Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
noh 06. veebruar 2018, kl 06.08
jänkul on muidugi selles mõttes õigus...kolmandajärguline jääb tegemata...no tõesti, kui ikka näed, et pole vaja ennast sellega koormata...ja saab ka ilma selleta hakkama...vat siis jääbki ära....aga teisejärgulise...mitte küll ehk enam 5 aga neljale kindlasti:P kolmega veel ei hakkaks riskima...ehk kunagi hiljem:PP
 
hehee 06. veebruar 2018, kl 10.51
juku ja mati liivakastis arutamas, kuidas nad pinsieas liivalosse ehitavad.
 
noh 06. veebruar 2018, kl 18.13
kaugel see pinsiiga enam on..10a on siin mööda läinud nagu linnulennul..mis see kümme enam ära ole..ja unistada ikka võib:P
 
hehee 06. veebruar 2018, kl 18.58
kas ahvatleb 10 aasta pärast liivakastis losse-kooke vormida või teeks suure inimese asju?
 
hehee 06. veebruar 2018, kl 19.12
kes selle targa mõtte ütles, et unistama peab suurelt!
teie jänkuga lorate pinsieast poisikese vaatepunktist.

f.jüssi oli 25, kui rabas lõkkesilma ääres istudes enda sisemist mina ehitamas käis, st mõtiskles elu ja inimeste üle, kujundas oma põhimõtteid.

st vanus ei loe, Kihnu Virvel on rõõmu küllaga ehkki elutee pole olnud afalt.
 
noh 06. veebruar 2018, kl 19.20
minu arust jänku pole poole sõnagagi pinsist rääkinud..tal sinna pikk tee veel:P..ja kes on öelnud..et ma nutan ja halan...midagi seesugust pole olnud:Pja pealegi..oma mõtteid kõiki ei pea siia tooma..mõni võib omale ka jääda aga huvitav oleks teada, millest siin kirjutama peaks..ehhee arvates?
 
hehee 06. veebruar 2018, kl 20.31
arvates siin võikski rõõmsalt naljatleda ja aastate möödudes on naerutuju parem, sest nooreea kohustused olla sellele plikale meele järele või võtta alla 2,5 kg, et tollele poisile meeldida - see kõik on seljataga, nüüd saab nautida vabadust - olla ise ise.
 
c*) 07. veebruar 2018, kl 03.22
on aga imelik arusaam, nagu noorest peast ei võikski olla mina ise ja vabadust nautida? mitte keegi ei pane sind kinni millegagi, mida sa ise teha ei taha. kui lapsi ei taha, siis sa neid endale ei soeta, kui tööd teha ei taha, siis sa seda lihtsalt ei tee, leiad teistsuguse äraelamise viisi jne jne. samas, kui aga on töö ja lapsed, ega see siis tähenda seda, et nüüd oled "kinni" või tähendabki??? ja milles seisneb pinsiealise vabadus? kas selles, et liigub vaevalisemalt aga unistab suuremalt? :-D
 
noh 07. veebruar 2018, kl 04.34
johhaidii...ma pole kunagi midagi teinud selleks...et kellegile meeldida:P ja see on see..et kui meeldid...siis meeldidki..ja kui ei meeldi..siis lihtsalt ei meeldi...võta või kümme kilo alla või juurde:PPPvärvid pea siniseks või lillaks...see ka ei aita:PPja pealegi arvan..et nooremad on ikkagi lõbusemad ja energilisemad...ka naljatlemiseks:Pmis muidugi ei keela ka vanematel nalja teha...aga see on ka see, et ega käsu peale ei tule midagi:PP
 
c*) 07. veebruar 2018, kl 05.30
selle meeldimise ja mitte meeldimisega on sootuks teised lood, kui ikka ühele meeldib, siis see pingutab või silmad kuklasse kokku ja kergitab olematu lipsu sirgeks, kui linnutiiva või siis kohendab olematut sonksi kõrgemaks, kui eiffeli torni :-D nali sõltub aga soolikast, seda vähemalt minu meelest. kui pikk, kui käänuline või on ta hoopistükkis umbes ;-) on noori, kes ei mõista ja vanu, kelle juttust ei või veeranditki uskuda
 
c*) 07. veebruar 2018, kl 05.37
ps. ja jahihooajal värvitakse pea kasvõi roheliseks ja pasun kärts punaseks, et märgataks... ja keegi ikka märkab, see kindlamast kindlam :-D
 
noh 07. veebruar 2018, kl 06.09
märkamine märkamiseks aga...supipoti kaas ei sobi magustoidu potile või vastupidi..pinguta kuda tahad:PPP
 
c*) 07. veebruar 2018, kl 06.17
kui vaja, lendab kana ka mesipuusse :-D
 
Nostalgik 07. veebruar 2018, kl 18.52
Noorusearmastus on tugevaim.

Õnn

Õnn ei tule mündist,
mis kaevu põhja heidetud,
õnn vajab südamesooja,
mis jagatud, mitte peidetud.

Hoia süda alati kuum,
las ta olla kui tuline ääs,
nii teed õnnelikuks need,
kel on su südamesse pääs.

Tauno Rahnu
 
vvja 07. veebruar 2018, kl 20.23
põikab ka vanasse tuttavasse sanatooriumisse korra sisse tervitades, poetades kastitäie šampanjat vanale heale kaardiväele, kes omal ajal olid toeks, kui unetus piinas ja ööd olid hirmus mustad.
eriti hea vaadata Nostalgikuid, kel meel endiselt luulelainel ja mõtted nooruses ning vanuski pole vitaalsust veel murdnud:)

Armasta noorust!
Armasta elu!
Ära unusta sõpra
kes oli kord sinul!
 
Nostalgik 07. veebruar 2018, kl 22.36
Nostalgik ei saagi unustada, ta ju nostalgitseb!
:-DD


Ammu on läinud luiged,
ammu on läinud haned.
Taevas on lage.
Õuevärava vahelt
välja suurele teele
kihutab peata kukk.
Kuhu sa pimevaim tormad?
Kuhu sa sõge tikud?
Talve eest enam ei page.
Hoidke nüüd üksteisest kinni!
Hoidke ja armastage!
/Joel Sang/
 
jänku 10. veebruar 2018, kl 19.52
Mälu on küll kehvake, aga no püüame mitte unustada;)
 
c*) 13. veebruar 2018, kl 08.45
mäletate ikka, täna tuleb hoolitseda selle eest, et voodipesu kokku ei tõmbaks ;-)
 
MP 13. veebruar 2018, kl 18.44
Kuidas seda teed?
 
c*) 13. veebruar 2018, kl 21.27
kelguga ;-D
 
MP 13. veebruar 2018, kl 21.32
Tore, kui nii lihtsalt saab ;)
 
c*) 13. veebruar 2018, kl 21.35
ise ei tohi asju keeruliseks mõelda. aga mis variant sul siis peas keerles? venitamine, sikutamine, siilud vahele ja otsa? :-D
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 03.22
et minu jutt monoloogiks ei kisuks, paneks siia koos sõbrapäeva soovidega, lugu lustipilli https://www.youtube.com/watch?v=PWMWceeQ2yI

üleüldse näikse, et kukk unetuid äratada suurt ei suutnud, nüüd jääb vaid loota koera peale, et see unetuid valvaks ;-)
 
noh 14. veebruar 2018, kl 03.37
kuked veel magavad..sest päikesekiired pole oma tööd alustanud..aga unetud..on juba unetud:P
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 03.53
eks ta ole juba vana kukk ka, viimast päeva võimul, hääl unetute äratamisest kähedaks karjutud, sabasuled sahistamisest ammu sorgu vajunud, ei ole teisel enam ilu ega nägu...a vaata koer, see hoopis teine loom. tuleb istub, lamab ja muudkui valvab ja valvab ;-D
 
noh 14. veebruar 2018, kl 03.58
ega kui see koergi vanaks saab...arvad...et tal veel siis ilu on..karv pulstund takjates püherdamisest...no ja muud vead ka veel takka otsa:P
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 04.02
koeraga on terike kindlam, see vanast peast enam uusi trikke ei õpi. kukest ei või iial teada, leiab eneses äkki viimased varud üles ja kukub teisi õpetama või midagi veel hullemat tegema ;-D
 
noh 14. veebruar 2018, kl 04.05
mina selles nii kindel ei oleks....vanuigi võivad kõik ära pöörata:PP
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 04.08
:-DD seda ma tegelikult üritasingi öelda, et kukk läks lolliks, koer jätkab ja siga, see peaks lõpetama ;-D
 
noh 14. veebruar 2018, kl 04.11
selle peale ei oska ma midagi öelda:PPP
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!