Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Staarpealkirjad
 
nohhike 14. jaanuar 2011, kl 22.24
ma küll ei mäleta, et ma kadunud olen olnud...ülevaade on kogu aeg olemas....võibolla just jalajälgi pole teinud poriseid...aga lumi ka maas...ja jäljed ei paista välja:P
la-femme 14. jaanuar 2011, kl 22.27
No jäta ikka mõned jäljed ka maha, kui ülevaadet teed!:)
 
nohhike 14. jaanuar 2011, kl 22.29
nu kus ma seda pori võtan.....lumi sulab ja siis kuivab:P
la-femme 14. jaanuar 2011, kl 22.32
Tänase päeva lõpetuseks:

Hüvasti, Eesti Kroon!:(((
 
nohhike 14. jaanuar 2011, kl 22.34
vara vee:P
 
-frukt- 15. jaanuar 2011, kl 07.31
ei-ei, ma ei ole mingi staarunetu! korraks tekkis lihtsalt selline tunne, kuid nii lihtsalt see asi ikka käia ei tohiks!
seega ei pea ma end ka lähemalt tutvustama:)

ma pakun mõned nominendid siiski välja:
lingvistiliselt seisukohalt vaadatuna on staarunetule kõige lähemal sabagat2ht:)
pidades silmas lähenevat kassiaastat võiks selleks olla hoopis mõni kassiline:)
sisulise külje pealt vaadates aga on kõige pikemate juttudega silma paistnud hoopis klassikaline unetu:)
la-femme 15. jaanuar 2011, kl 09.00
Tere hommikust, tudsikud!:)))
Kas ei oleks mitte aeg juba ärgata?:)

Noh, ma tahaksin näha, missuguse näoga sa poest välja tuled, kui oled oma korvi kaupa täis ladunud, kroonid letile asetanud ja siis kuuled müüja käest, et täna selle rahaga enam maksta ei saa.......

-Frukt-, mul on kahju, et jätsid meid täielikku teadmatusse ja ei pidanud vajalikuks enda kohta paari sõnagi ütelda.
Luba, et siis mina tutvustan sind lähemalt:

http://www.google.ee/imgres?imgurl=http:...

Tundud lahe sell olevat!:)))
 
RR 15. jaanuar 2011, kl 10.42
Staarpeakiri:
Anis Arumets pole nõus loobuma aniisiviinast ning anaalseksist.
la-femme 15. jaanuar 2011, kl 11.23
RR, tubli poiss! Nii vara üleval ja ei nutagi:D

Minu tervitused ja õnnitlused ka Salvele, Salmile ja Sõlmile!:)))
Teate küll, mis puhul!:)
la-femme 15. jaanuar 2011, kl 11.33
RR, millisest väljaandest sa selle staarpealkirja leidsid?
Mina loen siit vasakpoolsest veerust, et ta ei kavatse mitte iial loobuda muusikast, armastusest ja oma juustest.
 
RR 15. jaanuar 2011, kl 15.21
Vara üleval jah ja juba kelgutamaski käidud. Ma lihtsalt parodeerisin seda vasakpoolse veeru pealkirja. Kuidas sul endal läheb, oled juba omale poisi leidnud?
la-femme 15. jaanuar 2011, kl 16.23
Seda ma arvasin jah, et sa ise selle pealkirja välja mõtlesid - sinu stiil, ja liiga ilus, et olla tõsi!:)))

Ma olen viimasel ajal nii laisaks läinud, et ei ole viitsinud poisi otsimisega tegelda.
Küllap ehk muidu leiaks ka. Kes püüab kõigest väest, saab üle igast mäest!:)))
 
RR 15. jaanuar 2011, kl 16.49
Ah et oled juba muutunud meestemagnetiks:) Kas oled ehk kümme kilo alla võtnud, et poisid sind juba vaatama on asunud? Või ehk hoopled siin niisama suusoojaks:)
la-femme 15. jaanuar 2011, kl 16.55
Kus sa siin seda hooplemist näed? Kas ma ütlesin, et mehed on karjas kannul?:)))
Ja ei ole alla võtnud, pigem on paar lisakilo juurde tulnud.:(((
 
äge 15. jaanuar 2011, kl 20.20
see on see üüratu lumega talv, mis paneb kilod juurde. ja tekitab ka mõttelaiskust.)
ei ole aktiivset väitlust! linke aint, muusika. see kõikse lihtsam.)
vaband., ei pea väitlema.
 
äge 15. jaanuar 2011, kl 20.24
mis pealkirjadesse puutub: mida jaburam, seda paljum lugejaid.)
tahan teada: mis toimub?
 
Rexx 15. jaanuar 2011, kl 20.40
vat just nii ongi: midagi ei toimu...
 
panther 15. jaanuar 2011, kl 20.47
Vaja siis midagi toimuma panna...:)
 
panther 15. jaanuar 2011, kl 21.05
Olukord on tõesti nadi. Isegi äge võtab sel teemal sõna, sest tal pole enam harjumuspärast lugemist...:)
 
panther 15. jaanuar 2011, kl 21.08
Aga mis pealkirjadesse puutub, siis nende üle saab pea iga päev naerda. Kõik ei jõua õnneks avalikkuse ette.

Ja nii ma siin monoloogitan. Taheti ju dilaoogi ja puha, aga nüüd... kõik dialoogitajad kadunud.:)
 
äge 15. jaanuar 2011, kl 21.43
räägi, räägi veel pr. panther. neist pealkirjadest! juhtub äkki, et saame mitmekesi sel vaiksel laubaõhtal soonepeale jutustama.)
dialoog on jama. mina kuulan.... teised räägivad. kriisis tulen appi
 
Anja 15. jaanuar 2011, kl 22.22
Mh..ma ei möista teie keelt..kus on staarid, kus on pealkirjad..;b;)))))
 
RR 15. jaanuar 2011, kl 23.40
Kas sa la femme kaalud muidu alla 60 kg või üle selle? Lihtsalt uudishimust küsin.
 
olavsu1 16. jaanuar 2011, kl 00.07
RR Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa la femme kaalud muidu alla 60 kg või üle
> selle? Lihtsalt uudishimust küsin.


selle raamatu http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?163569 peale vihastas koledasti. järelikult on alla 60 kg ...
 
lyn 16. jaanuar 2011, kl 01.27
Mitu grammi-kilo kaalud?
Mitu tonni puru teenid?
Millist autot omad?
Kas õigelt paned komad?

Kas süüa teha oskad
ja voodis pole morsk sa?
Kas kõnnid nagu mannekeen
ning mida head sa veel teed?
Kas keeli palju oskad
ja raha vähe raiskad?
Kas välja näed kui unelm
kui kodust välja tuled?

Kas oled blond või punapea
või hoopis tumedake hea?
Kui mitu sentimeetrit sa
pikkust välja venitad?



Neid küsimusi hädasti
on vaja esitada
Ei muidu saa ju kenasti
siin üldse suhestuda.........:))))))
 
RR 16. jaanuar 2011, kl 10.43
to olavsu1
kui vihastas, siis on vast ikka üle 60 kg
aga ootame asjaosalise enda vastuse ära
 
huvitav 16. jaanuar 2011, kl 11.07
kuidas RR-il nende parameetritega lood on? Kaalub ise mingi 70 kilo oma 190 sentimeetri juures või on 100 kilo ringis meesterahvas.
la-femme 16. jaanuar 2011, kl 12.07
Asjaosaline väga vabandab, et vastus edasilükkamatute toimetuste pärast hilines!
Kuigi mulle tundub, et küsimus on KKK killast, vastan siiski veel korra, sest parameetrid on ju muutuvad suurused.

Niisiis, enne talve algust, kui viimati kaalule astusin, oli näit peaaegu 57 kg. Mis minu 162 cm kasvu arvestades on loomulikult häbematult palju, kuid samas kehamassi normaalindeksisse mahub ilusasti ära.:D
Samuti ei ole ma kunagi täheldanud, et inimesed mulle kuidagi ülalt alla vaataksid, kui nad ei ole just 198 cm pikad nagu lugupeetud küsija. Isegi kui ma ühele maailma vägevamale, kellest ma juba paar korda rääkinud olen, paneksin selja vastu, siis oleksime täpselt ühte kasvu.

Mul on väga piinlik ja vabandan, et ma endast nii palju lobisesin, kuid loodan, et sellega on mu mõõtmete teema tükiks ajaks jälle ammendunud.
Kui muidugi ei lisandu uusi tulijaid, kes sama head nalja oskavad visata nagu Raivo ja Olav:)))
diip 16. jaanuar 2011, kl 12.40
See kaalule astumine oli ikka mõlema jalaga? 57 kg pole üldsegi paha, kui meik maha kraapida, tuleb vast veel paar kilo alla;)

/ Näe, ma ka naljamees:) /
 
Rexx 16. jaanuar 2011, kl 12.52
üks naljalugu oligi nii: naine hüüab hommkul mehele rõõmsalt:"Tead, ma olen terve kilo maha võtnud!" "Jah, aga sa pole ju ennast veel meikinud", vastab mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!