Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb veel 20. märts 2016, kl 05.24
soh

Oskasid mu haavad lahti kiskuda.

Just sellepärast mu elu untsu läkski, et ma naistuttavale tänasin.

Naistuttav nüüd küll minu pärast oma aega ei raisanud.

Võttis minuga kontakti ainult siis, kui tal midagi vaja oli.

Näiteks kui naistuttaval oli vaja minna endale meest otsima, siis kutsus ta mind kaasa, sest üksinda oli tal piinlik minna.

Naistuttav iial ei kontakteerunud minuga lihtsalt, et suhelda, mitte iial.
Alati oli tal omakasu mängus.

Mitte ühtegi korda ei helistanud naistuttav mulle, et küsida, kuidas mul läheb jne.
Mitte kordagi !!

Helistas ainult siis, kui tal midagi vaja oli, aga mitte kunagi lihtsalt suhtlemise pärast.

Ei ole vaja norida, kui me nn. " suhtlemisest " midagi ei tea.

Kusjuures mina olin sellise armetu " suhtlemise " pärast tänulik.

Muide naistuttav kõik see aeg otsis endale sõbrannasid, aga ta ei leidnud.

Kui naistuttav minuga ei oleks suhelnud, oleks ta need 13 aastat olnud ihuüksinda ja käinud üksinda endale meest otsimas.

Tegelikult me " suhtlus " oligi selline, et ma tundsin ennast väga üksikuna, sest sõbrannad me ju ei olnud.

Lisaks olid pikad pausid, mil me üldse ei kohtunud, oli pooleaastaseid pause.

Nii et ei ole vaja keelt teritada, me ei olnud üldse palju koos, enamus ajast olin ma ikka üksinda.

Kui mul peigmees tekkis, siis hakkas järsku suur sõbranna mängimine, vastik.
 
Polgamine 20. märts 2016, kl 06.52
Mis viis naistuttava polguseni? Lugesin ja ahmisin ohku, ei suutnud uskuda, parast nutsin.
 
Taevas küll! 20. märts 2016, kl 07.17
Kui palju sellise hiigelteema tegemise eest honorari muidu saad ka, P? Sisu pole absoluutselt, aga kommentaare üle kuuesaja? Kümme senti iga teemasse ilmunud kommentaari eest? Kuuskümmend eurikut pluss muudesse teemadesse sinu jäetud sisutud saastkommentaarid?
Tahan ka selle töö peale, istu kuvari ees peed laiaks ja muudkui kopi oma kommentaare, ainult ridade kohti vaja vahetada. Ja ei tohi unustada hiljem kaevelda, et see pole minu kirjutatud ja too on kellegi teise kirjutatud.

Nagu keegi sind usuks, P!
Hea sooja ameti oled sebinud endale.
 
Naistuttavaga POLGUS 20. märts 2016, kl 09.56
Mis viis naistuttava polguseni, miks oli vaja nahvata ma polgan sind!
 
R 20. märts 2016, kl 14.56
P teemasid jälgides jõudsin järeldusele, et P võib olla autistlike joontega. P ei mõista teisi ja teised ei mõista Pd. Diplomaatia, vihjete mõistmine, taktitunne, need nagu Pl puuduvad...Korduvad mõttemustrid...Autistid kordavad oma rutiinseid tegevusi, nad kogevad maailma teistmoodi. Suurem pilt jääb nägemata, aga detailidele keskendutakse hoolega. Pga suhelda on nagu õhukesel jääl kõndimine, iial ei tea ette, mis vallandab solvumise, varem või hiljem avastab õnnetu tuttav ennast jääaugust...
 
Kurb 20. märts 2016, kl 15.01
Kirjutan sellest, mis mind enda elus häirib.

Täiesti loomulik, et see kedagi teist ei häiri ja ei peagi häirima.
Kuidasmoodi kooliõe nähvamine huvitav saab olla ?

Pidevalt üksinda olles tulevad halvad asjad pidevalt meelde.

Oleks mul sõbrannade ring või kasvõi üksainus tõeliselt hea sõbranna, kellega koos olles hea klapp, aga kahjuks ei ole.

Olen ükski hunt. Tänagi läheks välja, suhtleks, aga ei ole kedagi võtta.

Ikka ja jälle pean üksinda minema.

Nii ma siis heietangi kurbi mälestusi.

Kahjuks ei ole nii tugev, et suudaksin üle olla.

Selles olen täiesti veendunud, kui mul oleks sõbrannade ring, oleks mu põdemine ammu lõppenud.

Ju on enamusel reaalis toetusgrupp sõprade või lähedaste näol, minul see PUUDUB.
 
mnjh 20. märts 2016, kl 15.10
Mida sa selle sõbrannaga teeksid? Ilmselt laskuks sõbranna õlule suur koorem ja sellepärast inimesed ei suudagi sinuga suhelda.
 
mnjh 20. märts 2016, kl 15.13
Kogu su olemus on läbi imbunud valedest arusaamadest, tajudest ja sinu vanuses neid enam ei muuda. Lepi sellega.
 
Auuuuu 20. märts 2016, kl 15.14
Sa P ju said sõbranna.
Liisa, mis juhtus? P käest pole mõtet küsida.
 
Kurb 20. märts 2016, kl 15.16
R

Miks sa mind autistiks nimetad? Ma ei ole vaimuhaige, vaid täiesti tavaline keskealine naine.

Kas sul on kuidagi parem olla, kui sa mind vaimuhaigeks nimetad?

Kui mul oleks kasvõi üksainus naistuttav, kellega omavahel kõigest avameelselt rääkida nagu kõik sõbrannad seda teevad oleks mu elu hoopis teistsugune.

Millegipärast pole oma elus kohanud ühtegi normaalset sookaaslast. Kõigil on alati väga kiire ja palju tegemist, pole paljuks peetud seda mulle isegi tänaval nähvama tulla.

Päriselt tahaks teada, millega sookaaslased päevad läbi nii hõivatud on, no ei ole ju võimalik, et pole aega minuga paarkümmend minutit juttu ajada.

Miks sa mind vaimuhaigeks nimetad, minu meelest on hoopis neil naistel, kes niimoodi tänaval nähvama tulevad, probleem?
 
Kurb 20. märts 2016, kl 15.23
Auuuuu

Mul ei ole sõbrannasid.

Kõik, kes ennast on pakkunud on osutunud enesekeskseteks ja ükskõikseteks.

Kõik tahavad oma muredest rääkida, tegelikult neil ju pole muresid. Kui mina oma muredest neile rääkima olen hakanud, siis hakkavad kõik hoopis minust põhjust otsima, et mu elus on kõik pahasti.

MILLES MINA SÜÜDI OLEN, ET NAISTUTTAV MUL ABORTI KÄSKIS TEHA, ET TA MULLE SELLISEID SÕNUMEID SAATIS, MIS SIIANI, KUI NEID TELEFONIST LUGEDA, HAIGET TEEAVAD JA ET MULLE KOGU AEG ÖELDAKSE, ET EI OLE AEGA JA KIIRE ON?

Kas siis selline on mingi sõbranna, kes ei kuula minu muresid isegi ära ja süüdistab mind?
 
Kurb 20. märts 2016, kl 15.23
 
Kurb 20. märts 2016, kl 15.28
Inimene otsustas mitte kirjutada.

Mnjh

Naistuttavaga suheldes ma ei rääkinud oma muredest üldse.
Naistuttav ei teadnudki midagi, mida ma sisimas tunnen.

Kirjalikult on palju kergem muredest, tunnetest, solvumistest kirjutada.

Reaalis on see palju - palju raskem.
 
Kurb to kurb 15.23 20. märts 2016, kl 15.30
Äkki kirjutad hoopis mulle emaili peale.
 
Kurb to R 20. märts 2016, kl 15.36
15. 23 on keegi teine.
Arvan, asi ikka selles, et mul ei olnud lapsepõlves kogemusi.

See on küll õige, et mina ei mõista teisi ja teised mind.
 
mnjh 20. märts 2016, kl 15.44
Sa põmmpea ei saanud arugi, mida ma kirjutasin. Küsisin, et KUI SA PRAEGU LEIAKSID ENDALE UUE SÕBRANNA, MIDA SA TEMAGA TEEKSID?
 
Kurb 20. märts 2016, kl 15.52
Mnjh

Ma kirjutasin sellest juba varem.

Miks ma pean kõike üle kordama, kas on siis rake vanematest kommentaaridest lugeda?
 
Kurb 20. märts 2016, kl 15.52
 
Kurb 20. märts 2016, kl 15.54
mnjah

Suhtleksime, võtaksime koos midagi ette jne.
Võimalusi on palju.

Ega siis kõik minust ei sõltu, palju sõltub ka teisest poolest, mida tema tahab.

Seda ju ette ei tea, mida koos ette võtame, see ikka VASTASTIKUSEL kokkuleppel.

Auuuu

Mina võiksin kirjutada küll, aga inimene seda ju taha.
 
Kurb to mnjah 20. märts 2016, kl 15.56
15. 52 ei ole mina.
 
Kurb 20. märts 2016, kl 16.07
Libasid on väga palju.

15.54 ja 15.56 ei ole mina, 15.52 olen.
 
ok 20. märts 2016, kl 16.08
ma kirjutan sulle.
 
veider 20. märts 2016, kl 17.01
Kuidas sul ikkagi õnnestus uue sõbrannaga ka tülli minna?
 
To veider 20. märts 2016, kl 17.13
Sellest loeme paari aasta pärast.
Ikka kuidas sõbrannal polnud aega ja siis sõbranna nähvas ja P muudkui iiiimestas ja iiiimestas....
 
Ritsikas 20. märts 2016, kl 17.19
Mul tunne, et ma ei julgeks sinuga, P, suhelda, sest võin ühel hetkel leida, et mind lahatakse kuskil Delfi foorumis.
 
To 17.13 20. märts 2016, kl 17.22
Tõenäoliselt nii oligi.
 
Peele 20. märts 2016, kl 20.15
Auuuuu, kus sa oled
 
Yxkord 20. märts 2016, kl 22.15
Kirjutasin peele, kuid kirjavahetus jai soiku, sest kohtuda pee ei tahtnud, kuna ta olevat sattunud uudishimulike peale, kez tahavad vaadata, kes see kylatola on. Polnd peel miskit erilist oelda.
 
Ekstaole 20. märts 2016, kl 22.22
Mitte, et ma mingilgi moel Pee fänn oleks, kuid tundub, et sinuga kohtumisest loobumine oli tal mõistlik valik.
Sa lausa nõretad taktitundest ja diskreetsusest.
 
Kurb 20. märts 2016, kl 22.50
Ma ei ole mitte kellelegi emailis ( ! ) öelnud, et kohtuda ei soovi.

15. 54 ja 15. 56 on minu kirjutatud.

Ritsikas

Ma ei ole ju kirjutanud ei kooliõe, ei naistuttava nime.
Nad on siin ju täiesti anonüümsed.

veider

Meil oli ühes asjas eriarvamus.
Kahju muidugi, tunnen kirjadest puudust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!