Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Üksikemade haiglaselt kõrged nõudmised?
 
To oi litutajad 02. september 2014, kl 20.30 03. september 2014, kl 15.31
olen see üksikema kes kirjutas 30 augustil..

kui sa vastasid minule siis sa vist ei süvenenud mu jutusse..
nimelt ootas mees millal minu laps saab oma elu peale, et siis oma pudinad mulle kaela määrida ja solidaarselt ühist panustamist nõuda.
 
Malle 04. september 2014, kl 00.38
Elu on näidanud et nii mónigi mees tahab. See on vale móttelaad et ükski mees ei taha.
 
meeleheitel naisejahtijad 08. september 2014, kl 09.53
Eksnarkar, kasiinosõltuvusest nädal aega vaba, endine 4 korda kinni olnud õnneotsija?
 
naiste rumalus 08. september 2014, kl 09.54
Nad tahavad naist, mitte naise lapsi. Naise laps võib huvi pakkuda kui ta on 18+.a tütar ja väga hea kehaga litsakas beib.
 
Mees 40+ 08. september 2014, kl 12.49
Päris nii ka ei ole. Kõik oleneb.
Alati on võimalus, et ka kõige tavalisem lootuse kaotanud üksikema hea ja korraliku mehe leiab
 
elust 10. september 2014, kl 19.15
Üksikemadus pole takistus. Takistus on ellu sekkuvad eksid ja uue ühise pere rahakotist mujale voolav raha. Kui need takistused on likvideeritud, võib naine kergesti mehele saada. Kuna naised ei suuda enamasti ise eksiga tehtud lapse kasvatamisega toime tulla, hakkavad uuelt kaasalt nuiama tuge teise mehe seemnest tehtud lapse ülalpidamiseks. Manipuleerides nuiamine ja mehe vabatahtlik tugi on eri teemad.

Naisele on lapse isa eluks ajaks südames ja ikkagi lapse isa, aga uuele mehele on naise mistahes eksid ainult üks nuhtlus. Viisakus ei tähenda nende sallimist.
 
põhjus 11. september 2014, kl 12.12
Miks nad otsivad juba tehtud lastele sponsorit?
 
698 14. september 2014, kl 12.26
Kui palju on üksikemana elanud naisel elu jooksul erinevaid sekspartnereid?
 
üksikema 14. september 2014, kl 17.35
vastan kahele viimasele

olen 5 kordne üksikema kuigi jh tänaseks lapsed juba suured, täisealised
laste isa elatist ei maksnud kuna kõik oskas ära kombineerida siis polnud tal ka mingit vara kus võtta..
elas uue kaasaga, kes eelnevalt jõukas lesk ja said lisaks naise esimeses abielust lastele ka 2 ühist last.

maganud olen ühe mehega

mingit rahakotti pole otsinud. pigem oli mõte selline, et mul ei jätku ei raha ega aega et uuele mehele naine olla
kuna tuli kasvatada omad lapsed ja selleks käia suurema koormusega tööl

nüüd on lapsed suured, pereinimesed, aitan laste hoidmisel
 
luiskajad 14. september 2014, kl 20.54
Maganud oled ühe mehega, aga seksinud?
 
üksikema 14. september 2014, kl 21.59
to luiskajad 14. september 2014, kl 20.54

seda silmas pidasingi
 
põhiteema 16. september 2014, kl 21.08
Miks üksikemad ei pea oma lapsi ise üleval, sellepärast vallalised mehed hoiavadki kaarega eemale, et mehe asemel tahetakse ohvrimeelset billgeitsi.
 
arutlus 17. september 2014, kl 12.09
üksikemadel peavadki olema kõrgemad nõudmised, sest üks valus kogemus seljataga ja oleks päris juhm kui selle tagajärjel inimene ei õpi kõrgemaid nõudmisi esitama ja samasse ämbrisse kukub. lisaks tuleb olla mitmekordselt ettevaatlik, sest üksikemal on ka laps või lapsed, kelle eest ta vastutab ja enamus püksikandjaid langeb üldse valikust välja.

osa püksikandjaid otsivad vaid kerget saaki, mitte neil pole ausad kavatsused naise vastu. küll aga teevad need mehed valearvestuse sellega, et arvavad, et lastega üksikemal pole eneseväärikust. on ja sellepärast käiaksegi kaeblemas, et üksikemad tahavad ei tea mida. tegelikult on aga tegemist normaalse naisega, kes vastutab mitme eest ja on elukogenud ja enam samu vigu ei tee.
 
arutlus 2 17. september 2014, kl 14.22
Üksikemade puhul peavadki mehed olema kordades ettevaatlikumad, kuna selliste puhul on võimalik sattuda närvihaige ja psüühiliste probleemidega naise otsa. Mehed peaksid olema palju rangemad ja tõrjuvamad igasuguste ligikleepivate üksikemade suhtes. Naised on elanud väga halba elu, paljud teinud vabaseksi ja muuskui sünnitanud elumeestele lapsi ning seejärel peaks korralik lugupidamist väärt mees olema õnnelik pagasiga mentaalse kahjustusega naise üle, teise mehe tehtud laste kisa ja nõudmised esimesest päevast alates?

Üksikemadel ongi liiga suured nõudmised. Selliste turuväärtus on vastav mingitele hulgusmeestele või kasiinosõltlastele. Pagas pagasi vastu, olge koos õnnelikud. Eelmine postitaja arvab, et pagasit omavale naisele iga järgnev mees peaks kordades rohkem taluma, kuigi ise pole selleks alust andnud. Üksikemad mingi õiendagu laste isade kallal, uues kodus olgu vaikus ja austus mehe vastu.

Naine astus kohe alguses ämbrisse, miks peaks uus mees seda kannatama, et naine pole olnud võimeline ei meest valima? Juhtus kord, laseb ühest ämbrist teise edasi. Naine ei saa mitte kunagi olla kerge saak, kui ta on tark ja ei kiirusta pükse jalast tirima. Sellised on litsikesed või ullikesed, mõlemal juhul on nende nõudmised ülemäärased.
 
kõrged nõudmised 17. september 2014, kl 15.36
tean ka ühte üksikema ja temal ka on tõesti kõrged nõudmised
ise on viie lapse ema
aga näe kätte ei anna ja köögist kaugemale ei kutsu
oma lastele küpsetas kooki, aga läksin külla ning oleks ju võinud sealt tüki lõigata mulle kui külaliselegi kohvi kõrvale, aga no ei
tegi lihtsalt kiluvõileivad, ütles, et kook lapsele sünnipäevaks.

ja igasugused raha värgid, tahtsin laenata, teadsin, et tal oli just palgapäev, ei andnud ütles, et põhimõtteliselt ei anna laenu
 
arutlus2-le 17. september 2014, kl 17.23
no kui üksikema on midagi õppinud lontrustega ümberkäimisest, siis ju tore. Järgmine kord püüab targem olla ja mitte mõnda uut vinguvat, rahatut, pagasiga, vaest, töötut, kasiinosõltlast, viletsa iseloomuga rääbakat üles korjata.
-----
aga mille üle arutlus 2 ülde kaebleb? ega ei pea ju lastega naisi mangumas käima.
võta mõni vaba vallaline rikas karjäärikas printsess.
 
Suhete turg 17. september 2014, kl 18.44
Ei korjagi üksikemasid ülesse. Siin on avalik arutelu, mis probleemid on üksikemadega.

Tehke mida tahate, aga vallalised inimesed on suhete turul täpselt samuti kaup nagu on seda kaupluses kartulid ja apelsinid. Huvitavaks dogmaks on kujunenud, et kuigi naine on juba noorena oma turuhinna alla nulli lasknud ja aastatega suutnud mõnevõrra plussi töötada, käitub nagu oleks kümnepalli süsteemis üheksa. Üheksa oleks ennemini ilma lasteta, ilma üle linna kuulujuttudeta ja üldse halbade kommeteta, psüühiliselt terve ning heast suguvõsast põhimõttekindel kena haritud noor naine. Kindlasti moraalne ja väärikas.

Lontrustega enda elu ära rikkunud üksikema on isegi suure vaeva nägemisel ja hea välimuse juures pigem pluss neli või viis, kui on rikas ja panustab ise rohkem, võib olla ka pluss seitse. Tal on negatiivseid miinuseid, mida suhete turul hinnataksegi miinustena. Naine ise õigustagu ennast palju tahab, teda hinnatakse meeste poolt ja naisel sõnaõigust pole. Sama naiste poolt meeste suhtes.

Normaalset suhet saab luua ikkagi niisuguse inimesega, kes teda tahab. Pagasiga naisel on kaks võimalust, kas petta end paremaks või leppida enda turuhinnaga ja mitte unistada Brad Pitti noorpõlvekujust. Sama kehtib meeste suhtes, keskmise turuhinnaga mees ei saa kõrgelthinnatud naist, tema valik on nulli ja pluss viie vahel. Jääbki üle petta naist ja mängida paremat või leppida enda turuväärtusele vastava naisega. Reeglina on lasteta naine rohkem hinnas kui tegu pole üle neljakümnese lasteta egoistiga.

Tragikoomiline on, et suhete turg on üksikemadest ummistunud, aga nad püüavad end veelgi kõrgemini hinnata. Normaalne oleks just vastupidine käitumine. Prügikala ei maksa delikatessi hinda!
mansion ghost 17. september 2014, kl 23.30
Mida kuradit vinguda üksikemade kallal. Ründavad nad kedagi? Kui ei meeldi või kardad, hoia eemale. Mõni jopski kirjutab terve lugulaulu, kidas kümnepunkti skaalas kedagi hinnata.
Kui ei sobi, siis ei sobi. Ära vingu!
 
alati teised süüdi 18. september 2014, kl 10.34
Nii armsad saripettujad.
 
abielunaine 17. detsember 2014, kl 11.39
Täitsa nõus. Enamusel kommentaatoritest on alaväärsuskompleks nagu ka enamusel üksikemadest (ei räägi leskedest ja lahutatud naistest). Sealt ka see üksikemade nn. ebanormaalne kõrguselatt - olete täpselt samasugused puuduste/voorustega inimesed nagu kõik teised, te ei ole kuidagi erilisemad kui teised naised - seega tuleb korraliku mehe leidmiseks ka ise vaeva näha, olema võimeline ära tundma inimlikud väärtused ja omadused ning need viimased on olemas kõigil - ka lihtsal töömehel.
Armastus ja abielu on väärtused, mis kasvavad ajas kui need on vabad eelarvamustest, staatusepüüdlustest ning eneseimetlusest.
Keegi siin mainis, et naised kõik ühesugused on lapsed või mitte. Ei, lastega ja lasteta naised ei ole ühesugused - oluline vahe jookseb liinilt, kas lapse saamine on muutnud naise prioriteete elus - ehk kas naine on võtnud vastutuse laste kasvatamise eest või loodab/mangub/ähvardab laste nn. isa osalema lapse kulude katmises.
 
eelmisele secondhand mehe abikaasale 17. detsember 2014, kl 17.53
ehk kas naine on võtnud vastutuse laste kasvatamise eest või loodab/mangub/ähvardab laste nn. isa osalema lapse kulude katmises.
-----------
lapsed saadi ju koos, miks naisele see vastutus üksinda tahetakse panna nende uute naiste poolt. Selleks pole vaja ei manguda ega kaevelda vaid tuleb kohtusse minna ja DNA test teha. Lihtne ju. Abielust sündinud laste kohta läheb naine kohtusee ja tehaksegi lasterahade kohta kohtuotsus. Exmehe aju seda ju välja ei mõtlekski, ikka uued armastavad kaasad valmis vägivallatsema mehe lastega ja mehe rahadega, st ex naine ja lapsed vägivaldselt lastekasvaturahdest ilma jätta.
mis õigusega sa vägivallatsed?
 
valdek 18. detsember 2014, kl 05.13
Need lapsed on pohhui.Peaasi,et saaks tutti krabada daily.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!