Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
TÄHELEANU UNETUD !!!!
 
olavsu1 04. jaanuar 2011, kl 12.31
Eva to hm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õpi käänama palun :) Lõpeta kenasti põhikool
> ka ära...;)

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=lukksepp...
 
panther 04. jaanuar 2011, kl 13.34
Ühe k-ga kirjutatakse variant "lukussepp".

Muidu on loomulikult õige "lukksepp".
 
hm 04. jaanuar 2011, kl 13.35
Aga kui inimene on ostnud omale raha eest koha ülikooli, siis sealt polegi ju midagi oodata.
 
panther 04. jaanuar 2011, kl 13.38
Ärgem nüüd õelaks muutuge ja lahmima hakake. Sai tähelepanu veale juhitud, aitab küll.
alissandra 04. jaanuar 2011, kl 14.02
Mul tütar ka kõrgkoolis magistriõppes, aga kirjutab veel hullemini, sest ta on düsgraafik.:))) Ja temast tuleb veel õpetaja, õnneks ei õpi ta ju emakeelt.
 
Eva 04. jaanuar 2011, kl 14.15
Mõnitage mõnitage. Ei õpi ma mingis tasulises ülikoolis, nagu te siin arvate. Olen Eesti Lennuakadeemia tudeng, erialaks kopteri juhtimine. Jah täpselt nagu sellel samal neiul sealt Tenerife tõsieluseriaalist. Vot nii kõvad mehed:)
diip 04. jaanuar 2011, kl 14.22
Tean ühte tüüpi, kes algklassides läbi suure vaeva õppis lugema ja kirjutama. Hiljem selgus, et matemaatikas puhta geenius:) Need düsleksikud ja düsgraafikud ikka oskavad üllatada;)
diip 04. jaanuar 2011, kl 14.30
Mis te arvate Delfi foorumitest?
Ääää.... Päris lahedad on.

Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?
Praktilise Abi foorumid.

Mida võiks muuta?
Veel sinisemaks võiks muuta.

Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?
Enamasti lihtsalt mõttetud. Mõned on ka "liiga sobimatud" (õelad näiteks).
 
olavsu1 04. jaanuar 2011, kl 14.59
Eva Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõnitage mõnitage. Ei õpi ma mingis tasulises
> ülikoolis, nagu te siin arvate. Olen Eesti
> Lennuakadeemia tudeng, erialaks kopteri juhtimine.
> Jah täpselt nagu sellel samal neiul sealt
> Tenerife tõsieluseriaalist. Vot nii kõvad
> mehed:)

jutusta aga julgesti, küll me usume :)

kopteripiloot ei sobi naise ametiks, ainult siis kui naine soovib jääda vanatüdrukuks.

naise amet peab olema midagi sellist mida kodus vaja läheb.
Ropp-Raivo 04. jaanuar 2011, kl 16.33
Olavsu1, palun ära ole nii kitsarinnaline. Meil on ammu sooline võrdõiguslikus ja naised võivad töötada rind rinna kõrval võrdselt koos meestega. Arstina, arhitektina, trollijuhina ja veel paljudel ametikohtadel. Sinu arusaam on kahjuks iganenud, et mitte suisa öelda- pärit pimedast keskajast! Vaata veidi ringi, ava silmad ja sa näed, et naise amet ei pea olema midagi sellist, mida kodus vaja läheb.
 
olavsu1 04. jaanuar 2011, kl 17.53
Ropp-Raivo,

sellisel juhul jäävad lapsed ära. :) vähemalt ei kasva korralikke inimesi. Pätid ja hoolimatud kaabakad tulevad.

ma kardan kõige rohkem seda et, nuttev väikelaps helistab "Emme läks kodust ära ja kõht on tühi".

ei soovi mina kolmandaid isikuid palgata selleks, et kodus kord majas oleks. milleks ma naise võtsin siis?

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?163569

See raamat kirjutab normaalsest emast :) meeliks et oma lastel oleks sarnane.

aga selline ema nagu filmis "Keegi ei tea". http://en.wikipedia.org/wiki/Nobody_Knows... ei kõlba kuskile. viga oleks sellisele tittesid sigitada.
 
tähenärija 04. jaanuar 2011, kl 19.29
Jälgisin hoolega teemat, kus kaks õppurit omavahel vaidlema lähevad. Teised tulevad samuti õpilasi õpetama, kuidas on õige kirjutada, ise kirjutades vigu tehes, olgem ausad, mitte just grammatilisi vigu.
 
:))) 04. jaanuar 2011, kl 19.45
Ma soovitan Sul, tähenärija, minna kooli emakeele õpetajaks. Tänuväärt elukutse sellisele inimesele, kes otsib kõikjalt vigu.
 
õie 04. jaanuar 2011, kl 20.03
Täpselt õige :))), mingu õpetajaks, nii mõnelgi juhtub aegajal näpukad ja vead :)
 
Rexx 04. jaanuar 2011, kl 22.18
õnneks on neid nais-kopterijuhte ikka vähe, enamus tavatöödel, valikut paks jätkuma igale.:)))
 
Maie 04. jaanuar 2011, kl 22.33
Kuhu valdur kadus? Ainult koer jäi järele.
 
olavsu1 04. jaanuar 2011, kl 23.44
jäta urgitsemine.

vihjeks:





Toimetatud 1 kord(a). Viimati olavsu1 05.01.2011 00.15.
 
Heili 05. jaanuar 2011, kl 03.41
Mis te arvate Delfi foorumitest?
Hea koht vaba aja sisustamiseks, abi küsimiseks/palumiseks, informatsiooni hankimiseks.
Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?
No minumeelest on kõik vajalikud, vaba aja sisustamise seisukohast. :D Aga kui TÕESTI vajalik, siis äkki praktilise abi omad.
Mida võiks muuta?
Kommentaaride juures võiks "Like" ja "Dislike" nupud olla. Siis ei peaks nt kas küsimusega teemadele kommentaare kirjutama sisuga jah, nõus või ei..
Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?
Oleneb kelle kommentaarid. :D Paljud on normaalsed inimesed. Kuigi on kahjuks rohkem neid, kes tulevad siia Jumalat mängima ja argielu muredest sappi välja pigistama. Kahju neist ausaltöeldes. Raiskavad mõttetult oma unetut aega pika sõimu kirjutamiseks, selleasemel, et lühidalt ja konkreetselt vastata. Aru ma ei saa.


Esiteks, kallis inimene (loe: tarkpea), kes küsis, kas teema autoril vaheaega ei ole - MIS SEE SINU ASI ON??? Võib olla ta on lihtsalt uudishimulik ja tahab teada.. võtab see sult mõne jala/käe, kui talle vastad, millised teemad sulle rohkem meeldivad või millistest kõige rohkem kasu on?
Teiseks, kallis inimene (loe: TOTAALNE LAMMAS), kes Sa ütlesid, et raha eest õppijad pole just teab mis targad.. TÜ Õigusteaduskonna REV lävend on 92 punkti. Kui Su riigieksamite keskmine on 91 punkti ja Sa maksma pead, oled ka jobu vää?

Kallid inimesed, kasutage oma vaba aega millelegi targemale ja ärge kritiseerige inimesi keda te ei tunne ega tea. See EI OLE teie asi, millises koolis ja kui hea õpilane teema autor on. Lihtsalt VASTAKE teema küsimusele.
 
Heili to Olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 04.02
No kui juba siis juba.

"ma kardan kõige rohkem seda et, nuttev väikelaps helistab "Emme läks kodust ära ja kõht on tühi". Minuteada ei tee naised lapsi üksinda ja igal lapsel on ISA ka, kes võiks lapse elust aktiivselt osa võtta. Ja kui Sa KARDAD, et Su laps helistab, siis ära palun laste tegemise peale, vähemalt praegu, küll mõnda aega mõtle. Oleks vähem õnnetuid üksikvanemaid.
"ei soovi mina kolmandaid isikuid palgata selleks, et kodus kord majas oleks. milleks ma naise võtsin siis?" Eee, koristajaks siis või??
"viga oleks sellisele tittesid sigitada." Kui Su oma lapsed on Sulle "tited", siis ära tõesti veel pere loomisele mõtle (veelkord).

Kirjutasin eraldi kommentaarid, et äkki saad ise ka aru oma jutust. Ma ei tea Su maailmavaadet, aga sellest järeldub, et Sulle kõlbab naine, kes on koristaja ja hoolitseb ise laste eest. Siit tekibki küsimus, et mis siis Sinu ülesanded oleks? Lihtsalt diivanil ilus olla?? Kui sa ka saad oma perfect naise, siis mõtle, kas ka Sina teda vääris ja ta õnnelikuks teed.
 
varajane 05. jaanuar 2011, kl 07.09
Õpetaja Heilile. MIS SEE SINU ASI ON, kellele siin meeldib ja mida ta siin kirjutab või teeb, ela oma elu ja ära urgitse, sinult küsitakse, siis vasta. Oled ikka veel koolivaheajal?
 
varajane 05. jaanuar 2011, kl 07.13
Kui vaja teen veel:)))
Ropp-Raivo 05. jaanuar 2011, kl 09.32
to olavsu1
Minu eilne postitus millegipärast kustutati. Teeme uue.
Ma tean, et sinu salasooviks on suksutada ühel kenal päeval pilusilmset jaapani neidu, mis iseenesest polegi paha mõte, sest kuidas sa muidu ikka oma lapsele sellise ema saad, nagu raamatus kirjas. Nüüd küsimus. Mis sa selleks reaalselt oled seni ette võtnud, et mõni pilusilmne sulle ennast "kätte annaks"? Peale foorumis unistamise:))
 
olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 11.07
Heili to Olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 04.02

kas te tahate kõik seda olukorda kus mehed on tittedega kodus, kuni nende täisealiseks saamiseni?

haige ühiskond!

_siis ära palun laste tegemise peale,_

vot ongi. siin eestis jäävad lapsed ära.
 
olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 11.19
laua imelik on vaadata kuis tittemammad vaedasib oma mõnekuuseid imikuid kooli kaasa, et loengutest ja praktikumidest osavõtta. jabur.
diip 05. jaanuar 2011, kl 12.05
olavsu1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naise amet peab olema midagi sellist mida kodus
> vaja läheb.

Miks mitte kirjanik või muu vabakutseline? Siis on ta ka kodus kogu aeg olemas. Kodumajapidamine ei pruugi tehnikaajastul olla täiskohaga töö. Põhimõtteliselt ei oleks ka midagi hullu, kui meespool võtaks kodus enda peale mõned kindlalt piiritletud ülesanded. Ma oleksin näiteks nõus oma nurgakest ise koristama;)
 
olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 13.51
Asi peaks olema organiseeritud nii, et keegi on kodus seni kuni lapsed kooli lähevad ja on ennem kodus, kui lapsed koolist tulevad.

Ma naabrite pealt küll ja küll näinud, et nii ei ole hea, kui lapsed jõuavad enne koju kui vanemad töölt tulevad. Vahepeal oli tunne, et mine ise võõraid lapsi karjatama, muidu lähevad liiga ülekäte.

Järgnev on hoopis teine ooper...

See Natsumi, kelle videoid ma siia hulganisti linkinud olen, tal on noorem õde Asami, isa on/oli rekkajuht, ema oli muusikaõpetaja ja pärast laste saamist kodune ning laste esimene muusikaõpetaja. Loomulikult on siis mõlemad lapsed lauljad. Üks filmides, teine estraadilavadel. Kõlakad on rääkinud sedagi, et mõlemad tüdrukud harrastavad kõigele lisaks, saalivutti, pesapalli ja võitluskunste.

Tehti mulle väga hästi selgeks, et enda perekond olgu jaapanlaste moodi või üldse mittemidagi.
Ropp-Raivo 05. jaanuar 2011, kl 13.59
Kas sa oleksid nii kena olavsu1 ja vastaksid ka minu tagasihoidlikule küsimusele.
 
Teemaalgataja Eva 05. jaanuar 2011, kl 14.44
Ei uuri ma seda foorumitevärki niisama uudishimust :) Ikka tõemeeli uurimustöö jaoks.

Sepa käänamine : -sepp,-sepa, -seppa ; ehk siis lukksepa onju :) Ei saa öleda " lukkseppa ametis on oluline uurimustööde koostamine"...
Ehk on siiski veel "lukksepa ametis" :)

Miks peaks see oluline olema, kas ma õpin tasulisel või tasuta kohal?? Ei maksa üldistada, et tasulisel kohal ainult kinnimakstud rumalad käivad ja tasulisel ainult targad..Üldistamine näitab ainult sinu enda haridustaset, loomulikku intelligentsust ja kitsarinnalisust.

Selle teema püstitamisel ootasin sellist vastukaja nagu ma sain ja kokku saab sellest huvitava tulemuse, mille ka ette kannan auditooriumi ees :) Järelikult annab teatud tüüpi inimestele millegi tõsise ärasolkimine rahulolu tunde. Palun väga, hea meel, et sai meelehead valmistada. Ootan veel mõne päeva. Äkki tuleb mõni "intelligentne" vastaja veel ja tembeldab mind seekord siis näiteks allveelaeva kapteniks või kelleks veel iganes :P

Neile, kes ka tõemeeli võtsid nõuks vastata, suured tänud veelkord! :)
Ropp-Raivo 05. jaanuar 2011, kl 15.58
Mul pole vist tõesti postkasti. Ma ei soovi kedagi taga kiusata, lihtsalt tunnen pisut huvi sinu käekäigu vastu. Üks väike nõuanne siiski minu poolt. Kuna sa praegu kogud alles infot, et kellega abielluda ja pead plaane, kus abielluda, kui sobiv neiu leitud (Eestis või Jaapanis), siis ei tohiks lasta "meheaul" vahepeal jõude seista. Vastasel korral on oht, et kui lapsetegemise hetk jaapani neiuga kätte jõuab, siis ei pruugi "vemmal" normaalselt funktsioneerida, sest ta on pikka aega niisama jõude seisnud. Püüa ikka toonuses püsida ja kui on vaja minu kui kogenud mehe nõuandeid, siis võin neid lahkesti jagada.
 
olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 16.21
see ei peaks olema võõraste mure ja kui see peakski probleem olema siis seal maal on paremad lahendused.

juba oma silmade pärast peaksin japsi tohtrite juurde minema. eestis puudub mu silmaprobleemile lahendus. seal on probleemi juba 10 aastat lahendus eksisteerinud.

//eestis on mõlemad teemad olnud narrimise ja kiusu objektid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati olavsu1 05.01.2011 16.48.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!