Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
justkui üksikvanem
 
Midrimari 22. november 2015, kl 13.02
kes suudaks taluda olukorda, kus mees ei arvesta sellega , et naine saaks tööl käia või mitte.Samas ei anna ka raha lapse kasvatamiseks.Pole just palju töökohti, kus võimaldatakse töögraafikut 8.00`- 16. 30 ni.Eriline suhtumine, kas pole.Sai lapseteoga hakkama aga kasvatada ei taha.
 
kle 22. november 2015, kl 13.58
selliseid mehi on eesti täis aga ma arvan, et ükski normaalne inimene ei taluks sellist elu.
 
Küsimus 22. november 2015, kl 15.24
Erilist pole midagi selles, et laps olemas, aga mees isa eest väljas pole. Pead ikkagi püüdma leida kasvõi osalise tööajaga tööd ja kindlustama oma seljatagust, kus sul pole ka meest enam.
 
ennast kindlustatud 22. november 2015, kl 15.58
aga lapsega teine mure.Üksi ikka lihtsam toimetada, kui lapsega.Oleks võinud siis mõista anda, et ta ei soovi lapsi ja üldse muud plaanid.Poleks sel juhul sünnitanud lihtsalt.Kes pealegi tahaks mingeid titemammasid tööle.Alatasa tited haiged ja lapsehoidjatele millestki maksta pole.
 
ka ema 23. november 2015, kl 09.35
mida sa virised!
mine tööle ja kui vaja siis on laps üksinda kodus, naabrinaine viskab silma peale vahel
mul 6 last nii suureks kasvanud
 
eelmisele 23. november 2015, kl 20.44
käin tööl aga virisen, sest meeste kohus on laste kasvatuses osaleda ja mitte ainult rahalises mõttes.Mis arvad, mis juhtub ,kui laps üksinda.Lastekaitse kohe ukse taga.Kuijutad ette, et ema käiks vahetustega tööl ja laps peaks nii ahjud kütma, söögi tegema, ise magama minema.Natuke imelik ei tundu su kommentaar.Üks asi on teooria ja teine praktika.Küll on hea targutada.Nendel paljulapselistel vanematel pole kunagi aru õige koha peal olnud.
 
ka ema 24. november 2015, kl 02.49
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> käin tööl aga virisen, sest meeste kohus on laste
> kasvatuses osaleda ja mitte ainult rahalises mõtte
> s.Mis arvad, mis juhtub ,kui laps üksinda.Lastekai
> tse kohe ukse taga.Kuijutad ette, et ema käiks vah
> etustega tööl ja laps peaks nii ahjud kütma, söögi
> tegema, ise magama minema.Natuke imelik ei tundu
> su kommentaar.Üks asi on teooria ja teine praktika
> .Küll on hea targutada.Nendel paljulapselistel van
> ematel pole kunagi aru õige koha peal olnud.

-----------------------

toa kütsin ise soojaks ja lapse toitsin ka ära, ta ju ise ei saanud hakkama sellega veel, 2 kuud vana oli. ja tööle tuli minna seepärast et kord oli siis selline , ei olnud mingit emapalka ega kodus passimise võimalust.
olid lapse söötmiseks ette nähtud vaheajad tööl, niiet sai käia toitmas ja mehega sai korraldatud nii, et tema nt käis lõuna ajal last vaatamas.
Hiljem kui juba teised lapsed sündisid siis oli lihtsam, sest suurem 3 aastane vaatas väiksemat
 
mujal ilmas 24. november 2015, kl 04.14
ka ema lapsed oleks mujal ilmas KOHE lastekodusse antud ja emme ise oleks ikka aasteks vnagimajja pandud laste hooletusse ja järelvalveta jätmise pärast.
 
ka ema 24. november 2015, kl 09.30
mujal ilmas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ka ema lapsed oleks mujal ilmas KOHE lastekodusse
> antud ja emme ise oleks ikka aasteks vnagimajja pa
> ndud laste hooletusse ja järelvalveta jätmise pära
> st.

------------------------------------------------------- oh ei, seadused olid siis sellised, et kodus lapsega sai olla vaid kuu aega peale sünnitust siis tuli tööle minna ja miilits tuli ukse taha kui tööealine inimene kodus oli ja tööl ei käinud, kõik aeti tööle ja pandi mehele vene ajal.
2 kuused lapsed pandi lastesõime kuikohta oli, kui ei olnud pidid ise vaatama kuidas said, aga tööle tuli minna.
 
ka emale 24. november 2015, kl 18.19
no jah, sa siis stagnaaja ema.Siis oligi hea aeg aga katsu sa nüüd millegi sellisega hakkama saada? Neid häid aegu nagu nõukaajal ei saa enam tagasi isegi kõige suurema tahtmise juures.
 
kuule Midrimari 09. detsember 2015, kl 21.01
Kus, Sina, sellel ajal olid kui ta sulle lapse tegi???
Ja kuidas , Sa, seda taluda suutsid?
 
sa eelmine ei tea 10. detsember 2015, kl 20.06
kas Sulle eelmine on võõras , kuidas lapsi tehakse? Meestele meeldib samuti ainult laste tegemine aga kasvatada ei taheta.Seega siis teeksin ajalugu, kui ei lepi eluga justkui üksikema.Lihtsalt ei sobi mulle.Oleks see meess oma õiget palet näidanud ja öelnud, et ei soovi seda last, siis poleks veel hilja abordi jaoks olnud.Pigem siis ikka mees rohkem süüdi.
 
kuule mdrimari 10. detsember 2015, kl 21.47
erinevalt, sinust, olin mina oma laste tegemise ajal,täie teadvusega ja kohal. Seega, sai vastutus vöetud oma tegude tagajärgedest söltumata mehe tujudest. Kui sina arvad, et mees on rohkem süüdi, tegemistes mis sulle meelepärased, siis,sorry, palun saa enne täiskasvanuks kui vanainimeste asja kallale asud.
Edu, sulle isikliku ego seljatamisel ja ära oma lapsest sellel teel ohvrit tee.
 
eelmisele 11. detsember 2015, kl 05.11
sinu puhas rõõm, kui sulle sobib selline elu aga seepärast ei pea kogu maailma sinu pilli järgi käima.Igaühe enda asi , kuidas, kellega elab ja , mida teeb.Lihtsalt tahaks väita seda, et mehed tuleb paika panna ja ei tohi lasta enda peal tallata.Siin ei ole tegu mingi naise egoga vaid pigem mehe omaga ja naise poolt siis vastutasuks üks hea "kättemaks".Seda siis ohvrite või mitte ohvritega.
 
vaadata tuleb! 11. detsember 2015, kl 21.32
sa eelmine ei tea
10. detsember 2015, kl 20.06
Oleks see meess oma õiget palet näidanud ....

Oleks sa vaadata osanud, siis oleksid ka näinud, et tegemist alles poisikesega, kel pole ei mehe mõistust ega ka mehe vastutustunnet. Sellisel tuleb lasta veel kasvada ja areneda, mitte hakata lapsi tegema ja siis hiljem vinguda, et õunapuu ei kasvatagi apelsine. Ise valisite ju õunapuu!
Ei muutu mehed sugugi päevapealt. Nagu nad tutvumisel on, selliseks ka jäävad.
 
eelmisele 12. detsember 2015, kl 08.15
naine samuti õunapuu ja apelsine ei kasvata.Ei ole ta selline ema nagu peaks või võiks.Mis selles nii hirmsat oleks, kui mehed hakkaksid omi lapsi ise kasvatama ja ma mõtlen igapäevaselt ja mitte olla ainult pühapäevaisa.Ka emadel oleks tore olla hoopis pühapäevaema.
 
tere pühapäevaema 12. detsember 2015, kl 22.47
teid on juba liigagi palju.
 
lõpuks ometi 13. detsember 2015, kl 09.02
...on naised järelikult aru pähe võtnud ja meestele andnud võimaluse täielikult ise omi lapsi kasvatada.
 
see eelmine 13. detsember 2015, kl 19.17
eelmisele
12. detsember 2015, kl 08.15
naine samuti õunapuu ja apelsine ei kasvata.Ei ole ta selline ema nagu peaks või võiks.Mis selles nii hirmsat oleks, kui mehed hakkaksid omi lapsi ise kasvatama

Aga kas ma olen väitnud, et isa lapsi kasvatada ei tohi? Sul vist loetust arusaamisega probleeme. Üksainus kinnismõte (kõik lapsed isadele!) ei lase ümbritsevast enam aru saada või mis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!