Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Staarpealkirjad
 
noh 18. jaanuar 2011, kl 17.55
ma võin ju veidike teid valgustada Elistvere loomapargi kohta....ise käind ja nähtud värk:Pkõige rohkem on seal selliseid puure, mis ootavad alles oma elanike...võibolla on siingi mõni, kellel soov seal elada:P...järgmisena võib leida veel selliseid puure, kus on topised ja ise vaatad neid ja mõtled, no on alles neil unekest, isegi hingamist ei toimu:P osad topised oli muidugi lähedalt näha, aga ilvestekohta ei tea täpsemalt öelda...olid nad siis topised vai ei olnud...nii puude otsas ja lehtede varjus...eks ise vaatate üle:P mida muidugi vaadata võis oli karu, kes tahab võib temaga mängida:P ja siis hästi nälgas metssead on meelde jäänud...igatahes, kui lähete,võtke suur kott kardulaid neile kaasa...olgu olgu, edasi vaadake ise...aga., soovitaks siiski tln loomaparki kindlasti ennem külastada...olgu olgu, ehk virisen siin veid...pileti hind kallis, loomi sõrmede peal...aga vist tuleb ka neist aru saada...egas see majandamine kerge neil ole...seega , minge ikka...ja toetage:P
 
-frukt- 18. jaanuar 2011, kl 18.12
kui tln loomapargi all peetakse silmas Tallinna loomaaeda, siis seal käin nii tihti kui võimalik. vähemalt korra aastas.) ja see on oma hinda täiesti väärt.
aga nende nälgas metssigade kohta ütleks, et see ei pruugi sugugi kindel olla, et nad nälgas on. lihtsalt teevad külastajate ees sellist nägu, et kõht tühi! äkki siis antakse midagi head:D
ma siin oma koera põhjal võin seda kindlalt väita!
 
noh 18. jaanuar 2011, kl 18.25
eks ma ise ka tea, kuda nende loomadega on...eriti külaliste ees...hale nagu pähe ja ütlevad, et neile pole üldse süüa antud:P..okpanin ehk veidi selle näljaga mööda...aga teist korda sinna eriti ei tõmba enam miski...seevastu tln on saand käia ja kindlasti alati lähen veel, kui selleks võimalus avaneb
 
-frukt- 18. jaanuar 2011, kl 19.23
kui kõik asjaolud kokku langevad siis kohtume pantri puuri ees:)
la-femme 18. jaanuar 2011, kl 19.51
Kuskil eespool pakuti Unetute nurga staarpealkirjaks: muusikat:). Ma arvan, et see on pigem staarteema, sest pealkiri on lühike ja näitab kohe selgelt ära, millest juttu tuleb. Keda muusikalingid ei huvita, need ei ava.
Postitusi ka nii nagu keskmiselt ikka - üks kümne kliki kohta.

Aga võtame näiteks sellise: A-e...... teine asi kohe! Ühe postituse kohta klikke peaaegu sada! Vaat see on juba staarpealkiri, mis inimesi ligi meelitab! Kuigi lugeda midagi polegi, nagu keegi tabavalt ütles.
Järgmine võiks olla mingi: ee....äää....

Seoses sellega hakkas mind huvitama, millised on siis meie nurga staarteemad. Vaatasin mõnda viimast lehekülge.
Ja vaat siin on muusika kõigist teistest mäekõrguselt üle. Top10 tipus troonib neid koguni kaks.
Järgmine staar on luule, mis on samuti esindatud kahe mahuka teemaga, kuigi teine neist jäi napilt esikümnest välja.
Neljandal kohal on naljad, ka väga populaarne.
Viiendas uudistatakse, kuidas uuenenud Delfi töötab.
Kuues on meditsiiniline teema.
Seitsmes - seltskondlik lobateema.
Kaheksas ja üheksas on arutlused kasutajate piltide teemal.
Kümnes - veidi meelelahutust.

Mida siit järeldada? Unetute nurgake on kindlalt meelelahutusliku suunaga, mitte niisama lobisejate koht!:DDD
 
Rexx 18. jaanuar 2011, kl 19.56
väga tore uurimus, meelelahutust ongi ju vaja!
la-femme 18. jaanuar 2011, kl 20.49
Lugesin üht pealkirja ja tahaksin nüüd teada, kas liigitada see tavaliste või staarpealkirjade hulka. Selleks on vaja teha üks väga lihtne arvutus: kui üks asi maksab 6.40 eurot, teine on aga poole kallim, kui palju maksab siis teine? 9.60 või 12,80?
diip 18. jaanuar 2011, kl 20.57
Siin ei ole ju arvutamises asi, vaid keelekasutuses. Päris kindel ei ole, kuidas tavaliselt mõeldakse, aga Google kolm esimest vastust näitavad, et poole kallima all mõeldakse 1,5 korda kallimat.
 
Rexx 18. jaanuar 2011, kl 20.59
kui poole kallim, siis küllap ikka ka topelt kallim - 12.80, arvan mina.
la-femme 18. jaanuar 2011, kl 21.13
Mina olen ka nii harjunud, nagu Rex ütles.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 18.01.2011 21.18.
 
Hulkurkass 18. jaanuar 2011, kl 22.16
Kui poole kallim on topelthind, palju siis 2x kallim on?
(...ja üleüldsegi- kallim on see, kellel kaela ümbert kinni hoitakse)
minu loogika järgi on pool 50%, seega 9.60.
 
-frukt- 18. jaanuar 2011, kl 22.41
selle staarmuusikateemaga seoses meenus mulle, et ükskord sügisel tekkis seal järjekordselt pisuke vaidlus, et kui pikaks ühte teemat ikka venitada annab.

no ja minul hakkas kohe mõte tööle, et tõesti võiks olla erinevaid muusikateemasid.
noh, kui tahaks tantsida, siis oleks tantsumuusika kohe võtta. või tuleb tahtmine mõni pisar poetada, siis on nutulaulud reas ootamas.

see mõttejupp oli juba eos hukule määratud, sest mammutile ikka jalga ette ei pane:)
 
RR 18. jaanuar 2011, kl 22.51
Kui Pillel on poole suuremad rinnad kui Mallel, siis on Pille tissid kaks korda suuremad:)
 
RR 18. jaanuar 2011, kl 22.53
Poole suurem on kõnekeeles kaks korda suurem, kuigi matemaatiliselt on ta 1,5 korda suurem. Aga kes neid tisse ikka mõõdulindiga mõõtma läheb:)
diip 18. jaanuar 2011, kl 23.05
Vaat kus lops, siin võivadki arusaamatused tekkida. Parem vist seda väljendit mitte kasutada.
diip 18. jaanuar 2011, kl 23.11
-frukt- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no ja minul hakkas kohe mõte tööle, et tõesti
> võiks olla erinevaid muusikateemasid.

Tegelt võiks igaühel olla oma personaalteema, umbes nagu väikese blogi moodi. Paneks oma lingid, salmid, targad mõtted ja emotsionaalsed purtsatused kõik ühte kohta. Siis saaks natuke võistelda ka, et kellel kõige rohkem külas käiakse;)
la-femme 18. jaanuar 2011, kl 23.11
Liiga raske teema jah arutlemiseks!
Küsin midagi lihtsamat: kes on teenusepakkuja?
la-femme 18. jaanuar 2011, kl 23.17
diip Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Tegelt võiks igaühel olla oma personaalteema,
> umbes nagu väikese blogi moodi. Paneks oma
> lingid, salmid, targad mõtted ja emotsionaalsed
> purtsatused kõik ühte kohta. Siis saaks natuke
> võistelda ka, et kellel kõige rohkem külas
> käiakse;)


Teeme ära!:D
Diip, sina kui idee autor, alusta!
diip 18. jaanuar 2011, kl 23.24
Tead ju küll meie traditsioone;) Siin ei tee keegi midagi enne, kui vähemalt 10 unetut on eeskuju näidanud.
diip 18. jaanuar 2011, kl 23.25
Teenusepakkuja pakub teenust. Kus konks?
la-femme 18. jaanuar 2011, kl 23.29
Konks on ÕS-is! Vaata järele!;D

http://www.eki.ee/dict/qs/
la-femme 18. jaanuar 2011, kl 23.30
See viimane sõna vist!:D
diip 18. jaanuar 2011, kl 23.37
la-femme 18. jaanuar 2011, kl 23.42
Aitab!
Lähen ja mõtlen, kas avan oma personaalteema või jätkan traditsioone:)))

Head ööd!
diip 18. jaanuar 2011, kl 23.48
Head ööd!
 
-frukt- 19. jaanuar 2011, kl 07.31
oi-oi, see blogi lõhnab kuidagi liiga suure vastutuse järele.
vahel ei viitsi üldse nina arvutisse pista, aga kui tead, et blogi sind ootab, siis...
...siis veel mõtled, et kuidas küll teised koguaeg oma blogi jaoks aega võtavad...
...ei tahaks ju teistest kehvem olla...
...ja märkamatult jääb kõik muu tahaplaanile...
...ainult blogi on elu eesmärk...

siuke on minu tulevikunägemus:(
alissandra 19. jaanuar 2011, kl 11.30
Tere!
Pärnu Postimehes on artikkel: Purgisupp üllatas rõlge lisandiga.
Käisin kohe vaatamas, et mida see sõna tähendab, pole varem kuulnudki.


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
Hulkurkass 19. jaanuar 2011, kl 12.41
hommik imeline!
ei tea küll, mida rõlge tähendab(ÕS:)), aga kõlab ta küll nii, et ei tahaks selle sisse astuda, söömisest rääkimata.
meil on õues tatine miinus 5......bäääk. rõlge.
----------------------
Kuuldused minu surmast on suuresti liialdatatud.
T.Alv
la-femme 19. jaanuar 2011, kl 19.21
Mulle hakkas see oma teema idee päris meeldima.
.... ei nimetaks seda küll pretensioonikalt blogiks, siis on ehk ka vastutus väiksem!
.... vahel ei viitsi arvutisse tulla....las siis ootab, pole probleem....
....kui suure hõivatusega tegijad oma blogi jaoks aega leiavad, miks siis mina mitte....
....ma võin vabalt teistest kehvem olla, mis siis.....
....ei jää sellepärast miskit tegemata.....
....sest oma teema pole mu elu eesmärk....
....ja ma võin selle igal ajahetkel sulgeda...

siuke on minu tulevikunägemus:)

Plusspoolelt võiks ära märkida, et siis on alati koht, kuhu minna, kui tuleb tahtmine midagi kribada, ent nurgakeses valitseb vaikus.
Kui vaid keegi algust teeks! Peab vist ikka idee autorile survet avaldama....või klassikalisele unetule rääkima ....või ?......või?....
 
Rexx 19. jaanuar 2011, kl 21.18
ja miks mitte sina ise? ja veel: kuidas sulgeda teemat, kas paluda model kustutada? aga siis kaob ju kogu kirjutatu ära. üldiselt põnev mõte, aga mul endal pole hetkel ühtegi head ideed staarpealkirja jaoks.veel.:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!