Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
Pixie 24. mai 2014, kl 16.31
Tänane päevapakkumine - suitsutatud angersäga.
Olete proovinud? Proovige ja te ei kahetse, väga hea kala.
--------------------------
Eesti miljon ja pisike koma rahvaarvu juures võtta vastu seadus, mis võimaldab mitmel protsendil meie elanikkonnast oma kooselu seadustada....????
Midagi on sellel pildil väga valesti.
 
p. 25. mai 2014, kl 09.54
Ma ei suuda valida, keda valida.

Vali, vali, vali, vali mind!

Kui te ei tea, keda valida, siis ärge püüdkegi leida parimat kandidaati.
Andke hääl sellele, kes teeb vähim kahju.

Valida on lihtne - alguses sai seda teha isegi voodis!

Sotsid tahaksid ära keelata rikkad, reformikad aga vaesed.

Üksikkandidaadid on tublid - igaüks neist toetab valimiste eelarvet summaga, mis tavainimese jaoks pole niisama raisata.

--------------------------------------
Angersäga! Ära aja isu peale!:D
 
p. 31. mai 2014, kl 11.58
Suveks kõik vormi!
Bikiinivormi enam ei jõua, uus eesmärk on keeksivorm.

Kerge on raske olla
ja
raske on kergeks saada.

Skulptorite lauluke
"Kui sul kuju hea, siis püüa seda teistelegi näidata."
 
p. 04. juuni 2014, kl 10.10
Romantiline vahepala

Ärge seda siiski järele tehke!
Sina, mina, päikeseloojang, rand, vein, suudlus, alajahtumine, kiirabi, Mustamäe, viiul, Peetrus.
diip 05. juuni 2014, kl 00.38
Angersäga on nii kahtlane kala. Kas rohkem säga või angerjas? Angerjas on liiga rasvane, säga pole ma söönud.
 
p. 05. juuni 2014, kl 10.23
Kui tahate kaalus alla võtta, siis on kõige tähtsam magamine. Kui õigel ajal unele ei jää, siis söötegi ennast paksuks.

Kui tahate aga kaalus juurde võtta, siis tallake trenažöör-jalgrattal pedaale tagurpidi.
 
Pixie 06. juuni 2014, kl 19.44
Ma pakuks välja, et homme on laupäev.

Sumo-dieet.
Hommikul hops! maast lahti ja jooksuga tööle. Ja jummala eest, mitte midagi süüa ei tohi. Järgnevad 8 tundi töö-töö-töö, tore, kui füüsilist jõudu nõudev.
Õhtul süüa, palju ja head, soovitatavalt koos õllega, ohtra õllega, rahulikus tempos ja heade sõprade seltskonnas.
Siis tuttu.

Ja te näete, kuidas kaal kiljatab. Õudusest.
----------------------
Angersägast - näeb välja nagu säga. marineerituna on äravahetamiseni sarnane marineeritud angerjaga, puhastada on sama lihtne kui suitsuturska...eeee....misveel?....no ei ole rasvane, ei ole.

Hoidke laatadel silmad lahti. :)
 
p. 06. juuni 2014, kl 20.02
Tööl käimisel on kolm kõva plussi - igas nädalas on reede, igas kuus palgapäev ja igal aastal puhkus.
 
Pixie 06. juuni 2014, kl 20.14
Reede ongi see kõige toredam nädalapäev. Laupäeviti saab mõtlemise välja lülitada, pühapäev toob mõtted tagasi kuhu? - esmaspäeva peale.
Kolmapäev on ka tore päev - pool nädalast on möödas!
diip 06. juuni 2014, kl 22.04
Reedesel päeval pidavat rike sees olema. Ma ei ole kunagi reedeti suitsetamist maha jätnud, sest siis niikuinii ei tule välja;)
 
sõna sekka 07. juuni 2014, kl 10.14
Ilmselt on asi selles, et nädalavahetusel võib ette tulla igasuguseid ettenägematuid olukordi ja inimesi, kes sinu reedel hästi planeeritud ja paika pandud plaanid kõik vussi keeravad.

Esmaspäev on paljude jaoks uue nädala algus ja seega märgilise tähendusega ning palju lihtsam on alustada uue nädala esimesel päeval oma uue elu esimest päeva.:))
 
?? 10. juuni 2014, kl 21.22
ää olete koolend kõik või?
diip 10. juuni 2014, kl 21.27
Vaevalt küll, lihtsalt pea on tühi;)

Eks ole suvi väljas, rohelus, soe ilm ja vahepeal vihmakest ja kõuekest. Varsti algab jalgpall. Mis elul viga? Puhkustki kena oodata.
 
c*) 10. juuni 2014, kl 23.09
lõpnud, mis lõpnud jah ;-D diibile võiks vastu vaielda, kui vaid viitsiks. ainuke vutt, mis tarbida aitab on mooritud vutt, kõik ülejäänud suleliste ja karvaste võidujooksud jäägu teistele. mmm...1,5 nädalat veel ja ongi puh-kus! :-D
 
jah 10. juuni 2014, kl 23.17
mooritud vutt elik lõpnud vutt.:) parimast parim.

island-island, on nii vähe õnneks vaja - tühja pääd ja jalkat hääd.:))
 
p. 11. juuni 2014, kl 10.31
Kui teil on juba kolmandat päeva järjest tööl käimisest siiber, siis on järelikult käes kolmapäev.
.......................................................

Päevaküsimus
Las Vegas, Monte Carlo, Monaco ja …. ?
Lõpeta loetelu. Kuidas tundub?:)
 
ja 11. juuni 2014, kl 12.56
...Tallinn.
See puudutab seda Hamburgis vastu võetud seadust ilmselt.:)
 
noh 11. juuni 2014, kl 21.13
ei ole miskit lõpnud...mina näiteks sebin Kiirega...uued ajad ...uued moed:PPPpeab ajaga kaasas käima:PPPPPP
 
nohile 11. juuni 2014, kl 22.46
Ühel hetkel see Kiire paneb oma kontsa sulle kõri peale ja palun väga sulle uusi aegu ning kombeid.:)) Hea kui hing sisse jääb.
 
c*) 11. juuni 2014, kl 23.23
küllap kiir teab mis teeb ja valitseb tundeid seni, kuni sebimine pole seadlustatud. ainult, et millal see juhtub, kui juhtub, teab vaid riigikogu. seniks aga hoidke leivad eraldi kapis ;-D
diip 12. juuni 2014, kl 01.42
Keegi ütles, et Arno Tali olevat puhta homo. Kui nii mõelda... Eks ta saanud alati kurjaks, kui keegi Teelet vaatas. Selge see, Arno tahtis ise poistega "plaani pidada", aga kõik sörkisid Teele sabas:(
 
c*) 12. juuni 2014, kl 06.32
jebedijee, brasiillane on ikkagi eestlane, 22 meest hakkavad palli taga ajama öösiti või hommikul vara valges :-D
diip 12. juuni 2014, kl 22.33
Õlled külmas ja šokolaad laual, kohe hakkab pihta:)
 
p. 13. juuni 2014, kl 19.23
- “Keegi ütles, et Arno Tali olevat puhta homo.” -

Ei ole siin ilmas õiglust, ei ole!
See meie esigei, kes kangesti omasooiharate võrdsuse eest võitleb, võiks ise ka inimesi võrdselt kohelda. Mis ealine valik see olgu!
Miks ainult Arno on homo? Aga õpetaja Laur? Aga köster? Kellamees Lible? Kus nende naised olid? Äkki ma ei mäleta päris täpselt…?
Et Arno lõpetas oma elupäevad endale kedagi leidmata?
Vanasti nimetati üksikuks jäänud mehi vanapoisteks, tänapäeval siis geiks…. hmh….
Diibi selgitus avab täiesti uue tahu, miks ainult Arnot sellest seltskonnast homoks võib pidada.:D

………………………………………………………………………………
Las Vegas, Monte Carlo, Monaco ja … muidugi Tallinn.
Miks meie pealinn maailma kolme suurima mängupõrgu sappa on haagitud, sellest ma aru ei saa.
Tundub uskumatu! Lausa jabur.
diip 19. juuni 2014, kl 01.54
Ah, see Arno jahmerdas naistega liigagi palju. Ma ikka lootsin, et tast rohkem asja saab. Mõni viiulikunstnik või minister.
la-femme 20. juuni 2014, kl 21.11
Pohmelli käes piinles üks kaan:
“Oh tuleks kord ometi jaan
ja langeks mu ette
paar joodikut vette!
Peaparandust viimaks siis saan.”

A. Itskok
 
p. 25. juuni 2014, kl 10.23
Kesknädal ilmamuutust ei too.
 
p. 26. juuni 2014, kl 10.37
Loe midagi!

Kui sa pole kolm päeva midagi lugenud, muutub su jutt igavaks.
Hiina vanasõna
 
c*) 26. juuni 2014, kl 11.13
kui sa pole kolm päeva midagi lugenud, ei loe sa nii peagi
kohalik vanasõna
 
Pixie 27. juuni 2014, kl 14.02
Tänane päevapakkumine:
maasikad legaalse narkootikumiga, st. suhkruga.
pakuks juurde veel jooki, mis alla 3-aastastele keelatud, st. poepiima.

elu läheb hulluks kätte ära, kas pole?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!