Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Kevad? Kevad! Kevad....
 
Kevad 04. mai 2011, kl 13.45
Kevad tuleb asjata elevuse tekitamise eest vastutusele võtta.
*
Süüdistaja diip, ma protesteerin!
Iseenda kaitsjana võin öelda, et aastasadu ja tuhandeid on olnud Kevad aastaaeg, mis nii linnu- kui loomariigis (ka inimestes) tekitab elevust. Sellele vastu vaielda ei ole mõtet, sest see on tõestatud aastasadade jooksul. Kas see on siis asjata elevuse tekitamine kui lõhun vaikust oma pisikese kommentaariga, tuues siiagi pisut kevadehõngu, olgugi, et varakevadiselt jahe õhk ei köida küll kedagi. Igatahes, lähtudes eelöeldust, võiks süüdistaja diibi väljaöeldud lause tagasi lükata ja mitte arvesse võtta. Sellega on kaitse tänaseks lõpetanud.
la-femme 04. mai 2011, kl 19.24
Tummteema on see, kui kirjutad midagi ja vastust ei tule.
Tavaliselt Rex ei lase sel juhtuda!:))

Oma kogemustest räägin.
 
-frukt- 04. mai 2011, kl 19.37
mina asun ka süüdistavale seisukohale: asi läheb minu arust kogu aeg ainult hullemaks!
üleeile sadas rahet, eile lund. homse peale ei taha mõeldagi!
kevad, võta teadmiseks, et kui oled aastatuhandeid oma saabumisega elevust tekitanud, siis see tähendab, et ootused sinu suhtes on vägagi kõrgele kerkinud!

ja sinus pettumine on nagu kõrgelt kukkumine:(

näiteks sügisele ei esita keegi nii suuri nõudmisi ja pettunud on temas vähesed. ja just sellepärast on sügis minu lemmik:D
 
-frukt- 04. mai 2011, kl 19.41
minu arust on tummteema lihtsalt kiire elu tagajärg.
no lihtsalt kõigil korraga on tegemist kuskil mujal.
seda juhtub, sest elu ongi üks suur juhus...
 
-frukt- 04. mai 2011, kl 19.45
nüüd mulle meenub, et lugejaid ikka leidub. kes nad on? kust nad tulevad?
vastust teab vaid tuul...
võibolla on neil suu vett täis?
 
-frukt- 04. mai 2011, kl 19.48
mina ei ole suur veesõber, seepärast kipun vastupidine olema.
õnneks siin ruumi on, saan laiutada:)
diip 04. mai 2011, kl 21.04
Kevade paljasõnaline keerutamine jätta tähelepanuta. Ta on tekitanud inimestes eufooriat, nii et need lippaksid külma ilmaga poolalaste ringi ja tekiks moraalne ja majanduslik kahi. Panen ette määrata karistuseks ihuline nuhtlus.
la-femme 04. mai 2011, kl 21.12
Nõustun eelkõnelejatega - meil kehtib kevade suhtes õigustatud ootuse printsiip.
Vastu vaielda pole siin midagi!
 
Kevad 04. mai 2011, kl 21.16
mina asun ka süüdistavale seisukohale: asi läheb minu arust kogu aeg ainult hullemaks!
üleeile sadas rahet, eile lund. homse peale ei taha mõeldagi!
*
Lugupeetav süüdistaja frukt peaks ometi teadma, et kevadele on loomuomane muutlik ilmaolustik. Seda võiks arvesse võtta ja mitte pilvedel heljudes nõuda 20 soojakraadi stabiilselt jaanipäevani, et siis süüdistada suve selles, et kogu aeg on 30 kraadi varjus ning vihma ei tule. Kevadilmad on muutlikud nagu naiste meel.

Homme on homme ja mitte keegi ei sunni täna mõtlema homse ilma peale. Nautige hetke, elage selles ja leidke rohkem asju, mille üle rõõmustada. Nagu öeldakse, ei ole olemas halba ilma, on vale riietus. Riietuge ilmale kohaselt ja naeratage!
 
Kevad 04. mai 2011, kl 21.29
Kevade paljasõnaline keerutamine jätta tähelepanuta. Ta on tekitanud inimestes eufooriat, nii et need lippaksid külma ilmaga poolalaste ringi ja tekiks moraalne ja majanduslik kahi. Panen ette määrata karistuseks ihuline nuhtlus.
*
Süüdistaja diip võiks vähem magada ja tähelepanelikult lugeda. Mingit keerutamist ei toimu, kõik on juriidiliselt korrektne. Kui kevade saabumisele lisaks tarvitada ergutavaid drooge või juua raeplatsil õlut ning toita samal ajal oma fantaasiaid tänavatel liikuvate poolpaljaste naiste kehade vahtimisega, siis tekibki süüdistaja diibil eufoorialaadne seisund, milles ainuüksi süüdistatavat Kevadet süüdlaseks pidada ei saa.

Kui süüdistaja diip pidas silmas majandusliku kahju tekitamise all seda, et jäi liiga pikalt vaatama enda ees jalutava tütarlapse säärejooksu ja pillas käest oma kohvitopsi, siis selles ei saa küll kuidagi Kevadet süüdistada.

Samas võib süüdistaja diipi ennast süüdistada oma särgi lahtinööpimises avalikus kohas ja noorte neidude poolt tekitatud rüseluses tekkinud kahjus. Panen ette süüdistaja diibi eemaldamine sellest asjast tema ebapäedevuse pärast.
 
Kevad 04. mai 2011, kl 21.32
Ja palun jätta tähelepanuta süüdistaja diibi tehtud ettepanek ihunuhtluse vajalikkuses.
 
-frukt- 04. mai 2011, kl 21.58
no see ihunuhtluse jutt tundub tõesti pisut liiga ränk.
teen ettepaneku anda kevadele hoopis urvaplaastrit. triibulised püksid peaks talle sobima küll:D
diip 04. mai 2011, kl 22.47
Kevad, selle asemel, et süüd tunnistada ja karistus tänumeeles vastu võtta, üritab määrida süüdistaja reputatsiooni ja juhtida tähelepanu oma süüteolt kõrvale. Vihjed süüdistaja alkoholilembusele ja kiimalisele iseloomule on süüdistatava pahatahtliku fantaasia ja asjaolude meelevaldse tõlgendamise tulemus. Sellise käitumisega süüdistatav Kevad vaid raskendab enda olukorda.
 
Rex 05. mai 2011, kl 08.47
parim kaitse on rünnak
 
sügis 05. mai 2011, kl 09.28
Ahoi! See on Tartu Kevad!
 
Rexx 05. mai 2011, kl 19.50
suur suvesoe pidi tulema mai lõpus. ja kestma siis kogu suve. iseasi, kui mitu päeva meil sel aastal suve juhtub olema:)
 
Hulkurkass 05. mai 2011, kl 20.25
lubadused, lubadused:(
kusagil on kindlasti kevad ja suvi ja soe. ilmselt peab õnnelik olema, kui jaanipäeval lund ei saja.
aitäh, kevad. tule aga jälle, kui aega saad.
 
Rexx 05. mai 2011, kl 20.49
usun, et teil seal Tartus on juba selgi nädalavahetusel palju soojem, kui meil siin põhjas.
 
Kevad 06. mai 2011, kl 12.56
Kevad, selle asemel, et süüd tunnistada ja karistus tänumeeles vastu võtta, üritab määrida süüdistaja reputatsiooni ja juhtida tähelepanu oma süüteolt kõrvale. Vihjed süüdistaja alkoholilembusele ja kiimalisele iseloomule on süüdistatava pahatahtliku fantaasia ja asjaolude meelevaldse tõlgendamise tulemus. Sellise käitumisega süüdistatav Kevad vaid raskendab enda olukorda.
*
Kordan veel kord: palun süüdistaja diibi nõutud karistus tähelepanuta jätta. Kostja pole hageja diibi reputatsiooni ilmaasjata määrinud. Sellest on olemas kirjalik tõend, mida kohtu soovil võin ka näidata. Meelevaldset pole siin samuti midagi. Tõendid räägivad enda eest.

Samuti palun tähelepanuta jätta teise süüdistaja frukti soovitus urvaplaastri määramise kohta. Kas või seetõttu, et urbi enam pole kuskilt võtta. Selle nimel olen piisavalt vaeva näinud ja puud on juba lehes ning lähiajal hakkavad toomingad, sirelid ning kastanid juba õitsema.

Pole ilus minna ja murda või lõigata õites ja lehtedes puude oksi sel eesmärgil, et sellega kedagi peksta. Samuti ei sobi Kevadele mitte kuidagi triibuliste pükstega ringi tormata. Lillelised seelikud-kleidid on palju ilusamad ja kohasemad Kevadele.

Muidugi kurvastab mind veidi asjaolu, et inimesed oma igapäevase tegevuse käigus üritavad minu töö ja vaeva vilju nullida. Näiteks eile särasid muru sees imeilusad päiksekollased võililled, õhtuks oli keegi tarkpea käinud paarisentimeetrisest rohelusest murutraktoriga üle ning ühtki lille polnud enam alles. Seega mu rüü kannatab selle all ja tegelikult peaks hoopis mõne vastutustundetu isiku võtma vastutusele minu garderoobi rikkumise eest.

Hulkurkassil on õigus, Pariisis oli paari nädala eest juba 20 kraadi sooja ja suur Kevad käes. Nii et nõudmine Kevade karistamise kohta mõne meelest liiga jahedas ilmaolustikus pole õigustatud. Elage õiges kliimavöötmes ja kui sellega rahul pole, kolige sinna kus on soojem. Ärge süüdistage aastaaega või ilma selles, et teil pole piisavalt tore ja mõnus.
 
Hulkurkass 06. mai 2011, kl 18.59
(turtsudes ja kohvreid pakkides: palun vabandust, et vales vöötmes sündisin, irw)
kui aga tõsiselt, siis eile nägin kaht pesapunumist: murul patseeris vares, selline läkiv, üliheas toitumuses ja uberjultunud, kõõritas arupidavalt mingit ainult temale teadaolevat materjali ja möödujatest ei hoolinud mitte üks raas, astu või saba peale.
toonekurg lendas, pesamaterjal nokas, madalalt....kahju, et fotokat ei olnud näpu vahel.

lill õitseb, lind laulab, lund ei saja..........kevad missugune! paluks ainult temperatuuri juurde panna. üks soe vihmasahmakas ei teeks ka paha, tekitaks tunde:)
 
Rexx 06. mai 2011, kl 19.43
tõeline kevadetunne algab siis, kui õitseb toomingas ja pärast kirsi- ja õunapuud.
 
Hulkurkass 06. mai 2011, kl 23.45
keegi kusagil kõrgel ja kaugel on mu palveid kuulda võetud, lubati vihma. kevadvihm on see, mis talvesaasta lõplikult minema uhab. peale vihma lõhnab kõik värskelt.
 
Rexx 06. mai 2011, kl 23.54
pealinnas on ikka vihma tulnud. täna küll mitte. puud juba hiirekõrvul.
diip 07. mai 2011, kl 00.33
Nüüd on jälle veidi soojem olnud. Kevad saab patud andeks, kui oma igava tööriietuse asemel lillelise kleidi selga ajab;)
 
olavsu1 07. mai 2011, kl 22.55
 
olavsu1 08. mai 2011, kl 08.51
 
-frukt- 09. mai 2011, kl 06.40
pole midagi öelda, kevad on end kokku võtnud. täna hommikul hakkas päris palav talvekasukas:)
ja lilli on igasuguseid õitsema hakanud, eesotsas võililledega. igal aastal tegelen mitmeid tunde nende väljajuurimisega, aga igal järgmisel aastal on neid täpselt poole rohkem:(
 
Hulkurkass 09. mai 2011, kl 10.18
hommik imeline! juba eile lõin nurru päikese käes ja pakkisin kohvrid lahti....:)
pluss 16, päike särab, lepikus toimub laulupidu.
kõigile ilusat nädala algust.
fruktile - võililledel on lõbus:)
 
Rexx 09. mai 2011, kl 20.25
ümbruskonnas on mitmeid ärapõlenud nägudega isikuid, kes kangesti köhivad... kevadsoojust peaks tarbima ettevaatlikumalt. aga eks seda ole ju nii kaua oodatud.:))
 
isepäine. 10. mai 2011, kl 13.42
mu esimesed tulbid avanevad....kohe :)
ka esimene kägu on kuuldud :))))))

ilusailusatilusat köigile :))))))))))))9
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!