Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetud
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.39
Ega rohkem ei pärigi, võin ise olla samas olukorras kolmes nahas. Kas oleksid nõus minuga tulevikus kirjutama kui jätaksin oma e-maili aadressi?
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.39
Mati peaks interneeduse juhtme kiiresti välja tõmbama seinast ja ütlema, et arve on maksmata. Ju siis võeti netindusefärk ära ja nüüd naised kebige kiiresti voodisse mu külgi soojendama!:pp
 
Mati 03. jaanuar 2012, kl 01.40
pole mulle mingit jama enam vaja ...
võtan ka padja ja lehva lehva vanad krõhvad
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.41
nii palju siis matist ja kurameerimisest
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.42
Kulla Mati sa ei teagi kui vanad me oleme, mina olen selles kindel, et olen sinust palju noorem, nii et nuusuta kõigepealt oma ninaalust.
 
Tuti 03. jaanuar 2012, kl 01.43
Mis täna teoksil?
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.44
Aili, ära ühest liba matist nii palju ka erutu, tuleb uus ja hullem ja kui veel natuke ootad, tuleb vana tagasi.
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.45
Vaat see on nüüd küll põrutav pakkumine, Aili.
Mul pole sinu vastu absoluutselt mitte midagi (oled sümpaatne inimene), aga pean nüüd siin tõe avaldama ja ütlema, et ma olen ennast pika aja jooksul siia-sinna oimetuks kirjutanud. Seega, mingeid lisakohustusi sellel alal juurde ei soovi.:p Vabandust, kui see minu väljaöeldu sind kuidagi riivab.

Oma meiliaadressi võid siia ju panna küll kui söandad, sest siin võib olla keegi lugemas (mitte kommenteerimas hetkel), kes hea meelega haaraks kinni võimalusest sinuga suhelda. Iial ei või teada.

Head ööd kõigile!
 
Mati 03. jaanuar 2012, kl 01.47
kohe sain aru, et see Aili on 1 kibestunud vanamoor....
rõhk on sõnal VANA :))))
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.48
C*
Ega mind see lollitamine tegelikult ei huvita aga jutu jätkuks hea seegi.
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.49
õnneks olin minagi muude ettevalmistuste käigus varunud lusikatäie suhkrut ja kolm tilka koirohtu, matide peale ei saa ju loota, nüüd õige aeg see endale sisse võtta ja unenägudesse minna
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.51
mati, ära siin hõika enam midagi, see koirohu ja suhkru koikteil ei mõju kaua ja sinu teenetest ma ei loobu
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.54
Tänan kõiki vestlejaid olge tublid ja edu Teile.
Head ööd
 
noh 04. jaanuar 2012, kl 12.57
nagu ma näen...kirjutab keegi minust...et ma ei tea, mis mind õnnelikuks teeb:P kas too küsija ise oskab täpselt punkti pealt välja tuua konkreetsed soovid, mis teda õnnelikuks teeb?..või ongi nii õnnelik, et enam midagi muud pole vaja? ..jääks siis huviga vastust ootama..........no ma arvan, et mulle piisab sellest, et mulle lähedaste ja kallite inimestega on kõik korras ja neil hästi läheb:P
aga rikkusest...vanadusega kaasnevad rikkused nagunii- hõbe juustes, kuld hammastes, kivid neerudes, suhkur veres, raud arterites ja need lõppematud gaasivarud.....ja mis on üks tühine miljon (mida mina soovin) selle rikkuse kõrval...kuigi, ega minagi nendest rikkustest ilma jää...aga seni kasutaks küll seda tühist miljonit nii kaua:P..pole ju seda palju tahetud:PPP
 
-frukt- 06. jaanuar 2012, kl 18.37
kui keegi oleks kolm aastat tagasi küsinud, mis mind õnnelikuks teeb, oleks kõhklematult vastanud: üks korralik talv lume ja külmaga.
aga nüüd...kaks aastat vägevat talve on mind täielikult muutnud: nüüd olen õnnelik, et lund pole, missiis, et uputab:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!