega teiste kohta, mis aga ida-euroopas on au sees.

Vat siis niipalju esmamõtteid. On teil kogemusi selle riigiga ja mis arvate Jujust?

https://en.wikipedia.org/wiki/Juju
 
Proovinu 26. september 2019, kl 13.51
See on petu värk. Pärast saad viirused arvutisse ja õngitseb panga konto koode
Sisso [idi] 01. oktoober 2019, kl 20.39
huvilisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kunagi oli selline netileht, para.ee. seal üks ini
> mene pani kümneid retsepte, aga vene keeles.
> mi
> dagi on ka eesti keeles. Mina leidsin sealt kunagi
> palju huvitavat lugemist.

Promod saiti para-ee ja ütled oma rahvusele omaselt, et vaikides lugemine ehk vaikus on hea.

Kas keegi on suuteline minuga rääkima selle saidi vaikiva para-ee saifi kohta? Räägime, et mis seal siis on. Esmapilgul on seal vaikus ja dialoogi puudus nagu ka Paraweebi foorumis. Ah jaa, viimases on ju siiski hõikeid majandusteemadel, laevade teemadel ja vene matkajate teemal. Kuid hõiked ei ole rääkimine, seal ei ole rääkimist kullakesed, nagu ka para-ee's.
Selgitage, mida on para-ee's või mujal teie rahvuse foorumis?
 
Oskaja 02. oktoober 2019, kl 12.22
Sisso [idi] ,, kas sa oled idioot ? kas ka siin proovid mingit rahvusviha promoda..
Hea, kui on infot , ka vene keeles, sest eesti keeles, on see info olematu!!!!
Sisso [idi] 02. oktoober 2019, kl 12.39
Oskaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sisso ,, kas sa oled idioot ?

Kas suudad selgitada, miks ma olen idi? Keegi promos mingit asja ja näitasin huvi promo vastu, mis selles idiootset on?

> kas ka siin proovid
> mingit rahvusviha promoda..

Ma ei promo midagi, vaid ravin. Kui mõistate oma rahvust ehk ennast paremini, siis algab ka paranemine. Antud hetkel on ju ravi tõhus, kuna hakkasid rääkimist harjutama. Kui ma väidan midagi ebatõest, siis selgita. Teen väga harva loogikavigu, vahel harva teen neid meelega.

> Hea, kui on infot
> , ka vene keeles, sest eesti keeles, on see info o
> lematu!!!!

Nõustun, et Eesti keeles pole midagi, aga inglise keeles on rohkelt. Milleks lugeda võõrkeeltes materjale, kui võib ise rääkida, kirjutada ja teha? Milleks käituda vene kultuuri järgi, kui see on ilmselgelt haiglane?

Vastan alati igale argumendile mitmetahuliselt.

Head arutlemist.
 
Marlene Waaij 05. märts 2020, kl 08.43
Ma ei uskunud loitsudesse ega võlukunstidesse enne, kui kohtusin selle erilise õigekirjajuhi nimega DR ADELEKE. Mees, kellega tahtsin abielluda, jättis mind 4 kuud meie pulmapidu ja mu elu oli tagurpidi. Ta oli minuga 5 aastat ja ma armastan teda nii väga .. ta jättis mind põhjuseta teise naise juurde .. kui talle helistasin, ei võtnud ta kunagi minu kõnesid vastu ja ta ei taha mind enda ümber näha kui ma rääkisin DR ADELEKE'ile, mis juhtus. Ta aitas mul mõnda ettelugemist teha ja pärast lugemist mõistis ta mind, et teine ​​naine on minu mehe üle mõned loitsud ja see on põhjus, miks ta mu maha jättis. Ta ütles mulle, et aitab mul loitsu teha, et ta tagasi tuua. Alguses olin skeptiline, kuid proovisin seda lihtsalt. 4 päeva jooksul helistas Minu abikaasa mulle ise ja tuli minu juurde vabandust paluma. Ma ei usu, et ta võib kunagi minu juurde tagasi tulla, kuid nüüd olen ma tema selja üle õnnelik ja oleme nüüd abielus ning elame õnneliku perekonnana. Postitan selle foorumisse, kui keegi vajab DR ADELEKE abi, et tema endine mees tagasi tuua. võite temaga ühendust võtta selle e-posti aadressi kaudu: aoba5019@gmail.com, võite ka talle helistada või lisada ta Whatsappi: +27740386124
 
Q1 05. märts 2020, kl 12.01
Loits ei tööta nii. Loitsu mõte on egojanu tähelepanu ja tahtmine kas hajutada või hävitada...:)
 
Naine 24. märts 2020, kl 16.38
Õudne pettus ja raha välja pumpamine. Rahvas, olge ettevaatlik. Saadab veel sulle kirjaga viiruse. Koguvad pangakoode.
 
Ebareaalne 28. märts 2020, kl 17.00
Kuidas või kelle abiga said energia puhtaks-ehk oskad nõu anda/aidata..

Aitähh
 
Margarethe 28. märts 2020, kl 17.46
Tere

kas oskad jagada maag W kontakti kirjuta pk maragrethe79@outlook.com

Ette tänades,
Margarethe
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!