Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
TÄHELEANU UNETUD !!!!
 
irw 05. jaanuar 2011, kl 18.01
RR kutsub olavsu omale õpipoisiks?see on alles pommuudis:))))))kas lähete kahekesi naistesse, või RR näitleb ees ja olavsu üritab järgi teha:))ma tulen siis kaamerameheks:)
 
olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 18.17
Kas nüüd Härra Ropp-Raivo näeb ise, et tema teemaarendus EI OLNUD vajalik!!!

siin läheb veel suuremaks laimamiseks ja tagarääkimiseks.

järjekordne tõestus, et eestlane on vastik inimese tõug.
 
panther 05. jaanuar 2011, kl 18.48
Alusta teemat kuidas tahad, ikka jõutakse lõpuks selleni välja, et muututakse isklikuks ja hakatakse teise inimese eraelu kallal nokkima.

Ärapanemine on saanud siinseks elunormiks ja teisiti enam ei osatagi vist (see ei käi muidugi kõigi kohta). Mulle on küll ajapikku siinseid foorumeid vaadates/lugedes selline mulje jäänud. Kahjuks.
diip 05. jaanuar 2011, kl 18.54
Vahest on teel olla parem kui kohale jõuda;)
 
panther 05. jaanuar 2011, kl 19.02
Evale küsimuste kohta:

Esimese küsimuse kohta avaldasin oma eelnevas kommentaaris arvamust.

Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?
Vajalikumad on kindlasti praktilise abi foorumid. Samas ei saa alahinnata ka neid tavalisi n.-ö niisama jututamise kohti. Kes käib siin pingeid välja elamas, kes muret kurtmas, kel on suhtlemisvajadus rahuldamata ja saab siin seda leevendada.... jne.

Mida võiks muuta?
Muutused, mis hiljuti läbi viidud, on ju päris õnnestunud. Mingeid põhjapanevaid ettepanekuid küll hetkel pähe ei torka.:)

Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?
Kindlasti on kõikjal Delfis ka sobimatuid kommentaare, aga suurema osaga saavad vist moderaatorid kiiresti hakkama.

Siinseid kommenteerijaid keegi ometigi ümber kasvatama ei hakka. Tuleb leppida ka sobimatute kommentaaridega ja neist lihtsalt üle olla/lugemata jätta. Inimesed on erinevad, nende mõttemaailm, ellusuhtumine samuti.
 
olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 19.12
Ambur (23. november - 21. detsember)
Tõenäoliselt saate täna rohkem tunnustust, kui tavaliselt. Märgatakse eelkõige teie häid omadusi ning andekust. Hea aeg läbirääkimisteks.

//kas sa näe mihine mõnitus...

_panther 05. jaanuar 2011, kl 18.48_

mul on täpselt samad järeldused. kui sa ei ole "maha ja taha ning peksa ja sinnapaika" inimene, siis pole sa õige inimene.
 
panther 05. jaanuar 2011, kl 19.18
Olavsu1, päevahoroskoope ära sa mitte kunagi usu.
Meenub Koit Toome arvamus nende kohta. Ta nimelt ütles, et talle näib, et päevahoroskoobi peab kirjutama inimene, kes tööle kõige viimasena kohale jõuab ja karistuseks selle töö endale saab.:))) See vist polegi nii väga vale arvamus.:) Kohitsetakse mõte välja, et oleks lühem ja mahuks ära ning tuhanded loevad ning usuvad..... ei kommenteeri.:)))
 
panther 05. jaanuar 2011, kl 19.20
diip 05. jaanuar 2011, kl 18.5

Kogu su elu ongi teelolemine. Surm on selle teekonna lõpp.
alissandra 05. jaanuar 2011, kl 19.22
Ehh, ma räägin kogu aeg, et siin kindla nimega esinedes peab paks nahk olema, kui pole, pole siin ka suurt midagi teha, oma närve vaid rikkuda.:)
 
olavsu1 05. jaanuar 2011, kl 19.34
alissandra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ehh, ma räägin kogu aeg, et siin kindla nimega
> esinedes peab paks nahk olema, kui pole, pole siin
> ka suurt midagi teha, oma närve vaid rikkuda.:)


nahk läheb kogu aeg paksemaks kuni kilbiks saab :)

siin võiks olla mõned rubriigid ainult registreeritutele nähtavad ja kirjutatavad.
diip 05. jaanuar 2011, kl 20.02
panther Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kogu su elu ongi teelolemine. Surm on selle
> teekonna lõpp.

Siis jõuad kuhugi kohale või?
alissandra 05. jaanuar 2011, kl 20.05
Diip, siis jõuad kohale jah, kas paradiisi või põrgusse.:P
diip 05. jaanuar 2011, kl 20.12
Ma tahaks paradiisi. Tea, milline see olla võiks? Kas iga päev jagatakse tasuta kokaiini?
alissandra 05. jaanuar 2011, kl 20.15
irw, kokat saad põrgus ikka vist, mis on kokal paradiisiga pistmist?
 
vürst 05. jaanuar 2011, kl 20.17
põrgusse ei võeta ka kokaiini tahtjaid vastu, jääte maaa ja taeva vahele heljuma.
 
parandus 05. jaanuar 2011, kl 20.18
jääte põrgu ja taeva vahele heljuma!
diip 05. jaanuar 2011, kl 20.19
Paradiisis peaks ju kõigil tuju hea olema. Kuidas see siis saavutatakse?
alissandra 05. jaanuar 2011, kl 20.19
Vürst, sina ei tea midagi, sa pole põrgus veel käinud.:P
 
taevast 05. jaanuar 2011, kl 20.22
See on see, kui su kõht on kogu aeg punnis täis ja sa lamaskled päevade kaupa pehmel asemel, kus isegi lamatisi ei tule. kuulad ööbikute laulu või hoopis inglite laulu. sellega peaks su heaolu rahuldatud olema:P
 
eivõiolla 05. jaanuar 2011, kl 20.23
Kõlab igavalt.
Ja isegi kerged löömingud on keelatud?
 
vürst 05. jaanuar 2011, kl 20.23
kas sa alissandra tead paremini? ja vürstile vastu ei vaielda:P
 
taevast 05. jaanuar 2011, kl 20.24
kus see lööming tulla saab? sa ei jõua ennast liigutadagi:P
diip 05. jaanuar 2011, kl 20.24
Ma arvan, paradiisis on kõigil oma loss. Igaüks sisustab oma maitse järgi. Mõnel mullivannid ja modellid, teisel serverid ja hästikasvatatud pilusilmsed plikad:) Siis käiakse üksteisel külas ja räägitakse juttu, kuidas kõik on ikka maru hästi ja tore:)
alissandra 05. jaanuar 2011, kl 20.25
Ei tea paremini, aga ma arvan, nagu kalkun.:))) Tegelikult mina lähen kogu täiega põrgu, ma loodan, et seal on ikkagi parem seltskond, paradiisis on igav, ainult hõlju ja olele seal.
 
taevast 05. jaanuar 2011, kl 20.27
Diip, kas sa ei tea, milline paradiisiaed välja näeb? seda sa ometi tead, et eevad on eevakostüümis, ja aadamad aadama omas:P
 
eksole 05. jaanuar 2011, kl 20.28
Mullivanni pärast hakka nüüd nii kõrgele ronima.

Ainult viiruki ving ja neste tassikeses tüütab ju ära.

Vaata või siingi, kui ikka elu voolab aeglaselt ja rahulikult, jäävad isegi paadunud unetud tukkuma. Miski peab ergutama.
alissandra 05. jaanuar 2011, kl 20.28
Aga päris tõsiselt olen ma ateist ja ei usu ei paradiisi ega põrgusse. Mullatoidule läheme me kõik ja hing rändab lihtsalt kosmoses ringi, kui seda hingegi olemas on.
 
vürst 05. jaanuar 2011, kl 20.29
alissandra, ja millise koha sa omale põrgus välja oled teeninud? katlakütja, kõhutantsija, harfi mängija...jne?
diip 05. jaanuar 2011, kl 20.30
Tegelikult on küsimus äärmiselt tõsine. Kas saab olla paradiis, kui on olemas põrgu? Kuidas head inimesed, kes paradiisi pääsevad, saavad olla õnnelikud, kui nad teavad, et patustele põrgus susatakse samal ajal viglaga tagumikku? Siin peab olema mingi vääramatu õnnestav jõud. Näiteks kokaiin. Laksu all lihtsalt oled õnnelik, toimugu su ümber mis iganes. Kasvõi vastutahtmist oled õnnelik.
 
paandunud unine 05. jaanuar 2011, kl 20.31
eksole- mida pakud välja ergutuseks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!