Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
on keegi "mehe tagasi nõidunud"?
 
riina 29. mai 2010, kl 00.29
to: e
Tõsiselt või? See tundub mulle kohutav -- 13 aastat, et saada vägisi tagasi see, kes on omal vabal tahtel lahkunud su juurest. Kas see pole üks tohutu aja-ja energiaraisk ning teadlik arengust keeldumine.
Olete õnnelikud nüüd? Kas TEMA on?
 
aga 29. mai 2010, kl 21.00
ma mötlen praegu,et ehk mu eks oleks pidanud mulle tegema küll seda maagiat,sest ma ei tea siiani ,mis mul pähe löi,kui ma ta maha jätsin.sellest juba 14 aastat möödas.nüüd jölgun niisama ühe juurest teise juurde ja pole siiani midagi asjalikku leidnud.enne köike seda olin normaalne korralik pere inimene mitmeid aastaid.
 
dollar 29. mai 2010, kl 21.19
Olen ise olnud armumaagia-ohver, minu peale tehti seda, tead, teemaalgataja - jäta oma eks mees rahule!!!, armasta teda kaugelt elu lõpuni, tee mis tahad, aga usu, kui sa seda teed lähed, et hakkad teist inimest enda tahtele allutama või tellid kellegi maagi käest selle töö, siis ise sa enam kunagi rahus ei ela, kõik tuleb sulle endale tagasi, võid ise haigeks jääda, raskelt!, ja see mees saab kindla hoobi tervise pihta, tal tekivad psüühilised häired, unetus, tunnetus muutub ja lõpuks saab tast tõesti ZOMBI, kelle sina siis lahtiste kätega vastu võtad - aga tea, et see mees sind ei armasta, ei hakka kunagi enam armastama, ta lihtsalt laseb sinul ennast armastada, võimalik, et tekib ka potentsi täielik kadumine!!! ja kui juhtub, et ta saab omakorda maagilt abi, siis sind ma ei kadesta......
Usu siinseid, see pole naljaasi, sinul pole õigust teist inimest mõjutada oma soovi kohaselt, su eksmees juba tegi otsuse ja hülgas sinu! ja kõik - oled sunnitud sellega leppima!

muide - minu piinaja on juba surnud! :(((, peatselt lahkus siitilmast peale minu pealt armumaagia äravõtmist!
 
Kaslane 31. mai 2010, kl 10.58
Saan siiski aru teemaalgataja murest. Samas on õigus ka hurjutajatel. Olen ise sarnases olukorras, et suhe on hakanud jahtuma. Põhjuseks on suuresti muutunud majanduslik olukord, mis suhetki mõjutamata ei jäta- kahjuks... Kas siis ellise olukorras ei ole ka õigus abi paluda, midagi kasvõi ise teha, lisaks tavapärasele ja igapäevasele hoolitsemisele-muretsemisele-mõistmisele-lohutamisele? Usun, et meie armastus, mis ei ilmutanud mingeid väsimuse märke- oleme koos olnud alla kahe aasta- toimiks ka praegu sama hästi kui alguses. olema mõlemad tunnistanud, et pole eal nii õnnelikuna end tundnud kui koos olles.
Oskaks keegi ehk öelda mõnd palvet või rituaali, mis võiks meid abistada?! Mees lõpetas just AD-kuuri... Ma ei ole suutnud alla anda ja teda oma elust eraldada, kuigi meeleolulanguse hoogude ajal on ta ise lahkuda lubanud... Ma võitlen siiski edasi, nii kuis oskan. Tean, et see on seda väärt!
Aga siiski: mis võiks veel aidata?
Tänud juba ette, kui keegi võtab vaevaks vastata!
 
kah 31. mai 2010, kl 13.26
Kaslane, pane oma kodus edelakaare nurka 2 valget küünalt põlema metallaluse peale(nt potikaas, kandik vms), peaks aitama. Võid põletada kohe mitu päeva järjest. See on suhtenurk ja aitab suhte paranemisele kaasa. Üks ennustaja soovitas mulle seda. Toimib.
 
just 31. mai 2010, kl 15.07
Mina pole armumaagiat otseselt tellinud, et meest tagasi saada.
Lihtaslt peres tekkisid lahkhelid ja mees oli minu vastu hoolimatu.
Tellisin maagilt pereõnne maagiat, mees tõesti muutus, praegu on kõik ok.
 
Kaslane 31. mai 2010, kl 19.35
Aitäh!
Olen justkui intuitiivselt vaadanud öökapifotot, kus me mõlemad peal oleme ja teda pingsalt vaadates vaikselt rääkinud häid soove ja mõtteid ja palunud teda olla mu vastu selline nagu enne. Ehk on see kasutu ja tobe, kuid mu südamel oli pisut siiski kergem.
Täna oli hea uudise päev, mees sai äriasjus hea pakkumise. Oli minuga lahkem ja rõõmsam, silitas ja musitas mind, mul muidugi pisarad silmis... Pinge on hakanud mullegi närvidele. Ohhhh, ehk läheb asi paremaks!
 
nojah 31. mai 2010, kl 19.52
Kindlasti rahaline olukord alati omab tähtsust suhetes.
Närvipinge jne.
 
kah kogemus 01. juuni 2010, kl 20.43
Mul on elus juhtunud ikka imelikke asju, 8 a. õnnelikku abielu, siis väga hea tööpakkumine ja mees muutus kohutavalt armukadedaks, tahtsin peret iga hinnaga säilitada, kuna ämm seda niigi pidevalt rikkus, aga pöördusin abi saamiseks "valesse kohta", seal tehti mulle üks-null ära ja poole aasta pärast nõudsin oma "lollis armumaagilises arus" lahutust, mees elas seda raskelt üle...ise olin täielik zombi ega jaganud enam suurt midagi, olin absoluutses nõia meelevallas ja tema suur armastus, keda ta hetkekski lahti ei lasknud, kuid pikapeale tuli aru tagasi...lapsed tahtsid pidevalt isa juurde ja ise tundsin ka, et kisub oma mehe poole, tee mis tahad...lõpuks läksin oma mehe juurde tagasi, olime kõik nii õnnelikud, aga nõid ei aimanud esialgu midagi, valetasin talle kõike, mis sain, kui ta aimu sai, et olen oma mehega jälle koos, hakkas uus töö pihta, aga enam mulle ei mõjunud, kahjuks aga sai kannatada meie mõlema tervis, kusjuures väga rängalt, siiani oleme koos, see juhutus meiega 14 a. tagasi, abiellusime uuesti ja armastame ikka teineteist nii, nagu alguses, kumbki ei suuda teiseta elada - selle kohta öeldakse, et kokku loodud, ka kõige hullemad asjad ei suuda meid enam lahku viia, kuna üks juba üle elatud...nõiale maksis kätte elu ise, nii et olin ise armumaagia ohver ja sellise tegevuse tuline vihkaja, aga sulle kirjutasingi selle loo selleks, et ehk on sinu mehega keegi midagi teinud...et sulle natukegi lootust anda, vahel lihtsalt on elus kohutavaid raskusi, mida üldse ei oska oodata ja ehk viivad raskused teid uuesti kokku, olete ehk teiegi kokku loodud, mõtle selle peale...
 
vanaema Weather 01. juuni 2010, kl 22.20
Jah,omal sama kogemus,armumaagia abil võeti mees käest.Ja sel ajal hakkasin tegelema Viilma õpetusega..See pole nii ühene nagu arvatakse,et lase kõrvad longu ja andesta...Tasapisi tulevad teadmised,ja kuhu välja jõuad,ei tea vist keegi...Aga suudad aidata ennast ja teisi,pole kerge,aga igavuse üle kurta ei saa...Kõige kindlam on ise vastu hakata,igal moel...Kui ära võeti,tuleb midagi ette võtta.Ja võib-olla saad tagasi ka...
 
Kaslane 02. juuni 2010, kl 10.18
Tänud kogemustejagajatele!
Ütlen lisaks niipalju, et ei ole keegi teda isiklikult mõjutanud. Asjad on halvemaks keeranud ikka töö- (töötaolemise)pingete tõttu. Eks ole muidugi olnud ka omavahelisi ebakõlasid, kuid need nurgad on suht siledaks lihvitud. Varajases keskeas kokkusaanutel ongi ju eraldi elatud elust omad harjumused, taust ja kogemused...
Mees sai hea tööpakkumise ja juba on märgata, et ka meil omavahel hakkab suhe paranema :-). Ma nagu tundsin, et pean veel ootama, et see väärib mu pingutusi ja asjad pöörduvad tagasi heaks!
Küsiks eel siiski selle nn. suhtenurga kohta: kas peab küünlaid põletama ise toas olles? Kui kaua? Kuni küünlad on ära põlenud?
 
angelina 02. juuni 2010, kl 10.40
aga olete te mõelnud, et need äraminekud, tagasitulekud vms toimuks enivei. ju siis on nii ette nähtud ja kulgeb just nii, nagu peab. olukord on alati kurvapoolne, kergem uskumuste võrku langeda, teile endale vaid tundub, et posija mõjutab.
 
angelina 02. juuni 2010, kl 10.56
taas armastama hakkaks? pole võimalik. kas armastus on ikka alles või läinud mingil põhjusel igaveseks või polegi tegelikult olnud. seda, kuidas just on mehe puhul sinu suhtes, tunned ise kõige paremini.

kas teil lapsi ka on? esiteks laste kaudu edasine suhtlus.
10 aastat on piisavalt pikk aeg (inimene juba omaks võetud), et kergelt ikka teist välja ei heida ja suhtlus jääb mingil tasandil. küsimus on: missugusel? anna aega atra seada. flirtimisega sa kindlasti asja paremaks ei tee. ole sina ise. kui on tingimusteta armastus, nagu kirjeldad, siis see tähendab ju, et ta ei pea olema su kõrval. kui ta nii otsustab.
 
kah 02. juuni 2010, kl 12.40
Kaslane, arvan et sellel pole tähtsust kas ise oled samas toas või mitte, aga põleta need küünlad kindlasti lõpuni. Võid ka kirikuküünlaga teie ühise kodu läbi käia. Hakkad välisukse juurest pihta, liigud päripäeva ja teed igasse nurka küünlaga risti, akendele ja ustele ka. See toiming puhastab ja kaitseb ka selles mõttes, et kui nt on seal elamises tülitsetud omavahel, siis see neg energia jääb ju sinna seisma, püsima ja tõmbab uusi neg olukordi ligi. Kui küünal mõnes nurgas hakkab kõvasti praksuma, siis seisa küünlaga seal kuni praksumine lõppeb(see tähendab et seal on negatiivne energia).
 
Kaslane 02. juuni 2010, kl 18.11
To kah
Tänud! Põletan siis neid küünlaid magamistoas. Kirikusse küünla järgi minna ei taha.

To Angelina
Jah, see on õige küll, et ise tajud kõige paremini, mida teine sinu suhtes tunneb- kõrvaltvaatajatel ei ole piisavalt andmeid.
Ei, ma ei "flirdi", olen olnud pigem väga õnnetu, kuid eks ole ka sel rusuval perioodil olnud südamlikke ja helgeid hetki, mis loodetavasti olude paranedes nüüd jälle tavaliseks muutuvad :-).
Ja kui TÕESTI on raske aeg teinud edasise koosolemise jätkamise mõttekuse lõpuni ärarikutuks- eks siis tule oma eluga kuidagi ikka hakkama saada ja õppida sellestki kogemusest.
 
kah 02. juuni 2010, kl 19.37
Sa võid ju toad käia läbi ka tavalise küünlaga, see puhastab samuti. Ja kaks valget küünalt pane kindlasti edelasse, see on suhtenurk!
 
Kaslane 02. juuni 2010, kl 20.56
to kah
Proovin reedel oma kodu energiat puhastada. Usun, et aitab! Küünlad panen ka nurka põlema. Veelkord tänud!
 
Uriinia 02. juuni 2010, kl 20.59
Milline tunne valdab meest, keda parasjagu tagasi nõiutakse?
Jube!
Ei aita siin mingi kodupuhastus ega puhastusplaneet.
Soome Kuningas 3. osakonnast teab täie veendumusega väita, et siis pidi nagu mingi kumaar pähe tulema ja vetruval sammul ringi jooksma panema.
Pea tahab ühte suunda, aga jalad tammuvad eksi juurde tagasi.

Väike viide, kuidas see kõrvaltvaatajale paista võib:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/rahvahaal/rahva-video-mustamae-poe-ees-tiirutas-vetruv-noormees.d?id=31440987&com=1
 
kah 02. juuni 2010, kl 21.20
Palun ja edu sulle:)
 
sovenkson 07. jaanuar 2018, kl 17.16
Ma olen svenkson nime järgi. Tervitame kõiki, kes seda tunnistust lugesid. Minu naine lükati pärast kolme (3) abielu aastat tagasi tagasi ainult sellepärast, et ühel mehel oli tema õigekiri ja ta jättis mulle ja laps kannatas. ühel päeval, kui ma veebis lugesin, nägin ma seda postitust selle kohta, kuidas see kirja ratas sellel aadressil mainprist@priest.com, aitaks naise oma abikaasa tagasi saada ja vastasin talle tema aadressile ja ta ütles mulle et naine oli oma abikaasa õigekirjaga ja ta ütles mulle, et ta aitab mind ja 2 päeva pärast, et mul on mu abikaasa tagasi. Ma uskusin teda ja täna olen rõõmus, et tean, et kõik teavad, et see võlukeptil on võime tuua lovers tagasi. sest ma olen nüüd abikaasaga rahul. Tänan Dr.Mako eest. Tema e-post: chiefprist@priest.com +2348076821983 .... Või mis on kapp
+2348076821983
kui teil on probleeme järgmisega:
(1) Kui soovid olla naa tia abikaasade liige
(2) kui sul on alati halvad unenäod.
(3) Tahad edutada oma kontoris.
(4) Soovite, et naised / mehed võtaksid pärast teid.
(5) Kui soovite lapse
(6) Sa tahad olla rikas, ilma ühegi ohvriks langeta
(7) Soovite siduda oma abikaasa / sinu oma igaveseks.
(8) Kui teil on vaja jõudu ja võlu, et võita kõik kohtuasjad
(9) Jumala meeste vaimne abi
(10) Kui teil on vaja teha, nagu ma ütlen õigekirja
(11) Kui teil on vaja käsklustooni
(12) Kui teil on vaja rahalist abi.
(13) taimne hooldus
(14) Kui suudate oma naise seksuaalvajadust täita
madalale erektsioonile.
(15) Kui teil on HIV-abi ja igasugune haigus
(16) Varastatud vara tagastamine * Omaduste ja äri kaitse
(17) Diabeet * Halb õnn * Stroke * Äriarendus
(18) sobi unelmates * Vaimne mees / naine
(19) rasedusprobleemid *
 
teadja 07. jaanuar 2018, kl 18.40
See viimane " sovenkson" on tõega petuvärk, raha välja petmine, seda saan täpselt öelda!!!
 
Tina 07. jaanuar 2018, kl 23.37
Ma olen tina nime järgi. Tervitame kõiki, kes seda tunnistust lugesid. Minu naine lükati pärast kolme (3) abielu aastat tagasi tagasi ainult sellepärast, et ühel mehel oli tema õigekiri ja ta jättis mulle ja laps kannatas. ühel päeval, kui ma veebis lugesin, nägin ma seda postitust selle kohta, kuidas see kirja ratas sellel aadressil mainprist@priest.com, aitaks naise oma abikaasa tagasi saada ja vastasin talle tema aadressile ja ta ütles mulle et naine oli oma abikaasa õigekirjaga ja ta ütles mulle, et ta aitab mind ja 2 päeva pärast, et mul on mu abikaasa tagasi. Ma uskusin teda ja täna olen rõõmus, et tean, et kõik teavad, et see võlukeptil on võime tuua lovers tagasi. sest ma olen nüüd abikaasaga rahul. Tänan Dr.Mako eest. Tema e-post: chiefprist@priest.com +2348076821983 .... Või mis on kapp
+234807682198
 
mina, 08. jaanuar 2018, kl 11.06
Minu pikk ja õnnelik suhe lõppes armumaagia tõttu. Mees pole enam sama inimene, kuigi jäi pere juurde. Täpselt nagu keegi eespool kirjutas, tervis kaob, impotentsus jms. Kõik on kadunud ja mitte ükski nõid ei suutnud seda maha võtta. Kes ei usu sellist asja, siis teadku, et sellised pöörded tekivad peale armumaagia peale panemist üleöö, st inimene muutub zombiks, sageli ka vägivaldseks. Ta on nagu võrku püütud loom, kes võitleb, aga sealt välja ei saa, teeb endale viga, ka teistele, kes püüavad teda aidata, kuni jõud raugeb ja saabub surm.
Oma rumaluses aga tehakse seda ikka ja jälle. Ka tegija või armumaagia tellija ei saa seda inimest, keda nii väga ihaldas ja ka tema ise ei saa sellest zombist enam lahti.
Saatusel on oma rada ette nähtud ja kui inimene tahab minna oma teed, siis on tal selleks õigus. See jutt siis naistele, kes oma meest tahavad ise kinni hoida. Te rikute sellega ettenähtut ja siis loob saatus uued võimalused, kuidas teid lahutada ja selleks on haigused, ebaõnn kõiges, ka surm. Kui on ette nähtud, et peate elama kellegi teisega, siis eelmine peab lahkuma. Ärge tehke seda raskeks, sest see maksab kõikidele valusalt kätte.
 
Proovi 09. jaanuar 2018, kl 17.38
https://et-ee.facebook.com/people/N%C3%B5id-Aradia/100019988983582
 
minale 09. jaanuar 2018, kl 20.47
äärmiselt jabur jutt.
Kedagi ei saa kinni hoida, kui ta seda ise ei taha. Hylgemöla.
 
eluseadus minale 20.47 09. jaanuar 2018, kl 21.56
kui aru ei saa, siis toob elu sulle selle õppetunni ja sunnitakse aru saama.
 
eelmisele 09. jaanuar 2018, kl 23.01
Nuusuta vähem tuhka.
 
Huviline 13. jaanuar 2018, kl 12.30
Kas keegi on teinud armupruulist?
Kas sellel on sama karmid tagajärjed?
 
väike nõiake 13. jaanuar 2018, kl 12.53
Armupruulid, tagasi löögid, armumaagia toime jne.
Kallid lugejad, saage aru, iga kord on vastus individuaalne. Kõigile mõjub erinevalt. Toime on erinev. Mõnele on võimalikud tgasilöögid, teisele mitte. Mõni vajab enne tegemist tugevat kaitset. Teisel läheb kõik niigi hästi. Selleks ongi nõiad, maagid jne. Nemad ütlevad konkreetselt, mis
vahend teie probleemi puhul võiks aidata, et mingeid tagasilööke ei oleks. Ütlevad ka , kui suur on võimalus oma ihalduste objekt omale saada. Mees tagasi pere juurde jne.
Ja uskuge. Pole maagiat 20 euro eest. Mõelge ise reaalselt. Inimene peab mitme kuu jooksul teie asjaga tegelema, iga kuu, kolm neli korda ja mitme tunni vältel. Kalliks te ise sellist tööd hindaksite? Kõik need toimetused vajavad ka tetud asju, et teha. Ka need peab teie aitaja omale ostma ja muretsema. Ainult küünlad saavad kallimad olema, kui 20 eurot.
Ei saa ka tegija kuus üle 3 -5 inimese asju teha. Füüsiliselt pole võimalik. Ja veel tegija ei anna
kunagi 100% garantiisid. Ei saa olla õige maagia ja nõidus odavam, kui teie hommikusöök kohvikus. Ei saa saatust sentide eest muuta. Seega, kõik need, kes kirjutavad 100% garantii ja odavalt. see ei ole tõsiselt võetav. Kas ise teekiste 20 euroga, kui oskaksite? Kuid need, kes midagi ei tee nagunii, neile sobib ka 20 eurot ja 20 lollikest nädalas. Otsige tegijaid, konsulteerige. Edukat aastat teile kõigile!! Armastust ja tervist. Mina enam siia ei ilmu, seega kirjutada mulle pole vaja. Kui saatus annab, leiate endale õiged nõiad ja maagid. Saate abi ja teie lootused ja ootused täituvad. Kuid varuge ka kannatust.
Edu!!
 
Huviline 13. jaanuar 2018, kl 13.48
No armupruulise puhul ei näe küll ühtegi põhjust,miks peab maksma!?
Seda ei tee maag vaid ikka mina ise!
Ma ei plaani seda teha vaid huvitun viimasel ajal tohutult valge ja musta maagia erinevustest ja rituaalidest,loen netist kõikvõimalikku infot jne.
Ainult pruulise kohta on info väga napp!
Lisad oma päevade verd söögisse/joogisse ja kogu lugu...
Kui sa,väike nõiake,tead selle kohta rohkem rääkida,siis olen huvitatud!
Las päevade veri peab olema või sobib ka tavaline veri?
Kas sinna juurde käib mingi sõnaline loits ka?
Kas mõju ja tagasilöök võib olla sama hull,kui muude rituaalidega,mida teed maagi abil?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!