Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Nii...
 
veidinapakas 30. oktoober 2010, kl 16.26
Mis on elu mõte?........Ja kellel on eraelu. Siin ilmas ei lasta kellegil eraldi elada, kui just üksikul saarel ei ela. Aga saared on kõik asustatud ja järelikult pole sul (kellegil) eraelu:*)
 
veidinapakas 30. oktoober 2010, kl 16.43
Näääh, jälle vaatavad, aga kirjutada ei julge:)
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 16.45
ela ise ja lase teistel kah elada.:)))
 
veidinapakas 30. oktoober 2010, kl 16.47
Kas see oli nüüd elu mõte, või elu moto:)
 
nohhike 30. oktoober 2010, kl 16.53
elu mõte on ikka.....naised, viin ja muusika:DDDD
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 16.58
elu mõte on elu jätkumine, see niigi selge ju. aga seda elu võiks elada nii, et tunned ise elust rõõmu ja ei sega ka teistel nende elust rõõmu tunda.
 
nohhike 30. oktoober 2010, kl 17.01
kas muidu on nagu juhuseid...et rõõmu tundmisel võib teisi segada?:DDD
panter 30. oktoober 2010, kl 17.03
to veidinapakas 30. oktoober 2010, kl 16.26

Ja kellel on eraelu. Siin ilmas ei lasta kellegil eraldi elada, kui just üksikul saarel ei ela.

-------------------------
Selle elu mõtte üle on siin kunagi pikalt sõna võetud...ega keegi enam viitsi oma suuvoodrit kulutada.:)))

Kui sa seda "eraelu" sõna-sõnalt võtad ja mõistad kui üksikul saarel kõngemist igavuse kätte:) või hullumist üksinduses, siis küll jah, pole meil siinseist sellist privileegi kellelgi.
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 17.03
on ikka võimalikud variandid
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 17.05
selleks, et eraelu elada, ei pea sugugi olema üksikul saarel. ka suure rahvahulga sees võib end üksikuna tunda.
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.07
üksikul saarel võib elada küll aga ainult siis, kui on olemas vahest võimalus teisele saarele külla minna:D
 
veidinapakas 30. oktoober 2010, kl 17.09
Mina oma saarele ei võta keadgi:)
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.10
ma ei öelnud, et sinu saarele külla tulla tahan, kindlasti on lähikonnas ka teisi saari, kus inimene peal :D
panter 30. oktoober 2010, kl 17.11
to kiusupunn
Noo, igal hommikul, jooksed kümme tiiru ümber saare, teed 100x100 kätekõverdust, treenid niimoodi lihaseid ja korra nädalas (laupäeval näiteks) võtad ja ujud mõnesaja kilomeetri kaugusel asuvale naabersaarele. Istud seal maha, hingeldad veidi, tõded, et vilets ja jama saar siiski ning koduigatsus on suurem; sukeldud uuesti lainetesse, et läbida sama marsruut... tagasi oma üksikule saarele...:))))))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati panter 30.10.2010 17.13.
 
nohhike 30. oktoober 2010, kl 17.14
mina võtan küll kõik ilusad tüdrukud...oma saarele:DDD
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 17.14
üle vee peaks ikka kuiva jalaga ka saama, mitte ainult ujudes:)
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.15
kui tean, et teisel saarel on lahke pererahvas, kes pakub kooki ja kohvi või siis midagi muud meelepärast, siis olen mingi aeg karupoeg puhhi eest. aitan tagavarad ära likvideerida ja alles pärast ujun oma saarele tagasi. kui jaksan :DD
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 17.17
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.17
kujutan juba elavalt ette, kuidas nohhike oma saarelt ära ujuma valmistub, sest saar on ilusatest tüdrukutest pilgeni täis:DDD

kui saarele läheb tee või sild, siis pole ta enam üksik saar:D
panter 30. oktoober 2010, kl 17.17
to Rex

Paned kummikud jalga ja astud aga...:)))))

Ma pidasin oma tekstis silmas üksikut saart, kus ollakse vangis ilma paadita. No muidugi on võimalus endale alati parv meisterdada... kes vähegi tegijam on.:)))
 
nohhike 30. oktoober 2010, kl 17.19
eks ma siis otsi jälle teise saare:DD
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 17.20
paati ikka mõtlesingi:) üksikul saarel võib olla ka vabatahtlkult, mitte vangina.
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.23
aga kui nüüd kujutada ette, et peab tõesti olema mingi aeg üksikul saarel, millega siis plaanite oma aega sisustada. saarel pole kindlasti olemas elektrit ega ka mingeid muid kommunikatsiooni vahendeid. kaasa ei ole te ka saanud midagi muud võtta, kui ainult oma kaks valget kätt :P
 
noh 30. oktoober 2010, kl 17.25
milles küsimus...kes aias kes aias, mesilane aias:DDDDD
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.28
ära ole kindel, et seal on sind ootamas mesilastaru ja kui ka on, siis vaevalt et kahe tühja käega, ilma mingisuguste kaitsevahenditeta, julged tarule ligineda:D
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 17.28
kas see oleks siis nagu ellujäämiskursus? vett ikka on seal? vaevalt seal veel vaba aega jääb, mida sisustada, kui peab 24/7 elu eest võitlema:D
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.29
kui ka julged, siis järgmised kolm päeva vedeled meres ja lagnetad paistetust, kuni lähed niiskusest kipra :DDD
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.30
esilagu jätaks ekstreemsused ära, nagu kiskjad, maod ja koledad sitikad, vesi on olemas
panter 30. oktoober 2010, kl 17.30
Ma vaataks endale esmalt koha, kust saaks vett, mis pole soolane ja seejärel vaataks koha, kus saaks enamvähem külje maha keerata.:))) Ja kui sellist kohta pole, tuleb see olemasolevast ehitada. See oskus on mul siiski olemas vaatamata oma kahele õrnale valgele käekesele.:) Sai kunagi suvel isegi 3 meetri kõrgusele puu otsa ehitatud onn, mis püsis seal päris kaua - sügiseni...:)))

Siis on lõputult aega mõelda selle üle järele, mida elus valesti oled teinud ja mida teeks teisiti jne. Samuti on vaja igapäevaselt vaadata midagi endale hamba alla jne (praktiline meel lööb välja:))) Muu aja magaks kui saaks ja naudiks loodust (kui seda saarel üldse oleks), kraabiks liiva sisse luuletusi, mõtleks oma elu mõtte üle ning oleks õnnelik... seni kuni mind ühel päeval prints valgete purjedega laevaga ära päästab.:)))))))))))))))
 
kiusupunn 30. oktoober 2010, kl 17.32
aga kui tuleb piraat suure musta laevaga?:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!