Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
nalja postkastist
 
Rex 14. aprill 2010, kl 08.37
selle puhvaikaga peaks kaasas olema ka lubjavildid, et oleks ikka komplekt.
 
panther 14. aprill 2010, kl 08.40
Filosoofialoengul räägib õppejõud:
Inimene, kes annab järele, kui tal õigus pole, on tark inimene. Inimene, kes annab järele siis, kui tal on õigus, on..."
"Abielus!" hõikab keegi tudengitest ette.
 
noh 14. aprill 2010, kl 08.41
ja läkiläki:D
 
panther 14. aprill 2010, kl 08.42
Mõnel on kodus ehk kuskil senini alles mõni jäenesenahkne läkiläki ja vildidki muistsetest aegadest....:) Kuidagi saaks komplekti isegi ehk kokku...:)))
 
noh 14. aprill 2010, kl 08.43
aga mõtle, kui kalliks see läheb:D
 
panther 14. aprill 2010, kl 08.45
Purupurjus kilpkonn tuigerdab mööda kõrbe ringi ja kohtab kaamelit.
"Kuule küürakas, kas teil on siin kiilasjää või?" küsib kilpkonn.
"Mis kiilasjää, pole siin mingit kiilasjääd," vastab kaamel.
"Aga miks te siia siis nii palju liiva olete puistanud?"
 
Rex 14. aprill 2010, kl 08.45
järgmisel talvel tuleks teha selline stiilipidu.
 
panther 14. aprill 2010, kl 08.46
Kui see ihaldatav komplekt on ainuisikuliselt kellegi käes, siis võib tõesti kalliks minna. Aga ega's siis läkiläki ja viltide eest ei pea sama palju maksma kui puhvaika eest...:)
 
noh 14. aprill 2010, kl 08.47
mul küll tegelikult nihukesi asju enam pole...aga isalt saab kindlasti komplekti kokku...ainult seda ei oska arvata, kas need mulle selga ka mahuvad:D
 
noh 14. aprill 2010, kl 08.48
panther, kindlasti on need hoopis kallimad, ega materjal maksa, vaid ikka otstarve:D
 
panther 14. aprill 2010, kl 08.51
Marss mu juhtmete pealt ära!:)) Ma pole veel oma kätekõverdusi teinud ja uimane nagu kevadine kärbes....:))))

Mis otstarvet vastu suve saab olla mingil vanal puhvaikal ja lubjaviltidel ning läkiläkil?:)))))
 
Rex 14. aprill 2010, kl 08.53
kui on ikka VÄGA moodne-soodne komplekt, siis pole aastaajal tähtsust! mõni riideese on alati moes:))) ajatu ilu...
 
ööliine 14. aprill 2010, kl 08.53
Selleks, et soe liiga ei teeks:D

Hommik minugi poolt, varajased :)
 
alissandra 14. aprill 2010, kl 08.55
Vana nali, aga mulle ikka ja jälle meeldib seda meelde tuletada:


Isa viib poja oma vorstivabrikusse, et tulevasele pärijale selgeks teha tööprotsessi saladused. Seletab poisile pikalt laialt, kuid poiss ei paista aru saavat. Lõpuks püüab isa "puust ja punaselt" seletada:
"Näed pojake, siin on selline masin. Kui ühest otsast visatakse oinas sisse, siis teisest otsast tuleb vorst. Mõistad?"
"Aga issi, kas selline masin on ka olemas, et viskad vorsti sisse ja tuleb oinas?"
"On pojake. Sinu ema."
 
alissandra 14. aprill 2010, kl 08.55
Miilits peab kinni toonitud klaasidega mersu, vaatab autosse, aga seal istub prükkar.
"Nihuija sebe, prükkar, kust sa selle mersu varastasid?" küsib ment.
"Midagi pole varastanud, näe dokumendid on siin."
"Aga ikkagi kust sa nii palju raha said, et mersu osta?"
"Tead, mul on lihtsalt fekaalid nii vägevad, et kui kiilakale pähe lasen
hakkavad tal juuksed kasvama ja selle pealt teeningi."
Miilits mõtleb hetke:
"Kuule mees, saad sa mulle ka sirtsaka lasta, mul kipub ka pea juba kiilakaks minema."
Prükkar on nõus, laseb miilitsale pähe, istub autosse ja sõidab edasi.
Tagapingil istuvad kaks novorusskit, kes on naerust kõveras ja ütlevad:
"Mees, kui sa viiendale miilitsale ka pähe situd on see Mersu tõega sinu oma."
---------------

Loodusõpetuse tunnis küsib õpetaja:
"Miks kasvab kartul kiiremini, kui sellele sõnnikut peale pannakse?" Juku:
"Sellepärast, et ta tahab võimalikult kiiresti haisu käest ära pääseda!"
 
noh 14. aprill 2010, kl 08.56
unetud ärkavad siis alles nüüd?:DDD...aga ma tegelikult ei mõelnudki, et suveks peab varuma...nagu öeldakse, rege rauta suvel jne:D
 
ööliine 14. aprill 2010, kl 08.57
Unetud hakkavad nüüd hoopis magama minema, nimelt lõuna/iluunele:D
 
noh 14. aprill 2010, kl 08.58
ma tahaks ka seda iluund:D
 
ööliine 14. aprill 2010, kl 08.59
Kõigile pole ette nähtud, mõni peab sünnist saadi ilus olema, mõni saab magades ilusaks :D
 
panther 14. aprill 2010, kl 09.01
Ma ka asiseks ja minekut siit nüüd. Jätkuvalt ilusat päikselist hommikut ja päeva!:)))
 
noh 14. aprill 2010, kl 09.01
see käis vist mo kohta...see viimane osa:DDD
 
ööliine 14. aprill 2010, kl 09.04
Ega nüüd kõik ilus saa ka Sinu kohta käia, las miskit jääb mulle ka. Magamine näiteks :D
 
Rex 14. aprill 2010, kl 09.04
uinuv kaunitar on ilu mõttetu raiskamine.
 
ööliine 14. aprill 2010, kl 09.07
Kus ta siis mõtetu on, alati jääb lootus, et tuleb prints või siis äärmisel juhul mõni noor ja süütu poiss, kes tahab suudelda :DDD
 
noh 14. aprill 2010, kl 09.08
jah...ja ega unistamisest kõht täis ei saa....peab hakkama midagi valmistama...või tahab keegi selle töö mu eest ära teha?:D
 
ööliine 14. aprill 2010, kl 09.09
Minuga ära arvesta, ma nõrk ja tööd teha ei jõua, valmistamisest rääkimata :D
 
noh 14. aprill 2010, kl 09.11
näh...ja kohe alt ära hüppama:D
 
ööliine 14. aprill 2010, kl 09.13
Peale hüppamine on juba teine teema ja hommiku vara seda vist arutama ei hakka . Viib mõtted mujale ja siis pole tööst ega valmistamisest enam juttugi :DDD
 
ööliine 14. aprill 2010, kl 09.14
Peale hüppamine ehk põrkamine ehk pragamine, kui mõni vasakule mõtlema hakkas :DDD
 
noh 14. aprill 2010, kl 09.15
olgu...ei haruta praega seda lõngakera edasi...kes siis uinakule ja kes valmistamisele:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!