Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
küsimus
diip 05. oktoober 2020, kl 19.23
Nii see peaks olema jah:)
 
RR 11. oktoober 2020, kl 11.15
Lähen ja teen endale nüüd ühe võileiva põdravorstiga. Latt vorsti maksis 5 eurot.
 
PP 11. oktoober 2020, kl 11.22
Lähen ja teen endale nüüd ühe võileiva karuvorstiga, peale raputan kullapuru. Latt vorsti maksis 4 eurot.
 
TT 12. oktoober 2020, kl 00.22
Lähen ja teen endale nüüd ühe võileiva ilma võita, peale määrin suitsukanavõiet. Karp võiet maksis 2 eurot ja 39 senti.
 
Sleeping dogs 12. oktoober 2020, kl 01.31
Lähen ja teen endale ühe suure pitsa. Peale panen kana, ananassi, chillit, paprikat, oliive ja ohtralt juustu.
 
Sleeping dogs 12. oktoober 2020, kl 01.33
Kogumaksumust ei oska öelda, kes viitsib, arvutab ise.
 
PR 12. oktoober 2020, kl 09.10
Lähen ja teen endale nüüd ühe võileiva marineeritud silmudega. Purk silmusid maksis 9,99 eurot.
 
PR 12. oktoober 2020, kl 09.15
Ärge arvake, et ma püüdsin kellegi nime küljest tükke näpsata, oh ei! PR tähendab pururikas. Või püstirikas, kuidas soovite.
Kui suur on suur? Pindala või kaalu poolest? Küll me siis arvutame.
 
Puruvaene puruvana 12. oktoober 2020, kl 14.11
Korrat, korda pole siin majas! Mingiks kulinaarianurgataguseks muutunud koht. Aga noh, hää, et üldse käib keegi oma võileibadega siin puru maha ajamas ja jälgi tegemas. RR on ka stiili muutnud või vanaks jäänud. Varem ikka seikles mullivannide ja slaavitaridega, nüüd pudistab leiba laiali.

Kullapuru sööja saab niimoodi seedehäired, kui oma varandust sisse sööma on hakanud. Onu Roberti moodi on vaja kulda koguda ja siis omatahtsi seal suplemas käia. Aga see ei anna ilmselt seda efekti, mis teiste ees kullatud võileiva söömine või sellest kuulutamine.

Hukas on see maailm, puhta hukas!
 
RR 12. oktoober 2020, kl 14.24
Tõsi ta on, hakkan vanaks jääma. Seiklused kuumade slaavitaridega jäävad üha harvemaks. Üks püsikohtingu partner kaotas koroona tõttu töö ja kolis vanematekoju Jõhvi. Ma olen talle paar korda helistanud, aga ei ole viitsinud Jõhvi sõita, et autok*ppi teha. Ega mulle see autos nahistamine eriti ei istu ja Jõhvis ei ole ka normaalseid hotelle. Talvel leidsin endale uue slaavitari ja eks temaga saab vahel asjatatud, aga jah harvemini, kui näiteks kümmekond aastat tagasi. Slaavitaridega on veel see lugu, et kunagi ei tea millega nad sind üllatavad. See viimane slaavitar üllatas mind viimane kord sellega, et aluspüksid olid küll jalas, aga eest lõhikuga:)
 
VVV 12. oktoober 2020, kl 18.55
Lähen ja teen endale nüüd ühe võisaia kilu silmadest ja süües mõtlen, et söön kalamarja. Kilud ostsin ise turult ja hind oli 2 €/kg
 
noh 12. oktoober 2020, kl 19.50
täitsa lõpp...ainult õgiks :PPP
diip 12. oktoober 2020, kl 22.20
Aga mina lakkusin ennast täis. Nii suur vaev oli sisse logida. Nüüd peaks küll midagi eriti tarka ütlema. Silmud on vist päris head viina kõrvale hammustada.
 
c*) 13. oktoober 2020, kl 00.08
talveks sooja, suveks varju ;-D
 
Puruvaene puruvana 15. oktoober 2020, kl 19.14
Ma ei või vist sellise nimega enam esineda. Kohe tekkis teema, kus vaestele inimestele laenu pakutakse. Nojah, kui ikka nalja pärastki puruvaeseks ennast tituleerid, siis lendavad laenuhaid nagu raisakotkad saagi peale kohale.

Ega see kellegi jutt siin mingitest kilusilmade söömisest leiva peal ka vist eriti parem pole. Võtame nüüd koos vastutuse selle eest, et mingid laenupakkujad selle foorumi ilge spämmiga üle ujutavad. No oleks seda teadnud, poleks midagi kirjutanudki.
 
l...helbeke 17. november 2020, kl 09.45
See on ikka täitsa imelik, miks puruvaestele laenu pakutakse ja veel ilma, et need seda ise küsikski. Kuidas need laenuandjad oma raha tagasi saada loodavad? Kohus ei võta ka sealt, kus midagi võtta pole. Aga ... äkki võidavad loteriiga suure summa, kuigi, jah ... vaevalt nad lotopileti peale raha raiskama hakkavad. Võibolla ... siinkohal sai minu mõistus otsa, lumehelbeke nagu ma olen!

Huvitav, et kui keegi ennast siin ikka nalja pärastki pururikkaks tituleerib, kas siis lendavad laenusoovijad samuti nagu raisakotkad saagi peale kohale ja ujutavad foorumi ilgelt üle?
 
l...helbeke 01. märts 2021, kl 11.12
Lirts-lärts, käes on märts! Ja kaugel see kevadki enam!
Aga ei mingit lirtsu, lärtsust rääkimata, lumehelbekesed on ära sulanud, väljas on puhas ja kuiv, isegi päike paistab. No päikest sai sel talvel küll vähe näha, aga nüüd on ta tulnud ja loodan - selleks, et jääda.
Püsige terved!
 
Lirts-Lärts 01. märts 2021, kl 11.31
Ma proovin negatiivne püsida...
 
l...helbeke 01. märts 2021, kl 15.32
Sa tahtsid öelda: positiivne, aga väike keelevääratus tekkis? Pole viga, juhtub ikka, anname andeks.
 
l...helbeke 01. märts 2021, kl 15.36
Aga päike enam ei paista ja taevas on üleni pilves. Tea, kas sõnusin ära või?
 
Lirts-Lärts 01. märts 2021, kl 17.32
Positiivsega peab 10 päeva karantiinis olema...
 
l...helbeke 01. märts 2021, kl 18.38
Oh, nii lihtne on teineteisest mööda rääkida ... :) Anna nüüd mulle andeks!
Olgem positiivselt negatiivsed !:P
 
positiivselt negatiivne 24. märts 2021, kl 10.53
Ajalehest loetud:
"See, kuidas viirus hooldekodusse pääses, jääb juhataja sõnul teadmata. «Mina sain selle poriloigust,» meenutas ta. Nimelt olevat ta soojade ilmade saabumise järel käinud õues vett läbi laskvate jalanõudega ning jalad said märjaks."

Kas tõesti on võimalik poriloigust viirust saada?
 
-dp- 24. märts 2021, kl 10.59
Loomulikult on, kui viiruse kandja sülitab loiku ja keegi sealt pärast vett lakub:p
 
positiivselt negatiivne 24. märts 2021, kl 13.57
Ma ei arva, et keegi poriloigust vett lakkuma hakkaks ja kindlasti ei teinud seda hooldekodu juhataja.
Minupoolne variant: viirusekandja sülitab poriloiku, inimene astub pärast sinna sisse, viirus jääb jalanõude külge, kodus neid jalast ära võttes saab selle käe külge, jätab käed pesemata - ja kõik on võimalik. Aga et see ka tegelikult nii võiks juhtuda, on vist äärmiselt vähe tõenäoline.
 
Lirts-Lärts 24. märts 2021, kl 14.03
Mõni mees põhjendab naabrinaiselt saadud tripperit ka nii, et saunas pingil istudes sai :D
 
positiivselt negatiivne 24. märts 2021, kl 19.04
Aga kui ta sai tripperi töökaaslaselt, mitte naabrinaiselt, kuidas ta seda põhjendab?
 
-dp- 25. märts 2021, kl 17.05
Siis käis töökaaslasega saunas. Lihtne ju:)
 
positiivselt negatiivne 25. märts 2021, kl 18.41
Saunas käiakse sõpradega. Kui sai tripperi töökaaslaselt, siis pigem töölaualt. :)
 
Lirts-Lärts 25. märts 2021, kl 18.56
Tripper, šanker ja pompoonid, need on elumehe kroonid
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!