Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
TÄHELEANU UNETUD !!!!
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 19.56
Katsuks nüüd ka teema juurde tagasi tulla.

Mis te arvate Delfi foorumitest?

Arvestades külastuste hulka on nad kindlasti vajalikud. Ei ole ka mujalt midagi paremat leidnud. Pealegi on kitsa lõiguna ja suurte vahedega heledale taustale paigutatud teksti väga mugav lugeda.

Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?

On neid, kus ma kunagi ei käi, on neid kuhu ma vahetevahel vaatan, aga kõige rohkem meeldib mulle meelelahutuslik ja suhteliselt sõbralik unetute nurgake.

Mida võiks muuta?

Meeldiks, kui otsingu kasutamine oleks selline nagu varem. Praegu on väga raske midagi üles leida ja uuemaid postitusi pole otsingus üldse.


Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?

Seda ütleksin Halva kogemuse kohta. Mujal leidub igasugust.
Sobimatute kommentaaride eemaldamine tuleb ainult kasuks.
diip 06. jaanuar 2011, kl 20.11
Minu arust küsiti artiklite kommentaaride sobilikkusse kohta, mitte foorumipostituste.
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 20.16
Lähtusin küsimusest: Mis te arvate Delfi foorumitest? ja eemaldasin oma arvamuse artiklite kommentaaride kohta.
Tegelikult on nendes sama palju sobimatut nagu Halvas kogemuseski. Eriti tahetakse oma üleolekut näidata kirjavigade parandamisega ja murdesõnade halvustamisega. Samas kriitikud ise kirjutavad samuti vigadega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 06.01.2011 20.21.
diip 06. jaanuar 2011, kl 20.24
Mõned teevad vist meelega kirjavigu. Nii on dändim.
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 20.31
Võimalik, et mõned teevad meelega kirjavigu, aga need teiste parandajad küll mitte. Need on teist laadi vead.
 
mhmhmh 06. jaanuar 2011, kl 20.36
Tüskraavigut taha ka elada ja girjudata. ;)
 
noh 06. jaanuar 2011, kl 20.38
Mis te arvate Delfi foorumitest?
mis siin ikka arvata...mina arvan, et täiesti asjalik foorum...saab lobiseda, kui ikka isu tuleb...ja siis ütleme, et on päris asjalikke alafoorumeid, kus asjalikku nõu võib saada...., kindlasti on teretulnud igasugused vaidlused teemade üle,...eks vaidluse käigus selgub ka tõehetki:P
Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?
minu arvates on need kõik mõnes mõttes asjalikud...iga inimgruppi jaoks midagi
Mida võiks muuta?
sobib nii küll, peab mingi geenius olema, et midagi muutma hakata...las olla nii kuis on
Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud
sobimatuid kommentaare ei lasta üldse trükki...seega ->igaüks kommenteerib vastavalt vaadatuna oma mätta otsast, seega tema jaoks ainuõige ...jah ja kes ütles, et inimesed peavad ühtemoodu mõtlema ja kirjutama...ja no kuulge...kui peris aus olla...siis ühenäolised kommentaarid lähevadki väga üksluiseks:P
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 20.39
Tüshkraahvikud tehku oma vigu südamerahuga edasi, nemad juba teiste kallale norima ei lähe!:)
alissandra 06. jaanuar 2011, kl 20.44
Ükski dügraafik ei tee nii hullusid vigu, nagu siin demonstreeriti. K, p, t, g, b, d on täiesti ära õpitavad.
diip 06. jaanuar 2011, kl 20.46
alissandra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ükski dügraafik ei tee nii hullusid vigu, nagu
> siin demonstreeriti. K, p, t, g, b, d on täiesti
> ära õpitavad.

See Dü Graafik on vist mõni kõrget päritolu kunstnik:)
diip 06. jaanuar 2011, kl 20.49
Mul on kaks küsimust selle foorumiteema kohta.

1) Kas provokatsioon, et unetud jahuma meelitada ja ise pihku itsitada? Pakun, et jah.

2) Kas juhumula vastuseks äärmiselt avatud küsimustele saab kasutada uurimistöös või statistika tegemiseks? Minu arust ei.
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 20.59
Mismoodi juhumula? Täiesti arukad vastused ju.
Ma arvan, et kantakse ikka auditooriumile ette!:)))
 
mhmhmh 06. jaanuar 2011, kl 21.07
Võipolla dõesdi brovogadsioon. Gis do deap.
 
Rexx 06. jaanuar 2011, kl 21.12
asjalikku juttu saab juhumulast eraldada küll.
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 21.14
Kuule, sina mhmhmh, äkki prooviksid midagi luuletada? Päris huvitav oleks lugeda!:D
diip 06. jaanuar 2011, kl 21.18
Mõtlen juhumula all vastust avatud küsimusele, ükskõik kui arukat ja asjalikku;)

Ma loodan, et väljatrükk sellest teemast pannakse lisana uurimistöö lõppu;)
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 21.36
"Ma loodan, et väljatrükk sellest teemast pannakse lisana uurimistöö lõppu;"

Mina loodan sedasama. Teemasse mittepuutuv loomulikult jäetakse välja!
diip 06. jaanuar 2011, kl 21.51
Mismoodi teemasse mittepuutuv? Kogu Delfi tuleb välja printida, saab mahtu juurde! Soliidne ja puha.
 
Rexx 06. jaanuar 2011, kl 21.57
teema autor on kinnitanud, et ta saab oma uurimuses kasutada nii asjalikke kommentaare kui ka teisi...
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 22.01
Nojah, neid teisi kindlasti näitena, milline kommentaar olema ei peaks......
diip 06. jaanuar 2011, kl 22.04
Väsisin ära, head ööd!
 
Rexx 06. jaanuar 2011, kl 22.05
kommentaar on selline nagu on, seda ei saa ette öelda, milline ta just olema peaks, aga ehk annab sealt midagi välja lugeda kirjutaja kohta.
 
isepäine kass 06. jaanuar 2011, kl 22.08
to alissandra

kui inimene on dysgraafik,siis sulghäälikute( kpt) pikkused vöivad olla rasked elu löpuni.
 
Rexx 06. jaanuar 2011, kl 22.12
arvan, et peaks ikka arvestama ka kiirustamisest või lohakusest tehtavaid näpuvigu.
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 22.24
Neid ikka juhtub!
 
Anja 06. jaanuar 2011, kl 22.24
Masendav on delfi foorum - sellega võiks kõik öeldud olla.. Ja kui tuledki, et no kas või midagi asjalikku lugeda..mittemidagi..!;(
Vahel mõne artikli all on head kommentaarid, mujal ei midagi.
Halb kogemus on ja jääb parimaks - seal lihtsalt kantakse ehedalt edasi foorumi tegelikku palet ja foorumi külastajaid, lisak eelpool mainitud valupunktidele. millega igapäevaselt kokku puututakse.

Siin teemas aga on ehe näide, et halb kogemus on üle foorumi..;b
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 22.26
Head und, diip!
 
Anja 06. jaanuar 2011, kl 22.28
Mis puutub unetute nurka, siis siin õnneks on kaks vahvat ja lahedat tegelast, kes selle nurga aura on loonud, ..kuid seda niii vähe, ikka maandub siia mõlakaid..;b Eriti nilbed on siin kaks meest, üks ropp ja teine lihtsalt õel;)))))
 
anjale 06. jaanuar 2011, kl 22.40
Siin teemas aga on ehe näide, et halb kogemus on üle foorumi..;b
ikka maandub siia mõlakaid..;b

-teistes nähakse enda vigu
 
nõus 06. jaanuar 2011, kl 22.43
jah, temast ropumat ja õelamat siin kyll pole
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!