Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Vägisi isaks?
 
aiki 07. juuli 2012, kl 23.42
lause "Üritasin Karinaga mingi kokkuleppe saavutada-pakkusin raha,et ta aborti teeks.Ei olnud nõus." tuletas meelde ammuse minu endaga juhtunud loo.
miks ja kuidas täpselt ma rasedaks jäin polegi nii oluline, aga peasüüdlane oli siiski mees.
aborti oleksin teinud igal juhul (miks? - ka see pole praegu oluline)

oluline on see, et ka mulle pakkus mees abordi eest raha ja minagi keeldusin.
selle asemel nõudsin hoopis, et ta minuga kaasa tuleks ja minu kätt hoiaks :)
tol ajal tehti n.n. miniaborti (päris alguses) polikliiniku protseduuride toas.
mul oli tore ja mõistev arst, kellega oli kõik (ka see, et mees kaasa tuleb) juba kokku lepitud.
ega ta ei tahtnud tulla, aga mul olid tema mõjutamiseks head trumbid :)
usun, et mehe hinge jäid sellest käigust sama suured, või isegi suuremad armid, kui mulle... rääkinud me sellest väga põhjalikult pole, aga ta palus minult andeks ja edaspidi, kui olen öelnud, et nüüd tuleb kummi kasutada, siis nii ka tehakse :)
 
tra 13. juuli 2012, kl 11.20
mina ei saa aru, miks sa selle teema siia genereerisid..püüad oma südametunnistust kergemaks muuta, või mida sa loodad? loll olid kui lasid vastu oma tahtmist ennast ära kasutada ja kogu lugu.ela oma lollusega ja lepi sellega.nii kahju kui see ka pole, ei ole sa ka hetkel suureks kasvanud, et mõista kes või mis sa tegelikult oled. kui oled enda arust suur ja tark mees, siis käitugi vastavalt, mitte ära hala, et keegi sind vägisi isaks teinud on! sinu enesetunnet ei peaks tõstma siinsed kommenteeriad, vaid ikka ise pead endas enesekindlust leidma, olemaks parem ja tugevam mees. mida omakorda vajab sinu praegune pere. nende pärast tasub pingutada ja ka poeg saab sinust lugupidada vaid siis kui seda ise teed.
 
tra 13. juuli 2012, kl 11.21
issand kuidas ma ei kannata nõrku ja rumalaid mehi
 
A. 12. veebruar 2013, kl 00.30
Huvitav, mis sellest storyst saanud on tänaseks?
 
Liisu 15. veebruar 2013, kl 00.45
Seks oli ju küll hea eks? Ja naisele pakud raha, et las teeb aga aborti?? Jah tõesti, naised kes on esimesele lapsele aborti teinud, neil võib olla hiljem väga raske rasestuda. Sa oled ikka vapsee "Kõva Mees". Julged veel siin rääkida. Masendav :S
 
Liisule 17. veebruar 2013, kl 11.50
Naised, kes selliselt lapsi saavad ja mõtlevad võiksidki viljatuks jääda.
 
rafI 17. veebruar 2013, kl 23.03
Sattusin üle pika aja siia lugema vastuseid minu algatatud teemale. Neile, kes muretsevad, et kas ma olen oma pere juba hüljanud ja uutele jahimaadele suundunud- pean teile pettumuse valmistama, sest olen õnnelikult ikka veel abielus. Meie pere on suurenenud, kuna teie poolt kiidetud ja mõistetud Karina otsustas Türki kolida (olevat sealt eluarmastuse leidnud), siis me abikaasaga otsustasime Andri enda juurde võtta. Nüüd ongi poiss alates septembrist meil olnud. Alguses pidi ta Karina ema juurde jääma, aga kuna tollel tervis kehv, siis leppisime kokku, et kui poiss tahab võib meile kolida. Tuligi linna ja vahetas kooli. Hetkel näib, et talle meeldib meil. Plikad( meie kaksikud) on õhinas oma vanema venna pärast, sest neil enne kolimist puudus kontakt poisiga, kuna Karina ei soovinud, et Andri mu perega suhtleks. Kuna nüüd kasvatan mina poissi, kas ma peaksin Karinalt hakkama poisi jaoks raha nõudma....Mis teie sellest arvate ??? :)
 
ninii 18. veebruar 2013, kl 17.44
seadusete järgi sul see õigus on

aga juhul kui sinult on juba kohtuga elatis Karina kasuks lapse kasvatamisel välja mõistetud peaksid tegema kohtule avalduse elatise maksmise lõpetamiseks kuna laps elab koos sinuga.

kuna sul nüüd 3 last siis peaks sinu kolmas laps ka saama 3 x suuremat lastetoetust kaksikute korral siis mõlema dlapsed
saad ka 2 lapse arvelt tulumaksu tagasi
 
kuri 19. veebruar 2013, kl 18.19
Mina arvan, et ilma mehe nousolekuta ei saa uhtegi last sunnitada. Mees on see pool kes utleb, et ka tema tahab isaks saada. pole voimalik tegelikult, et naine teeb otsuse ja siis annab meheke teada. Ma ei saa aru, kust uldse selline motlemine on eestlastel. Kuskil mujal maailmas nii libadi lobadi naisi pole ja pole ka selliseid, et tahan last ka vagisi maarin selle kellegile mehele selga. Ma arvan, et naised nagu Karina on suht alatud ja ei ole oiged naised, Ule uhe on eestis sellised naised aga hoidke mehed endid naiste eest, kes teiega kohe magada tahavad, kes teie elamisse tahavad ja kes peavad oigusega teid endi omadeks.
 
encobre 20. veebruar 2013, kl 19.31
Naistele on liiga palju õiguseid antud. Mehel peab olema 50% otsustusõigust, kas on nõus lapsele isaks hakkama või ei ole.
 
eelmisele 20. veebruar 2013, kl 19.44
no aga kui naine juba rase siis järelikult pole mees oma otsustusõigust kasutanud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!