Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Vägisi isaks?
 
sündisin lilleõis pihus 08. mai 2011, kl 08.57
to eelmisele
04. mai 2011, kl 11.04

ei ma ei halagi. lihtsalt isale tulin ma siis meelde kui mind vaja oli, lootis vist mu tunnetele ja kohusetundele
Minu ema ja isa olid selleks ajaks 3a olnud abielus, kuid neil oli lihtsalt otsustatud nii, et esmalt ema lõpetab kooli jasaab töökoha ja isa arvas, et tal onka veel vara lapsi saada.

isa ei olnud nõus mind isegi oma lapseks tunnistama. enne minu sündi nad emaga ka lahutasid.
Isa mind toetanud ei ole, ema vallasema toetust ka saanud pole.
Minu emapoolne vanaema ja vanatädi hoidsid mind kui ema koolis oli ja kooli lõpetas.
Aga näe kasvasin suureks ja täisealiseks sain minagi, omandasin eriala ja töötan, mul on oma pere.
Nüüdseks on mu nn bioloogiline vanaema mu hoolealune, kuid ma suhtun temasse kui igasse teise patsienti. Jah me oleme rääkinud, ta on rääkinud, et tema oleks soovinud jne.. kuid kuna me seni pole kordagi kohtunud varem siis on ja jääb ta mulle siiski võõraks. Mul on oma pere, omamees, oma lapsed ja oma kodu. kahjuks ei ole enam mu ema.
 
rafI 10. mai 2011, kl 20.20
Mind väga ärritavad need naiste luulud teemal-a`la Karina armastas sind jne...Vaevalt et seda saab armastuseks nimetada,kui salatsetakse ja siis veel ähvardatakse oma "kontakte" omava onuga.Nii vastik lugu,et ei taha isegi mõelda enam.See lugu oleks võinud äkki hoopis teine olla,kui naine oleks olnud võimeline ausalt ja rahulikult kogu asja läbi arutama.
 
naine 14. mai 2011, kl 01.00
minu arvates see naine käitus äärmiset egoistlikult. mina ei teeks iialgi last mehega, kes seda ei soovi. nimelt lapse seisukohalt on väga kurb kui temalt juba "eos isa ära võetakse". aga nii küpselt suudan mõelda ehk sellepärast et endal elukogemusi seljataga ja ei ole ma ka enam esimeses nooruses, kus võidakse käituda sageli hetke-emotsiooni ajel.
 
tjaaa 19. mai 2011, kl 10.38
Siit moraal, et ei tohi kedagi usaldada! Ise uskusin enda tolleaegset elukaaslast, et küll tema juba teab, kuidas rasedusest hoiduda ja ups, jäingi titeootele... Loomulikult oli see siis minu probleem... Noh, kasvatasin lapse üksi üles, ei küsinud pennigi. Minu praegune mees lapsendas selle lapse.
Nüüd, kui härral äkki meenub, et täiskasvanud tütreke kuskil, kes teda vanaduspõlves võiks aidata, siis pole tema nime enam üheski dokumendis:) Ja ilueedi nagu ta oli ja ennast musklisse pumpas koos abivahenditega, ei saanudki rohkem lapsi! Juu see siis oli tema karma:)
 
lapsi tõesti ei tohi 01. oktoober 2011, kl 00.15
pähe määrida, kuid kui see laps sündinud juba on, siis peavad tema eest vastutama nii isa kui ema. laps ei ole ju milleski süüdi.
 
vaesed mehed 01. oktoober 2011, kl 20.14
küll see meesinimese elu onikka kole vägisi tehase isaks vägisi pannakse sexima- seotakse kummipaelaga lakke ja antakse hoog sisse ja nii need tited tulevadki kui mees ei taha- vaesed mehed ei ole nende elu kerge
 
vaesed lapsed 04. oktoober 2011, kl 14.07
ega nende laste elu kah palju kergem pole kes teada saavad mismoodi isa ennast vägistatuna tundis soovimatust lapsest kuuldes
 
juudas 04. oktoober 2011, kl 18.27
Põhimõtteliselt on ju abieluvälised lapsed naise rida ja mees ei puutu asjasse.
Tegemist ju ikkagi värdjaga.
 
hea nõuanne 06. oktoober 2011, kl 14.43
Tead, ralf, sellelaadne probleem on hõlpsasti lahendatav: hoia püksiauk kinni, kui ei soovi isaks saada. Või kasuta kondoomi. Päris kindlasti ei määri sulle siis keegi last kaela.
Miks peavad naised sinu probleemi lahendama ja arvestama sellega, et sina ei taha isaks saada? Tegele ise oma asjadega ja kindlusta end ise ootamatuste vastu. Või oled vastutusvõimetu?
 
Kai 06. oktoober 2011, kl 21.41
Tegelikult olid sa siis loll, kui naise oma katuse alla võtsid ja temaga voodirõõme nautisid.
ega naine ei nautinud, ainult planeeris:)))))

hoia püksiauk kinni,
ei see aita, need linnud kisuvad selle nii märkamatult lahti, et ei saa arugi.

Kummaline suhtumine, valetamine ja varastamine on soositud.
Kahjuks on naisi kes rikuvad kõigi naiste maine.
Mehed suhtuvad juba kõikidesse naistesse kui kombinaatoritesse, ja eks neid kombinaatoreid on ka üks jagu.

Või kasuta kondoomi. Päris kindlasti ei määri sulle siis keegi last kaela.
väga eluvõõras jutt
 
aida 07. oktoober 2011, kl 13.05
Tõsi, mina selle naise moodi käituda ei suudaks. Laps tähendab ju täielikku elumuutust ja ärisoont mul ka ei ole.
Ütled, et naised ärgu magagu meestega, kes neid ei armasta. Ilus. Aga näita kõigepealt ise eeskuju ja ära maga naistega, keda ei armasta ja kellega midagi ei plaani.
 
just 08. oktoober 2011, kl 11.38
igal teol on paraku tagajärjed. Mina ei oska küll Karinat siinkohal hukka mõista, sest ralf ju ise tunnistabki, et talle meeldis see elukorraldus, kuidas elas - seksis oimetuks end suvalistega ja seda teab vaid taevaisa taevas, palju tal neid vallaslapsi veel ilma peal tilbendab. Lihtsalt enamus naisi ei ole nii kalkuleerivad ja kättemaksuhimulised, kui Karina.

Karma ralf, karma. Ja maksid selle eest, mida väärt oled.

Huvitav, kuidas ralf nüüd, aasta hiljem, ka elab? Ka ikka õnnelikus kooselus koos naise ja lastega või uutel jahimaadel?
 
krr 09. oktoober 2011, kl 13.11
Ei äratagi eriti kaastunnet:lühiajaliste suhete korral käigu ikka kumm ka noku otsa,siis on ehk asi kindlam ja ka naine teab,et sa last ei taha.
Ja vanas eas veel tagantjärgi soiguda,et mis kõik juhtus...naine naiseks,kuid pojale võiks jääda ikka teadmine et kuskil on isa kes temast natukegi hoolib vms.
Loodetavasti ei käi issi temaga kohtumas vaid mingist kohusetundest või sunnist.
 
tüdinenud pubekatest! 09. oktoober 2011, kl 18.29
Kai 06. oktoober 2011, kl 21.41 )
....hoia püksiauk kinni,
ei see aita, need linnud kisuvad selle nii märkamatult lahti, et ei saa arugi.

No kui palju neid naiste poolt vägistatud mehi siis on?

...-Või kasuta kondoomi. Päris kindlasti ei määri sulle siis keegi last kaela.
väga eluvõõras jutt

Eluvõõras muidugi. Kondoomi kasutades need lapsed ju enamuses sünnivadki, või mis? Ehk tooksid mõne näite, kuidas kondoomi kasutamise tagajärjel lapsi mehele kaela määritakse.

Oh, kasva veel, kulla pubekas, ja siis hakka täiskasvanute teemal sõna võtma.
 
Kai 09. oktoober 2011, kl 21.41
Ise oled pubekas, vähemalt see mida siin kirjutad.
Mehe ära moosimist vägistamiseks nimetada, püha müristus.
Pole kohanud meest, kes suudaks ei öelda.

Kas sa pole üldse kep—i saanud.
Kuula nüüd ja jäta meelde. Paned kummi peale, kontrollid üle ja tegudele.
Ja siis vajub see kummike sealt noku otsasi iseenesest, eriti kui naine selleks veidi kaasa aitab, väike vein, väike võibolla isegi tukastus, ja oh üllatust, noks kikkis ja musike juba tegutseb.
Kas tõesti jätad poolele, et musike oota veidi, ma panen uue kummi.
Isegi ette ei suuda kujutada, kes sa selline oled, vana õpetaja kes see sajand ei ole kep—i saanud.
 
tige 16. oktoober 2011, kl 22.27
minu elukaaslasel on eelmisest suhtest laps ja mina ei andkesta tollele naisele iialgi, et ta koti pähe tõmbas ja mehe 19-aastaselt isaks tegi. Tänu sellele mees enam lapsi ei soovi ( ta 30)
Eile oli sellest juttu, mehel kulus 6 aastat, et šokist üle saada. Naisele jäi kõik vara, aga minule õnnetu mees.
 
tugedale 17. oktoober 2011, kl 10.58
Sella aja jooksul saaks iga mees sokist üle, ju siin midagi muud peidus mida sulle öelda ei taheta. Viisakas vale miks sinuga last ei tehta mis siin muud.
 
lilleke 06. november 2011, kl 18.23
ma ei õigusta ka salaja lapse saamist,aga päris kindlasti ei tule mees ütlema mida peaks naine oma kehaga tegema
 
salaja lapse saanud ja nüüd noor vanaema. 06. november 2011, kl 20.10
lihtsalt juhtus nii, et sain lapse, olin tol ajal nooor ja loll ja uskusin mida poiss rääkis ja kuna ta kutsus vaid enda koju filme vaatama ja et tal ka vanemad kodus siis ka läksin. Jõime mahla ja vaatasime filmi ja siis tundsin et pea läheb uimaseks.
hommikul ärkasin tema kõrval voodis paljalt, midagi ma ei mäletanud.
Kadusin nii kiiresti kui sain.
olin siis 16 aastaseks just saanud, kui sain aru, et rase siis ei julenud kellelegi ka rääkida algul. Siis rääkisin vanatädile, vanaema õele, kes oli üksik ja elas kaugel minu kodust. Vanatädi siis rääkis mu emaga ja et ma võiks sinna kooli tulla, ettemal igav ja vajab seltsi ja abi ka minust. Ema lubaski kuna ta oli lesk ja meid lapsi tal niigi koos minuga 4 kasvatada.

See oli veel vene ajal. Vanatädi kes oli ise pensionär kuid töötas ja ta vormistas mind enda asemele koristajaks tööle. nii sain astuda õhtukooli. Laps sündis kevadel ja täpselt minu sünnipäeval.
Lapse isale ma lapsest ei rääkinud, ei rääkinud et ootan ja ka siis ei rääkinud kui laps sündis.
Nüüd olen mina 46 aastane ja mu laps on 30. Meid on ikka peetud õdedeks. Nüüd olen ka abielus ja mul on oma abikaasaga kaks toredat poega.

Esimese lapse isaga aga kohtusin täiesti juhuslikult ja ta nägi ka last, kuid ta ei aimanudki et seeon tema tütar. Mu tütar muidugi teab kes on ta isa ja olen rääkinud temale ka kogu loo kui ta sai suuremaks.
Ka tätar juba ise pereema ja tal on 2 imetoredat last.

Ma ei leia et peaksin sellele esimese lapse isale rääkima ettalon laps, iseasi kui mu tütar kunagi temaga sellel etemal suhtleb , ag ase eon juba mu tütre teema.
 
niimõndagi 13. november 2011, kl 15.28
issversussver, mis vahet seal on enam? Laps on olemas. Sinu oma laps. Sinu liha ja veri. Õpi tema emaga hästi läbi saama ja anna isana endast parim.
Ja edaspidi kui jälle mõne naisega hullama lähed ja tahad soovimatust isadusest hoiduda, kasuta kondoomi.
 
loll mees 28. mai 2012, kl 16.14
jah tõesti ei saa aru, mida Sa mees vingud? ja Sina nõuad aborti naiselt? iga abort vähendab järgmist rasestumise võimalust! miks Sina isane tahad võtta ühelt emaselt selle võimaluse? tema võibolla peale seda aborti enam rasedaks jääda ei suudagi, Sina aga paugutad rõõmsalt edasi..mõtle ka veidi ikka.. ja tõesti, igaüks teeb oma kehaga, mis tahab, Sina kui mees seal tõesti kaasa rääkida ei saa..kasutanud siis kondoomi, kui last ei tahtnud, aga väga mõnus oli ilma kondoomita naist panna küll jah? jobu..
 
keeks 29. mai 2012, kl 11.00
Üldiselt tegijad mehed ei vingu jah. Kõnnivad minema ja unustavad kogemata tehtud lapse koos tema emaga.
 
juula 29. mai 2012, kl 22.35
enne kui mehed ei hakka rasedaks jääma ja sünnitama - nii kaua hoidku oma mokk maas sellistel teemadel! Naisel on õigus otsustada selle lapse elu üle keda ta endas kannab, nagu sellel Karinal. Sa loll ei saanud ise ka aru, et see naine tegelikult armastas sind ja armastusest sündinud lapst tappa ei väga keeruline!
ei salli selliseid mehe värdjaid - kes rasedusest kuuldes hakkavad nagu eided silmi pööritama - julgesid teha, julge ka tunnistada! Nagu sa ei teaks -et lapse sünnivad seksuaalvahekorrast ja seda naist sa ju keppisid.
 
julge hunt 30. mai 2012, kl 13.05
Ei teadnudki et suvaliste rautamine mingit erilist julgust näitab. Seda tunnistan küll et haiguste suhtes see paras vene rulett on. Kui li*s naine ruleti kaasa mängib siis oleme hulljulged? Ja lastest saavad kaskadöörid a see on juba võõras mure.
 
to kah 04. juuni 2012, kl 18.08
No hallo, mis mõttes armastas? Trügis külje alla pettusega, naiseliku kavalusega, st. pettusega sai lapse? Minu arvates on teemaalgataja isegi väga hästi käitunud. Väga inetu oli naisest selline käitumine. Kurb ikka küll, milliseid naisi on olemas.
 
naine 04. juuni 2012, kl 19.33
100% minu sõnad
 
teema algust lugedes 05. juuni 2012, kl 13.00
teema algust lugedes tekkis tülgastus autori kui inimese vastu.
Tema tahtis ainult lõbutseda, mõnu ja naudingut tunda ja ta ei tulnud selle pealegi, ise selle eest hoolitseda, et soovimatuid tagajärgi ei tekiks.

Paraku jah spiraal ei anna alati 100% kindlust. seega võinuks mees is eka mingied vahendeid kasutada, aga tema oli ju mugav.

Huvitav küll, millise naise see mees endale leidnud on? ja pole välistatud, et mõne aasta pärast leiab see mees siis oma tõelise armastuse.
 
zz 05. juuni 2012, kl 13.11
Minu arust on nii mehel kui naisel võrdne õigus otsustada oma keha üle ja laste saamise üle. Naisel on see õigus siis, kui tema kõhus on viljastunud munarakk. Mehel on see õigus siis, kui ejakuleerib.
 
vanapagan 06. juuni 2012, kl 00.03
Naisi ei tohi seximisel mitte kunagi usaldada! Isegi pikaaegsetes suhetes ja abielus olevad mehed peavad oma voodirõõmud veetma kummi saatel.

Kondoom kaitseb meest! Sellepärast see leiutatigi :) Pole kummi...pole ka seksi. Naisi ei saa voodis usaldada!
 
Aki78 05. juuli 2012, kl 14.31
Mis pagana sarvedest me siin räägime? põdrad oleme või inimesed? mitme naisega mees peab magama enne kui "sarved maas"?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!