Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
IHERB
 
gege 28. aprill 2013, kl 00.11
ükskord võtsin paki kadumisel ühendust iherbiga ja sain kogu raha tagasi. kui oled olnud püsiv klient, siis nad võivad raha tagastada ka siis, kui pakk on lihtsalt kaduma läinud. muidugi nad ütlesid, et see on ühekordne - kui peaks veel kunagi juhtuma, siis nad ei saa endale lubada seda raha tagastamist. mis on ka arusaadav, muidu võib ju iga kord klient öelda, et pakk läks kaduma vms. üldiselt pole see neil see reegel, aga nad teevad erandeid ja on üldiselt päris helded seal minu meelest. seega soovitan proovida. rõõmustan ka selle 4dollarise postikulu üle. :) minu kood LUB996
 
ostja 28. aprill 2013, kl 13.18
huvitav oleks siiski teada, kas pakid kaovad siin Eestis või mujal.Eelmisel suvel tellisin ühe puhastusvahendi, pakk läks kaduma. Nüüd sel aastal katsetasin uuesti ja jälle on pakk kadunud. Müstika!
 
arvan 29. aprill 2013, kl 00.32
et kaduma on sul läinud postkontoris. sest ise olen tellinud ligi 100 pakki ja kaduma on läinud ainult 1, võib-olla läks seegi tollist mulle teatamata tagasi.
 
esmatellija 06. mai 2013, kl 00.23
Avastasin ka täna selle unistuste poe. väga head tooted ülihea hinnaga, ei jõua pakki ära oodata.

värske esmatellija kood : NLN433
 
d 21. mai 2013, kl 07.50
Klienditeenindusest öeldi , et a.la tõenäoliselt on pakk tollis. Aga summa jäi ju lubatud piiridesse, nii et asi ei saa selles olla. Raha nad mulle ei tagasta. Esimest korda tellida ja pakist ilma jääda on ikka ääretult tobe.
 
piuks. 21. mai 2013, kl 08.23
Suur oli minu üllatus, kui paar päeva tagasi iherbist meili sain, et minu pakk on neile tagasi saadetud ning antud saadetise eest makstud summat saan järgmise tellimuse tarbeks kasutada.
uutele tellijatele soodustust võimaldav kood on UDU086
 
Anny 22. mai 2013, kl 11.50
..aga miks see tagasi saadeti, kas oli öeldud?
 
K.T 09. juuli 2013, kl 08.02
Jagan ka oma sooduskoodi: HGH765. Esmatellija saab 40$ pealt 10$ soodustust (40$ on summa ilma soodustusteta ja kui seda oskuslikult kombineerida, jääb soodustustega summa alla 21,98€ ja pääseb tollist. Minul oli summa muidu 52$, koos soodustustega 31$).

Jagan ka infot tellimuste kohta, kui kellelgi peaks vaja minema. Küsisin siis seekord ravimiametist igaksjuhuks, et kas Steviat ikka tohib tellida ja sain sellise vastuse: "Kui tegemist on toodetega, mida kasutatakse isiklikuks tarbimiseks ilma kavatsuseta neid Eesti Vabariigis turustada, ei kuulu tooted määratlemisele ja nende posti teel kättetoimetamisele ei ole piiranguid.

Ühtlasi peame vajalikuks toonitada, et interneti teel tellitud toodete kvaliteet, ohutus ja efektiivsus on kontrollimata." Ja kui küsisin, et kas üldse siis enam ei pea ühegi toidulisandi kohta määratlust küsima, sain järgneva vastuse: "Tere

Toidulisandina müüdavate toodete isiklikuks otstarbeks tellimise puhul enam üldjuhul ei pea küsima, aga USA-s võidakse müüa toidulisandina ka nt anaboolseid steroide ja selliste toodete tellimine ei ole lubatud, vt allpool. Alati võib Ravimiameti poole pöörduda, kui mingi toote puhul kahtlusi tekib.


Ravimiseaduse § 33 lõike 21 kohaselt on kaugmüügi korras tellitud ravimite kättetoimetamine lubatud ainult Euroopa Majanduspiirkonna ja Šveitsis tegevuskohta omavast vastava kaugmüügi õigusega apteegist, v.a anaboolseid steroide, narkootilisi ja psühhotroopseid aineid, täisverd ja verekomponente, meditsiiniliseks kasutamiseks ettenähtud rakkude ja kudede ning uudsete ravimite saatmine. Seega kontrollitakse ravimite kättetoimetamisel alati, kas kaugmüügi korras ravimi saatjaks on EMPs või Šveitsis ravimite kaugmüügi õigust omav isik. Kui saatjat ei ole võimalik tuvastada, ei vasta saadetis RavS § 33 lõikele 21 ning seetõttu ei ole saadetise kättetoimetamine lubatud.

RavS § 33 lõike 22 kohaselt peab ravimite kaugmüügil teise Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriiki vastama ravim sihtliikmesriigis kehtivale müügiloale. Seega Eestis müüdavad ravimid, sh interneti teel mõnest teisest riigist Eestisse müüdavad ravimid peavad vastama Eestis kehtivale müügiloale (RavS § 13 lg 1 ja § 33 lg 22)." ÄKKI KELLELEGI ABIKS! ;)
 
klick 24. juuli 2013, kl 10.51
Kes juuli alguses tellimus teinud, kas teie pakk on juba kohale jõudnud? Tavaliselt mul läheb vähem aega, nüüd venib. Loodan, et kaduma ei läinud :(
 
klick 30. juuli 2013, kl 11.03
Oeh, pakk on nüüd teel olnud peaaegu 30 päeva :(
 
lepatriinu 02. august 2013, kl 14.45
Sooduskood esmatellijatele BZH221. Head tellimist!
 
Sooduskood 26. august 2013, kl 10.11
Sooduskood esmatellijale DNL602, üle 40$ tellimustelt 10$ soodustust, alla 40$ - soodustus 5$.
 
PadaHermiine 11. september 2013, kl 22.08
Ise nüüd ka IHerbi sōltlane - hetkel ootan oma teise tellimuse saabumist. Plaanis kohe ka kolmas tellimus. Esimese tellimusega tuli Ester-C 1000 mg - mitte happeline c-vitamiini vorm koos biofavonoididega.

Esmatellijad saavad koodiga RJM549 5$ alla :)
 
T 14. september 2013, kl 17.11
veel üks allahindluskood
FVZ457
 
Sooduskood ka: UFA299 :) 16. september 2013, kl 13.08
iHerb-lased, öelge palun, kas homöopaatilisi ravimeid endiselt ei tohi USAst Eestisse tellida? Vaatasin, et iHerbis on päris lai valik.
Natuke minu leidudest ka - tellisin, aga pole veel jõudnud proovida: ELF Cosmetics - dekoratiivkosmeetika üliodava hinnaga; proovisin ja väga meeldib: Shikai Natural Volumizing Shampoo (mul on õhukesed juuksed, teeb mõnusalt kohevaks); Nature's Path, Organic Frosted Toaster Pastries, Raspberry - ei meeldi, kuna on liiga magus (ja olen isegi maiasmokk); NutriBiotic, Super Shower Gel (minu lemmik, läheb juba teine pudel, ei kuivata nahka). Veel olen usinalt tellinud kookosõiesuhkrut; orgaanilist kohvi jm nipet-näpet.
 
mina 01. oktoober 2013, kl 11.47
Annan ka sooduskoodi: NHS661
 
pipi 12. oktoober 2013, kl 17.55
esmatellija -5$ värskeim kood:HMT901
 
Minni 14. oktoober 2013, kl 12.01
Tere

Küsimus neile, kelle pakid on teele pandud vahemikus 22. - 29.09 - kas olete kätte saanud? Mul kaks pakki viibivad. Huvitav, kuidas teistel?
 
tellimused viibivad või kaotsis? 14. oktoober 2013, kl 15.24
mul oli tellitud 12, ja 13 sept kuupäevaga ja need pole minuni jõudnud. yks pakkidest mis 13 kuupäevaga tellisin tuli nädal tagasi:(
did_242998 14. oktoober 2013, kl 22.08
Mul 26 sept pakk tulemata - oleks pidanud jõudma eelmise nädala neljapäeval, aga tutkit... Mingi jama vist jahh toimumas...
 
vv 14. oktoober 2013, kl 22.38
Minu 28.sept. tellitud pakk jõudis täna. Kaks nädalat pole sugugi pikk aeg.
 
Minni 16. oktoober 2013, kl 16.27
Igavesti jama lugu. Ma võtaks iHerb'iga ühendust ja annaks teada, et selline asi on juhtunud. Kas keegi soovib lisada oma pakikoodi, ja ma saadaks siis kõik need koodid neile infoks ja uurimiseks?
 
kriisa 17. oktoober 2013, kl 08.13
20.09 paki sain kätte, 27.09 on veel tulemata. Mina küll pakke eriti enne 3 nädalat ei oota, haruharva on oluliselt varem tulnud. Põhiline, et kõik ikka lõpuks kohale jõuaks. :)
 
kriisa 17. oktoober 2013, kl 08.30
Veel lisan, et mul on nädalase vahega tellitud pakid jõudnud korraga kohale või hiljem tellitud pakk varem. Seal võib vabalt olla, et kusagil seisab konteiner, mida mingi aeg täidetakse ja siis hakkab millalgi liikuma. Või mõni konteiner seisab kusagil vahelaos mingil põhjusel, enne kui edasi saadetakse jne-jne. Ei ole ju nii, et kui pakk kokku pandud, siis kohe tuvile noka vahele ja teele. :)
 
telle 17. oktoober 2013, kl 15.15
tellisin paki 3.okt, kätte sain 14.okt
 
kriisa 17. oktoober 2013, kl 16.25
Mul on ka paar pakki tulnud 1,5 nädalaga, aga see on pigem erand. 27.09 tellitud paki teatis tuli täna.
 
tp 19. oktoober 2013, kl 17.29
pakid võivad jah tulla suvalises järjekorras, aga pigem ikka sellepärast, et nad tulevad eri teid mööda mõnikord või toppavad kuskil vahepeatustes.

iherbis ei saa mingit poolikut konteinerit ollagi, sest kui tellisin paaritunnise vahega 2 pakki, siis nende järjekorranumber erines üle 3000 võrra, s.t. selle paari tunniga oli tehtud üle 3000 tellimuse.
 
kriisa 19. oktoober 2013, kl 20.48
Ma siiski usun, et neil või nende vahendajatel on mingil ajahetkel päris palju poolikuid konteinereid olenevalt sellest, kuhu suunas need liikuma hakkavad. :)
 
olen ikka naiivne 21. oktoober 2013, kl 15.54
Ma olin siiani suur iHerbi fänn. Olen palju tellinud ja jõudu mööda ka toodetele kommentaare kirjutanud. Mõned päevad tagasi kirjutasin kahele tootele negatiivsed kommentaarid (üks neist põhjustas tõsist allergiat). Komm-d püsisid ca 5 tundi ja seejärel iHerb kustutas need. Surfasin netis ja leidsin, et ka teistel klientidel on samad kogemused olnud, lisaks arvatakse, et iH. töötajad ise kirjutavad kiitvaid kommentaare juurde. Tundsin end nii lollikesena - olen toodete kohta kommentaare alati lugenud ja neid uskunud. Arvasin, et kui firma müüb palju "öko-möko"tooteid, siis on ta ise ka kuidagi eetilisem. Aga no selge see, et äri on äri ja mul pole mõtet nii sinisilmne iHerbi osas olla.
 
Ene 22. oktoober 2013, kl 20.37
Sul pidi siis väga karm :) kommentaar olema, et ära kustutati, sest ma olen küll paljude toodete juures ka negatiivseid kommentaare näinud - kõiki nad igatahes ära ei kustuta.
Mis toode sul allergiat muidu tekitas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!