Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Kunagine pruut 16. september 2018, kl 16.42
Vat' sellega olen mina väga nõus! Mina ei saanud altari ette esimese, teise, ah, mis ma loendan, ikka ei sobinud see ega too - mõelda ometi - mina polevat täiuslik!?

Muidugi keerasin neile kõigile selja.
Nüüd kompan tutvustes, nii, igaks juhuks.
Õige tegu, eksju.
:DD
 
valija 17. september 2018, kl 09.39
Õige tegu jah, ekspruut, lase aga käia! :D
Ma siin vaikselt mõtlen, et kui õige asutaks Seljakeerajate Seltsi, mis sa arvad, ah? Sealt tutvustest võib suure hulga elus pettunud inimesi kokku ajada, äkki koguni nii palju, et hiljem saab isegi oma erakonna või partei moodustada, see juba oleks midagi. Pääseks pildile!
 
Vana armeenlane 17. september 2018, kl 14.36
Selle seljakeeramise jutu peale meenus naljalugu
Kolm armeenlast lähevad sauna. Möödub mitu tundi, aga ükski neist ei välju. Lõpuks läheb saunamees vaatama, kuhu mehed on kadunud. Armeenlased seisavad pesuruumis, igaüks ise nurgas, aga ei pese. „Miks te ei pese?“ imestab saunamees. „Ei saa, seep kukkus põrandale, keegi meist ei julge kummardada, et see üles võtta..“
 
Ikka ei sobinud see ega too 17. september 2018, kl 14.41
Kohtus käib lahutusprotsess.
Kohtunik: “Miks te tahate oma naisest lahutada?”
Mees: “Mm … ta ei sobi mulle …”
Ämm röögib saalist: “Vaat, kus saks! Tervele linnale sobib, talle järsku ei sobi!?”
 
Kunagine pruut 17. september 2018, kl 21.57
Selles mõttes on ivake, valija, Seljakeerajate Seltsi Partei... Seljakeerajate Erakond... Seljakeeranute Erakond... Selgakeeranute Partei... ... siin tuleb töötada täpsema mõtte sõnastuse osas.
 
Pegimees 17. september 2018, kl 22.12
Sa pruut räägi parem kui noor sa oled, kui pikk ja palju sul seda kaaluilu.
 
Pegimees 17. september 2018, kl 23.12
Ja kuidas selle vanainimese asjaga lood on, kas teed või ei tee?
 
Kunagine pruut 18. september 2018, kl 21.45
Kõike on küllaga! Vanust on palju, pikkust on palju, kaalugi jätkub küllaga, vanainimese asja ei tee, sest veel nimetan seda keskea rõõmuks, naer on suul - seega on rahuldatud ihu ja hing.

Pegimees, foorumis on tutvuste rubriik!

Siin lobisevad unised unetud une-eelseist uitmõtteist. :D
 
valija 18. september 2018, kl 23.02
Kui millalgi partei moodustamiseks läheb, siis nimi tuleb tõesti hästi läbi mõelda. Jätaks seljakeeramise esialgu päris välja - sellega on hiljem aega tegelda küll ja küll - ning paneks midagi moodsat ja löövat. Elurikkuse Erakond meil juba on, kuidas oleks Paradiisi Partei?

Ps
Kunagine pruut, sellistele pegimeestele, kes juba enne teretamist seksi küsivad, keera kohe selg!
 
valija 18. september 2018, kl 23.08
Või . . . tahad sa tõesti pegimehega tutvuste rubriigis kohtuda, et ta sinna juhatad? Miks mitte juba siin, ega te meid, uniseid, ei sega ega meie teid. :P
 
c*) 19. september 2018, kl 08.48
me isegi ei pane tähele, et siin romaan käib ;-D aga selga ära nüüd peigmele kohe keera, peig äkitsi lihtsalt otsekohene mees. need ikka paremad, kui miskised keerutajad ja aurupuhujad ;-D

*tahaks lihtsalt pikemat romaani lugeda
 
Peigmees 19. september 2018, kl 10.52
Pruut pole eriti nutikas kui ei taibanud et teine kommentaar oli libalt. Samuti on kummaline arusaan et tutvuda tohib ainult tutvumise ruvriigis kus möllavad mingid haiged tegelased.
 
to pegimees 19. september 2018, kl 16.20
oot oot, ma saan aru, et sa ise seda vanainimese asja väga teha ei armasta?
 
Kunagine pruut 19. september 2018, kl 16.37
Paradiisi Partei on praegusel paavstiootuse ajal pisut ebamugav nimetus, onju?

Meie demokraatlikus ja rohke sõnavabadusega õnnistatud riigis ei tohi palja küsimise peale küll selga keerata.
See kahtlane asi lisaks, küsitakse intiimläheduse kohta ja keera kohe selg, nigu-nagu vihjeks äkitsi.

Tutvumisfoorumeid on mitu, Naisteka oma pole just tutvumiseks mõeldudki, ega ma osanud sellise võimaluse peale ka mõelda, nutikuses puudujäägid.
 
Kunagine pruut 19. september 2018, kl 16.43
c*)le, et oled sina ikka üks hea inimene, sõnad on sõbralikud ja päris kahju kohe sind siinsest romaanist ilma jätta, hakka või nimetissõrmest välja imema. :D
 
Kunagine pruut 19. september 2018, kl 16.46
Vat’ kus lugu, pean puha aru andma, olgu siis, pegi- või peigmees.

Nutikuse osas on puudusi, mõnes tsoonis olen kohe pururumal. Ehedast uudishimust pärin targemailt, et mismoodi peaks libaja ära tundma? Neid uhkeid selgeltnägija võimeid – pole, kas on mingid tunnused, peale tigedusenoodi, mille järgi aru saaks?
 
Peigmees 19. september 2018, kl 17.15
Libajad tunneb kergelt ära, sest naljad labased ja hambutud, enamast väga hilisõhtused või lausa öised sõnavõtjad. Seksi teema pole netis heietamiseks.
 
Kunagine pruut 19. september 2018, kl 18.29
Ahah, nojah, olgu pealegi.

Öise postituse osas Unetutes ei oskaks kahelda.
Aitäh, vastamast.
 
Peigmees 19. september 2018, kl 18.41
Ilmselt on sul netis tutvumistel olnud ebameeldivaid kogemusi ja nüüd näed tonti ka seal, kus seda eiole.
 
valija 19. september 2018, kl 21.15
Kunagine pruut Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paradiisi Partei on praegusel paavstiootuse ajal
> pisut ebamugav nimetus, onju?

No ega enne paavsti tulekut sellest partei moodustamisest nagunii asja ei saa, kui üldse, sest ega 500 inimest pole kerge kokku saada. Ma pigem kardan, et äkki keegi ajab tähed sassi ja Paradiisi Partei asemel öeldakse Parasiidi Partei. Nagu Elurikkuse Erakonnast võib saada Elu Rikkus Ärakond ja mõnikord saab isegi peigmehest pegimees.

Eks selle seljakeeramisega ole jah nii kuidas on, kes peab seda suhtluse lõpetamise märgiks, kes vihjeks millelegi muule. Mõtteviisi värk!
 
nalinali 19. september 2018, kl 22.47
parasiidi patarei
 
Vana olija 20. september 2018, kl 16.56
Danske skandaaliga seoses pakuti kommentaariumis välja uue partei nimi - Pesu 900. Kindel valimiste võitja.;)
 
End Ine 21. september 2018, kl 13.07
Kummaline maailm.
Vanast tarkusest teada, et väiksed sulid võllas ja suured sulid tõllas.

Tuleb metsa minna, saab ajusid loputada selgemaks. :-)
diip 21. september 2018, kl 17.06
Oi jah, juba uus partei peaaegu valmis. Kust me valimisplatvormi saame, kas neid kuskil ka müüakse?
 
End Ine 21. september 2018, kl 19.13
Euroaluseid olevat müügil küll :-))
diip 21. september 2018, kl 19.35
Jah, neid just vaja ongi:) Osta või poe tagant näpata;)
 
hüva nõu 21. september 2018, kl 21.13
End Ine Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Tuleb metsa minna, saab ajusid loputada selgemaks . :-)

Aga sa astu mõnda parteisse, küll nad seal su ajud selgeks loputavad, pole vaja metsa minnagi.
diip 23. september 2018, kl 12.29
Kange tuul on vist väljas. Täna algas kalendri järgi sügis.
 
selline on elu 23. september 2018, kl 20.13
Tere kallis mees. soovin pakkuda sulle erootika masaazi. Masaaz koosneb 1 tervislikku osast. too luudega. lihastega ja vavutavate kohadega. 2 selgroogi tagasi panek kui seda on vaja. 3 kvalitaatne happiend. palju erinevajd erootilisi pozitsiooni ja tehnikaid. bodi tu bodi ka on olemas. Mina olen taesti paljas ajnilt triibulistes sukkades. Mind saab katsuda 4 Ja lqppuks tais jala ja varbade relakseeriv masaaz. ! Seksi ei ole. Minetti ei ole. Tule kohe))) Mugav koht. parkla olemas 27. a blondikke 48 kg. pikka jaladega Ootab sind. Minu masaazi kuningas. ka saad teha mule masaazi kui soovi tuleb. )
 
Lühikokkuvõte 23. september 2018, kl 20.54
Too luudega ja vavutavate 2 selgroogi 3 kvalitaatne happiend erinevajd pozitsiooni bodi tu bodi taesti ajnilt lqppuks tais relakseeriv blondikke pikka mule.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!