Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Üksikemade haiglaselt kõrged nõudmised?
 
inimesele 16. juuni 2013, kl 10.04
Siis ta ongi kas lesk või lahutatu. Üksikema on see kes pole lapse isaga abielus olnud, laps pole isaga koos elanud ega lapsepõlvest saadik normaalses pereelus kasvanud.
 
inimene 16. juuni 2013, kl 10.44
Kust selline määratlus pärineb?
Palun definitsiooni allikat.
Lesk või lahutatu ei saa samal ajal olla lapsevanem?
Kui saab, siis ta ju ongi üksikvanem, s t see, kes kasvatab last ilma teise vanemata, olenemata põhjustest (lesestumine, lahutus jne).
 
prohvetile 17. juuni 2013, kl 13.29
Sa kah ütled, nüüd jooksevad sabad kõrgel sadamasse valvesse.
 
to inimene 17. juuni 2013, kl 13.32
Jäta nüüd lahutataud naised rahule või lesed, nemad ei ütle ega määratle end kunagi üksikema all, neil ikka terminid, kas siis lahutatud naine lastega või lesk lastega ja see on juba hoopis teine asi, kõrgemalt väärtustatud, kui tavaline üksikema, kes netis kaagutab, peab ennast maailmanabaks, endal saba järgi ja moraal olematu.
 
totutaja moraal 17. juuni 2013, kl 15.59
totutaja moraal on eriti kõrge inimesi sildistama!
 
to totutaja moraal 17. juuni 2013, kl 18.16
Milliste siltide, õllepudeli siltidega või? Ise saad ka aru, mida kirjutad, sildistamine tähendab moosipurkidele , karpidele, pudelöitele ja muduele asjadele siltide kleepimine,sellest pole siin juttugi.
 
ikka üksikema ju 17. juuni 2013, kl 20.18
to inimene Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jäta nüüd lahutataud naised rahule või lesed, nema
> d ei ütle ega määratle end kunagi üksikema all, ne
> il ikka terminid, kas siis lahutatud naine lasteg
> a või lesk lastega ja see on juba hoopis teine asi
> , kõrgemalt väärtustatud, kui tavaline üksikema, k
> es netis kaagutab, peab ennast maailmanabaks, enda
> l saba järgi ja moraal olematu.

olen naine , kasvatand üles 5 last, mehest olen lahutatud ja kuna mees lapsi ei toetanud ega ei suhelnud siis pean ma end küll üksikemaks, sst kasvatasin ju lapsed üksinda

pigem ei ole üksikemad need, kellel aegajalt ikka elukaaslased olemas on
 
sildistamine 17. juuni 2013, kl 20.19
to totutaja moraal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milliste siltide, õllepudeli siltidega või? Ise sa
> ad ka aru, mida kirjutad, sildistamine tähendab mo
> osipurkidele , karpidele, pudelöitele ja muduele a
> sjadele siltide kleepimine,sellest pole siin juttu
> gi.

Sildistamine, naeruvääristamine
Inimestel on kalduvus kasutada suhtlemisel stereotüüpe, mis võimaldavad kiiremat informatsioonitöötlust. Kuid stereotüübid ei ole enamasti õiged ja mõjuvad vestluspartnerile solvavalt või alandavalt. Samamoodi mõjuvad sõnad ja väljendid, mis kannavad negatiivset alatooni teise inimese kohta.
 
totutajale moraalile 17. juuni 2013, kl 20.20
sa paistad ikka õige loll välja.
 
m40 18. juuni 2013, kl 12.30
Paistab, et siin on mingi sort idioote on kokku tulnud, kes ei sa aru mis mõiste on üksikema või vanem,
 
no 19. juuni 2013, kl 22.38
aetakse segi mõiste üksikvanem ja vallasema.
 
nono 20. juuni 2013, kl 06.01
tänapäeval nimetatakse ka vallasema üksikvanemaks
 
ajad ja kombed 20. juuni 2013, kl 13.25
Vanasti oli selge vahe lesk lapsega ja li's lapsega
 
Vadim 21. juuni 2013, kl 09.50
Üksikemad ei saa aru,et nende vôimalus kunagi edaspidi püsiv elukaaslane leida on nullilähedane.
 
inimene 21. juuni 2013, kl 12.59
Vadimile:
mina kuulun nende üksikemade hulka, kes sellest "aru ei saa," sest praktika näitab midagi muud. Ehk oleneb see siiski konkreetsest inimesest?
Ma ei saa aru, mis paneb inimesi stereotüüpselt mõtlema, üldistusi tegema ja vihaselt sõna võtma mingi inimgrupi vastu. Hirm? Kas üksikemad ohustavad mehi kuidagi?
 
i 27. juuni 2013, kl 12.13
Ma ei taha üldistada, aga palju üksikemasid on tekkinud meeste vastutustundetu käitumise tagajärjel. Mehed ju nii kergesti jätavad pere ja tekitavad uue. SEega ei saa aru, miks mõnedes meestes selline viha selliste üksikute emade vastu. SEe ainult üks võimalik näide.
 
to: ajad ja kombed 27. juuni 2013, kl 12.39
On siiani selge vahe.Oleneb ringkonnast.Vaata madalalaubaliste tegutsemist.Seal vahetatakse naisi omavahel lausa lastekarjadega.Iga traktorist paneb leiva ahju.:)
 
M27 30. juuni 2013, kl 00.40
No mina näiteks armunud ühte üksikemasse ja ta lapsesse.. aga mind ei peeta sobivaks... kuigi ma suudaks kõik neile pakkuda....
 
ads 01. juuli 2013, kl 02.58
Mis see siia puutub, et suudaksid kôike pakkuda? Su arvates suhe on mingi tehing või? Ma pakun, et sellepärast ei kvalifitseerigi, et lahened suhtumisega kõike pakkuda. Las too üksikema toob ka midagi kujundlikule lauale.

Ja kuidas saad olla lapsesse armunud?

Ega üksikvanemad otsib ikkagi vastasseis hulgast enda arvates parimat, see et tal laps eelmisest suhtest ei tähenda kohe igaühe vastuvõtmist kel tunded peaks tekkima.

Üldse natuke koomiline ongi ikkagi see, et see üksikvanema staatus ikkagi ühiskonnas automaatselt osade arvates peaks eeldama meeleheidet või madalamaid standardeid. Inimene on ikka samasugune sõltumata sellest, kas on järeltulijaid või mitte. (Käis teema kohta üldisemalt)
 
ads 01. juuli 2013, kl 03.00
Pagana unetus ning automaatne keelekorrektor.
 
m27 01. juuli 2013, kl 17.47
No tema lapsesse armunud nagu isa armastaks oma lapsi. Ta on äge :)
 
Üksikema - no mis teha 11. juuli 2013, kl 09.56
Nii kuradima loll jutt on siin, et halb hakkab. Mehed on sellised ja teevad seda, naised on sellised ja teeva teist. Aga ikka kep...ivad kokku. Pada sõimab katelt.
Kibestumus ei ole normaalne seisund! Minge kõik ravile.
 
ants 11. juuli 2013, kl 12.03
Minge ravile kus teid ravitakse tolereerima lõdvat püksikummi ja armastama lice.Tulete haiglast välja nagu uus inimene.
 
üksikema 3 lapsega 11. juuli 2013, kl 22.36
Tere
Loen ja imestan.Mõtlesin,et viskan teile veel ühe kondi närida.Ole 3 lapsega üksikema,juba mittu aastat.Olen majanduslikult kindlustatud ja hea enesehinnanguga.Olen lahutatud,abielus olin 12 aastat.Vahetati noorema vastu lihtsalt välja ,aga see ei tähend seda,et ma kellegi järel roomama hakka.
 
ads 11. juuli 2013, kl 22.49
Aga polegi mingit konti närida.

Ise endaga saad hakkama, lastega saad hakkama, kui hea enesehinnang, siis on see osaliselt ka väljastpoolt peegeldatud. Polegi midagi roomata kellegi järgi. Ka mitte eksmehe.

Täiesti normaalne kõik ju. Või läheb see põgus kirjeldus kuidagi teemaga kokku, et oled üksikema ja omad haiglaselt kõrgeid nõudmisi? :)
 
Naene36 (kaks last) 12. juuli 2013, kl 11.13
Mina olen oma üksikisast kaaslasega väga rahul. Elustiil, huvid sarnased, seks oivaline.
Kokku kolida ma nagunii ei soovi, rahalist toetust ka mitte. Mul on hea töökoht, hea palk ja mingit ülalpidamist ei taha ega vaja. Pooldan suhetes võrdset panustamist, elu sees ei lepiks ülalpeetava rolliga.
 
üksikema siiski 13. juuli 2013, kl 14.59
olen samuti suhtes mehega kellel eelnevalt pere olnud, koos me ei ela, käimne aegajalt külas lihtsalt. Üldiselt elame ühes linnas ja päris lähestiku

mul omad lapsed, temal omad. ja tema tegeleb oma lastega ise mina tegelen omadega
 
põhimõtteliselt 13. juuli 2013, kl 23.19
üksikema siiski Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen samuti suhtes mehega kellel eelnevalt pere ol
> nud, koos me ei ela, käimne aegajalt külas lihtsal
> t. Üldiselt elame ühes linnas ja päris lähestiku
>
>
> mul omad lapsed, temal omad. ja tema tegele
> b oma lastega ise mina tegelen omadega


Seksite niisama ühte kaukasse?
 
las seksutab 14. juuli 2013, kl 21.30
Kas sul kade meel? Las sebivad- muidu litsuvad üksikemad ennast teiste pereelude vahele nagu rotid ja nopivad raasukesi. Kui siis keegi teist omasugust rahuldab siis ei tohiks kellegil ütlemist olla. Eks nemadki tahavad paarisrahva rõõme maitsta ja hea ju et kellegi tagant ei varasta.
 
võtke omaks 18. juuli 2013, kl 17.54
Üksikemad on nikuturul kõige nõutavam kaup. Alati kiimas ja neil on aega ainult rahmaka tegemiseks. Abieluturul on asjad vastupidi, nikerdatud naisi ei taheta, veninud kaup ei vasta nõuetele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!