Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
kus need...on:!!!!
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.40
ei ole sügavat mõtet pooleteiseks tunniks magama minna, hommikul patriootlikult selgsirge, rindees kõhtsees tööposti otsa, tõsi küll, mitte lennukiga vaid tramm nr 13-ga.
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.42
mis asi see tramm veel on:D...kas need mitte eelmise sajandi masinad ei ole?:D...no kuule, mis tööpostile....ära tee väljagi, las see post seisab ilma sinuta:D
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.44
miks sa ise ei maga ja müdistad ringi, unetu viinakuuöö?
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.47
tramm nr 13 on tipatapa:)
ise ütesid ka eespool, et kellel sületants, kellel postitants....
kui nad, kurjavaimud, palgatsheki ilusate silmade eest saadaksid, päevagi ei käiks kohapeal!
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.47
ei noh,, ma siin mõtlen, kas minna magama...aga minu magama minek on koos lennukitega täna, vat seda ma ei talu..ja pohmell hakkab tulema:D ...tegelikult on juba hirmus uni kallal...eks varsti tuleb minna küll.:D
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.48
mis sa mõtled, et jätad oma ilusad silmad posti külge rippuma:DDD
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.49
ja võtadki unemati kaissu...mis puutuvad asjasse lennukid?
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.51
krt, küll jätaks kui saaks aga nõutakse ka lihakeha kohalviibimist, koostöövalmidust ja mida kõike veel...
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.52
lennukid, vaat selline seisund on, kui pikali heidad, siis hakkavad need pea kohal tiirlema...a mulle selline ringi rallimine ei meeldi:D...ja mis mul matist:D...kati hilja või ilma....ilma jääb ilmselt ära, ja hilja ka ...a täna kuluks kati küll ära:DD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.53
koostöö valmidust ka veel????...mida nad veel ei taha!!!:DDDD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.56
ma vist nüüd lähen kohvi jooma ja siis sealt veeretan ennast magama...midagi pole parata, pean su üksi jätma:D
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.59
häädööd ja head tiirlemist!
diip 10. oktoober 2010, kl 04.29
Ma kah ärkvel, unustasin ennast uuemate veebitehnoloogiatega tutvuma;)
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 05.08
:)ma siin lobamise vahel tutvusin jälle pastel gamesi mängudega ja pean tunnistama, et mitte tühja ei läinud...
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 05.25
annan enesele medali koos unetute nurga tänaöise viimase unetu tiitliga, lips otseks, silmad pähe ja tööle. ilusat pühapäeva kõigile.
 
ööinimene 10. oktoober 2010, kl 05.26
hommikul, kui noh ärkab ja arvuti lahti teeb, ei usu ta oma silmi....kas tõesti olin mina isi see, kes siin öösel möllas.....:DDD.....krt, oleks ikka hr.noh olnud, saaks siin praegu natuke tagantjärelegi toimetada, aga nüüd.....? mis tüdrikud mõtlevad, kui nad ärkavad ja loevad....:DDDD
ah, pole hullu, lähen parem vaatan, kas piisake vana linna veel pudeli põhja järgi jäi.....:DD.... ja teen omale ühe korraliku kohvi, ehk võtab olemise pisut klaarimaks.... ollalllaaa:DDD
 
ms.lemon 10. oktoober 2010, kl 05.56
tere varahommikust - see mulle uuenenud
foorumis küll meeldib et
siit mõne unetu võib leida
kui nt und ena polegi
ja tüdrukute lustimisel
on ikka hoogu...lõpuni
 
vihmauss1 10. oktoober 2010, kl 06.43
küll siin on ikka öösel lärmi löödud!
vat selline see unetute nurk olema peabki:D
 
vihmauss1 10. oktoober 2010, kl 07.26
mõtted keerlevad peas...
ma pole tegelikult mingi unetu:(

pühapäevaunetu tiitlile võiks ju kandideerida
 
noh 10. oktoober 2010, kl 08.05
mis ma siis ei mölla...tagajärgedele veel ei mõtle, enne kui need käes:DDD a mis hr.noh? ...kas see lemon oli mulle mingiks vihjeks ...peavalu vastu:DDDDDD kuule ööinimene..sa oled nii keeruliselt kirjutanud...ma ei saa miskit mõhkugi aru...paluks veidi aeglasemalt ja selgemalt:D
 
tasa tasa 10. oktoober 2010, kl 08.13
pühapäeva hommikune ravi: villased sokid jalga, kustukumm hambu ja kikivarvul edasi :DD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 08.15
et midaaaa:Dvillased sokid, panin just ahju sooja, neid vaja ei lähe...milleks kustukumm...ja praegu lähen täie jalaga.....a miks see hea om?
 
noh 10. oktoober 2010, kl 08.16
ei tea ...kas keegi kohvi kka mulle teeks:DD
 
tasa tasa 10. oktoober 2010, kl 08.16
need abunõud juhuks, kui pea peaks nii põruma, et kassi hiiliminegi tundub trummipõrinana;P
 
tasa tasa 10. oktoober 2010, kl 08.17
kohv ammu valmis, joojagi olemas :P
 
noh 10. oktoober 2010, kl 08.18
nii hull see ka nüüd ei ole..veidi hullem on...nagu öeldakse:DD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 08.20
amis,.... kas mulle kohvi valmis juba tehtud ammugi, .....see siis juba jahtund ju:D
 
tasa tasa 10. oktoober 2010, kl 08.21
ise oled jahtund:D..just kallasin esimese tassi välja, tgl võibolla teise aga seda mitte siin ja praegu ;)
 
noh 10. oktoober 2010, kl 08.24
ma olen praegugi veel kuum:DDDD ma ka siis endale kohvi tegema....a sa tasa tsas ei maga pühapäeva hommikuti?
 
tasa tasa 10. oktoober 2010, kl 08.26
kui hullem, siis peaks ju see lugu ideaalselt sobima, copy-paste jääb sinu teha ;D
http://www.youtube.com/watch?v=r9bFPsVtXgY&feature=related
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!