Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Uks
 
mõttetu 13. mai 2012, kl 11.37
olen ütlemata tänulik, et minu mõttevälgatust on võtnud suisa teaduste doktor kommenteerida.:)
pealeselle veel noh isiklikult ja koguni panter!
enda "kaitseks" võiks lisada, et pole kunagi millestki kättesaamatust unistanud.ikka oma võimaluste piires.
teoorias olen end pisut harinud ja selle põhjal ei tohi jääda liiga pikaks paigale, vaid peab edasi liikuma e. arenema. armastan mugavat elu ja vat see on nüüd koht, kust on raske edasi minna:(
 
mõttetu 13. mai 2012, kl 11.41
Rexile- nüüd saavad kõik uudishimulikud uurida, mis selle paberilehe peale on kirjutatud, ja omi mõtteid selle kohta avaldada. just niikaua kui saabub keegi ülikorralik ja selle prügikasti poole teele läkitab...
 
noh 13. mai 2012, kl 12.11
olge nüüd , tüdrukud:P...mina ei ironiseeri siin kedagi...täpselt nii mõtlesingi, nagu kirjutasin...hea lugu oli, kui sellesse süveneda...elutarkust, ma ütlen on selles palju...vat seepärast ma ütlesingi, et teaduste doktor kirjanud...ei ole üldse halvaga öeldud
 
Rexx 13. mai 2012, kl 12.45
mitte prügikasti ei peaks seda paberit panema vaid sellesse pappkasti tagasi. põrandale vedelema jäetud asjad võivad eksikombel tõesti prügikasti sattuda. seda me ju ei tahaks.:)
 
Rexx 13. mai 2012, kl 12.47
uudishimulikud võiksid nüüd ise ka minna selle pappkasti sisu revideerima.:))) mine tea, mida põnevat sealt leida võib. uks on ju kõigile avatud.
 
uudistaja 19. mai 2012, kl 15.56
Kolme päeva järel, lähevad kala ja külaline tihti halvaks.
 
uudistaja 19. mai 2012, kl 16.00
Raamatukogudes räägivad surnute surematud vaimud.
 
uudistaja 19. mai 2012, kl 16.09
Tekst veel ühelt lehelt:)
Tark käsutab oma tundeid, rumal kuuletub neile.
 
uudistaja 19. mai 2012, kl 16.13
Ajad mööduvad, nagu voolav vesi.
 
Rexx 19. mai 2012, kl 23.04
palju põnevaid leide on siia kirja pandud, aga ma olen kindel, et seal on neid veel küll ja küll.:)
 
ühelt lehelt 20. mai 2012, kl 19.27
Paljud inimesed teavad palju, igaüks teab midagi, kuid keegi ei tea kõike.
 
teiselt lehelt 20. mai 2012, kl 19.29
Inimese jutt näitab tema iseloomu ja sisemist loomust.
 
luitunud paberilt 20. mai 2012, kl 19.31
Vanurit ümbritseb palju ebamugavusi.
Vanadus on juba ise haigus.
 
luitunud paberilt 20. mai 2012, kl 19.31
Surm teeb kõik võrdseks.
 
leht 20. mai 2012, kl 19.43
siia võib terve aforismide kogu ümber kirjutada!
 
* 20. mai 2012, kl 19.54
Ainult parimad:)
 
Möödun vaikselt 20. mai 2012, kl 20.06
Uks käib edasi-tagasi ja ei kriiksugi täna niimoodi nagu esimesel korral. Tolmust pole kübetki järel ja see valgusallikas kõrgel pea kohal on loojuva päikese kuma, mis katuseaknast veel sisse paistab. Ei olegi tuhmunud lamp, mis mind esimesel korral siin valgustas.

Nagu näha on teisedki avastanud selle pappkarbi paberitega ja usinalt sealt leitud tarkuseteri siia puistanud. Ma arvan, et täna ma ise siis sinna karbi poole ei küünita. Liiga palju tarkust korraga pole ka hea, vana pea ei suuda seda kõike vastu võtta.
 
* 21. mai 2012, kl 06.38
Jooksen kiiresti toast läbi. See on see koht, kus tuleb tahtmine teada, mis on järgmisel paberil:)
Vir bonus est animal rärum.
Hea inimene on haruldane olend.
 
Nii ongi 21. mai 2012, kl 06.53
Nüüd on lisaks luule-, muusika-, jutu-, nuputamise- ja naljateemale ( hetkel esiviisik! ) ka aforismiteema olemas. Aga need kõik ei päästa hääbunud nurka.
Mida järgmiseks?
 
* 21. mai 2012, kl 07.00
Järgmiseks võiksid meile stripata näiteks @ nii ongi:)
 
cato blanco jne 21. mai 2012, kl 15.49
hitler on surnud.
stalin on surnud.
ja mina ei tunne end ka kuigi hästi:))
*************************
ma ei tea, kuidas teil aga minu draakoniaasta on olnud ju-be......
 
noh 21. mai 2012, kl 21.18
meil on üldiselt hästi, kui mitte arvestada ühte suurt kaotust....
 
noh 21. mai 2012, kl 21.25
ooda, ma panen kah nüüd ühe mõttetera....üks päev ja üks pääsuke ei too veel kevadet
 
Rexx 21. mai 2012, kl 22.04
mul õnneks pole veel väga ju-be olnud küll.(ptüi-ptüi-ptüi üle vasaku õla, et ära ei sõnaks):))))

aga miks ei võiks olla siin üks mõtteterade nurgake?

minu poolt ka üks:

Tarkuse kunst seisneb teadmises, mida kahe silma vahele jätta./William James/
 
noh 22. mai 2012, kl 06.16
näd mulle meeldivad sellised mõtteterad...öeldakse paari sõnaga vägagi oluline asi ära ja ei mingit mökutamist pikalt:P
võtame siis järgmise:
suures linnas valitseb suur üksindus.
samas suurelinna elanikud võiksid nüüd siinkohal anda poolthääl või vastuhääl....minu mõningate väikeste kogemuste põhjal on see tõesti nii...mingid suured hooned., vaatad naabri aknast sisse...ja tunnedki seda naabrit ainult sellest, mis kell ta tule kustutab, või mis kell see põlema pannasse:P
alissandra 22. mai 2012, kl 08.33
Kas siis peab kõiki tundma? Suure koha eelis ongi see, et keegi sind ei tunne, keegi sust külajutte ei räägi jne. Väikeses paigas on aga teadjaid ja rääkijaid nii palju, et vahel hakka ise ka uskuma seda, mida sinust räägitakse.
 
Rexx 22. mai 2012, kl 09.04
jah, see on sul noh küll õige mõttetera - suures linnas võib inimene end väga üksikuna tunda. ja anonüümsus on rohkem garanteeritud kui delfis:)))
 
endine pliks 22. mai 2012, kl 12.47
ja hää on seal, kus meid ei ole...nii metsas kui päälinnas elanuna :)
 
MR 22. mai 2012, kl 15.08
Kirjutage siia William Faulkneri mõtteteri.
Aitäh!:)))
 
aga palun :P 22. mai 2012, kl 16.07
http://www.brainyquote.com/quotes/authors/w/william_faulkner.html
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!