Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
Anja-Nanja 18. mai 2011, kl 00.10
-



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 04.04.
Ropp-Raivo 18. mai 2011, kl 10.35
Näe Anjake tunneb samuti huvi, nagu minagi, millal keegi viimati mehe käest n*kku sai:) Nii et frukt ja la femme-mitu korda olete juba sel aastal meest saanud? Ka sina Anja võid sellele küsimusele vastata.
alissandra 18. mai 2011, kl 11.48
A mul hoopis selline küsimus, et miks peaks siin aru andma, kui palju, mis pidi, kellega jne keegi midagi teeb?
Ropp-Raivo 18. mai 2011, kl 12.19
Vaadake proua Alissandra, keegi pole rääkinud mingist detailsest aruandmisest (peale sinu muidugi). Piisab lihtsast vastusest, näiteks- jah olen sel aastal paar korda n*kku saanud või kahjuks pole sel aastal veel õnnestunud meest saada.
Foorumi põhimõte ongi muuhulgas ka selles, et esitatakse üksteisele küsimusi ja vastatakse nendele, arutletakse, vaieldakse, kaitstakse oma seisukohti.
Unetute foorum ongi viimasel ajal igav ja välja surnud, sest puuduvad teravad teemad, mida arutada. Seda ju pole põnev lugeda- mulle maitseb kama, mulle aga keefir, piim on paha jne, nagu 3b klass sorry:)
alissandra 18. mai 2011, kl 12.28
Ja see on põnev, et oi ma täna sain kohe, nii et tutt tulitab?:P
 
isepäine 18. mai 2011, kl 12.31
ja eriti pönev on lugeda RR seiklustest.....tule taevas appi...minu tuttavad meesterahvad löpetasid sellega kelkimise kyll juba murdeeas ;)



....nad pigem tegutsevad...:)
alissandra 18. mai 2011, kl 12.34
Ma mõtlen ka, et tegutseda tuleb, mitte rääkida ja rääkida ja veel kord rääkida.
Ropp-Raivo 18. mai 2011, kl 13.17
Fuih ku labane Alissandra-tutt tulitab. Korraliku kasvatuse saanud tütarlaps nii ei kõnele.
to isepäine-kust sina tead, et nad tegutsevad? Kas nad on sulle rääkinud (kelkinud) või n*kuvad nad sind vaheldumisi?
Tegelikult pole ma juba pikka aega siin kelkimas käinud:)
 
-frukt- 18. mai 2011, kl 13.25
kuidas see küll välja imbus, et ma kunagi 3b-s käisin? omaarust olen kõike isiklikku kiivalt varjanud...

tandem RR ja AnjaNanja on vägevam kui ma eales oleks osanud arvata:(((

minu juures on täheldatud hallitamist ja mida kõike veel...!

vanal ajal kui teie veel noored olite võis ju hallitus midagi halba tähendada. praegusel ajal aga on hallitus eriliselt hinnas!
seda lisataksegi just, et saavutada veelgi omapärasem ja rafineeritum maitse.
vot nii.

kahjuks ei tule mulle praegu pähe ühtegi küsimust, mida teie käest küsida.
no puudub huvi teie tegemiste vastu.

kahju kui foorum sellepärast igavam tundub!

ah, mis ma teie pärast ikka muretsen, minul ei ole igav:)
 
isepäine 18. mai 2011, kl 13.28
To RR

vaata asi on nii,et kiitmine alati teiste töö.....eks mönd tunnen ise :D ja teisi kiidavad nende naised :)

enesekiitus pidi haisema minema
 
-frukt- 18. mai 2011, kl 13.33
olgu, olgu, valetasin natuke...
tegelikult olen vana isahane tegemistega hästi kursis...
tema igavlemist saab välja vabandada sellega, et praegu viibib ta trellide taga. kõik teavad, milleni tegevusetus võib viia...

Ropp-Raivo 18. mai 2011, kl 13.59
isepäine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> To RR
>
> vaata asi on nii,et kiitmine alati te
> iste töö.....eks mönd tunnen ise :D ja teisi kiid
> avad nende naised :)
>
> enesekiitus pidi haise
> ma minema

See on küll päris naljakas, kui üks naine kiidab teisele naisele- mees n*kkus mind täna öösel mõnusasti. Vaat millest naised kõik omavahel ei räägi külavahel:)
Ropp-Raivo 18. mai 2011, kl 14.02
to frukt
Loomulikult-hallitanud leivakannikas või apelsin viivad ju keele alla:)))
Mulle tundub frukt, et sa peksad segast.
Tore, et sul iseendaga on huvitav ja et sa iseendaga hästi läbi saad, ära tunne huvi tõesti teiste inimeste tegemiste vastu. Muideks monoseks pole põrmugi kehvem tavalisest seksist:)
 
-frukt- 18. mai 2011, kl 14.37
appi!!! milline alatu laim minu aadressil!!!

ma saan aru, et tahad foorumit atraktiivsemaks muuta. aga millise hinnaga!

justnagu mina peksaks...jne,jne

nüüd hakkavad kõik minust halvasti arvama.
minust saab unetute nurga peksukott:(((

aga midagi head ma siiski leidsin...selle hallituse kohapealt pean sinuga nõustuma.
hallitus teatavasti lendub õhus...
kui keegi peaks mind lööma, siis teadku, ma olen enesekaitseks ümbritsetud hallitusekihiga...ja need hallitusespoorid, mis siis õhku paiskuvad...
 
isepäine 18. mai 2011, kl 15.33
ups....uskumatu,ka naised räägivad jah,kas on oma meestega rahul :)
huvitav,miks ka meie ei vöiks sellistel teemadel rääkida.????
ja iga teema t vöib arendada vastavalt arengutasemele...kas sinu moodi vöi natu tsiviliseeritumalt.

elu töesti edasi läind...ka naised julgevad sellest rääkida. me ei ela keskajas ;)
Ropp-Raivo 18. mai 2011, kl 17.07
to isepäine
Loomulikult võivad naised omavahel sellistel teemadel rääkida, kui mõnusad nende mehed voodis on. Mina samas sõpradega ei aruta, kui mõnusad meie naised voodis on, aga eks inimesed olegi erinevad ju.
 
isepäine 18. mai 2011, kl 17.35
jah.... ...sina kelgid anonüümselt siin vööraste naistega :)))))))
....naerul silmad ja rahulolevad naised...see ka sönadeta selge :) ja nagu ytlesin....köike vöib mitut moodi.

a nüüd teema minu poolt ammendunud...vöid taas oma röömudega tegeleda.
 
-frukt- 18. mai 2011, kl 18.06
iga päev kingib meile uusi kogemusi. on äärmiselt tähtis, et neist tehtaks õiged järeldused.
ja siin ma näen nüüd eredat näidet õppusevõtmisest:

RR jõudis järeldusele, et "inimesed olegi erinevad ju".
-lihtsalt kuldaväärt sõnad tema poolt:)
 
Hulkurkass 19. mai 2011, kl 13.54
Raivole, naeratades(magusalt):
"Bado mîbo orch!"

reklaamipaus:P




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Hulkurkass 19.05.2011 14.47.
la-femme 21. mai 2011, kl 09.15
Kell

Niikaua kui inimesed mäletasid, oli kell ikka olnud linna kõrgeima hoone torni
küljes ja näidanud õiget aega. Kui inimesed sealt möödusid, heitsid nad alati pilgu ülespoole ja seejärel otsekui iseenesest oma kellale.
Kui oli erinevusi, siis seadsid nad oma kellad samamoodi.

Aga ajad muutuvad. Rahva seast oli kuulda rahulolematuse pominat:
"Miks ei võiks kell olla madalamal, silmade kõrgusel, kus seda oleks parem vaadata?"
"Kell on nii kõrgel, et numbrite nägemiseks tuleb pea kuklasse ajada, aga niiviisi jääb kael - sõna otseses mõttes! - valusaks!"
"Tõepoolest - miks ei võiks kell olla madalamal?"
"Mis siis, kui kell on vale? Seal kõrgel on võimatu teda õigeks keerata. Kui ta oleks madalamal, siis oleks see palju lihtsam!"

Rahva hääl on Jumala hääl! Kutsuti kokku linnarahva koosolek ja võeti vastu otsus tuua kell madalamale.

Siis hakkasid imelikud asjad juhtuma.
Kui inimesed märkasid erinevust linna kella ja oma kella vahel, ei seadnud nad üha sagedamini enam oma kella linna kella järgi.
"Lõppude lõpuks, ma tean, et mul on õige aeg ..."

Siis ükskord läks keegi ja keeras linna kella oma kella järgi... Siis teine, kolmas, neljas... Lühikese aja jooksul keerati kella nii sageli, et see lagunes koost.

Üksmeelselt otsustati, et kella ei tasu enam parandada ja see visati prügikasti.
 
Rexx 21. mai 2011, kl 09.45
tuleb välja, et uuendused pole alati kõige paremad, aga seni, kui kõik olukorraga rahul on, pole häda midagi.
 
Rexx 21. mai 2011, kl 10.00
ja ehk ei olnud ka selle linna elanikel vaja kindlat aega teada nagu neil seal Amazonase metsas.

http://forte.delfi.ee/news/teadus/amazonases-ela...
diip 21. mai 2011, kl 11.28
Linnarahvas oli ebakompetentne ja ei mõistnud majandusteooriat. Oleks pidanud lisama, et kes kella krutib, see aetakse teibasse.
 
-frukt- 21. mai 2011, kl 16.37
selle kruttimisega meenus mulle üks õnnetu kortermaja elanik.
tal seal pidavat kombeks olema, et salaja käiakse keeramas mingit soojakraani.
kel külm, teeb lahti, kel palav või koguni raha vähe, see keerab jälle koomale...
la-femme 21. mai 2011, kl 18.08
Ei ole midagi uut siin päikese all....
 
-frukt- 21. mai 2011, kl 19.34
uut on vast niipalju, et praegu seoses soojemate ilmadega, on nad kraani rahule jätnud.
 
hr0 23. mai 2011, kl 20.41
miks on poksis kaalukategooriad nii "kitsad"? näiteks keskkaal on 69,9 kg kuni 72,64 kg. miks mitte võtta suuremad, näiteks 10-kilosed vahemikud? mul on oletus, aga kindlalt ei tea.

samas raskekaalus (üle 91 kg) pannakse väga erinevad tüübid kokku. 95 kg versus 150 kg -- pole just väga võrdsed. aga kuhugi peab selle ülemise piiri seadma.
 
RR 23. mai 2011, kl 22.10
Karu, peni ja jänes otsustavad lätimaale elama minna. Otsustavad, et võtavad igaks juhuks kodakondsuse ka. Antakse siis neile passid kätte. Karu avab passi ja loeb: "Karus". Jänes avab passi ja loeb: "Jänes". Peni avab passi, paneb kinni, viskab üle laua tagasi ja kähvab: "P...sse mul teie kodakondsust vaja on!"
 
-frukt- 24. mai 2011, kl 19.29
nii, lätist on meil nüüd ülevaade olemas.
millal saame tutvuda ülejäänud 27 maaga, kus sa käinud oled?
 
hah 24. mai 2011, kl 19.30
Venemaa, Leedu ja 25 korda Šveits?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!