Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
luulukesed
 
suur mõtleja 14. detsember 2010, kl 23.35
http://et.wikipedia.org/wiki/Luul

http://et.wikipedia.org/wiki/Kategooria:M%C3%B5tlemise_h%C3%A4ired

Jäin mõtlema, kas saab inimesel olla luululine ettekujutus, et tal on luulud. Loogiliselt nagu ei klapiks:p

Lahedaid asju mõeldakse ikka kokku. Lembeluul võib päris meeldiv olla;)
 
tavaline mõtleja 14. detsember 2010, kl 23.43
Tänapäeval üritatkse igale inimese mõttele anda oma diagnoos
 
hulkur 15. detsember 2010, kl 05.41
vanasti mindi oma luuludega kirikuõpetaja manu pihtima ja kes tegi sulle selgeks, et sa oled ise süüdi nende mõtlemises.
tänapäeval minnakse sama probleemiga psühholoogi juurde, kes teeb sulle(su oma raha eest)selgeks, et kõik teised on süüdi selles, et sul sellised mõtted peas ringi liiguvad....
palju toredaid luulusid siis hommikul vara:)
 
Anja 15. detsember 2010, kl 15.27
"tänapäeval minnakse sama probleemiga psühholoogi juurde, kes teeb sulle(su oma raha eest)selgeks, et kõik teised on süüdi selles, et sul sellised mõtted peas ringi liiguvad...."

Nii ongi, ja mis sellest siis on? Tihti me ei näe enda ümber oma lähedasigi, tambime neid juba varakult mutta, mõistmata, et teeme endale karuteene.. Tegelikult satub psühholoogi juurde palju neid, kes on muserdatud nende endi vanemate poolt. Kui juba lähedasele loota ei saa, kellele siis veel..???

Luulukesed aga mulle meeldivad..igasugused veidrikud tekitavad minus huvi..;))))
 
hulkur 16. detsember 2010, kl 12.40
eelistan kiiksu:)
 
Anja 17. detsember 2010, kl 20.21
Mulle küll kiiksuga mehed ei meeldi..pigem veidrikud..;b
 
Hulkurkass 18. detsember 2010, kl 00.09
nuh, mulle jälle meeldivad sellised tõsised arvutinohkarid - mis parata, see on minu kiiks.
 
viimasele 18. detsember 2010, kl 00.18
SIis peaks sulle diip sümpatiseerima.:)
 
neljas unetu 18. detsember 2010, kl 10.33
Minu meelest küll diip arvutinohkar ei ole. Viskab nalja, avab teemasid, arvab asju ära, räägib oma hingevalust, isegi elukoha ja vanuse on avaldanud - täitsa avatud olemisega poiss. Tehke järele!:)))
Ainult nüüd on ta järjekordselt kadunud. Isegi oma pildi on eemaldanud.

Seoses sellega tekkis mul küsimus, et kui pikale puhkusele mineku ajaks on mõttekas pilt eemaldada?
Üks nädal on ilmselgelt liiga lühike aeg, kaks samuti. Kuidas oleks kolmega?
Või tuleks seda teha, kui eemalolek kestab kuu ja kauem?
 
.......... 18. detsember 2010, kl 10.47
Kogu aeg ei pea siin sõna võtma. Kui suhtlemisvajadus puudub mingil põhjusel, ongi mõni aeg eemal. Arvan, et küll ta siia teid kõiki millalgi taas rõõmustama tuleb. Kui oma unerežiimi paika saab näiteks.
 
neljas unetu 18. detsember 2010, kl 12.46
Mis jutt see on, täpirida? _Kogu aeg ei pea siin sõna võtma!_

Loomulikult peab!
Poliitikudki ütlevad. et räägitagu sinust kasvõi halba, peaasi, et räägitakse. Kogu aeg pead nähtaval olema, muidu unustatakse ära.

Ja pildi eemaldamisega ei pidanud ma sugugi ainult diipi silmas, vaid meid kõiki.
Aga mida tead sina sellest, sul ju pilti pole!:DD
la-femme 18. detsember 2010, kl 12.49
Lisan ikka pildi ka, see on mul endiselt olemas!
Neljas unetu.
diip 19. detsember 2010, kl 23.25
Panin lõvi pildi, siis arvati, et mängin kunni ja upitan ennast. Võtsin pildi ära. Leidsin jõuluajaks ilusa päkapikumütsi, kohe keegi hõikas, et narrimütsike. Eemaldasin pildi, natuke nutsin ka. Nüüd enam midagi ei pane, vot saite, mis tahtsite!

Nohkarid on maa sool:)
la-femme 20. detsember 2010, kl 18.56
Diip,
ära nüüd põnnama löö! Oled mees või ei ole? Ega kõigi meele järele saa kunagi olla. Ilma pildita kaod sa halli massi sisse ära, kas seda sa tahadki?
Pane oma esimene pilt tagasi, see oli väga asjakohane ja aegumatu ning teenis isegi kiidusõnu, kui sa mäletad.

See ei olnud muidugi kena, et sina, kes sa kärbselegi liiga ei tee, hammaste vahele jäid!
 
DelfiKass 20. detsember 2010, kl 20.50
Kust siis mina selle siiamikassi pildi omale sain?
Käisin ühel tuttaval meesterahval külas, oli teine omas kodus selline kohmetu ja otsis koguaeg midagi taga (ei mäleta enam mida). Otsisime siis koos mööda elamist ja komistasin kogemata voodiserva alla "ära pandud" prillide otsa, õnneks jäid terveks. Ja nii sealt padja alt üks südame kujuline pildiraam välja pudenes, siiamikassi pilt sees. Eks selle hellalt hoitud pildi arvutisse saamine ja siia omale avatariks paigutamine, see on juba omaette lugu.
No leidsime siis selle otsitava asja kah ülesse, kui tuttav omale jälle prillid ninale sai.
 
DelfiKass 20. detsember 2010, kl 20.55
....tegelikult oli asi hoopis lihtsam. Oma arvutist võtsin, kuna mul endal oligi ainult siiamikiisu pilt siis selle ka panin. Kuigi võtsin tausta vähemaks st. tegin pildi väiksemaks nii, et siiamikass ainult peale jäi. ei ole mingit fotode töötlemise programmi vaid tavaline pildtide vaatamiseks kõige lihtsam variant.
diip 20. detsember 2010, kl 23.14
la-femme Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Diip,
> ära nüüd põnnama löö! Oled mees või ei ole?

Tohoh tonti, kas mees ei võigi põnnama lüüa? Mees teeb, mis tahab!
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 20.36
No ei saa kohe küsimata jätta, kui sa kord juba siin oled, diip.
Kuidas peo ettevalmistused edenevad?
diip 06. jaanuar 2011, kl 20.44
Täna mõtlesin tordi valmis teha, aga krt ei viitsi vist.
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 20.52
Torti sööks küll heameelega......:))))
 
Rexx 06. jaanuar 2011, kl 21.15
ja mille puhul seda torti siis sööma hakatakse? mõni pidu või tähtpäev tulemas?
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 21.20
Kes teab, see teab.....kannata natuke, varsti saad sinagi teada, Rex:)))

Muide, sa oled alati kaua üleval, kas sa ei aitaks diibul tordi valmis teha?:)
Enne söömist peab see ju natuke aega külmkapis ka seisma.
diip 06. jaanuar 2011, kl 21.22
Mul ülehomme sünnipäev:) Jajaa, igav ja võimuahne karjäärihull olen:p Aga väga truu partner, voodis ka püüdlik:D
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 21.25
Mul on juba kingitus ka valmis. Nii et ära mind kutsumata jäta!:))))
diip 06. jaanuar 2011, kl 21.33
Ei jäta;) Kingitused mulle meeldivad:)
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 21.41
Kingituse tellisin Uus-Meremaalt. Lähemalt ei leidnud:)))
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 21.44
Kas Rexiga said torditegemise osas kaubale?
diip 06. jaanuar 2011, kl 21.47
Või nii kaugelt kingitus? Ootan huviga;)

Ei ole miskit kaupa teinud. Pidin või?
 
Rexx 06. jaanuar 2011, kl 21.53
kõige lihtsam on tort muidugi osta:)) aga vanasti sai teha kohupiima-küpsise torti. selle pidi küll eelmisel õhtul valmis tegema. virtuaalsel peol võib igaüks süüa just sellist torti, mida ise tahab.:)
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 21.53
Ei pidanud, aga sul endal oleks lihtsam!:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!