Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
la-femme 20. märts 2012, kl 20.56
Ropp-Raivo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> la femme julges jälle lisaks oma nime alt kirjutamisele
> ka pantheri nime alt uuesti kirjutama hakata.
> Peale anja paljastust tõmbus la femme korraks
> tagasi, et lasta asjadel settida, kuid
> nüüd otsustas taas kahe nime alt
> kommenteerima hakata.


Mis isikute kahestumise mõtted sind kogu aeg vaevavad, RR?
Keegi ütles ebakaines olekus olles, et la femme ja panther on üks ja seesama inimene ning sa jäid seda lihtsameelselt kohe uskuma.
Lõpuks muutus see su peas kinnisideeks, millest sa enam lahti ei saa.

Sa peaksid selle Valge Maagi poole pöörduma, kellest eelmisel nädalal "Pealtnägijas" juttu oli, ta suudaks sind kindlasti needusest vabastada.
Ole ainult ettevaatlik, et ta su pangaarvet tühjaks ei tee.:)))
Sa oled ju nii kergesti mõjutatav.
Ropp-Raivo 21. märts 2012, kl 15.10
Ma jään siiski oma arvamuse juurde, et la femme ja panther on üks ja seesama kommentaator. On mõningaid märke mis viitavad sellele ja liiga palju kokkulangevusi ning pantheri kadumine pikaks ajaks peale anja (kaine peaga) tehtud paljastust.
Las mulle jääb minu arvamus.
Maagide poole ma pöörduma ei hakka.
Muidugi vana moderaator olavsu1 võiks sellesse selgust tuua ja vaadata, kas kommentaarid tulevad samalt IP aadressilt.

Muideks kas te Tartu elanikena ei ole ehk kohtingul käinud? Te sobite nii hästi omavahel:)
 
panther 21. märts 2012, kl 18.27
Mul poogen, mida arvad. Suvaline netilahmija.

Võiksid korra oma teatud organi ukse vahele jätta, ehk lööb mõistuse selgemaks.;)
la-femme 22. märts 2012, kl 19.14
Hea panther,
ära ole nii karm Ropp-Raivo vastu, sest ta ei saa ju sinna midagi parata, et talle needus peale pandud on.
Mõelgem parem, kuidas me saaksime tal aidata sellest vabaneda.
Maagi poole pöörduda RR ei taha, sest ilmselt pole ta täiesti kindel, et see hüpnotisöör teda siiski rahast lagedaks ei tee.
Olen nõus, et tühise asja pärast ei tasu tõesti riskida.

Viimaste päevapoliitiliste sündmuste taustal tuli mulle mõte, et võib-olla oleks RR-ile hoopis mentorit vaja. See inimene tuleks leida meie endi seast, sest tema tunneb siinseid olusid kõige paremini. Kes see võiks olla?
Naised, kes RR-i arvates pidevas seksipuuduses vaevlevad, ei tule kindlasti kõne alla.
Ehk võiks Olavsu1 mentor olla, kuna RR ise ka abi saamiseks juba tema poole pöördus? Mida arvate?

Või on kellelgi teist muid häid ettepanekuid foorumikaaslase aitamiseks?
 
vares 22. märts 2012, kl 21.28
hea la-femme.
ära nüüd nii südamesse kaa võta igasuguseid asju.
lugesin natuke teemasid-postitusi...
ana lüüsides. järeldan: RR on, või oli ´sinust sisse´
võetud?
la-femme 22. märts 2012, kl 21.37
Hea vares,
sul on väga huvitavad tähelepanekud!:)))
Ei teagi kohe, kuidas neisse suhtuda ... aga tore, et kohale lendasid.:)
 
vares 22. märts 2012, kl 21.49
suhtu nii, et hakkad ise kuskilnimet Mentoriks:)
 
Needuse Endel 22. märts 2012, kl 22.25
RR sai ammu needusest priiks. Rikkuse majja ja elu ilusa, ainult mõistust ma talle juurde anda ei saanud.:( Minu võimetel on ka piirid. Paraku.
Ropp-Raivo 22. märts 2012, kl 22.29
Ehee või et kohe mentorit!
Olavsu1 ei kõlba mulle mentoriks, ta on selleks nõrk.
Ma eelistaks mentorina pigem mõnd seksipuuduses vaevlevat naist, näiteks la femme, frukt, panther, vagrant...
Ropp-Raivo 22. märts 2012, kl 22.31
to vares
kuidas saab olla sisse võetud inimesest, keda sa ihusilmaga näinud ei ole?
 
Anja-Nanja 22. märts 2012, kl 22.33
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 21.56.
panter 22. märts 2012, kl 22.40
Sa Raivo vaevled vist totaalses seksinäljas, et mind omale mentoriks tahad?:) Ma ei vasta juba ainuüksi pikkuse poolest sinu näitajatele, kõigest muust rääkimata.:)

Marjamaad on kiduraks jäänud vastu kevadet või?:))
panter 22. märts 2012, kl 22.42
Üldse jabur teemaarendus.
panter 22. märts 2012, kl 23.07
la-femme Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hea panther,
> ära ole nii karm Ropp-Raivo vastu,
> sest ta ei saa ju sinna midagi parata, et talle n
> eedus peale pandud on.

Uvvitav, kes teda üldse needa tahtis ja miks?:)


> Mõelgem parem, kuidas me
> saaksime tal aidata sellest vabaneda.
> Maagi po
> ole pöörduda RR ei taha, sest ilmselt pole ta täie
> sti kindel, et see hüpnotisöör teda siiski rahast
> lagedaks ei tee.

Arvan, et ükski maag ei suudaks Raivo lõputuid varanduselaekaid tühjendada. Enne nõrkeksid nad selle koorma all.:)


>
> Viimaste päevapo
> liitiliste sündmuste taustal tuli mulle mõte, et v
> õib-olla oleks RR-ile hoopis mentorit vaja. See in
> imene tuleks leida meie endi seast, sest tema tunn
> eb siinseid olusid kõige paremini. Kes see võiks o
> lla?
> Naised, kes RR-i arvates pidevas seksipuud
> uses vaevlevad, ei tule kindlasti kõne alla.
> Eh
> k võiks Olavsu1 mentor olla, kuna RR ise ka abi sa
> amiseks juba tema poole pöördus? Mida arvate?


Naeran vastamise asemel.:)
>
>
> Või on kellelgi teist muid häid ettepanekuid fo
> orumikaaslase aitamiseks?

Vat nüüd kui on abi vaja anda Raivole, jooksevad kõik püsifoorumlased laiali või teevad näo, et pole seda siinset lugenud-näinudki.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati panter 22.03.2012 23.08.
 
vares 22. märts 2012, kl 23.17
loomulikult on see jama, et kellegil nüüd äkitsi on mingit õpetajat-järelvaatajat vaja!:)
 
foorumlane 22. märts 2012, kl 23.24
Ei tea midagi - teatud vanusest alates vajavad paljud juba kõrvalist abikätt.:D
Ropp-Raivo 23. märts 2012, kl 16.22
Tundub et la femme ettepanek mulle mentorit leida ei leidnud piisavalt vastukaja ja elu läheb siin unetutes jälle vanaviisi edasi.
Pantherile vastuseks.
Ei ole need marjamaad vastu kevadet midagi nii kiduraks jäänud.
Paari nädala eest külastasin üht nägusat üksikema, kes elas ühes toredas Ida-Virumaa linnakeses ning kaks projekti on veel käsil. Kes otsib, see leiab. Eks oma naine tahab ka aeg ajalt tähelepanu saada ja ega ma tallegi ära ei ütle. Vot nii see elukene veereb.
la-femme 23. märts 2012, kl 20.48
Tõesti kahju, et mu hea algatus nurjus!:((
Ma veel lootsin, et appi tõttavad needki, keda siin mitu päeva või kauem näha pole olnud, aga mis teha, tundub, et on võõras mure...
Egas midagi, eks ma hoian probleemil jätkuvalt silma peal ja tunnen vahete-vahel huvi, kas Olavsul on õnnestunud IP-aadressid välja uurida.

Muide, RR, sinu eelistused ei loe, mentor määratakse partei- või foorumikaaslaste poolt.
 
Rexx 23. märts 2012, kl 21.49
ei mina usu, et mingi mentor võiks kedagi aidata, kui ikka ise ei taha aidatud saada.:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Rexx 23.03.2012 21.50.
la-femme 25. märts 2012, kl 21.33
"...ja elu läheb siin unetutes jälle vanaviisi edasi."

Nii ongi!
 
kõrvalt vaatleja 26. märts 2012, kl 00.33
oot
see olavsu ons siis mingi telfi adminni hakatis, kes IP infot laiali jagab?
ja teemasid korrastab?
 
teadja 26. märts 2012, kl 10.22
kas just IP aadresse jagab aga adminnihakatis on ta tõesti. kui ta ise teemasid ei saa kustutada siis ta teab kellele kaevata et teema või kommentaar kaoks.
diip 27. märts 2012, kl 01.21
Und ei ole, lõbustan ennast siis sellega, et avaldan arvamust.

Kõigepealt avaldan arvamust, et la femme ja panter on erinevad isikud.

Teiseks arvan, et olavsu1 ei ole moderaator.

Kolmandaks arvan, et üle 30-aastase inimese jaoks ei ole sunniviisil kaela määritud mentorist kasu.
Ropp-Raivo 27. märts 2012, kl 12.48
Vahetan teemat.
VÕHIVÕÕRAGA VOODIS.
Mees ja naine otsustavad tutvuse esimese veerandtunni jooksul, kas nad tahavad teineteisega magada.

Ma ei tee kunagi seda viga, et hakkan käima tüdrukuga, kellega pole enne maganud, ütleb üks.

Mõtle, milline raiskamine, käid kaks-kolm kuud mehega niisama kinos ja jäätist söömas ning siis selgub, et tal on liiga lühike peenis, arvab teine.

Ükski mees ei suuda armastada naist, kes kohe esimesel korral annab, väidab kolmas.

Kui esimesel korral annad, oled meeste meelest lits, kui ei anna, pipardad,
imestab neljas.

Seks on lihtsalt üks suhtlemisvorm, leiab viies.
 
kuliptajani 28. märts 2012, kl 13.46
viies on lihtsalt imelik,
neljas on subjektiivne teadmine,
kolmas elab illusioonides,
teine on juhm,
esimene on tundetu.
diip 29. märts 2012, kl 23.22
Foorumikaaslase mure ei ole mulle võõras. Samas soovin inimestega läbi saada ja ei taha viha enda peale tõmmata. Aga olgu, panen pea pakule ja ütlen oma arvamuse.

Ükskõik kui innukas naistejaht ei vähenda piinavaid homoseksuaalseid mõtteid. Nii saab vaid hoida välist mehelikkuse fassaadi, tegelikult aga homoseksuaalsed arengud kiirenevad veelgi.

Reaalset abi on spordist ja õigest toitumisest. Tuleb alandada kehakaalu ja arendada lihaste jõudu. Õige toitumise aitab paika panna jõusaali treener.

Häbeneda pole põhjust. See on tavaline asi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 29.03.2012 23.29.
 
VagrantCat 30. märts 2012, kl 16.28
(kihutab hulkuvale lohele noole ahtrisse, sülitab daamilikult ja nendib, et elu ei ole ilus)
***************************
RR ahistab virtuaal-verbaal-seksuaalselt ja ilmse mõnuga.
Millal enne ahistajad häbenenud on?
Piinlik ja ebamugav on neil, kelle privaatsfääri üritatakse tungida.

Gei-variant oleks päris tervitatav, ajaks moe- ja mukijuttu, milline kleit millise käekotiga , kuidas fengshuiga kuufaaside mõjusid tasakaalustada.....kvinkunksidest räägiks.......
 
zz 30. märts 2012, kl 22.57
haige kass, kao oma madamadamisse tagasi
la-femme 31. märts 2012, kl 10.07
Zz,
ära tule siia minu kassi taga ajama!
Ta ei küünista kedagi, ainult nurrub tasakesi.:)))
la-femme 31. märts 2012, kl 10.21
猫帝国 猫帝国 猫帝国 猫帝国 猫帝国 猫帝国 猫帝国 猫帝国 猫帝国

Keisri kass

Jaapani suursaadik kinkis Hiina keisrile ilusa kassi.
Keiser kiindus loomakesse niivõrd, et võttis ta kõikjale kaasa. Inimesed küsisid alati, mis kassi nimi on ja olid üllatunud, kui kuulsid, et tal ei olegi seda.
Keiser otsustas kassile nime panna. Ta kutsus seitse kõige targemat ministrit ja käskis neil seitsme päeva jooksul oma lemmikloomale sobiv nimi valida.

Nädala möödudes kutsuti ministrid uuesti paleese ja keiser kuulas nende ettepanekuid.
Kõige noorem ametnik arvas, et ta oli leidnud täiusliku nime.
"Tiiger!" teatas ta uhkelt.
"Hea nimi," rõõmustas keiser, "tiiger on üllas ja võimas elajas."

"Üllas võib ta ju olla," ütles teine ​​minister, "kuid mitte nii võimas kui draakon. Kas tiiger suudab lennata kõrgustesse? Ei, aga draakon jaksab seda! Ma arvan, et Draakon oleks sobiv nimi Teie kassile!"

"Pilv lendab veelgi kõrgemale kui draakon ," märkis kolmas minister. "Pilv on võimsam kui lohe, nimetame ta Pilveks."

"Ärgem kiirustagem," soovitas neljas minister. "Pilved võivad lennata kõrgele, kuid tuul kihutab kiiresti ja lükkab nad laiali. Tuul on võimsam kui pilved. Tuul oleks kõige sobivam nimi suure keisri lemmikloomale."

"Müür võib peatada tuule ja on sellepärast kõige tugevam," selgitas viies ​​minister, "nii et nimi kassi nimi võiks olla Müür."
"Noh, Müür ei ole halb nimi," nõustus keiser," aga kas temast ei saa tõesti keegi jagu?"

"Rott, Teie Majesteet, rott närib müürisse augu..." hüüatas kuues ​​minister.
"Saad oma punkti kirja," katkestas teda keiser, "kuid kassi ei sobi ometi hüüda rotiks!"

"Tõepoolest ei sobi," nõustus seitsmes tark mees, "kass on võimsam kui rott!"

Nii jäi kuninglik lemmikloom ilma nimeta ja teda hüüti lihtsalt kassiks.

Mõnikord ka cat´iks!:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!