Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
IHERB
 
* 23. veebruar 2013, kl 08.46
Minul jõudis raha tagasi, aega läks vist päris palju. Eks pakk tuleb ka ju kaua ja kui siis veel tagasi läheb ja kuni töösse võetakse. Ja ei tea kaua ta veel siin seisab kuskil tollis või kus iganes.
 
lootusetu 27. veebruar 2013, kl 00.52
minul saatis toll tagasi mitu pakki üle poole aasta tagasi ja iherb ütleb, et pole midagi tagasi saanud.
 
mimm 01. märts 2013, kl 12.32
mis vitamiine tellite? ja kas enamasti tulevad vitamiinid tollist läbi?
 
Jänn 01. märts 2013, kl 13.34
Olen ka andunud IHerbist tellija, Giovanni palsam"leave in treatment" on minu "vatipeaga" imet teinud. Nüüd sain kätte ka NowFoods'i Sheavõi ja kiidan väga. Peab see summa ainult nii väike olema - 22$ saab hetkkega täis. Kasutage ka minu sooduskoodi BOP310, et saada esimene tellimus peaaegu postikuluta ehk 5$ soodsamalt!
 
essi 04. märts 2013, kl 20.52
Eurodes peaks umbes 22 piiridesse jääma ju? Dollarites võib praegust kurssi arvestades ka umbes 27$ olla.
 
tellija 06. märts 2013, kl 00.13
mitte üle 21,98euro. kui juba 1 sent on üle, siis läheb kogu kupatus maksu alla. täpse kursi leiab tolliameti lehelt: kui loodad, et saad märtsis paki kätte, siis võid 29,38 eest tellida (märtsi kurss:1,337). kui kardad, et tuleb kauem (kunagi ei tea) ja kurss muutub sinu kahjuks, siis võib väikse varu ka jätta.
kuigi soomes jõustus ka see 22 euro piir, siis neil alla 40 euri maksu alla reeglina ei lähe, maksu sissenõudmine ei tasu ära.
vitamiinide kohta küsi ravimiametist: saada link maaratlused@ravimiamet.ee ja saad vastuse kas on lubatud või ei. oleneb vitamiinist ja kangusest. tasub alati enne järele küsida, mitte riskida sellega, et kogu pakk tagasi saadetakse.
esimest korda tellija võib kasutada allahindluskoodi EJA593. Kood ei aegu.
 
eeva 07. märts 2013, kl 23.43
kas keegi on soome ka tellinud`? ootan juba kuu aega ja pole veel kätte saanud pakki.
 
piuks 11. märts 2013, kl 10.15
Ootan jaanuari lõpus ja veebruari keskpaigas tellitud pakke ja pole neid siiani saanud. kas teil on sel ajal tellitud pakid kenasti kohale jõudnud?
 
viplala 11. märts 2013, kl 12.08
14.02 tellitud pakk---ootan seniajani
 
kkk 11. märts 2013, kl 14.26
tellisin ka 14. veebruar, ei mingit pakki.
 
d 12. märts 2013, kl 16.51
mina tellisin 7veebruar , ootan endiselt :(
 
viplala 12. märts 2013, kl 17.06
andke siin siis teada, millal pakid teieni on jõudnud. Seniks aga head ootamist!
 
essi 12. märts 2013, kl 19.07
Oi-oi. Ütlen kohe, et mina tegin tellimuse samuti 14. veebruar (kontrollisin järgi, samal päeval ka postitati) ja juba 26. veebruaril sain paki postkontorist kätte. Huvitav, miks mõnel juhul küll nii kaua läheb?
 
kkk 13. märts 2013, kl 16.37
Minu 14. veebuari pakk on tänasest käes. Tõesti ime, et mõnel nii kiiresti läheb, ma pean tavaliselt pea kuu aega ikka ootama. :(
 
piuks 14. märts 2013, kl 15.55
Minu 19. veebruaril tellitud pakk jõudsi täna kohale, aga 29.jaanuaril tellitud pakk on siiani kadunud.
 
viplala 14. märts 2013, kl 16.58
14.02 tellitud pakk jõudis tolli tegelikult juba 08.03, kiri tuli postkasti alles 12.03. Eks näis kaua tollil aega võtab "asjaajamine". Hea meel, et raha nad juurde küsida ei saa.
 
Illdrinkthewine 20. märts 2013, kl 11.27
Oma 30. jaanuari tellimust ootan siiani :S Paistab, et jäängi vist ootama. Pakis ei ole midagi keelatut.
Samuti jäi tulemata üks septembri tellimus, seal, tõsi, oli oli ravimiameti meelest liiga kange D-vitamiin.

Kas toll võtab teiega alati ühendust või vaid siis, kui kaup nende meelest maale laskmise kõlbulik, kuid ületab tollivaba summa piiri?

Nagu eespool mainitud, siis ka mina ei imestaks, kui kellelgi postis on lihtsalt pikad näpud...

Esmatellija, ole hea ja kasuta sooduskoodi ZOT903, saad 5$ allahindlust! Enamus pakke tuleb siiski kohale :)
 
naine 20. märts 2013, kl 21.08
masendav. pole samuti jaanuari lõpu tellimust saanud.
 
piuks. 20. märts 2013, kl 22.28
Kurb jah, et 29.jaanuaril tehtud tellimus pole siiani minuni jõudnud. Kahjuks panevad sellised olukorrad ikka tõsiselt mõtlema, kas tasub tellida????
 
kati 21. märts 2013, kl 10.02
mulle ka yks pakk nyyd kohale ei jõudnud- tellisin kurjategijana liiga kange d-vitamiini- huvitav kyll miks eesti riik mind selle eest nii väga kaitseb:)
kirjutasin iherbi ja maksti pakiraha tagasi- hoiatusega et see oli viimane kord kui nad seda teevad! ise pead teadma mida võib siia tellida- yhesõnaga mul tunne et eesti toll on maailma aktiivseim oma inimeste peedistaja....
õnneks eelmised pakid olid mul homöopaatilised ravimid ikkagi läbi tulnud.)
 
Piuks 21. märts 2013, kl 10.59
Katile.
Kuidas sa selle kohta infot said, et see tagasi on saadetud? Kui kange on liiga kange d vitamiin?
Parimat.
Piuks
 
m 21. märts 2013, kl 17.19
Kas te sellest olete midagi kuulnud?
Ravimite tellimine ja saatmine
1. Ravimite tellimisel ja saatmisel kolmandatest riikidest ja ELi liikmesriikidest kehtivad samad nõudmised.

2. Enne toodete tellimist või saatmist on mõistlik pöörduda Ravimiameti poole ja lasta määratleda, kas toote puhul on tegemist ravimiga või mitte. Väga sageli on teistes riikides toidulisanditeks tunnistatud tooted Eestis määratletud ravimiteks nende koostises sisalduvate toimeainete tõttu.
Ravimite määratlemist reguleerib Sotsiaalministeeriumi 13. aprilli 2005. a määrus nr 59 „Ainete või toodete ravimina määratlemise tingimused ja kord”.
Ravimiameti poole saab pöörduda kirjaga e-posti aadressil info@ravimiamet.ee või telefonil 737 4140.
Ravimite kohta sätestatud nõudeid reguleerivad ravimiseadus ja sotsiaalministri 18. veebruari 2005. a määrus nr 31.
3. Ravimite saatmise tähtsamad nõuded.
Interneti vahendusel tellitud ravimite saatmine posti teel või kullerpostiga on keelatud.
Ravimid peavad olema tootja originaalpakendis, mis ei tohi olla avatud.
Eraisikul on eraisikule lubatud saata 5 avamata jaemüügiravimi pakendit (kokku 5 erinevat originaali, kui tooteid on mitu).
Kui eraisik soovib saata teisele eraisikule rohkem kui 5 jaemüügiravimi pakendit, peab ta selleks Ravimiametilt taotlema ravimite sisseveoloa.
Psühhotroopsete ja narkootiliste ainete või ravimite saatmine posti teel või kullerpostiga on keelatud.
4. Eufooriat tekitavad ja hallutsinogeensed taimed ja taimsed segud võrdsustatakse ravimitega, sest nende koostisse kuuluvad taimed on A- või AR-rühma ravimtaimed.
5. Mitte ravimiks (nt toidulisandiks) määratletud toodete saatmisel piirangud puuduvad.
http://www.emta.ee/index.php?id=22288
 
eeva 21. märts 2013, kl 22.40
sain paki lõpuks kätte
 
D-vitamiin 22. märts 2013, kl 22.26
Lubatud on D-vitamiin kangusega 400IU. Aga pead vaatama, et seal on kirjas, et võtta ÜKS kapsel päevas. Mina tellisin ükskord sellise 400iu d-vitamiini, mille kohta oli kirjas, et võtta 1-2 kapslit päevas ja see osutus liiga kangeks ja saadeti tagasi! Nii tublid ja hoolitsevad ametnikud. Jäin ilma tervest pakist ja iherb mulle midagi ei kompenseerinud.
Aga soome laevalt võid rahulikult kangemat D-vitamiini osta ja keegi ei köhi.
 
õnnelik 23. märts 2013, kl 17.27
Umbes aasta tagasi avastasin enda jaoks Iherbi netikaubamaja ja ma olen väga rahul sellega. Täiesti juhuslikku koodi kasutasin allahindluse saamiseks (netist vastava teema alt leidsin), kuna mul keegi tuttavatest sealt tellinud ei olnud.

Väga palju on tooteid, mis on meie looduspoodides/tavapoodides ka saadaval, kuid iherbist saab neid samu tooteid soodsamalt (nt Ecotoolsi tooted; Avalon Organic kosmeetika, Ecoveri tooted, india teelehe kapsleid jne).

Aaloe mahla, kookosõli, lastele vitamiine (nt vedelal kujul kaltsium + magneesium), endale toidulisandeid (nt spirulina kapslid, FO-TI Root kapslid, küüslauguõli kapslid jt), hambapastasid, pesuvahendeid, huulepalsameid, kosmeetikat, maiustusi ja palju muud olen sealt aasta jooksul endale ostnud. Väga rahul olen!

Enamus pakke on tulnud kohale umbes 3-4 nädalaga, ühel korral oli ooteajaks 2 kuud (olin juba lootust kaotamas). Õnneks olen kõik tellimused seni kätte saanud.

Kuna ise ka võtsin netist juhusliku koodi, siis nüüd on mul võimalus kellegile omakorda ehk enda koodi jagada.

Soovitan soojalt, kes veel pole seda netipoodi enda jaoks avastanud, www.iherb.com. Ja minu sooduskood esmatellijale on JUW277 (sellega saab 5% allahindlust esimesest tellimusest). Kood kehtivust ei kaota.
 
sipsikud 24. märts 2013, kl 18.44
Mina avastasin ka täna enda jaoks selle e-poe! Tõesti on seal mitmed tooted ikka kõvasti odavamad kui kohalikust kaubandusest ostes. Eriti meeldivalt üllatas see, et Ecoveri nõudepesumasinatabletid saab kätte alla 5 euro eest (võrdluseks looduspere 9 eurot)! Olen neid juba pikka aega kasutanud ja väga meeldivad, nii et nüüd siis tean, kust neid odavamalt saada ka!
Nagu eelpool mainitud, siis võiks tellimus jääda alla 22 euro, et ei peaks makse maksma saadetise pealt. Lisaks sellele tuleb arvestada, et 6 USD saatekuluga paki saamiseks peab see jääma alla 1.8 kg.

Sooduskood kõigile esmatellijatele: VTP195 (saab 5 USD alla tellimuselt ehk põhimõtteliselt postikuluta!)
 
d 28. märts 2013, kl 15.24
Mina olen juba lootuse kaotanud , et oma 7vebruaril tellitud pakki enam näen. Kurb on veel see, et lugesin nende poliitikat ja selgub , et kui tellida 6dollarilise postikuluga, siis paki kaotsi minnes nad raha ei hüvita :(
 
pleio 28. märts 2013, kl 17.03
kas oled oma kadunud paki kohta kohalikust postist ka küsinud? mul tuttaval juhtus selline asi, et pakk ei tulnud ega tulnud ja siis äkki keegi postist helistas, et kas te oma pakki ei soovigi, täna juba tagasisaatmise tähtaeg käes. ilmselt kutse kaduma läinud või ei tea mis jama, uut ka ei saadetud.

ja kas tõesti on ikka veel uudiseks see, et 4 või 6dollarilise postikuluga pakke ei taheta eriti hästi hüvitada? see on ju ometigi kohe selle hinna juures kirjas, kuidas saab sellest mööda vaadata? ja kui ikka jätkuvalt rünnatakse neid nõuetega, et pakk kadunud ja andke raha tg siis ilmselt viib see selleni, et varsti ei saa enam keegi sealt tellida või siis ainult kalli postikuluga mis eesti puhul ei tule kõne allagi. olen foorumites korduvalt lugenud, et inimesed on saanud oma paki 2-3kuu pärast. väga tihti seda ei juhtu aga siiski. kord oli juhus kus tuli välja, et paljudel on saamata pakk mis oli tellitud mingil teatud kuupäeval, ilmselt oli terve konteiner läinud rändama kuhugi võõrale maale või siis kuhugi nurka unustatud. endal tellimisajalugu üle 60 paki ja siiani pole ükski kaduma jäänud. eestis jääb ka alati kahtlus juhmistunud, üliagara tolli pärast, need hullud ju saadavad pakke tagasi ilma kliendile teatamata. iial ei või teada mis neile kahtlasena tundub.
 
minaju 11. aprill 2013, kl 15.48
Superuudis! Kampaaniakorras Eestisse saatmine 4$!!!!
Kasutage seda võimalust, mida ei tule just tihti ette!
Kõige värskem sooduskood XEX435!
Kes Soome tellida saab, kasutage suurepärast võimalust tellida 1$ eest 110 D-vitamiini tabletti(à1000IU) http://iherb.com/p/15030?rcode=xex435
 
d 25. aprill 2013, kl 08.48
Olen küsinud nii tollist kui kohalikust postist.Pakki ei kuskil. Ja olen ka üsna kindel , et lubatud 22eurot pakk ei ületanud,samuti küsisin eelnevalt kõigi toodete kohta ravimiameti luba. Pakk lihtsalt on kadunud :( Ja ma tõepoolest ei mõelnud eelnevalt selle peale , et selle 6dorralise saatekuluga vabastan end igasugusest kindlustundest, et pakk üldse minuni peaks jõudma. Ja nüüd see 4dollarit post. Mina kahjuks sealt enam tellida ei julge:(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!