Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
yksikisad
 
Liisa 03. juuni 2009, kl 16.37

Minu kiri küll võib jätta mulje,et otsin meest kuid mitte päris nii!Olen ise üksikema ja tutvuks mehega kes kasvatab ka üksi last või lapsi,huvitav oleks vestelda ja muidu muljeid vahetada.Õhtuti kui lapsed magama pandud ja endal veel und pole oleks tore kellegagi mõtteid vahetada!
 
Liisa 18. juuni 2009, kl 23.24

No kes sa mati siis oled kas sul siis lapsi pole või ootad aega et neid teha saaksid???
 
Tiit 19. juuni 2009, kl 00.42
Olen üksikisa ja ligi30! vaja ka inimest kellega rääkida.
 
Liisa 19. juuni 2009, kl 12.40

Hei Tiit!
Ehk vestleme,kuid mis aadressil?
Liisa.
 
Tiit 23. juuni 2009, kl 18.33
unistus@live.com
 
kaksikisa 09. august 2009, kl 12.29
Üksikisa on see kes elab üksi.
 
Liisa 10. august 2009, kl 14.59

kaksikisa!
Üksikisa on see kes kasvatab üksi lapsi,ma ei saa aru kas oled mingi tobu või?
 
üksik isa 20. september 2009, kl 00.58
..on see, kel on lapsed, aga elab üksi
 
mulleka 28. jaanuar 2010, kl 22.28
Mulle ka väga sümpatiseerib mõte, et mees kellega tutvun, on üksikisa, ei teagi miks, selles on midagi, kohusetunne, usaldus jne.
Endal küll lapsi pole, vanuse järgi võiks juba olla...aga mida pole, seda pole...veel:)
jõudu kõikidele üksikisadele ja minu lugupidamine!
 
huvitav 02. veebruar 2010, kl 12.11
minu kogemuse järgi üksikisad sümpatiseerivad vaid lastega naistele:)
 
ei ole huvitav 10. veebruar 2010, kl 08.27
Üksikisad sümpatiseerivad vägagi ka lastetutele naistele. Mina "võtsin" endale ka üksikisa meheks ja ka enne teda olid mitu peikat üksikisad.
 
Papss 10. veebruar 2010, kl 09.24
Olen ühe vahva poisi paps.Ja tundub,et tõesti kui saadakse aru,et tegu üksikisaga siis suhtutakse kuidagi teisiti!Vabandust kui pisut segaselt väljendan,aga olen seda täheldanud!
Kuid siiski peaks olema ennekõike ikka inimene sümpaatne...või mis?
Aga mis seal salata! Sellised mehed tõesti tublid ja vististi ka kohusetundlikumad!Heh! nüüd läks vist kiidulauluks.
 
Issi 03. juuli 2010, kl 19.11
Ei oskagi väga liigitada ennast :D. Poeg elab minuga ja tütred emadega aga suhelda võiks küll.
 
teise ringi üksikema 05. juuli 2010, kl 12.40
Mul oma lapsed sama vanad kui lapselapsed. Suhtleks samas seisus üksikisaga.
 
tartukas5 27. oktoober 2010, kl 21.16
Tere.Ka mina kasvatan 8 aastast poega üksi ja ka hea meelega suhtleks kellegiga kes mõistab lapse kasvatamist.

Kui sulle sobib siis võiks suhelda minu E - Mail aadress on:

ariatoomas@hotmail.com
 
huvitav 29. oktoober 2010, kl 10.23
No ma räägin sellest kogemusest, kui netis tutvudes mainisin kahe teismelise üksikisa ja kohe oli plokk peal:) Eranditult iga kord. OK, nendega, kes mulle meeldisid. Võib-olla vähematraktiivsed naised pole nii valivad.
 
ka lapsega kahekesi 29. oktoober 2010, kl 18.07
huvitav hakkasin kohe su jutu peale mõtlema ja sul võibki õigus olla, naine kes üksi last/lapsi kasvatab, ju ta tihti ei suuda/tahagi võistelda naistega kel kõige tähtsam välimus ja mehed. Tal on sada muud tähtsamat asja, muret ja muidugi ka rõõme. Ma räägin juba ikka üle kolmekümnestest naistest, kes oma laste juurest saba selgas tutvuma ei torma. Ja kindlasti hindab ta mehe juures ennekõike hoopis muud kui lastetu naine.
 
septime 08. november 2010, kl 14.13
Jah, Huvitav on toonud ka minule tuttava situatsiooni, kus juhuseid ridamisi, et saades teada laste minuga elamisest, muutun kohe eba aktiivseks ja jutt lõppeb kiiresti.
 
Aike 08. november 2010, kl 14.58
Tore on lugeda et, inimesed soovivad suhelda ja koos teineteist toetada. Tegelikult pole ehk vahet kas on üksikema või ükskisa. Tegemist on inimestega kellel on vastutus kanda ja seda elupäevade lõpuni.
Minu kogemus on aastate tagune kus oli kah suhe üksik isaga. Miks see lõppes?
Minu lapsed ei olnud nii olulised ja väärtuslikud kui tema omad. Põhjus? Minu lastel on ema olemas ja nad saavad nagu nii kõik mis vaja. Tema lapsed aga vajavad meie mõlemil pühendumist 24/7.
Kas suudetakse lapsi lapsi kohelda võrdselt? Kas ei ole mitte oma laps rohkem oma ja ei saa salamisi rohkem materiaalselt? Kui ausalt suudavad täiskasvanud oma sees armastada mõlemi lapsi kui omasid? Kas lapsed üldse vajavad teisi oma ellu?
Küsimusi on meeletult ja minu isiklik kogemus muidugi annab varju sellele.
Kuid jah tore kui leitakse on osatakse väärikalt see teema lahendada. Õnne ei muud
 
teele 08. november 2010, kl 19.59
Kuna mul omal lapsi ei ole ega tule, siis üksikisa sobiks imepäraselt, eriti, kui kusagil mingit õelat eksi pole, kes kangesti susida armastaks. Viimasel põhjusel ei sobi mulle isad, kes on küll üksikud, aga kelle lapsed elavad emaga - mees ja laps(ed) mulle sobiks, mees, laps(ed) ja veel mingi naine eriti mitte.
 
Nii Teele 08. november 2010, kl 20.26
Vanus,kui tõsine soov,ning kontakte?
Kui särts-plärts meie vahel käiks,siis oled ühe armsa pere liige.Susijad puuduvad,ning üks pisike mehepoeg lööks meelsasti patsi!
 
no mida 09. november 2010, kl 11.29
mida peaks ühel mehel, olgu või üksikisal, mingi naisega rääkida olema? see jutt kaotab kähku oma mõtte ja laps ei puutu üldse asjasse. isa peab oma last kaitsma võõraste muttide eest, mitte teda hoopis söödana kasutama.
 
Mulle 22. november 2010, kl 05.32
võib ka kirjutada,olen 24 a ja lapsed meeldivad:)
 
N25 22. november 2010, kl 17.06
Tahaksin ka särtsu-plärtsu ja pisikest mehepoega, kes meelsasti patsi lööks :).
 
heiki2000 23. november 2010, kl 01.35
milline plirtsplärts meeldiks.tundub,et lapsega koos elav isa justkuimiskit ebamaist.mu poja sai just 13 ja jaaa,kuis nyyd ilusti öelda,suhtleb emaga meelsamini netis,kui talle kylla läeb
 
N25 23. november 2010, kl 10.30
Kinlasti mitte selline plirts ja plärts nagu akna taga. Ebamaine on ju huvitav )
 
huvitav 23. november 2010, kl 10.37
Üksikisad lähevad väga hästi ''kaubaks'', samas staatuses naised mitte- kus on erinevus?
Last üksi kasvatav mees on vastutustundlik ja usaldusväärne inimene, kõigile sümpaatne ja kaastunnet äratav.
Last üksi kasvatav naine on saamatu äpu/ või kerglaste elukommetega, kes meest ei osanud hoida või veel hullem, lapse ilma meheta plaaninud.
Kiputakse unustama, et üksikisa lapsega võib olla oma egoismis või jõukuses eelmise naise niikaugele ajanud, et see lapsest pigem loobub kui mehega edasi sõdida jaksab.
 
miki 23. november 2010, kl 16.07
üksikisa sobiks imepäraselt, eriti, kui kusagil mingit õelat eksi pole, kes kangesti susida armastaks. Viimasel põhjusel ei sobi mulle isad, kes on küll üksikud, aga kelle lapsed elavad emaga

hästi öeldud. üksikisa ise ok, aga mingi eks taustal, see ei ole ok. siis on nii, et elu kellegi teise mõjutada ja pool palka kulub ka võõrasse perre
 
N25 25. november 2010, kl 17.06
Aktiivsuse järgi tundub siiski, et üksikisad on pigem harv nähtus kui tava...või siis väga haruldane liik.
 
mia 28. november 2010, kl 00.58
...kahjuks on jah, üksikisad harvem nähtus. Tean isa kes ütles oma laste kohta "Mina nende lastega elu rikkuma ei hakka", tahan rahulikku elu, mitte probleeme ja nad ei hakka kunagi mu uut kaaslast aktsepteerima, vot sedasi...müts maha üksikisade puhul, et nad selle raske tööga mis on laste kasvatamine hakkama saavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!