Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Head talve algust!
 
Arve Ametnik 29. aprill 2017, kl 17.26
Veelkord head talve ja head libisemist!:)
 
justnimelt 29. aprill 2017, kl 17.32
tahtsingi samuti kõiki tervitada saabunud lumetormi puhul, tere, aprillilõpu lumi!
 
Mulk 29. aprill 2017, kl 20.53
Mulgimaal, siin on hää elada...
Ei mingit tormi, ei mingit lund? Puude ladvad praegu vaevu liiguvad, päeval oli täiesti tuuletu; lund ka pole, kogu aeg sadas vihma, nüüd on seegi lakanud.
Aga kellel on talve ja lund, sellele head libisemist! Ärge ainult luid ära murdke!
 
Mulk 29. aprill 2017, kl 20.56
Eh, see küsimärk esimese lause lõppu tuli küll kogemata, ikka rõõmus hüüatus on!
 
Arve Ametnik 29. aprill 2017, kl 21.33
Kas endine J56Vil või? Tore kuulda!
Ja kui ei ole, siis ikkagi tore kuulda!
 
kevadine lumi 29. aprill 2017, kl 22.22
on nagu esimene armumine, väga õrn ja täis lootusi, ent sulab ja maa saab väetist sellest.
 
Arve Ametnik 29. aprill 2017, kl 22.35
Tore keskkevadine elamus. Rändlinnud on segaduses, et mis ja kus. Kahju neist.
 
Mulk 30. aprill 2017, kl 08.34
AA,
tore kuulda muidugi, minul samuti, oleme ju varem kohtunud!:) Seega endine küll, aga mitte see, kes välja pakutud.

Mida siis tänane ilm meile toob? Kas liugu lasta ka saab?
Meil on praegu sademeteta, õrn tuuleõhk on hellitamas puude latvu, kuid rünkjad pilved sõuavad üsna mõõduka kiirusega üle taevalae.
 
Arve Ametnik 30. aprill 2017, kl 11.39
Saab ikka. Omal ajal, kui isaga suvilat ehitasime, siis sai aeda veetud meeletu hulk teedeehitusest kooritud pinnast igasuguste peenarde ja ma ei saanudki aru, mille kõige jaoks. See on selline savimuld ja ei ta lase vett läbi ja kui see põhjani ära külmab, siis on rohke lumega talve puhul juuni alguseni lumi maas. Kui randa lähen, siis panen kasuka väravaposti külge rippuma.
 
sulanud 30. aprill 2017, kl 21.04
nii väheseks teda oligi.
rändlindudest, ma pole veel lõpetanud toitmist, värvilised linnud on ohakalind, põhjavint ja metsvint ning lepalind, kes koos siisikeste, rohevintide ja sini- ning rasvatihastega praegu hoolega endid pesitsusvormi püüavad viia.
tahaks neid kohe kauem uurida.
kevad.
 
Arve Ametnik 30. aprill 2017, kl 23.26
Lumi veel sulanud ei ole. See polnud päris kadunud ka enne eilset.
Veebruaris käisin puhkusel, siis olid aias rasvatihased, sinitihased, tutttihased, leevikesed käisid vaid korra, puukoristaja, paar sooja talve tõttu paigale jäänud musträstast, paar pasknääri, harakaid oli kolm, suurkirjurähn, seal oli vahel teisigi, aga ma ei jõudnud lindude välimäärajat alati toast tuua. Aias ainukesed pesitsejad on suitsupääsukesed.
 
volbriöö! 01. mai 2017, kl 02.39
Minul sellist valikut ei ole, see näitab aga, et sina pole kesklinnast.
Tutt-tihast, pasknääri ja suurkirjurähni pole ma siin näinudki, teisi küll.
Kükitan küünarnukid aknalaual ja binokliga uurin, uue linnuga alustan uue uuringuga, viimane oligi põhjavint.

Tegin söögilaua ise, sellise madala praoga, kuhu musträstas, kuldnokk ega tuvi sisse ei mahu ja välja ei raputa. Tuvid on tüütud kallutajad.
 
volbriöö! 01. mai 2017, kl 02.43
Suitsupääsukesi ei ole samuti.
 
Raadiost kuuldud 01. mai 2017, kl 09.27
Jutustab sisearhitekt I-E.S.

Oli ilus sügisene päev, selge taevas ja looduses hästi ilusad värvid. Istusin Klooga järve taga tolmuse külavahetee ääres ja maalisin akvarelli. Üks väike poiss tuli, ranits seljas ja jäi seisma.
"Tere, tädi!"
"Tere, tere!"
Vaatab, vaatab ja küsib:"Tädi, mis te siin teete?"
"Maalin akvarelli, nii ilus ilm on."
Vaatab veel ja küsib siis:"Aga tädi, kas teil fotoaparaati ei ole või?"
 
Mulk 01. mai 2017, kl 10.48
Kevadpühad on möödas.
Kena kevadpüha!:)

Umbes nii nagu Louis XIII ja Louis XIV ajal - kuningas on surnud, elagu kuningas!
 
Arve Ametnik 01. mai 2017, kl 11.37
Ilusat päeva kõigile vapratele kirjutajatele-lugejatele!) Mul veel maja taga saab lume peale jälgi jätta.
Räägitakse, et kevad on hilinenud, kuid minu arvates oli varemalt päris tihti sel ajal viimased lumeriismed metsa all.
Seitsmendas klassis oli harukordselt soe kevade algus. 1. aprillil algas koolivaheaeg ja läksime pärast tunnistuste saamist Harku järve ujuma. Kulus paar päeva ja tuli taas lumetorm.
Kõik kordub.
 
Kus on 01. mai 2017, kl 18.59
Kus on Vihmapiisk, meil juba tünnitäis vihmavett?
 
Arve Ametnik 01. mai 2017, kl 19.15
Kas sa tünnist vaatasid?)
 
Kus on 02. mai 2017, kl 14.40
Tünnis on vist Lumehelbekese soojaaja sugukond :))
Vihmapiisk igastahes ei vasta.:)
 
?? 02. mai 2017, kl 19.45
Äkki oli sul vale number?
Või siis ei julge ta end sellise ilmaga näole anda - auraks kohe ära.
 
mnjaa 02. mai 2017, kl 19.49
See võib tõele lähedal olla, polegi sellist kuuma veel sellel aastal olnud. :))
 
lumehelves 11. mai 2017, kl 14.38
Trill-lall-laa... ja trall-lall-laa
küll on tore liuelda
horisontaalis
diagonaalis
vertikaalis

kenal maikuu päeval
kui maa on lumekirju
ja taevas hall
ning vaata! ....
juba paistab päike
kõik on jälle selge
ja helge
ning
rohuliblel sätendavad
veepiisad

elu on ilus!
 
lumehelves 11. mai 2017, kl 14.44
AA,
kus oled sa?
Tule minuga kohtuma!
 
Arve Ametnik 11. mai 2017, kl 15.15
Oi-oi, lumehelves:)
Kas tood talvesõnumeid?
Olid kaua kadunud. Käisin tihti õues vaatamas.
 
lumehelves 11. mai 2017, kl 15.30
Oi-oi, AA, milline üllatus,
see käis küll kähku,
et näen juba sind!
Kas sa üldse ära oled olnudki
või ootasid kogu aeg mind?

Jah, ma toon talvesõnumeid,
ütlesin ju sulle, et olen igavene.
 
Arve Ametnik 11. mai 2017, kl 16.03
Ikka ootasin.
Alati olid kaasas ka siis, kui sind näha polnud.
Rõõm:)
 
tuleb-tuleb 11. mai 2017, kl 22.00
Taevake, mis siin toimub? Olen puha ära ehmatatud, kas nii jääbki?
Väga võõras, oih, ma puha sõnatu.

Külma kevade tervitused! Puud veel raagus, aga tulbid juba õitsevad. Veider.
 
tuleb-tuleb 12. mai 2017, kl 00.00
Mingid tühised 1,5 kuud oled "ilmast ära" ja uskumatu pilt, tunnen end olevat tulnukas. Kõik on tundmatuseni muutunud, eurovisioongi pole õiget nägu...
Kummaline.
 
Arve Ametnik 25. mai 2017, kl 00.59
Eurovisioonist peaaegu toibununa märkan, et ka suvi on käega katsuda ja unetud veedavad ärveloleku aja õues aiatöid tehes, et isegi pimedaks ei märgata tuppa tulla.
 
Karvask 25. mai 2017, kl 21.00
Unetud teevad järjepidevalt 24/7-365 tööd, nad ju unetud. Ja naistekasse pole võimalik tulla.
Vist nii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!