Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
küsimus
 
RR23 25. märts 2021, kl 19.35
Tripperi läbipõdemine pole häbiasi. Eks noores eas ikka juhtub.
 
positiivselt negatiivne 25. märts 2021, kl 20.28
Kas selle haiguse läbipõdemine annab eluaegse immuunsuse? Lihtsalt huvi pärast küsin. Teil paistab kogemusi olevat.:)
 
Tean 26. märts 2021, kl 13.33
Ei mingit immuunsust, saad järgmiselt lõbunaiselt uuesti, kui kummiülikonda seljas pole. Kui korralikult välja ei ravi, jääd krooniliseks ja ise vist ei tunne midagi, aga levitad haigust.
 
RR23 26. märts 2021, kl 15.58
Tripperi võid uuesti saada, kui vale naisega ühtesse satud.
 
küsija* 06. aprill 2021, kl 12.36
Mis on kassil, mida teistel loomadel pole?
Ps Sõber Google siin ei aita, tuleb endal nuputada.:)
 
-dp- 06. aprill 2021, kl 23.21
Kassil olevat üheksa elu.
 
küsija* 07. aprill 2021, kl 15.07
Hea pakkumine, kuigi pisut kõhklevalt öeldud. Õige vastus on: kassipojad.
"Juurdluse saladused". Jupiter.
 
-dp- 09. aprill 2021, kl 11.57
Mis värvi on armastus?
 
küsija* 09. aprill 2021, kl 15.03
... kui teaks, küll oleks hea.
Hakkame siis mõtlema: rubiinpunane? Ei vist. Sidrunkollane? Ergas küll, aga see pole päris see... Mürkroheline? Jääb ära! Potisinine? No mida veel! Muhu roosa? Võibolla neile seal saare peal...Kastanpruun? Liiga vähe särtsu. Hiirhall? Ei lähe kohe üldse mitte. Lilla? Olevat samasooliste värv. Oranž...tjah.
Armastuse värv peab olema midagi erilist, midagi sätendavat, helget ja silmatorkavat.
Mis see võiks olla? Pakun hõbekristall.
 
-dp- 09. aprill 2021, kl 17.49
Nii palju värve tagasi lükatud. Ma arvan, et eks seal ole üht ja teist. Kui kõik lainepikkused on olemas, saab tulemuseks valge:)
 
küsija* 09. aprill 2021, kl 19.47
Mind pole kunagi olnud, aga ma tulen alati. Mind ei saa kutsuda, aga ma tulen alati.
Mul ei ole midagi, aga ma olen paljulubav. Kes ma olen?
 
Mhmh 10. aprill 2021, kl 02.11
 
küsija* 10. aprill 2021, kl 09.43
Nii see on, lp Mhmh. Ma arvan, et ka pilv võiks hästi sobida.
Aga sa oled vist "Juurdluse saladusi" uurinud? Kui see nii on, siis palun esita sealt veel üks mõistatus.
 
küsija* 05. mai 2021, kl 18.01
Teiste inimestega võib korduvalt jagada küll maju, autosid, tööd, muljeid, teadmisi, sõpru ja mida kõike veel, isegi elu.
Mis on see, mida saab jagada ainult üheainsa korra?
 
c*) 05. mai 2021, kl 22.20
usaldust?
 
Luud 05. mai 2021, kl 22.38
Saladus! - Kui sul see on, siis tahad seda jagada. Ja kui sa seda jagad, siis sul seda enam ei ole.
 
k* 06. mai 2021, kl 16.17
Uus luud pühib puhta toa. Vanasõna.
 
-dp- 09. mai 2021, kl 13.52
Kaneelisaiakest saab ainult korra jagada. Teist korda ei saa, sest see on ära söödud.
 
k* 09. mai 2021, kl 14.04
See koosneb ühest naisest, neljast mehest, neljast loomast, mõnest kalast, ühest vähilisest, ühest ämblikulaadsest ja ühest mõõduriistast.
Mis see on?
 
k* 09. mai 2021, kl 14.07
Kaneelisaiakest ei jagaks ma üldse, pistaksin selle üksinda nahka!:)
 
-dp- 09. mai 2021, kl 14.54
See kooslus ehmatas esialgu päris ära. Aga siis tekkis arvamus, et see võiks olla sodiaak:)
 
Mhmhmh 09. mai 2021, kl 21.18
Kas sodiaagis on mehed siis Veevalaja, Kaksikud, Ambur ja Kaalud? Aga miks neid kohe meesteks peetakse? Okei, Ambur küll jah on poolmees, poolloom tegelikult, aga Kaksikud või Veevalaja võib ju vabalt ka naissoost olla.
Jäin kohe mõttesse, sest silme ette tuli arvutigraafikas tehtud naissoost Kaksikud ja Veevalaja.
 
k* 09. mai 2021, kl 21.57
Kaksikud võinuks küll naissoost olla, aga tollal oleks selle koha äravõtmine vist meestele au pihta käinud. Vanasti ei olnud ju naised preestrid, prohvetid, kohtunikud, kubernerid, isegi mõisavalitsejad ega kupjadki mitte. Millegipärast sobisid nad nõidadeks väga hästi.
Ja kui vett ikka ämbrite viisi tassida ja valada, on see ilmselt rohkem meeste töö.
 
k* 09. mai 2021, kl 22.00
Kaalusid siiski meesteks ei peetud, see on mõõduriist. Kaksikud annavad kahe mehe mõõdu välja küll.:)
 
Mhmhmh 09. mai 2021, kl 22.19
See üks õnnetu Neitsi sellises seltskonnas....
Huvitav, millega ta selle au ära teenis? Tegelikult pidi algselt ju Maokandja ka olema ja sodiaagis oli 13 tegelast. Tänu sellele tegelasele oli ülivähe Skorpione, sest nendele jäi siis ainult 6 päeva.
 
Mhmhmh 09. mai 2021, kl 22.38
Leidsin seletuse, kuidas Neitsi sinna sattus Kuningate raamatust.

Veevalaja = Ruuben, “mu esmasündinu ... veena oled vooganud”. Kaksikud = Siimeon ja Leevi, lahutamatud “vennaksed” heas ja halvas. Lõvi = Juuda “on lõukoera kutsikas ... ta lebab nagu kunagi lõukoer või lõvi”. Kalad = Sebulon “elab mererannas, laevade rannikul”. Sõnn = Issaskar “kondine eesel ... langetas oma turja koormat kandma”. Skorpion = Daan “on madu teel, rästik raja peal, kes salvab hobuse kandu”. Kaljukits = Naftali “nobe emahirv, kes kannab haralisi sarvi”. Jäär = Gaad ründab ise röövjõukusid, “olles neil kannul”. Kaalud = Aaser, kellelt “tuleb rammus roog, ja temal on anda kuninglikke maiuspalu”. Ambur = Joosep, kelle “amb jääb painduvaks ja käsivarred on nõtked”. Vähk = Benjamin, “kiskjas hunt”. Neitsi märgi jaoks, kui see Skorpionist eraldatakse, on Jaakobi ainus tütar Dinah. Traditsiooniliselt kujutati nende nimetatud hõimude lippudel sodiaagi 12 märki.
 
k* 10. mai 2021, kl 19.15
Nii palju vaeva nähtud selle õnnetu Neitsikese pärast! Ta on nüüd arvatavasti õnnelik ... ja tänulik. Kahju temast siiski, kuna tal oli rohkesti vendi, aga mitte ainsatki õde!
 
k* 10. juuni 2021, kl 21.51
Kumb tuleb probleemide lahendamisega paremini toime - kas see, kes on nupukas või see, kes on nutikas?
 
-dp- 10. juuni 2021, kl 22.49
Ei jaga matsu:(
 
k* 11. juuni 2021, kl 07.22
No-noh, asjade äraarvaja, kuidas siis nüüd sedaviisi - nii terav pliiats ja ei jaga matsu!:( Aga pole hullu, aeg oli hiline ja võibolla oli sul eile liialt väsitav tööpäev seljataga, selleks et pärast veel mõttetööga tegelda kuigi ... jah, vastus on imelihtne. Aga aega selle asjaga on, kiiret pole kuhugi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!