Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Igaühe jaoks on kuskil keegi?
 
Emma 18. juuni 2010, kl 13.18
Hakkasin tõesti eile selle üle pead murdma.
Et igaühe jaoks olevat kuskil keegi.
Aga kui see minu keegi elutseb näituseks Madagaskaril, kuhu ma ealeski ei satu? Ja tema siia?
Igatahes olen juba lootust kaotamas...
 
realist n 18. juuni 2010, kl 13.26
Realistina arvan, et igaühe jaoks ei saa kunagi olla! Sest sobivas vanuses meeste-naiste arvuline erinevus juba mängib rolli.Teiseks-inimesed, kes tegelikult sobiks, ei pruugi terve elu jooksul kokku juhtudagi(kuna elavad teisel kontinendil, teises riigis või teises linnas). Kolmandaks-tihti on ju nii, et need, kellele meie meeldime, ei meeldi meile üldse. Ja vastupidi. Vastastikust meeldimist ja armumist kohtab elus vähe.
Seega pigem osad mehed-naised peavadki leppima, et jääavad üksikuks.
 
Emma 18. juuni 2010, kl 13.34
Kui ma nüüd oma elunatukese peale mõtlen, siis tundub, et olengi loodud üksikuks.
Suhteid on olnud ja üks abielugi üle elatud.
Ja praegu lausa naudin seda üksi olemist!

Kuid üldiselt ju arvatakse, et neil on midagi viga, kes üksi elavad.
 
kupp 18. juuni 2010, kl 13.48
-Aga kui see minu keegi elutseb näituseks Madagaskaril, kuhu ma ealeski ei satu? Ja tema siia?-

Sel juhul ei olegi te teineteise jaoks! Lihtne.
 
ööliine 18. juuni 2010, kl 14.31
Äkki peaks hakkama tellima, et siia tehakse uus nurgake, õhkamise nurk ;D
 
Emma 18. juuni 2010, kl 17.29
Ee?, minu pärast pole küll vaja eraldi nurgakest tegema hakata.
Ma ei kavatse kedagi õhku laskma hakata:D

Lihtsalt kuna und ei olnud, siis hakkas selline mõttejupp mu peas keerlema.
Ja äkki mõni unelev unetu on veel sellise asjaga kokku puutunud ning jagaks mulle oma kogemusi. Kas tõesti peaksin hakkama raha koguma Madagaskari sõiduks või leidub mõni inimlikum variant?

kupp- ja mis sina siis mulle soovitaksid?
 
kupp 18. juuni 2010, kl 17.43
Ole vähem valiv!
Vaata lahtiste silmadega ringi ja lepi vähemaga!
Kui sa püüad ainult oma unistuste sinilindu, siis on vähe tõenäoline, et sa ta kätte saad!
 
diip 18. juuni 2010, kl 17.46
On teooria, et iga inimene on igast teisest inimesest maailmas ainult kuue tutvuse kaugusel. Aga kuidas õiget otsima hakata? Võimalusi on liiga palju:(
 
diip 18. juuni 2010, kl 17.52
Tuleb tutvuda oma kõige sümpaatsema tuttava kõigi tuttavatega. Valida nende hulgast kõige sümpaatsem. Tutvuda tema kõigi tuttavatega. Jne. Kui mõni neist kõige sümpaatsematest tundub piisavalt hea ja on õigest soost, tuleb otsing lõpetada. See on siis aktiivne ja sihikindel sotsiaalne elu. Mõtlemine rokib:)
 
diip 18. juuni 2010, kl 17.54
Muidugi, see ei garanteeri parimat tulemust, aga hea tulemuse peaks ikka andma.
 
hulkur 18. juuni 2010, kl 18.08
diip
see kuue teooria peab paika, isegi kõige fantastilisemate variantide puhul. tuleb ainult vahelülid paika panna.
 
ööliine 18. juuni 2010, kl 18.14
Emma - ega ma mõelnudki, et Sa kedagi õhkima hakkad:D
Õhkamine ehk ohkimine oli rohkem nagu meeles
 
Emma 18. juuni 2010, kl 18.19
Idee on diibil hea.
Sobib neile, kes armastavad palju suhelda.
Mina sellist asja enda puhul siiski ette ei kujutaks:(

kupp, korra ma olingi vähem valiv- tagajärjeks abielu, mis on mind nüüd nii ettevaatlikuks muutnud!
 
Emma 18. juuni 2010, kl 18.22
Ööliine, siin on salaja hea ohkida, sest päriselus olen endast jätnud igaks juhuks mulje kui raudsest leedist:)
 
Rex 18. juuni 2010, kl 18.24
elus nii palju tutvusi-tutvumisi olnud, kes neid siis luges...nüüd ei tuvasta seda kuuendat enam kuidagi:)
 
ööliine 18. juuni 2010, kl 18.32
Igaks juhuks? :D
Huvitav, milleks see hea on
 
Emma 18. juuni 2010, kl 18.40
No vat Rex! Liiga palju tuttavaid muudab olukorra tunduvalt segasemaks! Mul tekiks juba nimede meeldejätmisel probleem, muust rääkimata.

Ööliine, igaks juhuks tähendabki igaks juhuks. Et ei tekiks kellelgi mingeid kahtlusi. Hea mulje on ju esmatähtis:) Kes see ikka äpudega tegemist tahab teha.
 
ööliine 18. juuni 2010, kl 18.47
Aga kus Sa tead, äkki äpu on endale igaks juhuks just selle maski ette mananud ja tegelikuses on hoopis raudrüü kandja ;D
 
Rex 18. juuni 2010, kl 18.52
raudne leedi on vist mingi naisrobot....:) tuleks olla sihipäraselt keegi, mitte igaks juhuks.
 
Ropp Raivo 18. juuni 2010, kl 18.55
Et sulle paremini nõu anda Emma, siis kirjuta siia oma pikkus, kaal ja vanus. Kas oled blond või brünett? Kui need asjad on siin loetavalt kirjas, siis tuleb ka hüva nõu:)
 
Emma 18. juuni 2010, kl 19.10
Blond 39-170-81! Ootan nüüd nõuannet:)
 
Emma 18. juuni 2010, kl 19.27
liba Emma! Su parameetrid on päris huvitavad!
Pikkus 39
Kaal 170
Vanus 81
Loeksin ka hea meelega, mis nõu Ropp Raivo sulle nüüd annab:)
 
diip 18. juuni 2010, kl 19.44
Võibolla see ütlus käib inimtüüpide kohta? St, igaühe jaoks on olemas sobiv inimtüüp. Kui lähtuda Big Five mudelist, peaks inimtüüpe olema 3 astmes 5 ehk 243. Huvitav, kas on tehtud uurimusi, millised tüübid hästi kokku klapivad? Tutvumisportaalidele oleks see kasulik materjal.
 
Talib 18. juuni 2010, kl 19.49
tegelikult on vist küll nii, et igaühe jaoks on kuskil keegi. mõne jaoks võib ta siinsamas telhvi voorumis isegi olla, aa katsu sa teda ülesse leida. mind õnneks leiti ja see on päris tore. takkajärgi vaadates tundub see küll uskumatu, sest tegelikult nagu mingit põhjust leidmiseks ei olnudki ja mina ka kedagi ei otsinud - lihtsalt juhtus nii :)
 
Emma 18. juuni 2010, kl 20.10
Ma arvan, et need, kes endale kellegi leidnud on, levitavadki ideed, et igaühe jaoks on kuskil keegi.

Ülejäänutes tekitab see aga hoopis segadust.
Tekivad lausa absurdsed mõtted nagu minul see Madagaskar.

Aga et minusuguseid on veel, tõestab ka liba Emma. Hoiame kokku! Kasvõi ühise nime all.
 
Talib 18. juuni 2010, kl 20.23
samas tuleb aga igasugu juhustele avali olla ja mitte tõmmata teo kombel ennast oma kotta varjule, siis on võimalus ka see keegi ülesse leida. mul pole kahjusks, sõltuvalt oma staatusest, niisama ringi võimalik särada, aa netis pimesi kellegi pääle koperdamine on ikka eriline vedamine. muidugi tuli ka selleks vedamiseks ikka pisike avasamm endal teha ;)
 
la femme 18. juuni 2010, kl 20.37
Särad ju küll niisama ringi, Talib!:) Oled sellest meile korduvalt rääkinud! Mis sellest, et kogu aeg ühes suunas.:)
 
Talib 18. juuni 2010, kl 20.44
no see ei ole selline päikse moodi säramine, et terve ilm valge oleks, pigem ikka selline laserkiir ;) aa kiir võib mõnikord ka pimestav olla, seega pean ma ikka natuke ettevaatlikust ülesse näitama (mitte et mul endal midagi karta oleks, aa tiskreetne pääb ikka olema)
 
olavsu1 18. juuni 2010, kl 20.49
_Autor: Emma
Aeg: 06-18-10 20:10_

tegelt ju lootus sureb viimasena.

http://www.youtube.com/watch?v=iuoG-YZR8Ys&fmt=18
 
noh 18. juuni 2010, kl 20.49
aga miks peab keegi üldse olema?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!