Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
lõputult samad teemad :(
 
-frukt- 15. september 2011, kl 11.52
nüüd on selgus käes, miks ma eile oma lemmikseriaali vahtides magama jäin:
tuul oli vägev ja ilmselt libastus unekatmati just minu akna taga oma liivakoormaga:(
nüüd vaevlengi teadmatuses, millega lugu lõppes:(
 
-frukt- 15. september 2011, kl 12.08
VagrantCat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> frukt! et tu, pruutus! salatisse:)

nomida see peaks tähendama?
mind kohe kindlasti ei saa vastutusele võtta heade uute ja huvitavate teemade mittetegemises!
sest mul väga palju mõjuvaid põhjusi, mis mind sellest raskest koormast vabastavad, punkt!

(siin on ainult mõned neist: a) minu peas ei ole ühtegi sellist ülearust mõtet, millest teemat arendada, liiatigi veel tasuta...
b)ja isegi kui ma saaks mingi rahalise kompensatsiooni, ikkagi ei oskaks ma välja mõelda midagi, mis KÕIGILE meele järgi oleks.
C)ja isegi kui ma peaks selle välja mõtlema, ei suuda ma seda siia kirja panna kuna olen näinud liigagi palju pealt, kuidas head teemat on eiratud ja hakatud hoopis teemaalgatajat kiusama teemaväliste küsimuste ja sõimuga! kuna minu puhul on tegu ikkagi äärmiselt tundliku natuuriga, siis seda ma üle ei elaks!)
 
VagrantCat 15. september 2011, kl 12.47
hommik imeline!

fruktile: vilets vabandamine on hea vingerdamine või vastupidi...räägi-räägi:)

korraga mahub mu kõrvade vahele MAX 3 mõtet, kaks pakuvad huvi ainult mulle ja kolmas on kaootiline:( virtuaalne maailm on mind sügavalt muutnud, ma juba helendan rohekalt ja näen pimedas.
------------------------------11-11-11
 
-frukt- 15. september 2011, kl 13.43
no näed, vabandusi tuleb nagu küllusesarvest:)

siia sobiks ka kõigi ülejäänute vabandused ritta sättida, siis on teinekord hea sellele teemale viidata kui jälle mõni hm-i sarnane peaks saabuma, ja küsima, miks teemasi pole:)
 
VagrantCat 15. september 2011, kl 15.21
-frukt- Kirjutas:
------------------------------------------------------
> nüüd on selgus käes, miks ma eile oma lemmikseriaa
> li vahtides magama jäin
> nüüd vaevlengi teadmatuses, mille
> ga lugu lõppes:(
---------------------
??? mis on su lemmikseriaal???
momendil on minu konkurentsitu lemmik "troonide mäng".
 
von Freen 15. september 2011, kl 16.52
minu lemmikseriaal on Chuck Norris & Total Gym
 
VagrantCat 15. september 2011, kl 17.35
chuck norris on juba aastaid surnud. surm ei julge talle seda lihtsalt ütlema minna.
 
noh 15. september 2011, kl 18.53
minu lemmiksari om emanuelle:PPPP
 
VagrantCat 15. september 2011, kl 19.13
okeiokei, minu lemmiksari on tegelt vaprad ja ilusad...pole vaja vaadatagi rohkem kui 1x aastas.
põletavaim probleem on ikks ja alati see, et brukk on JÄLLE oma tütre boifrendiga maganud. tervishoiu huvides loodan, et mitte ilma turvalisusmeetmeid kasutusele võtmata.
alissandra 15. september 2011, kl 20.19
Minu lemmikseebikas praegu käib.:)
 
z 15. september 2011, kl 20.27
Mul polegi lemmikseebikat:(
 
VagrantCat 15. september 2011, kl 20.44
nii, alissandra - kättemaksukontor?
z-le: maailm seebikaid täis, tuleb soetada:)

veel 15 minutit ja "winter is coming!"
 
z 15. september 2011, kl 20.47
Talvega on ju aega veel.
 
VagrantCat 15. september 2011, kl 21.03
 
z 15. september 2011, kl 21.14
Selge asi siis talvega:)

"Vaprad ja ilusad" ei meeldinud mulle kohe alguses. Ainult tühi loba, ei mingit tegevust.

Kas ma eksin, et meesmoekunstnikud on enamjaolt homod? Huvitav, kas mõni vapratest ja ilusatest on juba kapist väljunud. Tookord, kui vaadata üritasin, ajasid nad veel naisi taga.
alissandra 15. september 2011, kl 21.22
Kättemaksukontor jah, nüüd vaatan Vale jälgedel, ka hea seriaal.
Ropp-Raivo 15. september 2011, kl 23.53
Sel ajal kui te siin oma seriaalidega kiitlesite, vedelesin mina mõnusasti mullivannis. Pidin järjekordselt tõdema, et mullivann on eelmänguks ja suksutamiseks üks parimaid kohti:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 16.09.2011 22.04.
 
hm 27. september 2011, kl 13.56
virisesite,mis virisesite minuga, AGA nädalaga on rohkem teemasid tulnud kui poole aastaga. vahvat kirjutamise ja lugemise sügist kõigile :)))))))))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!