Unetute nurgake
Sõnamaraton
Ropp-Raivo 21. veebruar 2011, kl 23.24
to lf
Püüan anda vastuse sinu asjakohasele küsimusele-mismoodi mina saan?
Tegelikult on see suisa tasuta näpunäide vanale foorumikaaslasele
Et siis mismoodi sa saad-loe ja katsu järele teha:)

1.Mine näiteks toidupoodi ja poes näiteks komista tema korvi vastu. Vabanda ja siis jää teda korraks siira avala pilguga vaatama ning ütle kasvõi, et tal on ilusad silmad. Kui see konks natukenegi haakub, siis edasi on juba väga lihtne.
Ära einult esimese kolme lause sees teda kohe kuhugi kokku saama kutsu. Kannata ja aja mingit lobajuttu. Kui veab, kutsutakse sind kohtamisele ja pärast ehk isegi teed jooma.

2.Sünnipäevad ja muud väikese seltskonnaga kohad.
Kui ikka mehii vähe ja k*pi saamise perspektiiv kipub uduseks minema, siis tuleb rünnata kindla peale. Otsi üles seltskonna kõige koledam mees, tuvasta mõni kehaosa, mis näeb välja vähem rõve, kui tervik ja tee selle kohta kompliment. Edasi saad juba kergemalt jutule.
 
-frukt- 22. veebruar 2011, kl 13.54
vaat-vaat , mis välja tuleb! poed on täis korvidega tõuklevaid inimesi ja nüüd on mul selge, miks:)
 
-frukt- 22. veebruar 2011, kl 14.03
kuigi internet on täis igasugu tutvumisrubriike, sellest ikkagi ei piisa:(
juba on sellesse hõivatud ka poed, no kuhu edasi?
isegi tänavad on täis koperdavaid inimesi, libedad tänavad on neile hea ettekääne:(
la-femme 22. veebruar 2011, kl 19.53
Vau! Ei mäletagi millal RR-ilt viimati nii pikka kommentaari lugesin!:)))

Kuigi ma esitasin vaid retoorilise küsimuse, on siiski meeldiv, et vana....ee.... kauaaegne foorumikaaslane tõsimeeli suvatses vastata. Usun, et ta ei pidanud selleks palju vaeva nägema ja õpetussõnu välja mõtlema hakkama, vaid võttis oma rikkalikust elukogemuste pagasist paar esimest ettejuhtunud seika.
Igaüks saab ju kohe aru, et niiviisi toimivad ainult mehed.

Ideed iseendast on huvitavad ja mõningaste parandustega naistelegi täitsa kasutatavad. Boonusena ei ole neis midagi siivutut.

Naised ei kiida mehe ilusaid silmi, vaid ütlevad alustuseks midagi sarnast: olete nii targa näoga, kas pärisite oma arukuse emalt või isalt? Samas vaimus jätkates ei ole vaja teda kuhugi kutsuda - mida mina näiteks iialgi ei teeks! - vaid jääb üle ainult otsustada, kas pakutud kutse vastu võtta või mitte!

Seltskonnas tuleb kehaosa asemel kiita mehe vaimukust, huumorimeelt ja head sõnaseadmisoskust. Siis võid ta hiljem kasvõi ümber väikse sõrme keerata, kui vaid viitsimist on.

Kuulaksin heameelega, milliseid lihtsaid, kuid kavalaid nippe Raivo naiste ärarääkimiseks veel kasutanud on!
Muide, vahel mulle tundub, et tema mullivannijutud on ise üks suur mull või siis lihtsalt salajane fantaaasialend, ......kuid jätan oma kahtlustused esialgu enda teada.:)))
la-femme 22. veebruar 2011, kl 19.59
Juhhei!:)))
Nüüd kõik kähku õnne soovima - Alissandral sai 1000 kommi täis!
Meie nurgakesse võiks ikka tihedamini küll kirjutada, aga asi seegi.

Võtke eeskuju ja tehke järele!:)))

Palju õnne, Alissandra, ja nobedaid näppe edaspidiseks!;)))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 22.02.2011 20.05.
 
Hulkurkass 22. veebruar 2011, kl 21.14
saabub(koos pürotehnikaga), õnnitleb ja lehvitab!
 
Rexx 22. veebruar 2011, kl 22.25
õnnitlen Alissandrat ilusa ümmarguse numbri puhul! nobenäpp!:))
Ropp-Raivo 23. veebruar 2011, kl 10.48
to lf
Minu mullivannis käimised on reaalselt juhtunud, sest minu arust mullivann lõdvestab mõnusalt ja naine tunneb ennast seal kuidagi vabamalt. Kuna naine tunneb ennast mullivannis mõnusasti ning vabamalt, siis see loob ühtlasi meeldiva interjööri ning edasi mõtle juba ise:)
Enne kui ma uusi nippe siin õpetama hakkan, küsin, kas mehed on sulle kunagi lähenemiskatseid teinud ja teed jooma kutsunud?
la-femme 23. veebruar 2011, kl 19.38
RR,
enne kui sa uusi nippe siin õpetama hakkad, vastan: on ette tulnud. Mõnikord olen ka tagasi lükanud. Teejoomiseni pole jõudnud, sest ma ei hinda seda jooki.:)
 
äge 23. veebruar 2011, kl 21.39
mis tunne teil on, kui satute hämarasse, vaevalt pooleteise poolpõlenud küünlaga valgustatud ruumi? kust kostub summutatud, kuid siiski pingelist ja ärevat jutukõminat.

teist varianti ei viitsi kirjutada,)

see siis valdas mind, lugedes siin...
ah et mis tunne. turvaline
Ropp-Raivo 23. veebruar 2011, kl 23.59
to lf
Kui on ette tulnud, siis sa pead olema välimuselt atraktiivne, sest koledaid reeglina teed jooma juba ei kutsuta. Millist jooki sa siis hindad?
Üks nipp sulle ka, vist juba kolmas. Ikka teemal kuidas meest saada:
3. Ära iial avalikusta tervet elulugu, kui oled just mehega kohtunud. Nii kaob põnevus. Hoia paremad asjad enda teada. Mehele avaldab palju rohkem muljet, kui saab neid asju ise avastada.
 
autor autor 24. veebruar 2011, kl 00.59
Soovid leida uusi sõpru?
Kohata oma elu armastust?
Liitu siin.....
la-femme 24. veebruar 2011, kl 23.01
Jätaks selle atraktiivsuse üle arutlemise. On nagu on.:))
Aga lemmikjook on mul kohv, kuigi ma ei joo seda palju.

Kui nipid 1. ja 2. olid uudsed, siis 3. on küll teada ja tuntud. Aga kordamine on tarkuse ema.
-----------------------------------------------------------------------------------------------


Autorite autorile teadmiseks, et elu armastust ei otsi siin keegi, selleks on tutvumisnurk. Liituda tuleb ka mujal.
Meil on seltskondliku suhtlemise kohake.
 
Anja 24. veebruar 2011, kl 23.07
Mis nippe te siin taga ajate ja mis asju üldse ajate? Ma siin üritan teemale pihta saada, aga jääb vist ära..;)))
Niisiss sõnamaraton..lihtsalt kirjutan..aga mida, pole oluline..või siis..kui midagi ütelda pole, ikka ütlen..;b

Tere la femme ja head vabariigi aastapäeva! Ja tundub, et pantherike ongi kadund:(
 
Maali maalt 24. veebruar 2011, kl 23.23
mis sul viga on ?
 
Jüri Türilt 24. veebruar 2011, kl 23.30
Maali, kas sa k*ppi tahad ?
 
Anja 24. veebruar 2011, kl 23.35
Aa, siia üritatakse tutvujaid üle kolida! Selge..rohkem ei sega:)))
la-femme 25. veebruar 2011, kl 19.59
Ega mul midagi öelda pole, aga ma ikka kirjutan... kirjutamise pärast.... no mulle maraton meeldib!)))

Kui ma juba siin olen, lisan nädala luuletuse ka:



Lumeingel Deboora

astusin lihtsate asjade juurde
laual on õlu ja silgud
niivõrd ei häiri et tuba on jahe mul
kuivõrd need silkude pilgud

astusin lihtsate asjade juurde
kuuris on kirves ja halud
niivõrd ei häiri et kirves on nüri vaid
see et mul puid tuua palud

astusin lihtsate asjade juurde
seisan su maja ees hanges
niivõrd ei häiri et kaev see on külmunud
kui see et vett pole panges

astusid lihtsate asjade juurde
lihtsamaks enam ei lähe
ja kui ei olegi targemat teha sul
õpi see luuletus pähe


Luuletuse autor on pildil, igaüks tunneb ära:)))

 
-frukt- 26. veebruar 2011, kl 07.45
võibolla õpingi selle luuletuse pähe. saaks vaid teada, mis on lumeingel debooral selle kõigega pistmist?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -frukt- 26.02.2011 07.45.
la-femme 26. veebruar 2011, kl 09.25
Ega lumeingel Debooral ei peagi selle kõigega pistmist olema! Ta on vaid pilgupüüdmiseks mõeldud.
Pealkiri ja sisu pea üldse kooskõlas olema, nagu meediast ammu selgeks saanud on.
la-femme 26. veebruar 2011, kl 14.12
Kes minevikku ei mäleta, see elab tulevikuta!
Juhan Liiv.

Meenutaksin täna ka minevikku, aga ainult heast küljest!

Mis oli Nõukogude ajal parem kui praegu?

- Poes olid iga päev hullud päevad.
- Tööajal sai viina võtta ja kinos käia.
- Trammis polnud reisisaatjaid.
- Telekale polnud digiboksi vaja.
- Ei avaldatud 500 rikkama edetabelit.
- Kollase kirjanduse asemel oli punane.
- Ei olnud superstaare.
- Ei võetud SMS-laene.
- Valimistel teadsid alati, keda valida.

Jüri Paet
Ropp-Raivo 26. veebruar 2011, kl 16.18
No nii lf, veebruar saab varsti läbi. Kas on sul ehk õnnestunud (minu nippe kasutades või ilma nendeta) juba sel aastal edusamme teha? Küsisin seda umbes ka kuu aega tagasi.
la-femme 26. veebruar 2011, kl 20.51
Vabandan, kuid ma ei tahaks sellel teemal enam peatuda, sest ega see peale sinu rohkem kedagi ei huvita.
Igavad eraelulised sõnavõtud peletaksid viimasedki unetud, kes siia veel on jäänud!:(((
 
Rexx 26. veebruar 2011, kl 22.05
õnneks on ikka muud kah teha, kui orelipoisi luuetust pähe õppida.

mul on mõni luuletus peas niigi, mida saab vajadusel esitada. näiteks jõuluvanale.:)
Ropp-Raivo 27. veebruar 2011, kl 00.53
Ära sa ole nii kindel midagi, et ei huvita. Tead kuidas nimetatakse naisi ja mehi, kes ei saa- nad on "saamatud":) Kas panen kirja veel mõne nipi või juba aitab?
 
-frukt- 27. veebruar 2011, kl 09.27
issanda loomaaed rikkalik. alati on leidunud inimesi, kes oma elu ideaalseks peavad ja arvavad, et kõik teisedki peaks nii elama!
nii nad muudkui ajavad oma jura ja sa võid ju neile öelda, et igaüks võiks oma liistude juurde jääda...
...see ei loe, sest ainult nemad teavad kuidas õige on....
la-femme 27. veebruar 2011, kl 11.58
RR, kirjuta ikka oma nippidest veel! Kas just järeletegemiseks, aga meelelahutuslikuks lugemiseks kindlasti.:)))

Sattusin eile juhuslikult Elioni hotUudiste leheküljele.
Seal on alajaotus: meelelahutus.
Ja mis ma näen? Pealkirjad on sellised:

Libapolitseinikest Leedu kelmid tegutsevad taas
Suri majandusministeeriumi ekskantsler
Homme toimub Eesti Laulu finaal
:naine võiks lisaks sukkadele ka trippe kanda
Pärnu haiglas põles majandusruum
:üllatav, et nii paljud on eluga rahul
"Jõin esimese õlu nelja-aastasena!”
Soome jäi 17 ruutkilomeetrit väiksemaks
jne

Isevärki arusaamine meelelahutusest sellel (laps)toimetajal. Loodan,et see on tema isiklik seisukoht, mis ei pruugi kooskõlas olla Elioni ametliku arvamusega!
 
-frukt- 28. veebruar 2011, kl 20.33
ma arvan, et nende uudiste puhul ei saa küll toimetajat süüdistada.
arvatavasti on tegu uudisteedastamistarkvara rikkega. selliseid asju juhtub ikka ja vastutuse peaks võtma konkreetne arvuti, mis sellega tegeles.
 
Rexx 28. veebruar 2011, kl 21.31
aga võibolla kellegi jaoks need olidki meelelahutuslikud kuumad uudised.
la-femme 06. märts 2011, kl 10.57
No nii, täna on tähtis päev - lõpule jõuab suur valimismaraton ja Holmenkollenis toimub MM suusamaraton. Eks jätkan siis minagi oma minimaratoni.:))

Teema on päevakohane - tuleb valida, kelle peale loota.



Kaks santi

Tee veeres palunud kaks santi almust. Kuningas jalutanud santidest mööda ja küsinud esimese sandi käest:
“Kelle pääle sa loodad?” See vastanud: Ma loodan Jumala pääle!”
Kuningas läinud teise sandi juurde ja küsinud selle käest “Kelle pääle sina loodad?”
See aga vastanud:”Mina loodan kuninga pääle.”
Kuningas käskinud siis neid mõlemaid üks õhtu tema juurde tulla. Sandid läinudki kästud ajal mõlemad sinna.
Kuningas tulnud ka välja ja andnud santidele kaks leiba, kummalegi ühe. Sandid tänanud ja hakanud kodu poole kõmpima.
Tee pääl ütelnud see sant, kes kuninga pääle lootnud: “Minu leib on vist nätske, käes teine kohe hoopis raske!”
Jumala pääle lootja sant vastanud: “Minu leib küll nätske ei ole, üsna kerge on. Aga ma oleksin nätske leivaga ka nõus!"
Siis teine sant ütelnud: “Kui sul ükskõik on, vahetame siis leivad ära?"
Jumala pääle lootja sant olnud nõus: “Vahetame, kui sa tahad!. Mul üks Jumala and kõik, mis ma söön!” Ja nad vahetanudki leivad ära.
Läinud siis mõlemad oma koju. Jumala pääle lootja sant pole sestsaadik enam kunagi kerjama tulnud.
Mõne aja pärast jalutanud kuningas jälle mööda teed ja näinud seda santi ikka veel tee ääres paluvat, kes tema pääle lootis.
Ta läinud sandi juurde ja küsinud: “Kas sa sellest veel küllalt ei saanud, mis ma sulle andsin?”
Sant vastanud: “Aga palju siis sellest ühest väiksest leivast ikka saab?”
Kuningas ütelnud: ”Ma panin ju ometi su leiva seest kulda täis, nii et sa sellega oma eluaja rahuliste läbi oleksid pidanud saama.”
Sant ehmunud seda kuuldes ära ja ütelnud, et ta selle leiva Jumala pääle lootva sandiga ära olla vahetanud.
Kuningas ütelnud selle pääle: “Kui sa oma õnne ära vahetasid, siis mine ja looda sina ka Jumala pääle, kuni Jumal sind ise aitab.”
Ja pole sandile midagi andnud.

Rahvajutt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!