Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
minu poeg on gei
 
Hing 16. detsember 2007, kl 20.36
Võib ikka, aga ka teistel heterodel ja ka homodel on õigus oma arvamusele.
 
tulevane arst 16. detsember 2007, kl 20.56
Vilve, võta asja rahulikult :) Minu kogemus psühholoogia vallas näitab, et sinu käitumine on väga laialtlevinud, kahjuks. Kui inimene ei suuda mingit konkreetset arvamust kainelt põhjendada ja selle kohta tõsiseltvõetavaid argumente tuua, asub ta teisitimõtleja suhtes ründavale positsioonile ja läheb isiklikuks. St. ta unustab täiesti teema, mille üle diskussioon käib ja hakkab mõtlematult pilduma isiklikke solvanguid, a´la sa oled loll, kus koolis küll selliseid õpetatakse, kuskohast sa diplomi said, kas sul üldse mees on, ära kunagi lapsi saa jne., jne. See on tegelikult väga inimlik käitumine, sellist võtet kasutavad väga paljud inimesed, kes ei suuda ratsionaalselt mõelda, rahulikuks jääda ja ei mõista isegi päris täpselt, MIKS nad mingit konkreetset asja vihkavad, armastavad vms. Niimoodi ei suudagi nad "vastasele" midagi tarka öelda ja enda seisukohta põhjendada, kuna aga keegi ju teisele alla ei taha jääda, peab kuidagi näitama üleolekut, mistõttu hakataksegi "vastast" lihtsalt lahmivalt halvustama, ükskõik kuidas, peaasi, et saaks ära panna ja viimase sõna öelda. Aga ära muretse, sa pole ainus, kes niimoodi mõtleb :)
 
vuih 16. detsember 2007, kl 21.10
mul on meessõber, kes on gei. Kunagi ta ütles, et kui tal valida oleks, oleks ta meelsamine hetero, sest see on raske saatus. Mul on kahju nendest absull paljudest noortest, kes end vabatahtlikult rikuvad ja tagajärgedele ei mõtle. Geide vanadus pole õnn, eriti, kui liigutakse partneri juurest partneri juurde ja ühel päeval on kõik möödas. Pole peret, pole kedagi. Jääb järele vaid töö ja kibestunud inimene. Ka geide peresuhted pole kerged, öeldagu, mida tahes. Soovitaks hoiduda, kui võimalik, aga tegelikult pole see õnneks minu asi.
 
Hing 16. detsember 2007, kl 21.14
tulevane arst & Vilve, keskenduks nüüd jälle teemale ja oma seisukohtadele, mitte üksteise ründamisele ja vastase mahategemisele ja diagnooside panemisele. Hea on lugeda üle pika aja argumenteeritud väitlust vähemalt ühelt poolt.
 
Hing 16. detsember 2007, kl 21.17
vuih, nende hingeelu on kindlasti teistsugune, kuid see tuleb paljuski nende kultuurilisemast ja naiselikumast joonest. Loomeinimesed ja täie leegiga põlejad põlevadki kiiremini läbi ning on paljuski maksimalistid.
 
Kessu 16. detsember 2007, kl 21.20
Kõike ei viitsinud lugeda aga neile, kes homoseksuaalsust millekski rõvedaks peavad siis nimetage üks jõle asi, mida jõledat teevad homod aga heterod mitte? Kõik on sama, armastatakse, seksitakse, petetakse jne.
 
Vilve 16. detsember 2007, kl 21.24
Olen selliste arusaamade ja eetika pooldaja, kuidas minule on lapsepölvest peale maailma nägema öpetatud ja kuidas ma ise olen suutnud oma kogemused oma elu jooksul omandada.
Ärritab väga selline nn. vabameelne ehk teisti öeldes kasvatamatus ja oma tungide esmatähtsaks pidamine.
tulevane tohter.!
Suur tänu sinu diagnoosi ja lohutusauhinna eest: et ma pole ainus.
Kuidagi ei mahu minu maailm globaliseerumise protsessis uutele "headele asjadele" ja "avatud" elule.
Selle all mötlen: liikluskultuuri puudumist, avalikku vargust, mis kölab nimetuse all riigikogu vöi ärimees, igatsorti laste alkoholipidusid, tänavatel räuskamist, kassidele "Torusiili" vanni tegemist, mörvareid, narkomaane, kes on ka "kapist" väljas ja saavad esmaabi köigist abivajajatest köige paremini, köiksugu samasooliste nöudeid seadustada abielud ja lubada lapsi kasvatada, lastekodude paljusus, tänavalapsed, halbade joodikutest vanemate lapsed, kodutud jne.
See on valukoht, mis mulle ei meeldi ja millega ma ka kunagi tolerantsi ei hakka sobitama.
Teemaalgatajale ytleks siis sinu teesi kohaselt: su poeg on täiskasvanud ja teab ise, kuidas oma elu elada, kuigi kahtlustan, et oma kodu tal vist veel ei ole ja poisist pruuti isa nagu ei eelista?!
Ole sinagi tubli teisi öpetamast. Lugupidamisega Vilve.
 
minu kogemus 16. detsember 2007, kl 21.29
homofoobidele, nagu "hing" ja "vilve" ütleks ma niipalju, et elu on näidanud et teie arvamus homoseksualismist läänes ei loe. paljudes riikides on abielud juba seaduslikud ja see jõuab ka eestisse mõne aasta pärast.

"tulevane arst" raiskab oma intellekti siinsete mölakate peale, kes ei tea isegi mis zoofiilia on ning arvavad et homoseksualism piirdub pederastiaga (kuhu mahuvad siis homod kes ei ole pederastid ning lesbid?). ja jumala kombel teistele haledat elu ning puudulikku hingeelu ennustada näitab nende endi tühjust kahe kõrva vahel. teatku siis, et maailmas jumala silma all on kõik võrdsed.

võib veel vaadata minu kogemust, mille kirjutasin 13.58.
 
cocci 16. detsember 2007, kl 21.29
Vilve, sa oled ebaõiglane, kui hetero seksib ja seab oma kire olulisemaks muust, pole see taunimisväärne ja kui homo seda teeb, siis on see järsku jäle. Sa oled vist vanakooli inimene, mina piisavalt noor. Ma taunin homode seadustatud kooselu ja lapsendamisi, aga mul ei ole midagi homode vastu.
 
Hing 16. detsember 2007, kl 21.30
minu kogemus, ma ei ole homofoob, kaugel sellest.
 
minu kogemus 16. detsember 2007, kl 21.33
hing
eksisin jah. vabandust.
 
Vilve 16. detsember 2007, kl 21.41
cocci
Olen sind alati arukaks pidanud.
Olen vana kooli inimene, minu maailmavaade on kujundatud eelmise ja yleeelmise sajandi möistete järele. Loomulikult naivistlik tänapäevanoortele, kuid minu jaoks sobiv ja turvaline.
Suudan tänu lapselastele ka uuema aja tehnikaga kursis olla ja kuulata oma lemmikklassikat ja kirjutada arvutis ajaviitmiseks.
Loen , ka noore ajastu kirjanikke.
Minu moraali ei mahu see "uus-pönev", mis nii jöuliselt ja kiirelt köiki nakatab.
Minu Aeg pöörleb teisel dimensioonil, kui nii piltlikumalt väljenduda.
Olen veidi hämmingus, et nii sellesse teemasse sisse tulin.
Vabandan, kui keegi minu pärast päris vihaseks jääbki. Köigil on oma Töde, Aeg nygib maha, mis vale , mis öige.
 
to Vilve 16. detsember 2007, kl 21.46
aga, mis on see, mis sind homode juures häirib?
 
cocci 16. detsember 2007, kl 21.50
Vilve, kuigi olen noor, meeldivad mulle traditsioonid ja nagu sa isegi ütlesid on need ka mulle sobivad ja turvalised. On vähe asju, mida ma tolereerin - kasvatamatust näiteks ei kunagi, laste aupaistele tõstmist samuti, aga homondust küll, sest see on minu arvates inimese enesemääramise õigus. Oleksin ehk üllatunud, kui mõni sõbranna teataks, et ta on lesbi, aga ei üllatuks ega keeraks selga.
Sel pole miskit pistmist uue ja põnevaga. Uus ja põnev võib olla vesipiip, teismelisele suits, alkohol, narkootikum või seks ja neid ma taunin. Uus ja põnev võib olla ekstreemsportki, aga seda ei tauniks, valutaks südant, aga ei tauniks.
 
minu kogemus 16. detsember 2007, kl 21.52
vilve
mis ajast homoseksualism "uus-põnev" on? sinu maailmavaade pole mitte kujunenud üleelmiste sajandite mõistete järgi, vaid sa oled lihtsalt homofoobi musternäide, kes poeb "vana kooli inimese" vabanduse taha kui midagi tarka ütelda ei oska.
 
cocci 16. detsember 2007, kl 21.56
Vilve, sa arvad, et homondus on justkui moehaigus, et on ääretult in olla homo ja kapist väljas? Ma isiklikult arvan, et mitte kõik omasooiharad pole selle avastuse üle õnnelikud ega arva, et on teistsugune olla on ülilahe.
 
to vilve 16. detsember 2007, kl 21.58
Msasi see uus ja põnev on????? Homod on eksisteerind inimeste aega algusest peale, ikka sajandei ja sajandeid ja sajandeid. Uue ja põnevaga siin küül mingit pistmist pole, Homod on läbi inimkonna ajaloo alati olemas olnud
 
Emilia 16. detsember 2007, kl 21.59
- ning arvavad et homoseksualism piirdub pederastiaga (kuhu mahuvad siis homod kes ei ole pederastid ning lesbid?)-

Vabandust, aga nüüd ma küll ei saa aru. Homo(seksualisti)d jagunevad pederastideks (mehed) ja lesbideks (naised). Kes on homod, kes ei ole pederastid ning lesbid?
 
minu kogemus 16. detsember 2007, kl 22.05
pederast = mees kes harrastab seksi endast väga palju nooremaga (alaealisega või selle piiril). otse tõlkes tähendab poisi armastajat

homoseksualist = võib olla nii mees kui naine kes on omasooihar

lesbi = naine kes on omasooihar

gay = uudsem sõna kõnekeeles ja tähendab täpselt sama mis homoseksualist
 
minu kogemus 16. detsember 2007, kl 22.06
* otsetõlkes
 
Kadri 17. detsember 2007, kl 11.30
No aga heterote seas leidub samuti neid, kes ei soovi abielluda ega lapsi saada või kes tervislikel põhjustel ei saa lapsi. Seega, mis vahet seal on, kas poiss on homo või hetero - kumbki valik ei garanteeri midagi. Ja mis õigus üldse emal nõuda näiteks oma tütrelt, et võta ilus mees ja sünnita mulle lapselapsed. Vot tahan võtan koleda mehe ja ei sünnita ühtegi last! Lapsevanemad peavad aru saama, et laps on omaette indiviid oma eluga ja vanemad ei saa ega tohi tema eest tema elu elada. Lapsed on külalised meie elus, mitte meie käepikendused, kelle kaudu oma unistusi teoks elada.
 
ebanormaalne 18. detsember 2007, kl 10.39
homod ON hälve! kui nad oleks normaalne nähe looduses, siis inimkonda ei eksisteeriks ja nad võiks selle ükskord juba omaks võtta. isiklik arvamus, miks homosid nii palju viimasel ajal on, siis põhjus ongi ülerahvastatus. loodus teeb oma töö.
 
to parem ema kui sina 15:54 18. detsember 2007, kl 13.01
kui keegi siin on VÄRDJAS, siis oled see SINA. ja kahju, et sa aborti ei teinud. veel parem oleks olnud, kui juba sinu ema oleks aborti teinud.
 
hinnang 18. detsember 2007, kl 13.13
Undiin on tark naisterahvas.

kommenteerija kolm punkti on rumal silmaklappidega üldistaja, kes paneb ühe mütsi alla kõik noored, otsustades nende järgi, keda ta tänaval kakerdamas näeb:)
 
Pepe Grillo 24. märts 2015, kl 22.33
Mees jookseb kiiruga baari .
"2 klaasi viina palun ! "
baari omanik küsib : "no mis juhtus ? "
Mees : " ah ma sain teada mu poeg pede."
baari omanik : "no kahju jah . "
Järgmisel päeval
Mees jookseb kiiruga uuesti baari .
ütleb "3 klaasi viina ! "
Baari omanik küsib selle peale " no no mis juhtus ? , naine sai surma ? "
"Ei mu teine poeg ka pede . "
kolmandal päeval mees tuleb jälle kiiruga baari .
hääl väriseb " kiiruga kohe anna terve pudel "
"no mis jälle juhtus , naabrimees suri ära ? "
"ei mu kolmas poeg ka pede "
"no imelik perekond teil , aga kas keegi naisi ka vaatab ? "
"jah naine vaatab "
 
mis parata 27. märts 2015, kl 11.44
Nii et hoolimata meile räägitust kui hea on kooseluseadus ja kui rumalad on teisitimõtlejad, vanemad siiski ei rõõmusta sellise avastuse üle.
 
ajaloolased, jumala eest 27. märts 2015, kl 15.20
mis parata Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii et hoolimata meile räägitust kui hea on koose
> luseadus ja kui rumalad on teisitimõtlejad, vanema
> d siiski ei rõõmusta sellise avastuse üle.


8 aastat vana teema, on ju tore kilgata?
 
Foobsikutele 28. märts 2015, kl 02.48
Kõik need stereotüübid ja lauslollused...
Kütke aga, kui see teie enda armetut elu kuidagi paremas valguses näitab!
 
Foobsikutele 28. märts 2015, kl 02.51
"Nii et hoolimata meile räägitust kui hea on kooseluseadus ja kui rumalad on teisitimõtlejad, vanemad siiski ei rõõmusta sellise avastuse üle."

Mida muidu öelda tahtsid? Kõik vanemad on täpselt ühesugused silmaklappidega homofoobid? Selle ühe emmekese pärast peab tervel hulgal inimestel keelama ametliku kooselu?

Teema on taasleitud vaid põhjusel, et saaks geidele taaskord puid alla panna.
Homofoob olla on uhke ja hää... Määää....
 
eelmisele 28. märts 2015, kl 08.41
Miks sa õhutad fašismi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!