Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Vana olija 08. september 2018, kl 21.09
Täna tuleks ka kellelgi öelda 'ööd', siis saaks unetuid süüdistada juba lobamokluses.:)
 
End Ine 08. september 2018, kl 21.46
Homsest pidavat jahedamaks minema.

Metsas pidavat palju puravikke olema, mina kardan puuke. :-(
diip 09. september 2018, kl 14.23
Täna tundub ikka üsna soe
 
End Ine 09. september 2018, kl 21.12
Oli soe tõesti ja täitsa mõnus.

Hulk rahvast käis jooksmas, pool Tallinna oli jooksjaid täis, päris tore vaadata. Ise olen laisk ja tugitoolisportlane :-)
diip 11. september 2018, kl 17.36
Täna on vihmane, müristab ka
 
c*) 11. september 2018, kl 19.02
tubli diip! üritad kadunukest elus hoida :-)
 
näh 11. september 2018, kl 19.29
täna pole piiskagi vihma tulnud ja müristamist ka kuulda pole olnud, . . . mh, aga võibolla on mu silmanägemine viletsaks ja kõrvakuulmine tuhmiks jäänud. :-)
diip 11. september 2018, kl 19.30
Ei tea midagi. Eks vanemad piiluvad ja uuemad tulevad. Küll siin ikka midagi toimub.
 
noh 11. september 2018, kl 20.02
kui just peab rääkima..siis ilmast ikka...igatahes mürisatas ja sada..igatahes:PP
diip 11. september 2018, kl 20.07
Jah, ilm ja poliitika on need klassikalised teemad
 
c*) 11. september 2018, kl 20.18
öösel sähvis, päeval piisutas aga mürtsu, vat seda pole ma küll kuulnud. tõsi, olid mõned tugevamad akordid aga nende autor polnud teps mitte loodusjõud vaid looduslaps, õigupoolest mina ise :-D
klassika on igav, mis muidugi ei tähenda, et nüüd tuleks hakata rääkima poliitikast. olen küll kuulnud, et viimane kütab kirgi ja on muidu kuum aga jah...
 
Vana olija 11. september 2018, kl 23.11
Endiselt sajab. Käisin tõin pesu just tuppa.:)
 
Vana olija 11. september 2018, kl 23.20
Poliitika ajab inimesed tülli, ega see ka kõige parem jututeema ole.:)
 
Westman 12. september 2018, kl 01.40
Ise ka aru saate kui igavad te siin olete? Käige perse.
 
piibeleht 12. september 2018, kl 03.28
Braavoo! Ometi tuli üks tore Westman, kes ainsa lausega kõik piibelehed seljatas, huvitava teema algatas, igavuse peletas ja unisesse nurgakesse elevust ning särtsu tõi! Kindlasti sai ta ka ise aru, kui vahva ning intelligentne inimene ta on ja kõiki kaasa kutsudes hakkas teenäitajaks olles heasse kohta ise ees minema.
Ohh, oleks selliseid ometi rohkem!
 
piibeleht 12. september 2018, kl 03.30
Vabandan eksitus pärast! Mitte ainsa lausega, vaid ainsa reaga.
 
Vana olija 12. september 2018, kl 09.54
Paistab nii, et noor kaardivägi passib plastmassmõõkade ja veepüstolitega põõsas. Siis kui vana kaardivägi puhkab, tuleb mõni üksik julge põõsa tagant välja, ütleb mõne krõbesõna ja lippab siis kibekiirelt puuhobusel kapates ja plastmassmõõka keerutades uuesti põõsasse tagasi.:)
 
poliitikast 12. september 2018, kl 13.57
olen mõelnud, aga aru ei saa...

mis selle demokraatiaga siis õige on?
Lubatud erinevad seisukohad, kus üksmeele saavutamiseks leitakse kompromiss.

kust otsast? ei otsitagi ühiseid seisukohti, kõik kes ei mõtle minu moodi, need on vaenulikud lollpead ja kuuluvad sõimu alla!

mina ikka tahaks, et inimolenditel oleks lubatud olla omanäolised ja erisusi võiks aktsepteerida, või...?
diip 12. september 2018, kl 19.11
Kõik pole liberaalid, pole kõik ka demokraadid. Kah üks erinevus, mida siis vist peaks aktsepteerima. Või siis mitte? Kuidas väidelda kellegagi, kes tahab sulle lihtsalt peksa anda. Võibolla polegi vaja tolereerida neid, kes ise tolerantsusest tühjagi ei hooli.
 
noh 12. september 2018, kl 19.36
ega siin polegi koht selleks, et siin huvitav oleks...praegu o iga suletõmme elulise tähtsusega..kas sureb välja või ingitseb edasi:PPP a poliitikast ma ei mõista rääkida..üldse kohe ei huvita...niipalju ainult paneb imestama..et nii kuldaväärt mees nagu savipäts on...alles oli nii haige ja dementne, et kohe hakkab koolema..a näe nüüd juba kanditeerib...ei tea kus selline imearst välja võluti....ma pöörduks ka sellise arsti manu..mõne vea ikka leiab selle tarbeks:PPP
 
poliitikast 13. september 2018, kl 08.05
Meie oma poliitikasse on mõistlikum üldse mitte süveneda, nii olen kogenud, sest avameelselt räägitakse,et poliitikuid huvitabki vaid häälte arv.
Isegi valetama rahva elu edendamisest ei vaevuta enam.
 
roosi 13. september 2018, kl 19.53
Mis on nn savipätsi lemmik film?
 
c*) 14. september 2018, kl 00.22
mina tean! see mida tal pole + tänane päev ;-))
 
Olja 14. september 2018, kl 14.21
Aus Jalg Reede?
 
piibeleht 14. september 2018, kl 14.28
Pakun, et tema lemmik on Raimond Kaugveri romaani ainetel vändatud film "Vana mees tahab koju".
Ropp-Raivo 14. september 2018, kl 15.12
Ei taha see Ets midagi koju, tal on plaan hakata Keila Joal hotelli pidama. Seda juhul kui ta saab vabaduses olla. Varitseb oht, et kohtuprotsess jätkub tema üle ja siis ei tule hotellipidamisest midagi välja ning Ets läheb Jõgeva haiglasse maapakku.
 
roosi 14. september 2018, kl 15.32
Õige on tõesti vasaku jala reede .
 
piibeleht 14. september 2018, kl 15.57
c*) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina tean! see mida tal pole + tänane päev ;-))
Täpsustan: see mis tal on (vasak jalg) + tänane päev ;-))

Ropp-Raivo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
"Ei taha see Ets midagi koju, tal on plaan hakata Keila Joal hotelli pidama."
Just, just, see Keila-Joa maja on Edgari suvila ehk suvekodu ja just sinna ta hing nüüd ihkabki.
Tema kolmas lemmikfilm on "Kahe kodu ballaad".
 
End Ine 14. september 2018, kl 21.38
Saab küll poliitikast rääkida. :-)
 
valija 16. september 2018, kl 13.39
End Ine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saab küll poliitikast rääkida. :-)

No vaatame, kui kaua! :-)
On üks visa ja järjekindel inimene, kes kolm korda on riigikokku kandideerinud, kuid kordagi pole osutunud valituks. Praegu ta seal siiski asendusliikmena tegutseb ja küllap on amet nii kangesti meelepärane, et tahtis tuleval kevadel - vaatamata sellele, et väljateenitud vanaduspuhkuse aeg on käes - jälle proovida. Paraku ei antud talle sobivat stardipositsiooni ja neljandat korda läbi kukkuda ta enam ei tahtnud. Sügava solvumistundega vahetas ta seepeale erakonda.
Tubli! Mina teeksin samuti! Mitte, et ma peale kolmekordset läbikukkumist neljandat korda jälle proovida tahaksin, seda kindlasti mitte, vaid minu soovidega mittearvestajatele keeraksin samuti selja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!