Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Staarpealkirjad
la-femme 16. jaanuar 2011, kl 13.02
Eh, ma olin juba rõõmus, et esimene vastukaja on positiivne, kuid see oli kõigest nali.....:(((((((
 
-frukt- 16. jaanuar 2011, kl 13.34
le femme meelerahu huvides külastasin keeleveebi, et selgitada lähemalt sellise sõna nagu "nali" tähendust.
kahjuks selgus tõesti, et naljal on suisa 2 tähendust.
1. lõbus lugu (sageli väljamõeldis) v. vemp; miski lõbus, lustakas, naerma ajav.
2. mingi erakorraline (kentsakas v. ebameeldiv) sündmus, olukord vms

siin polegi nüüd muud teha kui lihtsalt endale sisestada, et peeti silmas number ühte!
 
-frukt- 16. jaanuar 2011, kl 13.34
mis on ju positiivne:)
 
Rexx 16. jaanuar 2011, kl 13.41
nii on ikka, et mõnele tundub lugu naljakas, teist ajab hoopis vihale...:)) inimesed ja nende arusaamad on erinevad.
 
klassikaline 16. jaanuar 2011, kl 15.30
Mulle näib, et siin ei julgeta enam sõna võtta, sest kardetakse kogemata oma repliikidega klassikalise unetu "laulu sisse " sattuda ja kogemata kombel end leida sealt endale mittesobivas rollis.:)))
 
klassikaline 16. jaanuar 2011, kl 15.36
Frukt, kas sa oled oma endise kasuka sellise imelise oranži vastu vahetanud?:) Või ma eksin?
la-femme 16. jaanuar 2011, kl 16.32
Ma ei saa nüüd aru, frukt, miks ma peaksin endale veel sisendama, et öeldu oli nali?
See mind just kurvaks teebki, et see oli nali!

Klassikaline, niipalju kui mina olen aru saanud, ei kardeta mitte jutu sisse sattumist, vaid sealt väljajäämist!:DD

Kasukakandja on praegu pilvede ja lume vahel hõljumas. Sattusin juhuslikult nägema.:)) Teie võite ka vaadata.
Aga mis igasugustesse puuviljadesse puutub, siis mulle on bioloogiatunnist meelde jäänud, et apelsin ja greip on mõlemad tsitruselised, seega sugulased!
Rohkem ei ole ma midagi öelnud!:)))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 16.01.2011 16.34.
 
klassikaline 16. jaanuar 2011, kl 17.02
Einohh, sellest ma sain ise ka aru, et ta endine greip on. Tegelikult oli neid greipe veel...:) Pean pattu tunnistama, et isegi sai see kostüüme endale kunagise greibi näol selga aetud....:) Arvasin, et greip kandis vahepeal veel mingit kostüümi, enne kui temast sai frukt...:)
 
-frukt- 16. jaanuar 2011, kl 18.09
oma kasuka kohta võin niipalju öelda, et ma ei saanud sellelt enam plekke (või oleks õigem öelda jõulumeiki?) maha.
seetõttu otsustasingi uue ja nahkse kasuks:)
pealegi on ümberringi kõik nii uus. aasta, raha ja miks siis mitte ka mina:D
 
Rexx 16. jaanuar 2011, kl 18.16
apelsinikoore taoline nahk ei ole just kõige parem valik.:)) paljud teevad jõupingutusi, et sellist nahka just vältida. talvel kasukas ikka kõige etem.
 
-frukt- 16. jaanuar 2011, kl 18.21
Rexx, miks sa seda varem ei rääkinud! nüüd on juba lootusetult hilja.

aga tulevikus võtan selle arvesse:)
 
nohhike 16. jaanuar 2011, kl 18.58
plirts plärts plirts plärts......no kas nüüd on näha....jaljed?:PPP
la-femme 16. jaanuar 2011, kl 19.02
Kas teil juba sula või? Meile jõuab alles homme...vist!
la-femme 16. jaanuar 2011, kl 19.05
Aga selle nimedesegamise loo lõpetuseks sobib siia üks teine samasugune samasegane lugu värskest Meistriristikust.
(Rexil soovitan seda praegu mitte lugeda! ....või siiski, nagunii need kuule-maale, maale-kuule vaheldumised ei jää meelde. )

Segane lugu

kuule sina
miks just mina
nii on vaja
teeme maja
kuhu
kuule
ma ei kuule
teeme maale
kuule teeme maale kuule
kuule ärme teeme
kuule teeme ikka maale
ärme teeme maale kuule
teeme parem kuule maale
ära sega
sega ära

Ilmar Trull
 
nohhike 16. jaanuar 2011, kl 19.05
kus ma seda tean......vaevalt et sula juba on...räästas vähemalt ei tilgu:P a ise käskisid jälgi teha...kuidas muidu jäljed tulevad:P
la-femme 16. jaanuar 2011, kl 19.22
Jälgi saab ju lumele ka teha....ja ei plärtsugi!
 
nohhike 16. jaanuar 2011, kl 19.25
lumel ei paista jäljed eriti välja...kui veel ka lumesadu juhtub olema:P
 
RR 17. jaanuar 2011, kl 11.14
Staarpealkiri
Nahkses kasukas frukt tõmbas nahkfiltriga sigaretti!

Aga la femme 57 kg pole paha tulemus. Kui veel mõne kilo alla saaks, siis on täitsa tip top kaaluga tegemist. Kas sa la femme Saadjärve ääres oled muidu kunagi käinud?
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 11.48
staarpealkiri:

Kes siis tegelikult ikkagi on RRi unistuste naine?
(lisatud pealtnägijate kommentaarid Saadjärvelt)
 
RR 17. jaanuar 2011, kl 15.20
Minu unistuste naine on ilmselt see, kes oskab tõmmata nahkfiltriga sigaretti.
(vene keeles sigareto s kozennom filtrom)
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 15.22
unista edasi!
 
RR 17. jaanuar 2011, kl 16.43
Sa frukt kirjutasid siin alles hiljuti, et sa olla otsustanud uue ja nahkse kasuks:)
diip 17. jaanuar 2011, kl 17.36
Tänane staarpealkiri (ja artikkel): http://naistekas.delfi.ee/elu_on_seiklus... .
la-femme 17. jaanuar 2011, kl 21.14
No vaat, ei ole kunagi Saadjärve ääres käinud! Mis seal põnevat on, äkki peaks minema?:)))

Diip,
mida see halli habemega vanamees seal sümboliseerib? Kas suuremalt ei saaks?:))
Ropp-Raivo 17. jaanuar 2011, kl 22.29
Ega selles Saadjärves tõesti nüüd teab mis põnevat pole midagi. Samas on seal lähedal Elistvere loomapark ja see juba on põnev, sest seal elutseb päris mitmeid nahkses kostüümis tegelasi:)
Soovitan sullegi seda viimast frukt!
diip 17. jaanuar 2011, kl 23.00
Ostsin GOG.com-ist paar mängu ja sain avatare nendega kaasa.

Surfasin pisut ilu ja intelligentsuse küsimuses. Kanazawa on ise artikli kirjutanud selle kohta: http://www.psychologytoday.com/blog/the-scientif... . Seos olevat hämmastavalt tugev. Välimus ütlevat inimese intelligentsuse kohta sama palju kui tema haridustase.

Kanazawa on veel väitnud, et targad mehed on rumalatest truumad;) http://www.dailymail.co.uk/news/article-1254420... . Arukamad saavat oma "ürginstinktidest" jagu, lollid mitte.
alissandra 18. jaanuar 2011, kl 09.50
Nii, mul välimust pole järelikult olengi nii loll nagu lauajalg.:)))
 
Hulkurkass 18. jaanuar 2011, kl 15.18
Reklaamipaus!


------------11.11.11



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Hulkurkass 18.01.2011 15.21.
 
-frukt- 18. jaanuar 2011, kl 17.22
RR, see oli nüüd tõesti löök allapoole vööd! leidsid mu nõrga koha üles, sest tõepoolest ei ole saatus mind veel sinna loomaparki viinud:(
õnneks sain vähemalt interneti vahendusel sealsete elukatega tutvuda:) ja õnneks olen mõningaid neist ka oma kodukandis märganud.

tõesti jäid silma nende uhked karvased kasukad, kuid teades, mis hooldust need vajavad, jään ikkagi oma sileda ja karvutu kostüümi juurde.
 
-frukt- 18. jaanuar 2011, kl 17.30
tulles selle jaapanlase uurimuse juurde, siis olen suisa sõnatu!
ometi üks korralik uurimus, mitte mingi tilu-lilu.

nüüd lõpuks saan aru, milleks neid iluoperatsioone nii palju tehakse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!