Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Valige Keskerakond
 
vastik 26. veebruar 2015, kl 23.09
okse tuleb peale, kui kuulda ja näha neid poliitikuid viimseid katteta lubadusi pildumas. täitsa ime, kuidas nende tervis ometigi vastu peab. ma oleks ammu hauas, kui peaksin külmavereliselt rahvale näkku valetama, petma ja varastama ja julgeks seejuures veel ennast hulluseni ülistada.
ansipi nägu käis ka ekraanilt läbi ja no muidugi, mis tal enam eestiga asja ongi, tal palju pappi ja luxelamine ja ta ju nüüd kuulub euroopa tasemel eliidi sekka. pole enam kohalik väikeriigi tola.

vat just seepärast ma ei valigi kedagi, sest sellest reklaamist ja propagandast öögin ainult.
parts ka pidevalt pildil ja no siiani talusin ta lõusta, nüüd tahaks kallale minna.
vägivaldsust tekitab see valimiseelne ajupesu.
niipalju segadust, vihkamist ja raevu pole terve 40 aasta jooksul mu sees olnud, kui nüüd viimaste kuudega, eriti viimaste nädalatega. kontsentratsioon on ohtlikult kõrge ja ma usun, et ma pole ainus ohver.
 
...-le 26. veebruar 2015, kl 23.13
kust sina nii hästi tead, kui palju keegi on pätt ja kust keegi raha nurub, kandib või varastab või kui mustalt või puhtalt mängib?
mina küll ei tea ja seepärast ma olen enne vait, kui kukun siin mõne erakonna teenistuses kedagi mustama.
nii äraostetav olla on tõesti valus, tunnen sulle kaasa.
 
@vastik 26. veebruar 2015, kl 23.21
Pane telekas kinni, päriselt ka.
 
... 26. veebruar 2015, kl 23.30
Savisaare rahanurumist Jakuninilt võite lugeda Kapo kodulehelt.
23.13, kui sa nii tark oled, siis ehk ütled mulle ka mis partei teenistuses ma olen. homme kohe läheks tasu nõudma.
 
ei 27. veebruar 2015, kl 02.09
kavatsegi keskerakonda valida. mõned vähemalt püüavad majandust vee peal hoida, need keski ühepäevaliblikad jagavad kähku teiste mustadeks päevadeks säästetu laiali, enne topivad muidugi enda taskud täis ja siis kui raha otsas, tulgu peale neid kasvõi veeuputus. kui neil kusagilt laenu ei õnnestu hankida, et edasi eksisteerida, kuna juurde toota nad ise paraku ei osku, peavad peale neid tulijad puudujääke lappima ja ebapopulaarseid otsuseid kokkuhoiu näol vastu võtma. et siis järjekordselt minemalöödud keskid saaksid põõsast vinguda - näete, nemad ainult kärbivad, aga meie jagasime lahkelt kühvli ja koormaga. igaüks mõelgu nüüd ise, kellele poetati kühvliga ja kellele anti koormaga. aga mis ma üldse vaeva näen, keskmisel keskerakonna valijal on selline elamisstiil geenides ja homsest päevast kaugemale nad ei näe.
 
mhmh 27. veebruar 2015, kl 08.51
Enamik valivad Keski ja leain, et see on parim valik.
Arvan, et oleme nii küpsed, et ei kakle enam ja aktsepteerime küikide arvmausi ja vlaikuid. Leiate, et veriraha erakonnad on paremad, vlaige. Põhjendus on lihtne, veri on sageli efektiivne metoodika.
Samas inimlikumad inimesed valivald kindlasti Keski.
 
no 27. veebruar 2015, kl 09.09
Võiks ju keski valida, aga miks? Isegi selles teemas pole keegi põhjendanud, milleks seda teha. Argumendid nagu 'savisaar teeb elu heaks' on ju idiootidele.
Imelik, teha üleskutsega teema ja jätta siis põhjendamata.
 
vampiir 27. veebruar 2015, kl 09.10
mina ei tea, mis verest sinu raha on, eks te edgariga klaarite hiljem neid veregruppe. ise ei vali neid libahunte keskerakondlasi elu seeski.
 
... 27. veebruar 2015, kl 09.19
mhmh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enamik valivad Keski ja leain, et see on parim val
> ik.
> Arvan, et oleme nii küpsed, et ei kakle ena
> m ja aktsepteerime küikide arvmausi ja vlaikuid. L
> eiate, et veriraha erakonnad on paremad, vlaige. P
> õhjendus on lihtne, veri on sageli efektiivne meto
> odika.
> Samas inimlikumad inimesed valivald kind
> lasti Keski.

enamiks venelasi ja 5-10€ eestlastest valib keski.
kui oled venelane, siis sinu jaoks loomulikult enamik.
 
... 27. veebruar 2015, kl 09.19
5-10% ikka:)
 
mhmh 27. veebruar 2015, kl 09.20
no Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võiks ju keski valida, aga miks? Isegi selles teem
> as pole keegi põhjendanud, milleks seda teha. Argu
> mendid nagu 'savisaar teeb elu heaks' on ju idioot
> idele.
> Imelik, teha üleskutsega teema ja jätta
> siis põhjendamata.

Savisaar pooldab ligimese austamist astmelise tulumaksuga. See on üks toodud põhjendus. Milline põhjendus vereraha erakondade poolt oli?
 
nii on 27. veebruar 2015, kl 09.23
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> enamiks ven
> elasi ja 5-10€ eestlastest valib keski.

Sinu statistika on vale, nagu enamik sinu väiteid. Teiseks, mis tähtsust sel on, milline on isiku kehakaal, nimi või rahvus, kui igapäev niikuinii pead inimestega koos olema surmani? Kas poemüüja juuksevärvi vastu on mõtet stressirohkelt kogu elu närvitseda?

> kui ol
> ed venelane, siis sinu jaoks loomulikult enamik.

Matemaatika jaoks ja maailma jaoks "enamik" valib Keski. Kas matemaatika ja maailm on häbiväärne ja kõik muu ka häbiväärne ja halb, mis sulle ei meeldi?
 
jah 27. veebruar 2015, kl 09.25
vampiir Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina ei tea, mis verest sinu raha on, eks te edga
> riga klaarite hiljem neid veregruppe. ise ei vali
> neid libahunte keskerakondlasi elu seeski.

See on sinu valik. Tundub aus ja võrdne, et nimetad huntideks enamikku oma rahvast, vastutasuna enamus niemtab sind sobivate sõnadega. Bilanss korras.
 
kutsi kott 27. veebruar 2015, kl 09.36
päris lolliks pole nüüd ikka vaja minna oma keskerakonnaga. kes valib, see valib, pole vaja enam lolli mängida ja nende niigi halba mainet oma rumalusega lausa mutta trampida.
 
jah 27. veebruar 2015, kl 09.53
kutsi kott Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> päris lolliks pole nüüd ikka vaja minna oma kesker
> akonnaga. kes valib, see valib, pole vaja enam lo
> lli mängida ja nende niigi halba mainet oma rumalu
> sega lausa mutta trampida.

eesti erakondadel on halb maine, kuna rahajumalat kummardavatel erakondadel on madal moraal.
 
sass 27. veebruar 2015, kl 09.54
Arvan samuti, et las igaüks valib keda õigeks arvab.
 
to jah 27. veebruar 2015, kl 10.04
kas ise kummardad ikka sellist jumalat, kes kohe üldse raha ei vaja ja koguduselt annetusi ei korja?
 
... 27. veebruar 2015, kl 10.04
sa "nii on" oled tore näide nõukaaegsest ajupesust.

vanasti oli, et kogu kapitalistlik maailm on rämps ja NSVL on rahutuvike

praegu on, et kõik eestlased, kes keski ei vali, on rumalad ja ajupestud.

no anna mõistust sulle trollile:)

kas sul kunagi pähe sellist mõtet pole tulnud, et kui kõik on keski vastu, siis viga võiks olla nendes endis, mitte ülejäänud eestlastes?
 
oehh 27. veebruar 2015, kl 10.13
keskidel vist raha päris otsa, viimaste sentide eest endale just sellise trubaduuri palganud, millist ainult sentide eest saabki.
 
tõsi 27. veebruar 2015, kl 10.32
to jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas ise kummardad ikka sellist jumalat, kes kohe ü
> ldse raha ei vaja ja koguduselt annetusi ei korja?

eesti erakonnad vajavad raha ja eriti ahnelt vajavad rahaerakonnad seda.
 
nii on 27. veebruar 2015, kl 10.38
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa "nii on" oled tore näide nõukaaegsest ajupesust
> .
>

Ilma põhjendusteta väited ei lähe korda. Eriti seda isikute poolt, kes ei austa ligimest. Rootsi-soome austavad ligimest, Eesti varakapitalism aga mitte.

> vanasti oli, et kogu kapitalistlik maailm
> on rämps ja NSVL on rahutuvike

Praegu ei ole ega tule NSVL-i, vaid loodetavasti tuleb põhjamaade inimesi respekteeriv elu, kus suured peetrid tahavad ise, et nende ligimesed elaksid inimväärset elu, tahavad maksta õiglast palka ja makse.

>
> praegu on,
> et kõik eestlased, kes keski ei vali, on rumalad j
> a ajupestud.

arvan ka nii. aga kuna enamus valib Keski, siis pole probleemi.

>
> no anna mõistust sulle trollil
> e:)

Kas arvad, et sul on rohkem mõistust kui Keski valijatel ja minul? No proovi siis tõestada seda :)

>
> kas sul kunagi pähe sellist mõtet pole
> tulnud, et kui kõik on keski vastu,

Enamik on Keski poolt ja seda argumenteeritult nagu ka käesolev teema tõestab.

> siis viga võik
> s olla nendes endis, mitte ülejäänud eestlastes?

Paraku ei ole mul piisavalt mõistust, et sellest väitest aru saada. Saan aru, et väidad mingit hüpoteetilist võimalikkust, kuid mille kohta ja mis alusel?
 
jah 27. veebruar 2015, kl 10.41
oehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keskidel vist raha päris otsa, viimaste sentide ee
> st endale just sellise trubaduuri palganud, millis
> t ainult sentide eest saabki.

keskidel = enamikul.

Kas saan õigesti aru, et naerad vaesrahva üle, kellel on sendid jäänud järele peale seda kui raha on ära võetud rahaahnete moraalitute ärihuntide poolt?
 
sass 27. veebruar 2015, kl 10.42
Kes ei soovi olla nagu enamus, eks leidke omad põhjendused ja valige vähemuse moodi omad erikandidaadid.
Aga põhjendusi pole tänaseni näinud, ainult narrimine, et keegi on paks ja venelane jne.
 
vaheküss 27. veebruar 2015, kl 10.54
Miks on nii, et Keski valijad põhjendavad oma arvamused alati ära. Aga Keski vastased ainult narrivad ja põhjendusi ei too?
 
... 27. veebruar 2015, kl 10.56
nii on, sulle lugemist

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/yle-peterburi-trollitehases-toodetakse-oopaevaringselt-putini-meelset-internetipropagandat?id=70819233

sa muidugi oled TLN linnavalitsuse troll.

ära õhtul unusta aruannet esitamast:)
 
... 27. veebruar 2015, kl 10.59
vaheküss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks on nii, et Keski valijad põhjendavad oma arva
> mused alati ära. Aga Keski vastased ainult narriva
> d ja põhjendusi ei too?


kui tahad põhjendusi, siis loe nende inimeste põhjendusi, kes on keskist läbi aegade lahkunud ja neid pole sugugi vähe.
seda absurdsust, mida kesk toodab on ju terve meedia täis ja milleks seda kõike siin ümber jutustada.
 
küsin ka 27. veebruar 2015, kl 11.03
_Miks on nii, et Keski valijad põhjendavad oma arvamused alati ära._

KUS KOHAS need põhjendused on? Näita välja ükskord.
 
lihtne seletus 27. veebruar 2015, kl 11.06
Ülejooksikuid on igas erakonnas. Kui ülejooksikul erakonnas edasiminekut ja lootust suuremat tükki ampsata enam ei ole, lastakse erakonnast jalga. Põhjendus on alati kõigi puhul ühesugune. Erakond ei aja õiget asja.
 
nii on 27. veebruar 2015, kl 11.06
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nii on, sulle lugemist
>

miks ma peaks lugema teiste riikide artikleid? Kas sa ise ei suuda argumenteerida? No mine googelda siis ise kah, et mis elu Põhjamaades on. Maksusüsteem, ametiühingud, elatustase, ligimese austamine, jne.

> http://www.delfi.ee/
> news/paevauudised/valismaa/yle-peterburi-trolliteh
> ases-toodetakse-oopaevaringselt-putini-meelset-int
> ernetipropagandat?id=70819233
>

see võõrriigi kohta käib artikkel väidab, et võõrriikides esineb propagandat. Leian, et eesti kõik erakonnad toodavad seda ka. Aga suurim propaganda tuleb siiski neilt, kes narrivad ligimesi. Ütlevad, et oled paks, troll, venelane jne. Põhjendusi ei tooda. See on propaganda tase.


> sa muidugi ol
> ed TLN linnavalitsuse troll.
>

Keski vastased on alati alusetuid põhjendamata väiteid loopinud, eriti aga narrinud, ntx narritakse vaesrahvast, et nad on trollid ja vaesed. See aga ei muuda enamuse valikut.

> ära õhtul unus
> ta aruannet esitamast:)

Arvad sa tõesti, et Eesti riigis erakondade propaganda lausa aruannete tasemel on? Ma küll ei usu, aga usu üle vaiedlemine ei vii kaugele, parem tuua faktid.
 
õu 27. veebruar 2015, kl 11.08
mis naljanurga te siia korraldanud olete kõige selle vaesrahva ja respekteerimisega? tööle pole juba aeg minna sente teenima, kõigi maade ahistatud ja muud trollid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!