Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tõlkeabi (naiste keel)
diip 29. november 2010, kl 19.39
Kui naisterahvas ütleb, et ta on natuke kurb, aga see polevat minu viga, kas see tähendab „kärva maha, p...vest“?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 30.11.2010 03.52.
 
mis keerulist? 29. november 2010, kl 19.47
dii, sa oled jube robustseks läinud, aga vastuseks.
seda tõlget pead ikka küsima konkreetse naise käest. minule tähendaks, et on veidi kurb olla ja minu kurbus sinust ei olenegi. ja enamjaolt ma ikka ütlen, mis mind häirib.
 
Rexx 29. november 2010, kl 20.04
kui ta on kurb, siis ilmselt vajab lohutust. miks sa ei võiks teda tema kurbuses lohutada ja vähemalt ära kuulata selle kurbuse põhjuse...
 
Anja 29. november 2010, kl 20.17
Ilmselt on naisel PMS..;b
diip 29. november 2010, kl 20.18
Anja kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilmselt on naisel PMS..;b

Ei usu, et midagi nii lihtsat.
 
Anja 29. november 2010, kl 20.30
diip, on-on! Mõned naised lähevad enne seda kurvaks ja nutavad põhjuseta. Mõni jälle kukub sind lambist sõimama, mõni aga tahab jubedalt seksida..naised on erinevad - ei ole ühtset naiste keelt..;b
Aga äkki ta on sinusse armunud, aga sa ei saa sellest aru..või ta lihtsalt tahaks emmeks saada..mine tea,b
la-femme 29. november 2010, kl 20.54
Ma ei oska ka seda lauset inimkeelde tõlkida, aga päris kindlasti ei tähenda see sinu poolt pakutut. Sel juhul poleks tegu kurbusega, vaid solvumise või vihaga.
diip 29. november 2010, kl 21.16
Saan aru, et variante on palju, aga minu pakutu ilmselt vale. Olgu siis, nagu on, võibolla aeg selgitab tõe;)
panter 29. november 2010, kl 22.37
Õhtust! No sul diip on küll raskusi naistega suhtlemisel vist.... kui suisa niimoodi öeldud asju tõlgendatakse...:) Mnjahh, siin on kommenteerijad piisavalt palju vastusevariante leidnud sulle, ole aga õige mees ja leia see sobiv nende hulgast ülesse...:)

Teemaväliselt, öelge (kui siin kedagi veel üldse sel kellaajal liigub) kuidas kõige kiiremini vabaneda meeletust peavalust, külmavärinaist ja palavikust-köhast....kui kodus pole mingeid gripiteesid (Goldrex'e jms)?
 
proovi 29. november 2010, kl 23.04
helistada 1220, see on ööp.ringne perearstitel. esimesed 5 min. tasuta
 
olavsu1 29. november 2010, kl 23.56
diip kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui naisterahvas ütleb, et ta on natuke kurb, aga
> see polevat minu viga, kas see tähendab “kärva
> maha, p...vest„?


kui ütleja läheduses asub, siis tee talle pai. kirjeldatud kurbus kaob kui nõiaväel.
 
proovitud 30. november 2010, kl 00.18
ja küll ta sul nurruma hakkab.
 
Hulkurkass 30. november 2010, kl 01.54
pantrile.
köha pihta - sinepit on? jalatallad kokku ja sokid jalga, hoia kuni kannatad ja pese sooja veega maha.ja esimesel võimalusel too apteegist islandi samblikku, sellest tehtud tee on parim eksisteeriv köharohi, misiganes alkohol tulise tee sisse aitab ka natukene.
..............muidugi kella vaadates on mu soovitused 3 tundi hiljaks jäänud:(


diibile.
mõnikord on põhjus selles, et ei olegi konkreetset põhjust. lihtsalt lambist. kurva tujuga tuleks shokolaadi süüa, õnnehormoonid......
 
tutu 30. november 2010, kl 02.35
tead diip, see oleneb ikka väga palju naisest, mida keegi ütleb ja mõtleb. pole üldse võimatu, et ta mõtlebki nii nagu sa ütlesid, seda võid arvata juhul, kui sa teda pikemalt tunnend ja sarnast asja on enne ka ette tulnud.
üldiselt küll pigem nii hull ei ole ja tõesti võib alustada paist ja küsida, mis ma teha saan, et natuke kurb tuju natuke paremaks läheb.
diip 30. november 2010, kl 20.06
Tänan soovituste eest, eks püüan parimat.
 
DelfiKass 30. november 2010, kl 20.21
Tusatuju ravimiseks on retsept:

näpuotsaga nalja,
sõõm sooje soovitusi,
kuhjaga kallistusi,
hulgim hellust
ja läinud ta ongi-

kõigelõppu pisike pai.
la-femme 30. november 2010, kl 20.55
Kõigelõppu võiks kaissu võtta!:)))
la-femme 30. november 2010, kl 20.58
Tuleb võtta üks lusikatäis
Kustunud tähtede tolmu
Üks mõte mis ammu metsateel käis
Liiter kutsikasilmades säravat armu

Nüüd lisada augustikuu ritsikate sirin
Ja detsembriöö valgete tähtede helk
Pooletunnine tänavamuusiku pirin
Ning viimane mahajäetud aias kasvav nelk

Segada kümme minutit männipuust kulbiga
Lasta sadada sisse vahtralehti punaseid
Maitsestada aprillikuiselt niiske lumesulbiga
Lisada maamaja kamina leeke hubaseid

Keeta madalal tulel sekundeid tund
Külmakambris lasta seista üks hetk
Raputada peale kõige magusamat und
Serveerida.

See oli armastuse retsept.

Werewolf Took
 
DelfiKass 30. november 2010, kl 20.58
Sel juhul veidi suurem pai :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!