Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
Anja-Nanja 12. juuni 2011, kl 00.12
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 12.07.
 
-frukt- 12. juuni 2011, kl 07.25
tore-tore, "kuldsuude tandem" siin jälle sõna võtnud eluliselt tähtsatel teemadel.
 
panther 12. juuni 2011, kl 09.37
Hommik! Ma pole küll helgeim pea, aga la femme ei ela Tartus. Lõuna-Eesti ei piirdu ainult ühe linnaga. Tartust jääb tema elupaik päris kaugele.:) Vaevalt, et la femme on leivakombinaadis töötav pagar Tanja. :) Tema elukutse jääb sellest küll päris kaugele.. Nii, et Anja paneb ka oma oletustega mööda.

Mis puutu RRi altminekusse, siis võiks selle kohta öelda, et igal oinal oma mihklipäev...või jääral.:)))))))
 
-frukt- 12. juuni 2011, kl 11.42
kuna RR soovitas ridade vahelt lugeda, siis...

mulle tundub, et RR sai sellelt Tartu söömaajalt nii suure trauma, et sellest saab üle ainult nii kui kellegi teisega see uuesti korraldada.
lootuses, et ehk läheb paremini...
vahet pole, kust Eesti otsast lauapartner leida, sest Tartu omad on ta välja naernud...
Ropp-Raivo 12. juuni 2011, kl 13.07
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jummel-jummel..sa oleks nagu la femmehga kohtunud,
> RR..:DD Kaastunne! Aga ikkagi, miks netist otsid
> , sa kena mees saaks ju iga kell mujalt ka..aga ma
> saan aru küll, et see ekstreemsus..:D
>
> * ol
> gu, kaunitarid, head ööd ja mõnusat seksi..:)))

Sa juba vastasid ise oma küsimusele ära. Küllap see vaheldus, uudsus, põnevus ja ekstreemsus, mida ma VAHEL otsin:) Või lihtsalt seiklust paariks tunniks. Vahel ei kuku kõik välja nii, nagu tahaks, vahel aga läheb kõik kenasti ja veel nädalaid hiljem püsib soe tunne hinges:)))
Ropp-Raivo 12. juuni 2011, kl 13.10
panther Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hommik! Ma pole küll helgeim pea, aga la femme ei
> ela Tartus. Lõuna-Eesti ei piirdu ainult ühe linna
> ga. Tartust jääb tema elupaik päris kaugele.:) Vae
> valt, et la femme on leivakombinaadis töötav pagar
> Tanja. :) Tema elukutse jääb sellest küll päris k
> augele.. Nii, et Anja paneb ka oma oletustega mööd
> a.
>
> Mis puutu RRi altminekusse, siis võiks
> selle kohta öelda, et igal oinal oma mihklipäev...
> või jääral.:)))))))

Sa pole tõesti just kõige helgema mõistusega. Ma lihtsalt rääkisin ühe loo endast ja pagar Tanjast ning see EI OLNUD seotud la femmega. Sa tundud olevat selline parastaja tüüp ja tunned heameelt, kui kellelgi halvasti läheb. Tõeline eestlane!
Ropp-Raivo 12. juuni 2011, kl 13.14
-frukt- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuna RR soovitas ridade vahelt lugeda, siis...
>
>
> mulle tundub, et RR sai sellelt Tartu söömaaja
> lt nii suure trauma, et sellest saab üle ainult ni
> i kui kellegi teisega see uuesti korraldada.
> l
> ootuses, et ehk läheb paremini...
> vahet pole, k
> ust Eesti otsast lauapartner leida, sest Tartu oma
> d on ta välja naernud...

Valesti lugesid ridade vahelt. Suurt traumat ma ei saanud, aga pisuke pettumus oli see küll:) Ma ei harrasta väljas võõrastega söömas käimist, seda juhtub vast korra aastas, olen nö teise töö mees:))
 
panther 12. juuni 2011, kl 17.09
Mmmmm, Raivo, "mu lemmik":), tundsid end kohe nii puudutatuna:), et see Anjale mõeldud kolm lauset:
"Vaevalt, et la femme on leivakombinaadis töötav pagar Tanja. :) Tema elukutse jääb sellest küll päris kaugele.. Nii, et Anja paneb ka oma oletustega mööda."

....torkasid kohe su egot? Mh? Ei ole hullu. Ma olen küll ehk sinu meelest lootusetult rumal, aga antud juhul ei saanud sina minu öeldust aru.

Ega selleski midagi häbiväärset pole kui ma end eriti helgeks peaks ei nimeta. See ju puhas tõde ja tõega on vaja leppida.:))))

Sa harrastuspsühholoogina ju tead, et see minupoolne provokatsioon kandis taas vilju.:) Mitte iialgi ei tohi suure egoga mehele öelda, et ta rumal on või, et ta midagi ilmselget pole taibanud ja kahelda tema võimekuses. Eriti jube on see kui seda tehakse paljude naiste juuresolekul näiteks või noh, foorumikülastajate silme all.:) Olgugi, et me siin anonüümselt sõna võtame, ikkagi kuidagi solvav..... kas pole nii?:)

Ja sellest vanasõnast veel nii palju, et see ei olnud minu poolt sugugi mitte parastamisena mõeldud. Õlakehitusega nentisin vaid fakti, aga seda ju siit näha pole. Võimalik, et oleks pidanud ütlema hoopis "Tegijal juhtub." ja Raivo oleks rahule jäänud.:)

Hm, küsiks, et kas sul läks siis nii halvasti, et tundsid, et ma sind parastan? Kõigest üks õhtusöök ja jutuajamine igavuse peletamiseks, mis selles halba on? Halb oleks see siis olnud kui oleksid enda meelest tõeliselt kuuma tükiga pärast einestamist hotellituppa läinud ning alles seal avastanud, et tegu on mehega naiseriietes, näiteks.....:))))))))))

On au kuuluda tõeliste eestlaste hulka.:))))) Oi jummel, naerma ajab kohati see RRi vajadus kedagi siinseist portreteerida ja liigitada üheks või teiseks. Samas, anna aga tuld, ehk keegi reageerib veel.:)))))


Võid ju küsida, et miks mina siis sinu kirjtükile siin vastasin, et kas allusin ka provokatsioonile? Selle ennetamiseks selgitan, et tegin seda selleks, et vastamata jätmise puhul arvatakse, et sul ongi õigus ja panthril on suu vett täis kohe sellise tõelise mehe väljaütlemise peale.....:))))))) Tundsin, et on vaja selgitust, et eksiarvamusi ei tekiks.:)

Mõnusat suvist päevajätku kõigile.
Ropp-Raivo 12. juuni 2011, kl 17.40
Mulle tundub panter, et aeg ajalt sulle meeldib möliseda lihtsalt mölisemise pärast. Kas see mölisemine ka teemaga haakub pole oluline, tähtis on protsess (mölisemine) ise. Ilmselt oled sa kunagi mingi kirjatsura olnud ja ajalehe veergudel targutamisega isegi leiba teeninud. Alati ei pea kahtlustama igas minu kirjutises provokatsiooni, aga saan aru, olen sind selle koha pealt hellaks teinud:)
 
panther 12. juuni 2011, kl 17.57
Ott'sa nunnukene.....:)))) Nii armas sinust mind mölisejaks nimetada.:) Aga sina turundusinimesena räägid ainult puhast kulda ja seda nimetatakse kuidas?:)

Nii tore, et sinu arusaamisel ei olegi äkitse midagi viga ja sa näed kohe oma selgeltnägeva turundusinimese kullipilguga läbi ekraani kõik need kitsaskohad ja õrnemad lapikesed mu ihul, mida sa omal moel armsalt nimetad "hellaks tehtud kohtadeks...:)))))))) Ehhh, pagan, Raivo, sa ajad mind kohe päris naerma oma sõnavõttudega...võimalik, et mu hellad kohad polegi nii hellad järelikult.:)

Aga olgu, ei risusta siin asjalike inimeste asjalikku teemat tühise "mölisemisega".:)))))
 
-frukt- 12. juuni 2011, kl 19.09
RR on siin kritiseerinud ühelauselisi sõnavõtte, aga selgub, et ka pikem jutt pole õige?

leidsin googlist ka selgituse, et sellisel juhul on tegu labiilse isendiga, kes isegi ei tea, mida tahab.
ta pole mittemillegagi rahul, aina otsib teistes vigu (vt. näit. ka Tanja juhtumit)
 
z 12. juuni 2011, kl 20.28
harrastuspsühholoog võiks kõik unetud ära profileerida.
 
Rexx 12. juuni 2011, kl 20.32
oh, on teil ikka jaksu sellise palavaga sõnamaratonis võistelda.:)
Ropp-Raivo 12. juuni 2011, kl 20.35
Okei panther peace, lõpetame selle Tanja ja la femme teema ja oleme ikka sõbrad edasi. Vanasti sa pajatasid ikka oma lastest, aga nüüd enam mitte. Kuidas nad muidu elavad?
Ropp-Raivo 12. juuni 2011, kl 20.36
-frukt- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> RR on siin kritiseerinud ühelauselisi sõnavõtte, a
> ga selgub, et ka pikem jutt pole õige?
>
> leid
> sin googlist ka selgituse, et sellisel juhul on te
> gu labiilse isendiga, kes isegi ei tea, mida taha
> b.
> ta pole mittemillegagi rahul, aina otsib te
> istes vigu (vt. näit. ka Tanja juhtumit)

Pikk jutt on ikka parem kui lühike.
Tanja polnud tõesti kahjuks pandav:(
 
Tanja 12. juuni 2011, kl 23.05
Olin mina tõesti selle Raivoga koos söömas. Ma otsingi internetist selliseid tutvusi, millest ka kasu tõuseks.
Kõhu sain korralikult täis ja muud eesmärki mul temaga kohtudes polnudki.
Eks mu tööpäev ole küllaltki pikk ja õhtuks olen üsna väsinud. Mitte ei viitsi hakata süüa tegema. No ja siin nüüd tuligi Raivo appi, tegi mulle prae välja.
Meenutan teda ikka hea sõnaga.
 
Rexx 14. juuni 2011, kl 00.18
sõnamaraton hakkab lõuna-eestisse tagasi jõudma. tartu juba möödas.:)
 
vagrant cat 14. juuni 2011, kl 11.41
mis toimub? miks toimub?
suvi käes, T-särgi teksti võistlus välja kuulutatud. pange midagi vaimukat kirja!

"I´M NOT HYSTERICAL, I JUST WANNA BE A HOUSEWIFE!" (Ma ei ole hüsteeriline, ma tahan lihtsalt olla koduperenaine!)

sellise panen selga viimasel tööpäeval enne puhkusele minekut:)
 
Tanja 14. juuni 2011, kl 11.55
mina igatsen sellist teesärki:

ÕNNETUS EI HÜÜA TULLES!

(võiks olla RRi lemmikvärvides)
Ropp-Raivo 14. juuni 2011, kl 12.54
naiste/neidude T särgile äkki midagi sellist:
my nipples get harder than most guys dicks!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 14.06.2011 12.55.
 
vagrant cat 14. juuni 2011, kl 13.05
personaalne pakkumine:

meeste Tsärk : postitantsija siluett ja tekst : "I SUPPORT SINGLE MOTHERS!"
(mina toetan üksikemasid)
--------------------------------------
tigeda tuju T-särk : musta värvi, ees mitu erksat värviplärakat ja tekst : "I KILLED A CLOWN!"
(ma tapsin klouni)
 
vagrant cat 14. juuni 2011, kl 13.24
C an´t
S tand
I diots
------------------------------------kannaks ülepäeva!
 
-frukt- 14. juuni 2011, kl 13.40
sai kunagi üks T särk ostetud, seline must, kaunistuseks valge sigrimigri. proovisin selga, istus nagu valatud..., sain allahindlust ka. super!

kodus panin selga, keerutasin peegli ees. ja siis hakkas silma, no natuke kaugemalt vaadates, et see sigrimigri moodustas pealuu ja selle all olid ristatud kondid!!!
selja peal olid hieroglüüfid, ma ei ole targu neid tõlkima hakanud. võib ainult ette kujutada, mida selle särgiga on öelda tahetud:((((
 
-frukt- 14. juuni 2011, kl 13.49
laste koolivormi kuuluv T särk kirjaga:
INIMENE ÕPIB KOGU ELU; SUREB AGA IKKA LOLLINA
 
-frukt- 14. juuni 2011, kl 13.51
T särk lektorile RÄÄKIMINE HÕBE, VAIKIMINE KULD
 
hk 14. juuni 2011, kl 23.56
T-särk Mona Lisa pildiga, tekst "SORRY, LEONARDO!"

T-särk Navitrolla vallatu, silma tegeva kutsikaga, tekst "COME WITH ME!"
 
Rexx 15. juuni 2011, kl 00.43
kunagi oli mul töökaaslane Tanja (nimi muudetud), kes ostis turult t-särgi, millele oli kirjutatud "sun and fun". kui mingid välismaalased teda selles nägid, olid väga itsitama hakanud (eks ta oli ikka ka üpris korpulentne). kuna ta ise võõrkeeli ei vallanud, siis läks ta teadjama juurde ning palus tõlkida, mis tema särgile on kirjutatud, sest kahtlustas, et äkki on seal midagi roppu...:)
 
cato blanco vagranto 15. juuni 2011, kl 12.49
(urisedes)viimane t-särk:

"I DON´T NEED SEX! MY GOVERNMENT IS FCUCING ME EVERY DAY!"
 
Anja-Nanja 15. juuni 2011, kl 17.57
-



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 12.05.
 
Anja-Nanja 15. juuni 2011, kl 18.06
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 12.06.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!